Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 12196
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10358
    Týden:
    90
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.07. 18:30 Nitra - Žilina 1:0 (1:0)
    So 22.07. 19:00 Trnava - Michalovce 1:0 (1:0)
    So 22.07. 20:30 Dunajská Streda - Podbrezová 1:0 (1:0)
    Ne 23.07. 18:30 Senica - Trenčín 1:2 (0:1)
    Ne 23.07. 19:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 2:1 (1:1)
    Ne 23.07. 19:00 Prešov - Slovan Bratislava 1:5 (0:1)

    2.kolo

    28.07. 18:30 Podbrezová - Trnava 1:2 (0:2)
    So 29.07. 18:30 Trenčín - Dunajská Streda 1:2 (0:1)
    So 29.07. 19:00 Žilina - Prešov 2:3 (1:2)
    So 29.07. 19:00 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:1 (1:1)
    So 29.07. 19:00 Nitra - Michalovce 0:0 (0:0)
    Ne 30.07. 19:00 Ružomberok - Senica 4:0 (2:0)

    3.kolo

    04.08. 18:30 Senica - Slovan Bratislava 1:1 (0:1)
    04.08. 19:00 Prešov - Nitra 0:4 (0:0)
    So 05.08. 18:30 Trnava - Trenčín 2:1 (1:1)
    So 05.08. 19:00 Podbrezová - Michalovce 1:0 (0:0)
    So 05.08. 19:00 Zlaté Moravce - Žilina 2:0 (1:0)
    Ne 06.08. 18:30 Dunajská Streda - Ružomberok 1:1 (1:0)

    4.kolo

    11.08. 00:00 Nitra - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 12.08. 18:30 Michalovce - Prešov 0:1 (0:0)
    So 12.08. 19:00 Ružomberok - Trnava 0:2 (0:2)
    So 12.08. 19:00 Trenčín - Podbrezová 1:1 (1:0)
    So 12.08. 19:00 Žilina - Senica 7:1 (4:0)
    Ne 13.08. 18:30 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 1:1 (0:0)

    5.kolo

    18.08. 18:30 Podbrezová - Ružomberok 1:3 (0:1)
    So 19.08. 18:30 Trnava - Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
    So 19.08. 19:00 Trenčín - Michalovce 1:2 (0:0)
    So 19.08. 19:00 Zlaté Moravce - Prešov 4:1 (3:1)
    So 19.08. 19:00 Senica - Nitra 0:1 (0:0)
    Ne 20.08. 18:30 Dunajská Streda - Žilina 4:2 (1:0)

    6.kolo

    25.08. 18:30 Žilina - Trnava 3:1 (1:1)
    So 26.08. 18:30 Ružomberok - Trenčín 3:3 (1:2)
    So 26.08. 19:00 Prešov - Senica 2:2 (1:0)
    So 26.08. 19:00 Michalovce - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
    So 26.08. 19:00 Nitra - Dunajská Streda 3:1 (0:1)
    Ne 27.08. 18:00 Slovan Bratislava - Podbrezová 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 09.09. 17:00 Trenčín - Slovan Bratislava 2:2
    So 09.09. 19:00 Ružomberok - Michalovce 2:1
    So 09.09. 19:00 Podbrezová - Žilina 2:4
    So 09.09. 19:00 Dunajská Streda - Prešov 0:0
    So 09.09. 19:00 Senica - Zlaté Moravce 0:1
    Ne 10.09. 19:00 Trnava - Nitra 2:1

    8.kolo

    So 16.09. 17:30 Slovan Bratislava - Ružomberok 2:1 (2:0)
    So 16.09. 19:00 Nitra - Podbrezová 1:0 (0:0)
    So 16.09. 19:00 Prešov - Trnava 0:2 (0:1)
    So 16.09. 19:00 Michalovce - Senica 2:1 (1:0)
    So 16.09. 19:30 Žilina - Trenčín 5:1 (2:1)
    Ne 17.09. 19:00 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 2:3 (0:0)

