Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 29. ledna 2020
svátek má Zdislava.
Hlavní menu
  • ID: 12158
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
3703
Týden:
46
Dnes:
3
On-line:
1

09.09.2017

So 09.09. 13:00 Kazzinc-Torpedo B - Beibarys Atyrau 1:2
So 09.09. 13:00 Kokshetau - Almaty 4:0
So 09.09. 13:00 Kulager - Gornyak Rudny 3:1
So 09.09. 13:00 Nomad Astana - Temirtau 6:2

10.09.2017

Ne 10.09. 13:00 Kokshetau - Almaty 2:1 np
Ne 10.09. 13:00 Kulager - Gornyak Rudny 1:2 pp
Ne 10.09. 13:00 Nomad Astana - Temirtau 2:4
Ne 10.09. 13:00 Pavlodar - HK Astana 8:1

11.09.2017

Po 11.09. 14:30 Kazzinc-Torpedo B - Beibarys Atyrau 1:4
Po 11.09. 15:00 Pavlodar - HK Astana 7:1

13.09.2017

St 13.09. 15:00 Kokshetau - Temirtau 3:2
St 13.09. 15:00 Kulager - Almaty 3:0
St 13.09. 15:00 Nomad Astana - Gornyak Rudny 4:3 np

14.09.2017

Čt 14.09. 15:00 Kazzinc-Torpedo B - HK Astana 5:3
Čt 14.09. 15:00 Kokshetau - Temirtau 3:2
Čt 14.09. 15:00 Kulager - Almaty 1:0 np
Čt 14.09. 15:00 Nomad Astana - Gornyak Rudny 3:2
Čt 14.09. 15:00 Pavlodar - Beibarys Atyrau 2:3 pp

15.09.2017

15.09. 14:30 Kazzinc-Torpedo B - HK Astana 1:3
15.09. 15:00 Pavlodar - Beibarys Atyrau 1:0

18.09.2017

Po 18.09. 15:00 Nomad Astana - Beibarys Atyrau 1:2

19.09.2017

Út 19.09. 15:00 Almaty - Kazzinc-Torpedo B 4:0
Út 19.09. 15:00 Nomad Astana - Beibarys Atyrau 4:0
Út 19.09. 15:00 Temirtau - Pavlodar 1:3

20.09.2017

St 20.09. 15:00 Almaty - Kazzinc-Torpedo B 5:2
St 20.09. 15:00 Gornyak Rudny - Kokshetau 3:0
St 20.09. 15:00 Temirtau - Pavlodar 4:3 np

21.09.2017

Čt 21.09. 15:00 Gornyak Rudny - Kokshetau 1:3

22.09.2017

22.09. 15:00 HK Astana - Beibarys Atyrau 0:10
22.09. 15:00 Nomad Astana - Kulager 2:1 pp

23.09.2017

So 23.09. 08:00 Nomad Astana - Kulager 1:2
So 23.09. 13:00 HK Astana - Beibarys Atyrau 1:3
So 23.09. 13:00 Almaty - Pavlodar 2:1
So 23.09. 13:00 Temirtau - Kazzinc-Torpedo B 3:1

24.09.2017

Ne 24.09. 13:00 Almaty - Pavlodar 2:1
Ne 24.09. 13:00 Temirtau - Kazzinc-Torpedo B 1:5

26.09.2017

Út 26.09. 15:00 HK Astana - Kulager 0:9
Út 26.09. 15:00 Kokshetau - Nomad Astana 3:4 pp

27.09.2017

St 27.09. 15:00 HK Astana - Kulager 0:4
St 27.09. 15:00 Kokshetau - Nomad Astana 3:0

28.09.2017

Čt 28.09. 15:00 Almaty - Beibarys Atyrau 2:3 np

29.09.2017

29.09. 15:00 Almaty - Beibarys Atyrau 2:3

30.09.2017

So 30.09. 13:00 Temirtau - Kulager 2:1 pp

01.10.2017

Ne 01.10. 13:00 Kazzinc-Torpedo B - Gornyak Rudny 2:1 pp
Ne 01.10. 13:00 Pavlodar - Kokshetau 3:2 pp
Ne 01.10. 13:00 Temirtau - Kulager 4:2

02.10.2017

Po 02.10. 14:30 Kazzinc-Torpedo B - Gornyak Rudny 4:3
Po 02.10. 15:00 HK Astana - Almaty 3:9
Po 02.10. 15:00 Pavlodar - Kokshetau 1:4

03.10.2017

Út 03.10. 15:00 HK Astana - Almaty 6:7 np

05.10.2017

Čt 05.10. 14:30 Kazzinc-Torpedo B - Kokshetau 2:4
Čt 05.10. 15:00 Pavlodar - Gornyak Rudny 1:3

