Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 12122
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7752
    Týden:
    33
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 RMSK Cidlina - Kolín 9:4 (6:1)
    So 02.09. 10:00 Mladá Boleslav - Nymburk 21:2 (12:0)
    So 02.09. 15:00 Chrudim - Hradec Králové 1:7 (1:4)
    So 02.09. 17:00 Čáslav - Vlašim 9:3 (4:1)
    Ne 03.09. 10:00 Náchod - Pardubice 1:24 (1:15)
    Ne 03.09. 14:00 Trutnov - Vysoké Mýto 3:7 (0:3)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Pardubice - Trutnov 16:4 (3:2)
    So 09.09. 10:00 Nymburk - Náchod 8:4 (5:0)
    Ne 10.09. 10:00 Vlašim - RMSK Cidlina 11:2 (0:0)
    Ne 10.09. 10:00 Hradec Králové - Čáslav 9:5 (8:0)
    Ne 10.09. 10:00 Vysoké Mýto - Chrudim 3:2 (1:0)
    Ne 10.09. 10:00 Kolín - Mladá Boleslav 0:20 (0:111)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 RMSK Cidlina - Mladá Boleslav 3:10 (1:8)
    So 16.09. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto 3:3 (2:2)
    So 16.09. 15:00 Chrudim - Pardubice 9:4 (3:0)
    Ne 17.09. 10:00 Náchod - Kolín 4:11 (1:6)
    Ne 17.09. 10:00 Vlašim - Hradec Králové 3:7 (1:2)
    Ne 17.09. 16:00 Trutnov - Nymburk 6:4 (5:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Pardubice - Čáslav 5:7 (4:7)
    So 23.09. 10:00 Nymburk - Chrudim 0:10 (0:6)
    Ne 24.09. 10:00 Hradec Králové - RMSK Cidlina 18:3 (7:2)
    Ne 24.09. 10:00 Vysoké Mýto - Vlašim 7:5 (3:1)
    Ne 24.09. 10:00 Kolín - Trutnov 7:5 (2:2)
    Ne 24.09. 10:00 Mladá Boleslav - Náchod 21:1 (11:1)

    8.kolo

    So 30.09. 10:00 RMSK Cidlina - Náchod 20:1 (15:1)
    So 30.09. 10:00 Čáslav - Nymburk 12:3 (5:2)
    So 30.09. 15:00 Chrudim - Kolín 6:2 (4:0)
    Ne 01.10. 10:00 Vlašim - Pardubice 10:2 (5:1)
    Ne 01.10. 10:00 Hradec Králové - Vysoké Mýto 6:2 (4:1)
    Ne 01.10. 13:00 Trutnov - Mladá Boleslav 2:7 (1:3)

    2.kolo

    St 04.10. 16:30 Náchod - Hradec Králové 4:5 (3:2)
    Čt 26.10. 10:00 Kolín - Pardubice 4:5 (2:2)
    So 28.10. 10:00 RMSK Cidlina - Nymburk 11:6 (7:2)
    So 28.10. 10:00 Mladá Boleslav - Vysoké Mýto 3:1 (2:0)
    Út 31.10. 13:30 Chrudim - Čáslav 8:3 (4:0)
    Ne 19.11. 13:00 Trutnov - Vlašim 1:14 (0:6)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Pardubice - Hradec Králové 3:2 (1:2)
    So 07.10. 10:00 Nymburk - Vlašim 1:2 (1:2)
    So 07.10. 10:00 Mladá Boleslav - Chrudim 6:4 (2:0)
    Ne 08.10. 10:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina 10:3 (6:2)
    Ne 08.10. 10:00 Kolín - Čáslav 2:4 (0:0)
    Ne 08.10. 10:00 Náchod - Trutnov 4:13 (3:4)