    9.kolo

    Út 19.09. 18:30 Ružomberok - Žilina 1:0 (0:0)
    Út 19.09. 19:00 Podbrezová - Prešov 2:0 (1:0)
    Út 19.09. 20:30 Slovan Bratislava - Michalovce 3:1 (1:0)
    St 20.09. 18:30 Trenčín - Nitra 2:1 (1:0)
    St 20.09. 19:00 Dunajská Streda - Senica 1:0 (0:0)
    St 20.09. 19:00 Trnava - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 23.09. 17:00 Nitra - Ružomberok 0:0 (0:0)
    So 23.09. 19:00 Zlaté Moravce - Podbrezová 1:0 (1:0)
    So 23.09. 19:00 Senica - Trnava 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 19:00 Žilina - Slovan Bratislava 3:2 (1:1)
    Ne 24.09. 19:00 Prešov - Trenčín 0:7 (0:3)
    Ne 24.09. 19:00 Michalovce - Dunajská Streda 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 30.09. 17:15 Trnava - Dunajská Streda 2:0 (0:0)
    So 30.09. 19:00 Žilina - Michalovce 2:1 (0:1)
    So 30.09. 19:00 Podbrezová - Senica 1:0 (1:0)
    So 30.09. 19:00 Slovan Bratislava - Nitra 1:1 (1:0)
    So 30.09. 20:00 Trenčín - Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
    Ne 01.10. 19:00 Ružomberok - Prešov 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 14.10. 15:00 Michalovce - Trnava 0:3 (0:2)
    So 14.10. 17:00 Podbrezová - Dunajská Streda 0:2 (0:0)
    So 14.10. 17:00 Slovan Bratislava - Prešov 3:2 (1:1)
    So 14.10. 17:00 Trenčín - Senica 4:1 (2:0)
    So 14.10. 18:00 Ružomberok - Zlaté Moravce 1:1 (1:1)
    Ne 15.10. 17:00 Žilina - Nitra 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 21.10. 15:00 Dunajská Streda - Trenčín 1:2 (1:1)
    So 21.10. 17:00 Michalovce - Nitra 0:0 (0:0)
    So 21.10. 17:00 Senica - Ružomberok 0:3 (0:0)
    So 21.10. 17:00 Trnava - Podbrezová 2:0 (0:0)
    So 21.10. 17:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 3:2 (2:1)
    Ne 22.10. 17:00 Prešov - Žilina 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 28.10. 15:00 Žilina - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
    So 28.10. 17:00 Michalovce - Podbrezová 2:1 (2:1)
    So 28.10. 17:00 Nitra - Prešov 2:0 (0:0)
    So 28.10. 17:00 Slovan Bratislava - Senica 2:2 (2:0)
    So 28.10. 18:00 Ružomberok - Dunajská Streda 1:1 (0:0)
    Ne 29.10. 17:00 Trenčín - Trnava 1:2 (0:0)

    15.kolo

    03.11. 17:00 Podbrezová - Trenčín 1:8 (0:5)
    03.11. 17:00 Prešov - Michalovce 1:0 (0:0)
    03.11. 18:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 2:1 (0:1)
    Ne 05.11. 17:00 Senica - Žilina 4:1 (2:1)
    Ne 05.11. 17:00 Trnava - Ružomberok 1:1 (1:1)
    Ne 05.11. 17:00 Zlaté Moravce - Nitra 2:2 (2:2)

    16.kolo

    So 18.11. 14:00 Nitra - Senica 0:0 (0:0)
    So 18.11. 14:00 Prešov - Zlaté Moravce 1:1 (0:0)
    So 18.11. 14:00 Ružomberok - Podbrezová 3:0 (2:0)
    So 18.11. 15:00 Žilina - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    Ne 19.11. 14:00 Slovan Bratislava - Trnava 1:0 (1:0)
    Út 28.11. 16:00 Michalovce - Trenčín 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 25.11. 14:00 Podbrezová - Slovan Bratislava 1:1 (0:1)
    So 25.11. 14:00 Senica - Prešov 1:0 (0:0)
    So 25.11. 14:00 Trenčín - Ružomberok 1:2 (1:0)
    So 25.11. 14:00 Zlaté Moravce - Michalovce 0:1 (0:1)
    So 25.11. 15:00 Trnava - Žilina 0:3 (0:1)
    Ne 26.11. 14:00 Dunajská Streda - Nitra 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 02.12. 14:00 Michalovce - Ružomberok 1:1 (0:0)
    So 02.12. 14:00 Prešov - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 02.12. 14:00 Zlaté Moravce - Senica 3:0 (2:0)
    So 02.12. 14:00 Žilina - Podbrezová 1:0 (1:0)
    So 02.12. 15:00 Slovan Bratislava - Trenčín 1:1 (1:1)
    Út 05.12. 17:00 Nitra - Trnava 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 09.12. 14:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 3:3 (2:0)
    So 09.12. 14:00 Podbrezová - Nitra 1:0 (1:0)
    So 09.12. 14:00 Senica - Michalovce 1:1 (1:0)
    So 09.12. 14:00 Trnava - Prešov 1:0 (1:0)
    So 09.12. 15:00 Trenčín - Žilina 5:2 (3:1)
    Ne 10.12. 14:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 17.02. 16:00 Zlaté Moravce - Trnava 1:4 (0:3)
    Ne 18.02. 14:00 Michalovce - Slovan Bratislava 1:1 (1:0)
    Ne 18.02. 14:00 Nitra - Trenčín 1:1 (1:0)
    Ne 18.02. 14:00 Prešov - Podbrezová 0:2 (0:2)
    Ne 18.02. 14:00 Senica - Dunajská Streda 0:2 (0:0)
    Ne 18.02. 14:00 Žilina - Ružomberok 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 24.02. 14:00 Dunajská Streda - Michalovce 2:0 (0:0)
    So 24.02. 14:00 Podbrezová - Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
    So 24.02. 14:00 Slovan Bratislava - Žilina 6:0 (4:0)
    So 24.02. 14:00 Trenčín - Prešov 2:0 (0:0)
    So 24.02. 14:00 Trnava - Senica 1:0 (0:0)
    Po 26.02. 15:30 Ružomberok - Nitra 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 03.03. 14:00 Dunajská Streda - Trnava 0:0 (0:0)
    So 03.03. 14:00 Michalovce - Žilina 1:0 (0:0)
    So 03.03. 14:00 Nitra - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
    So 03.03. 14:00 Prešov - Ružomberok 0:0 (0:0)
    So 03.03. 14:00 Senica - Podbrezová 1:0 (0:0)
    So 03.03. 14:00 Zlaté Moravce - Trenčín 1:4 (0:2)

