Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 12222
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9788
    Týden:
    86
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 11:45 Bohemians 1905 - Mostecký FK 9:0 (5:0)
    So 19.08. 12:30 České Budějovice - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    So 19.08. 12:45 Teplice - Pardubice 7:4 (5:1)
    So 19.08. 12:45 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 19.08. 16:15 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 7:4 (4:1)
    Ne 20.08. 11:45 Meteor - SK Kladno 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 15:45 Slavia Praha - Hradec Králové 4:2 (2:0)

    3.kolo

    St 23.08. 17:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 26.08. 11:45 Sparta Praha - Mladá Boleslav 5:0
    So 26.08. 12:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 12:2
    So 26.08. 12:00 Mostecký FK - Meteor 4:1
    So 26.08. 13:45 Pardubice - České Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 27.08. 11:45 SK Kladno - Slavia Praha 0:7 (0:3)
    Ne 27.08. 16:45 1.FK Příbram - Teplice 1:6 (1:3)

    4.kolo

    Út 29.08. 11:45 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:7 (0:2)
    So 02.09. 16:15 Slovan Liberec - SK Kladno 4:0 (1:0)
    Ne 03.09. 11:45 Meteor - Viktoria Plzeň 1:3 (1:3)
    Ne 03.09. 12:45 Teplice - České Budějovice 1:2 (1:2)
    Ne 03.09. 12:45 Mladá Boleslav - Pardubice 1:3 (1:2)
    Ne 03.09. 12:45 1.FK Příbram - Hradec Králové 3:0 (0:0)
    Ne 03.09. 15:45 Slavia Praha - Mostecký FK 11:0 (5:0)

    5.kolo

    So 09.09. 11:45 Sparta Praha - Meteor 5:2
    So 09.09. 12:45 Hradec Králové - Teplice 4:3 np (1:0)
    So 09.09. 12:45 Mostecký FK - Slovan Liberec 1:4
    So 09.09. 12:45 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:8
    Ne 10.09. 11:45 SK Kladno - 1.FK Příbram 1:2 np
    Ne 10.09. 15:30 České Budějovice - Mladá Boleslav 2:0
    Ne 10.09. 16:00 Pardubice - Bohemians 1905 2:1

    6.kolo

    15.09. 12:45 1.FK Příbram - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    So 16.09. 11:45 Bohemians 1905 - České Budějovice 1:2 np (0:0)
    So 16.09. 12:45 Hradec Králové - SK Kladno 5:0 (3:0)
    So 16.09. 16:15 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:3 np (0:1)
    Ne 17.09. 11:45 Meteor - Pardubice 1:7
    Ne 17.09. 12:45 Teplice - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    Ne 17.09. 15:45 Slavia Praha - Sparta Praha 2:1

    7.kolo

    So 23.09. 11:45 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:5 (1:2)
    So 23.09. 11:45 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:4 (1:1)
    So 23.09. 12:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 6:2 (2:0)
    So 23.09. 12:45 Mostecký FK - Hradec Králové 0:6 (0:3)
    So 23.09. 15:15 SK Kladno - Teplice 1:4 (1:3)
    Ne 24.09. 12:30 České Budějovice - Meteor 7:1
    Ne 24.09. 16:00 Pardubice - Slavia Praha 1:4 (1:2)

    8.kolo

    St 27.09. 12:45 Slovan Liberec - Pardubice 0:1 (0:0)
    Čt 28.09. 11:45 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:5 (0:3)
    So 30.09. 12:45 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 3:4 np (1:1)
    Ne 01.10. 11:45 Meteor - Mladá Boleslav 2:3 np (1:0)
    Ne 01.10. 11:45 SK Kladno - Mostecký FK 7:0 (3:0)
    Ne 01.10. 12:00 Teplice - Bohemians 1905 1:4 (0:2)
    Ne 01.10. 15:45 Slavia Praha - České Budějovice 1:2 (0:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Viktoria Plzeň - SK Kladno 2:4 (2:1)
    So 07.10. 11:45 Sparta Praha - Hradec Králové 1:0
    So 07.10. 11:45 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:6 (0:3)
    So 07.10. 11:45 Bohemians 1905 - Meteor 2:1 (1:1)
    Ne 08.10. 13:30 České Budějovice - Slovan Liberec 1:3 (1:1)
    Ne 08.10. 16:00 Pardubice - 1.FK Příbram 5:0 (0:0)
    St 25.10. 12:00 Mostecký FK - Teplice 1:6 (1:2)

    10.kolo

    So 14.10. 11:45 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 14.10. 12:00 Hradec Králové - Pardubice 4:0 (1:0)
    So 14.10. 12:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 11:45 SK Kladno - Sparta Praha 1:5 (0:0)
    Ne 15.10. 12:00 Teplice - Meteor 11:0 (3:0)
    Ne 15.10. 15:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 16:15 1.FK Příbram - České Budějovice 1:3 (0:2)