    10.kolo

    So 14.10. 10:00 RMSK Cidlina - Trutnov 7:6 (1:5)
    So 14.10. 10:00 Čáslav - Mladá Boleslav 4:6 (4:1)
    So 14.10. 15:00 Chrudim - Náchod 12:0 (4:0)
    Ne 15.10. 10:00 Vlašim - Kolín 14:0 (6:0)
    Ne 15.10. 10:00 Hradec Králové - Nymburk 8:3 (3:0)
    Ne 15.10. 10:00 Vysoké Mýto - Pardubice 3:4 (2:3)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Pardubice - RMSK Cidlina 4:3 (2:2)
    So 21.10. 10:00 Nymburk - Vysoké Mýto 3:9 (1:4)
    Ne 22.10. 10:00 Kolín - Hradec Králové 2:8 (1:0)
    Ne 22.10. 10:00 Mladá Boleslav - Vlašim 7:3 (2:1)
    Ne 22.10. 10:00 Náchod - Čáslav 4:16 (0:4)
    Ne 22.10. 15:30 Trutnov - Chrudim 2:10 (0:0)

    3.kolo

    So 04.11. 10:00 Pardubice - Mladá Boleslav 1:4 (0:2)
    So 04.11. 10:00 Nymburk - Kolín 2:1 (1:0)
    Ne 05.11. 10:00 Čáslav - RMSK Cidlina 7:4 (5:2)
    Ne 05.11. 10:00 Vlašim - Chrudim 7:4 (5:1)
    Ne 05.11. 10:00 Hradec Králové - Trutnov 7:0 (3:0)
    Ne 05.11. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 17:0 (10:0)

    1.kolo

    So 11.11. 09:30 Pardubice - Nymburk 15:4 (7:1)
    So 11.11. 10:00 Chrudim - RMSK Cidlina 12:3 (6:0)
    Ne 12.11. 09:30 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
    Ne 12.11. 10:00 Čáslav - Trutnov 10:6 (6:3)
    Ne 12.11. 10:00 Vlašim - Náchod 12:2 (7:0)
    Ne 12.11. 10:00 Vysoké Mýto - Kolín 3:4 (3:1)

    12.kolo

    So 24.03. 10:00 Nymburk - Pardubice 3:6 (1:1)
    So 24.03. 10:00 RMSK Cidlina - Chrudim 6:10 (1:4)
    Ne 25.03. 10:00 Kolín - Vysoké Mýto 3:9 (2:4)
    Ne 25.03. 10:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:2 (1:0)
    Ne 25.03. 10:00 Náchod - Vlašim 7:11 (1:5)
    Čt 26.04. 17:00 Trutnov - Čáslav 8:10 (6:4)

    13.kolo

    Čt 29.03. 10:00 Pardubice - Kolín 13:0 (5:0)
    Čt 29.03. 15:00 Vlašim - Trutnov 12:3 (6:0)
    30.03. 10:00 Čáslav - Chrudim 4:8 (1:2)
    So 31.03. 10:00 Nymburk - RMSK Cidlina 1:9 (0:3)
    Ne 01.04. 10:00 Hradec Králové - Náchod 10:1 (5:O)
    Ne 01.04. 10:00 Vysoké Mýto - Mladá Boleslav 2:4 (1:1)

    14.kolo

    So 07.04. 15:00 Chrudim - Vlašim 4:1 (0:0)
    Ne 08.04. 10:00 Kolín - Nymburk 7:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:00 Mladá Boleslav - Pardubice 5:2 (3:1)
    Ne 08.04. 10:00 Náchod - Vysoké Mýto 1:13 (0:7)
    Ne 08.04. 10:00 RMSK Cidlina - Čáslav 9:3 (6:3)
    Ne 08.04. 13:30 Trutnov - Hradec Králové 2:8 (0:4)

    15.kolo

    So 14.04. 10:00 Vlašim - Čáslav 9:2 (3:0)
    So 14.04. 10:00 Pardubice - Náchod 17:2 (8:0)
    So 14.04. 10:00 Nymburk - Mladá Boleslav 0:8 (0:3)
    Ne 15.04. 10:00 Hradec Králové - Chrudim 3:5 (0:2)
    Ne 15.04. 10:00 Vysoké Mýto - Trutnov 20:4 (10:0)
    Ne 15.04. 10:00 Kolín - RMSK Cidlina 3:9 (0:3)