    23.kolo

    So 10.03. 14:00 Dunajská Streda - Ružomberok 3:0 (1:0)
    So 10.03. 14:00 Michalovce - Prešov 0:0 (0:0)
    So 10.03. 14:00 Senica - Nitra 0:1 (0:0)
    So 10.03. 14:00 Zlaté Moravce - Podbrezová 0:1 (0:0)
    So 10.03. 15:00 Žilina - Slovan Bratislava 2:0 (1:0)
    So 10.03. 15:00 Trenčín - Trnava 1:2 (0:1)

    24.kolo

    16.03. 17:00 Prešov - Senica 1:1 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Trnava - Žilina 0:0 (0:0)
    So 17.03. 17:00 Ružomberok - Trenčín 2:1 (0:1)
    So 17.03. 17:00 Nitra - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 17.03. 17:00 Podbrezová - Michalovce 2:1 (1:0)
    Ne 18.03. 15:20 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 31.03. 14:00 Zlaté Moravce - Senica 2:2 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Žilina - Trenčín 1:5 (1:3)
    So 31.03. 17:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 1:0 (0:0)
    So 31.03. 17:00 Michalovce - Nitra 4:0 (1:0)
    So 31.03. 17:00 Podbrezová - Prešov 1:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:20 Dunajská Streda - Trnava 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 07.04. 15:30 Trnava - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
    So 07.04. 17:00 Ružomberok - Žilina 1:2 (1:1)
    So 07.04. 17:00 Nitra - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 07.04. 17:00 Prešov - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 07.04. 17:00 Senica - Michalovce 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 15:20 Trenčín - Dunajská Streda 1:3 (0:1)

    27.kolo

    So 14.04. 15:00 Slovan Bratislava - Trenčín 1:3 (0:2)
    So 14.04. 17:00 Dunajská Streda - Žilina 3:1 (2:0)
    So 14.04. 17:00 Michalovce - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Nitra - Prešov 3:2 (1:2)
    So 14.04. 17:00 Podbrezová - Senica 3:1 (1:1)
    Ne 15.04. 14:45 Trnava - Ružomberok 1:0 (0:0)

    28.kolo

    20.04. 17:00 Prešov - Nitra 1:1 (1:0)
    So 21.04. 14:45 Ružomberok - Trnava 0:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Senica - Podbrezová 1:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Zlaté Moravce - Michalovce 2:2 (2:0)
    Ne 22.04. 15:20 Žilina - Dunajská Streda 2:3 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Trenčín - Slovan Bratislava 1:3 (0:2)

    29.kolo

    So 28.04. 14:45 Dunajská Streda - Trenčín 0:3 (0:2)
    So 28.04. 17:00 Žilina - Ružomberok 3:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Michalovce - Senica 1:2 (1:2)
    So 28.04. 17:00 Podbrezová - Nitra 1:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Zlaté Moravce - Prešov 4:0 (2:0)
    So 28.04. 20:30 Slovan Bratislava - Trnava 2:1 (0:0)

    30.kolo

    So 05.05. 17:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 1:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Trnava - Dunajská Streda 2:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Nitra - Michalovce 1:3 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Prešov - Podbrezová 1:1 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Senica - Zlaté Moravce 3:1 (2:1)
    Ne 06.05. 15:20 Trenčín - Žilina 1:2 (1:0)

    31.kolo

    So 12.05. 17:45 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
    So 12.05. 17:45 Trenčín - Ružomberok 3:1 (2:0)
    So 12.05. 17:45 Žilina - Trnava 6:0 (3:0)
    So 12.05. 17:45 Michalovce - Podbrezová 1:0 (1:0)
    So 12.05. 17:45 Senica - Prešov 0:0 (0:0)
    So 12.05. 17:45 Zlaté Moravce - Nitra 2:2 (1:1)

    32.kolo

    So 19.05. 17:00 Ružomberok - Dunajská Streda 0:4 (0:3)
    So 19.05. 17:00 Slovan Bratislava - Žilina 3:2 (2:1)
    So 19.05. 17:00 Trnava - Trenčín 0:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Nitra - Senica 5:2 (2:2)
    So 19.05. 17:00 Podbrezová - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Prešov - Michalovce 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 20 4 8 41:28 64
    2. 32 17 8 7 58:37 59
    3. 32 16 9 7 46:32 57
    4. 32 17 2 13 63:51 53
    5. 32 15 6 11 75:47 51
    6. 32 10 10 12 36:39 40
    7. 32 11 12 9 33:29 45
    8. 32 11 8 13 35:34 41
    9. 32 11 5 16 29:43 38
    10. 32 8 7 17 39:52 31
    11. 32 5 11 16 22:56 26
    12. 32 6 8 18 29:58 26