    11.kolo

    So 21.10. 11:45 Sparta Praha - Mostecký FK 5:1
    So 21.10. 11:45 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 4:0 (2:0)
    So 21.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:4
    So 21.10. 12:45 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:0
    So 21.10. 14:45 Meteor - Slavia Praha 0:10
    Ne 22.10. 13:30 České Budějovice - Hradec Králové 1:7
    Ne 22.10. 15:30 Pardubice - SK Kladno 5:0

    12.kolo

    Čt 26.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:5 (1:0)
    27.10. 11:45 Slovan Liberec - Meteor 7:2 (2:2)
    27.10. 15:30 Hradec Králové - Mladá Boleslav 8:1 (2:0)
    So 28.10. 12:45 Mostecký FK - Pardubice 0:5
    Ne 29.10. 11:45 SK Kladno - České Budějovice 2:3 (0:2)
    St 15.11. 12:00 Teplice - Slavia Praha 1:3 (1:1)
    Ne 26.11. 16:30 1.FK Příbram - Bohemians 1905 0:7 (0:0)

    13.kolo

    03.11. 12:45 Sparta Praha - Teplice 6:0
    So 04.11. 11:45 Mladá Boleslav - SK Kladno 1:2 np
    Ne 05.11. 11:45 Bohemians 1905 - Hradec Králové 2:0
    Ne 05.11. 13:30 České Budějovice - Mostecký FK 10:0
    Ne 05.11. 13:45 Meteor - 1.FK Příbram 3:2
    Ne 05.11. 14:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 1:2
    Ne 05.11. 14:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 3:0

    1.kolo

    So 11.11. 11:45 Slovan Liberec - Teplice 2:7 (0:6)
    So 11.11. 11:45 Sparta Praha - Pardubice 5:0 (44:56)
    So 11.11. 12:00 Hradec Králové - Meteor 6:0
    So 11.11. 12:45 Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:0 np (0:0)
    So 11.11. 16:45 Mostecký FK - Mladá Boleslav 1:2 (0:2)
    Ne 12.11. 11:45 SK Kladno - Bohemians 1905 1:5
    Ne 12.11. 16:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 3:8 (0:4)

    14.kolo

    09.03. 11:45 Pardubice - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 10.03. 12:45 České Budějovice - Viktoria Plzeň 4:0 (3:0)
    So 10.03. 12:45 Teplice - Slovan Liberec 3:0 (3:0)
    Ne 11.03. 15:30 Bohemians 1905 - SK Kladno 7:0 (5:0)
    Ne 11.03. 15:45 Meteor - Hradec Králové 1:9 (0:3)
    St 14.03. 12:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 17:0 (8:0)
    St 18.04. 15:30 Mladá Boleslav - Mostecký FK 4:2 (0:0)

    15.kolo

    So 17.03. 11:45 Sparta Praha - České Budějovice 4:0 (2:0)
    So 17.03. 12:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:4 (0:1)
    So 17.03. 12:45 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:1 (2:0)
    Ne 18.03. 15:00 Pardubice - Teplice 3:2 (1:2)
    Ne 18.03. 16:15 Mostecký FK - Bohemians 1905 2:6 (1:4)
    Ne 18.03. 16:30 1.FK Příbram - Slovan Liberec 2:3 (1:3)
    Čt 05.04. 16:45 SK Kladno - Meteor 3:0 (0:0)

    16.kolo

    So 24.03. 11:45 Mladá Boleslav - Sparta Praha 5:1 (3:0)
    So 24.03. 12:45 Teplice - 1.FK Příbram 8:0 (6:0)
    So 24.03. 13:45 České Budějovice - Pardubice 3:1 (2:0)
    So 24.03. 16:15 Slovan Liberec - Hradec Králové 0:3 (0:2)
    Ne 25.03. 11:45 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 11:45 Meteor - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 12:00 Slavia Praha - SK Kladno 7:0 (4:0)

    17.kolo

    Čt 29.03. 11:45 Sparta Praha - Bohemians 1905 5:2 (1:1)
    Čt 29.03. 12:30 Viktoria Plzeň - Meteor 6:0 (1:0)
    Čt 29.03. 12:45 Mostecký FK - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    30.03. 11:45 Pardubice - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    So 31.03. 12:45 Hradec Králové - 1.FK Příbram 9:0 (6:0)
    Ne 01.04. 11:45 SK Kladno - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 13:45 České Budějovice - Teplice 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 07.04. 11:45 Bohemians 1905 - Pardubice 1:3 (0:1)
    So 07.04. 13:45 Mladá Boleslav - České Budějovice 1:2 np (1:1)
    So 07.04. 16:15 Slovan Liberec - Mostecký FK 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 11:45 1.FK Příbram - SK Kladno 1:3 (1:1)
    Ne 08.04. 11:45 Meteor - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 12:45 Teplice - Hradec Králové 2:4 (1:2)
    St 11.04. 17:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 14.04. 11:45 Sparta Praha - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 14.04. 12:45 Mladá Boleslav - Teplice 0:4 (0:2)
    So 14.04. 12:45 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:4 (1:3)
    So 14.04. 12:45 Mostecký FK - 1.FK Příbram 1:2 (0:1)
    Ne 15.04. 11:45 České Budějovice - Bohemians 1905 3:2 np (0:2)
    Ne 15.04. 14:45 SK Kladno - Hradec Králové 0:5 (0:3)
    Ne 15.04. 16:00 Pardubice - Meteor 4:0 (2:0)