    16.kolo

    So 21.04. 10:00 Mladá Boleslav - Kolín 10:2 (6:1)
    So 21.04. 10:00 Čáslav - Hradec Králové 7:3 (4:0)
    So 21.04. 15:00 Chrudim - Vysoké Mýto 0:2 (0:2)
    Ne 22.04. 10:00 Náchod - Nymburk 10:6 (3:1)
    Ne 22.04. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 3:8 (1:4)
    Ne 22.04. 14:00 Trutnov - Pardubice 4:11 (3:6)

    17.kolo

    St 18.04. 16:00 Hradec Králové - Vlašim 1:7 (1:5)
    So 28.04. 10:00 Vysoké Mýto - Čáslav 6:2 (3:2)
    So 28.04. 10:00 Pardubice - Chrudim 3:5 (2:3)
    So 28.04. 10:00 Nymburk - Trutnov 5:9 (4:1)
    So 28.04. 10:00 Mladá Boleslav - RMSK Cidlina 3:2 (1:1)
    Ne 29.04. 10:00 Kolín - Náchod 4:2 (1:1)

    18.kolo

    Út 01.05. 10:00 Náchod - Mladá Boleslav 0:17 (0:10)
    St 02.05. 16:30 Čáslav - Pardubice 5:4 (1:3)
    So 05.05. 15:00 Chrudim - Nymburk 13:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:00 Trutnov - Kolín 4:13 (0:8)
    Út 08.05. 10:00 Vlašim - Vysoké Mýto 1:3 (0:1)
    Út 08.05. 10:00 RMSK Cidlina - Hradec Králové 3:13 (1:5)

    19.kolo

    So 12.05. 10:00 Pardubice - Vlašim 2:6 (2:2)
    So 12.05. 10:00 Nymburk - Čáslav 0:19 (0:12)
    Ne 13.05. 10:00 Vysoké Mýto - Hradec Králové 2:10 (0:6)
    Ne 13.05. 10:00 Kolín - Chrudim 7:4 (3:1)
    Ne 13.05. 10:00 Mladá Boleslav - Trutnov 8:3 (4:1)
    St 16.05. 17:00 Náchod - RMSK Cidlina 8:11 (4:6)

    20.kolo

    Út 01.05. 10:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto 3:11 (3:4)
    St 16.05. 15:00 Hradec Králové - Pardubice 1:4 (0:1)
    Ne 20.05. 14:00 Trutnov - Náchod 6:5 (2:2)
    St 23.05. 17:00 Čáslav - Kolín 4:5 (4:3)
    St 23.05. 17:00 Vlašim - Nymburk 22:0 (10:0)
    Čt 24.05. 15:00 Chrudim - Mladá Boleslav 6:2 (2:2)

    21.kolo

    Čt 24.05. 16:00 Pardubice - Vysoké Mýto 2:3 (1:2)
    So 26.05. 10:00 Nymburk - Hradec Králové 2:10 (2:8)
    Ne 27.05. 10:00 Náchod - Chrudim 3:12 (1:6)
    Ne 27.05. 14:00 Trutnov - RMSK Cidlina 9:7 (1:4)
    St 30.05. 13:00 Mladá Boleslav - Čáslav 5:1 (4:1)
    St 30.05. 17:00 Kolín - Vlašim 4:11 (3:7)

    22.kolo

    So 02.06. 10:00 Čáslav - Náchod 9:0 (1:0)
    So 02.06. 10:00 RMSK Cidlina - Pardubice 7:10 (3:3)
    So 02.06. 15:00 Chrudim - Trutnov 13:1 (6:1)
    Ne 03.06. 10:00 Hradec Králové - Kolín 13:2 (5:1)
    Ne 03.06. 10:00 Vlašim - Mladá Boleslav 6:3 (4:2)
    Ne 03.06. 10:00 Vysoké Mýto - Nymburk 27:0 (10:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 174:48 58
    2. 22 16 0 6 178:74 48
    3. 22 16 0 6 158:69 48
    4. 22 15 1 6 163:66 46
    5. 22 15 1 6 152:65 46
    6. 22 13 0 9 157:92 39
    7. 22 12 1 9 146:110 37
    8. 22 8 0 14 137:168 24
    9. 22 8 0 14 87:159 24
    10. 22 5 0 17 101:205 15
    11. 22 2 0 20 53:239 6
    12. 22 1 0 21 64:275 3