06.10.2017

06.10. 15:00 Beibarys Atyrau - Temirtau 2:1
06.10. 15:00 Kazzinc-Torpedo B - Kokshetau 2:1 np
06.10. 15:00 Kulager - HK Astana 5:0
06.10. 15:00 Nomad Astana - Almaty 2:0
06.10. 15:00 Pavlodar - Gornyak Rudny 5:1

07.10.2017

So 07.10. 13:00 Kulager - HK Astana 5:1
So 07.10. 13:00 Nomad Astana - Almaty 2:1 pp
So 07.10. 15:00 Beibarys Atyrau - Temirtau 1:2

10.10.2017

Út 10.10. 15:00 Gornyak Rudny - Temirtau 2:4
Út 10.10. 15:00 Kokshetau - HK Astana 7:2

11.10.2017

St 11.10. 15:00 Beibarys Atyrau - Nomad Astana 1:3
St 11.10. 15:00 Gornyak Rudny - Temirtau 3:2
St 11.10. 15:00 Kokshetau - HK Astana 6:1
St 11.10. 15:00 Kulager - Kazzinc-Torpedo B 5:1

12.10.2017

Čt 12.10. 15:00 Kulager - Kazzinc-Torpedo B 4:2
Čt 12.10. 16:00 Beibarys Atyrau - Nomad Astana 0:3

15.10.2017

Ne 15.10. 13:00 Almaty - Nomad Astana 2:3
Ne 15.10. 13:00 Gornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo B 4:1
Ne 15.10. 13:00 Kulager - Pavlodar 1:2 pp

16.10.2017

Po 16.10. 15:00 Almaty - Nomad Astana 3:2 np
Po 16.10. 15:00 Gornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo B 4:3
Po 16.10. 15:00 Kulager - Pavlodar 4:1

17.10.2017

Út 17.10. 15:00 Kokshetau - Beibarys Atyrau 2:3 pp

18.10.2017

St 18.10. 16:00 Kokshetau - Beibarys Atyrau 3:1

19.10.2017

Čt 19.10. 10:00 HK Astana - Kazzinc-Torpedo B 1:3
Čt 19.10. 15:00 Gornyak Rudny - Pavlodar 2:1
Čt 19.10. 15:00 Temirtau - Nomad Astana 3:2

20.10.2017

20.10. 10:00 HK Astana - Kazzinc-Torpedo B 2:3 pp
20.10. 15:00 Gornyak Rudny - Pavlodar 2:1
20.10. 15:00 Temirtau - Nomad Astana 0:2

21.10.2017

So 21.10. 13:00 Kulager - Beibarys Atyrau 2:0

22.10.2017

Ne 22.10. 13:00 Kulager - Beibarys Atyrau 0:4

24.10.2017

Út 24.10. 15:00 Nomad Astana - HK Astana 7:1

25.10.2017

St 25.10. 14:00 Nomad Astana - HK Astana 7:2

26.10.2017

Čt 26.10. 15:00 Kazzinc-Torpedo B - Temirtau 0:2
Čt 26.10. 15:00 Pavlodar - Kulager 5:1

27.10.2017

27.10. 14:30 Kazzinc-Torpedo B - Temirtau 2:5
27.10. 15:00 Almaty - Kokshetau 1:2 pp
27.10. 15:00 Pavlodar - Kulager 4:1

28.10.2017

So 28.10. 13:00 Almaty - Kokshetau 1:2 pp

29.10.2017

Ne 29.10. 12:00 HK Astana - Nomad Astana 2:7

30.10.2017

Po 30.10. 14:00 HK Astana - Nomad Astana 0:5
Po 30.10. 14:00 Kazzinc-Torpedo B - Kulager 0:1 pp
Po 30.10. 14:00 Pavlodar - Temirtau 3:0

31.10.2017

Út 31.10. 14:00 Almaty - Gornyak Rudny 4:0
Út 31.10. 14:00 Beibarys Atyrau - Kokshetau 2:1
Út 31.10. 14:00 Kazzinc-Torpedo B - Kulager 1:4
Út 31.10. 14:00 Pavlodar - Temirtau 5:3

01.11.2017

St 01.11. 14:00 Almaty - Gornyak Rudny 4:3
St 01.11. 15:00 Beibarys Atyrau - Kokshetau 3:1

04.11.2017

So 04.11. 12:00 HK Astana - Gornyak Rudny 1:6
So 04.11. 12:00 Nomad Astana - Kokshetau 2:1

05.11.2017

Ne 05.11. 07:00 Nomad Astana - Kokshetau 4:5
Ne 05.11. 12:00 HK Astana - Gornyak Rudny 2:8
Ne 05.11. 13:00 Beibarys Atyrau - Pavlodar 0:1

06.11.2017

Po 06.11. 14:00 Temirtau - Almaty 3:2
Po 06.11. 15:00 Beibarys Atyrau - Pavlodar 4:0