    20.kolo

    20.04. 11:45 Slavia Praha - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 21.04. 11:45 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:3 (0:1)
    So 21.04. 12:45 Hradec Králové - Mostecký FK 12:1 (9:0)
    So 21.04. 16:15 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:5 (1:3)
    Ne 22.04. 12:00 Teplice - SK Kladno 4:2 (2:0)
    Čt 03.05. 11:45 Meteor - České Budějovice 1:9 (1:4)
    Út 08.05. 16:45 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 3:6 (0:3)

    21.kolo

    St 25.04. 12:45 Pardubice - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    So 28.04. 11:45 Bohemians 1905 - Teplice 1:3 (1:0)
    So 28.04. 11:45 Sparta Praha - 1.FK Příbram 12:1 (8:1)
    So 28.04. 12:00 Mostecký FK - SK Kladno 1:0 (1:0)
    So 28.04. 12:45 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 2:3 (1:1)
    Ne 29.04. 11:45 Mladá Boleslav - Meteor 3:0 (2:0)
    Ne 29.04. 11:45 České Budějovice - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 05.05. 12:00 Hradec Králové - Sparta Praha 3:2 np (1:2)
    So 05.05. 12:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    So 05.05. 16:15 Slovan Liberec - České Budějovice 1:2 (0:1)
    So 05.05. 17:30 1.FK Příbram - Pardubice 2:1 (0:0)
    Ne 06.05. 11:45 SK Kladno - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 11:45 Meteor - Bohemians 1905 0:4 (0:3)
    Ne 06.05. 12:00 Teplice - Mostecký FK 6:0 (1:0)

    24.kolo

    St 16.05. 12:45 Mostecký FK - Sparta Praha 0:8 (0:2)
    St 16.05. 14:45 Teplice - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    St 16.05. 17:00 Slavia Praha - Meteor 2:0 (1:0)
    So 19.05. 11:45 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 4:1 (2:1)
    So 19.05. 12:45 Hradec Králové - České Budějovice 8:2 (3:1)
    Ne 20.05. 11:45 SK Kladno - Pardubice 2:0 (0:0)
    St 23.05. 16:45 Slovan Liberec - Bohemians 1905 0:2 (0:1)

    25.kolo

    St 18.04. 11:45 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (0:0)
    Út 08.05. 12:00 Slavia Praha - Teplice 7:0 (3:0)
    Út 08.05. 12:45 České Budějovice - SK Kladno 3:1 (1:0)
    So 26.05. 11:45 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:3 np (2:1)
    So 26.05. 11:45 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:3 np (2:0)
    Ne 27.05. 16:00 Pardubice - Mostecký FK 10:2 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 Meteor - Slovan Liberec 2:3 np (0:1)

    23.kolo

    St 25.04. 17:15 České Budějovice - 1.FK Příbram 1:2 np (0:0)
    So 12.05. 11:45 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 12.05. 11:45 Sparta Praha - SK Kladno 6:2 (4:1)
    So 12.05. 12:45 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 6:3 (2:1)
    So 12.05. 14:15 Meteor - Teplice 0:1 np (0:0)
    Ne 13.05. 16:00 Pardubice - Hradec Králové 2:1 (1:1)
    Čt 31.05. 11:45 Bohemians 1905 - Slavia Praha 4:2 (4:1)

    26.kolo

    St 30.05. 12:00 Teplice - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 02.06. 12:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 6:0 (2:0)
    So 02.06. 12:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:7 (0:3)
    So 02.06. 12:45 Viktoria Plzeň - Pardubice 2:3 (1:2)
    So 02.06. 13:45 Mostecký FK - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 03.06. 11:45 SK Kladno - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 16:45 1.FK Příbram - Meteor 2:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 24 0 0 2 122:17 72
    2. 26 16 3 1 6 121:38 55
    3. 26 18 0 1 7 99:34 55
    4. 26 15 3 2 6 64:43 53
    5. 26 16 1 1 8 89:48 51
    6. 26 16 0 0 10 70:43 48
    7. 26 14 0 3 9 75:46 45
    8. 26 10 3 0 13 54:60 36
    9. 26 10 1 1 14 54:72 33
    10. 26 8 1 3 14 37:61 29
    11. 26 7 1 1 17 35:80 24
    12. 26 6 3 0 17 39:119 24
    13. 26 4 0 3 19 24:112 15
    14. 26 2 0 0 24 20:130 6