07.11.2017

Út 07.11. 14:00 Temirtau - Almaty 2:1 pp

09.11.2017

Čt 09.11. 08:00 Nomad Astana - Pavlodar 5:2

10.11.2017

10.11. 08:00 Nomad Astana - Pavlodar 4:0
10.11. 14:00 Gornyak Rudny - Almaty 2:1 np
10.11. 14:00 Kokshetau - Kulager 1:0 pp

11.11.2017

So 11.11. 12:00 Gornyak Rudny - Almaty 2:1
So 11.11. 12:00 Kokshetau - Kulager 2:1 np
So 11.11. 12:00 Temirtau - Beibarys Atyrau 3:2 pp

12.11.2017

Ne 12.11. 12:00 Temirtau - Beibarys Atyrau 3:0

16.11.2017

Čt 16.11. 14:00 Gornyak Rudny - HK Astana 6:5

17.11.2017

17.11. 14:00 Gornyak Rudny - HK Astana 5:0

18.11.2017

So 18.11. 14:00 Beibarys Atyrau - Kulager 2:1

19.11.2017

Ne 19.11. 12:00 Kazzinc-Torpedo B - Almaty 2:3 np
Ne 19.11. 13:00 Beibarys Atyrau - Beibarys Atyrau 1:2 pp

20.11.2017

Po 20.11. 14:00 Kazzinc-Torpedo B - Almaty 2:3 np

21.11.2017

Út 21.11. 14:00 Temirtau - Kokshetau 0:2

22.11.2017

St 22.11. 14:00 Temirtau - Kokshetau 1:3
St 22.11. 14:00 Gornyak Rudny - Kulager 2:3 np

23.11.2017

Čt 23.11. 14:00 Gornyak Rudny - Kulager 3:2 np
Čt 23.11. 14:00 Pavlodar - Almaty 2:3

24.11.2017

24.11. 14:00 Nomad Astana - Kazzinc-Torpedo B 2:1 pp
24.11. 14:00 Pavlodar - Almaty 0:2

25.11.2017

So 25.11. 12:00 HK Astana - Kokshetau 2:8
So 25.11. 12:00 Nomad Astana - Kazzinc-Torpedo B 2:0

26.11.2017

Ne 26.11. 12:00 HK Astana - Kokshetau 2:13

28.11.2017

Út 28.11. 14:00 Beibarys Atyrau - Kazzinc-Torpedo B 5:1
Út 28.11. 14:00 Kulager - Nomad Astana 1:2

29.11.2017

St 29.11. 14:00 Almaty - Temirtau 4:2
St 29.11. 14:00 Kulager - Nomad Astana 2:3
St 29.11. 15:00 Beibarys Atyrau - Kazzinc-Torpedo B 4:0

30.11.2017

Čt 30.11. 14:00 Almaty - Temirtau 0:2
Čt 30.11. 14:00 Kokshetau - Pavlodar 3:1

01.12.2017

01.12. 14:00 Kokshetau - Pavlodar 4:1

02.12.2017

So 02.12. 12:00 Gornyak Rudny - Nomad Astana 1:5

03.12.2017

Ne 03.12. 14:00 Gornyak Rudny - Nomad Astana 3:5

04.12.2017

Po 04.12. 13:00 HK Astana - Pavlodar 1:8

05.12.2017

Út 05.12. 13:00 HK Astana - Pavlodar 4:7

06.12.2017

St 06.12. 14:00 Gornyak Rudny - Beibarys Atyrau 3:0

07.12.2017

Čt 07.12. 14:00 Gornyak Rudny - Beibarys Atyrau 1:2 pp
Čt 07.12. 14:00 Kazzinc-Torpedo B - Nomad Astana 1:3
Čt 07.12. 14:00 Kulager - Temirtau 3:0

08.12.2017

08.12. 14:00 Kazzinc-Torpedo B - Nomad Astana 0:4
08.12. 14:00 Kulager - Temirtau 2:3

11.12.2017

Po 11.12. 13:30 Kazzinc-Torpedo B - Pavlodar 1:4
Po 11.12. 14:00 Almaty - Kulager 1:4
Po 11.12. 14:00 HK Astana - Temirtau 0:4
Po 11.12. 14:00 Kokshetau - Gornyak Rudny 7:3

12.12.2017

Út 12.12. 14:00 Almaty - Kulager 3:1
Út 12.12. 14:00 HK Astana - Temirtau 1:9
Út 12.12. 14:00 Kazzinc-Torpedo B - Pavlodar 1:5
Út 12.12. 14:00 Kokshetau - Gornyak Rudny 0:5
Správce soutěže: Lukáš Manoušek

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 34 22 5 1 6 113:54 77
2. 32 18 5 4 5 105:57 68
3. 33 14 3 7 9 80:55 55
4. 31 14 5 2 10 69:49 54
5. 32 14 3 4 11 90:80 52
6. 32 14 4 0 14 79:71 50
7. 32 11 4 8 9 74:69 49
8. 32 14 2 2 14 89:70 48
9. 32 4 3 4 21 51:101 22
10. 30 1 0 2 27 48:192 5