Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 12236
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
3496
Týden:
24
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

Ne 10.09. 17:00 Tychy - SMS I 16:0
Ne 10.09. 18:00 Jastrzebie - Oswiecim 4:2
Ne 10.09. 18:00 Bytom - Janow 6:1
Ne 10.09. 18:00 Nowy Targ - Gdańsk 7:4
Po 11.09. 18:30 Opole - Katowice 3:4 np

2.kolo

St 13.09. 13:00 SMS I - Bytom 0:8
St 13.09. 18:30 Gdańsk - Opole 4:3
St 13.09. 18:30 Krakow - Tychy 3:7
St 13.09. 19:00 Janow - Nowy Targ 3:4
Út 03.10. 19:00 Katowice - Jastrzebie 3:4 pp

3.kolo

15.09. 18:00 Bytom - Krakow 1:3
15.09. 18:00 Jastrzebie - Gdańsk 5:1
15.09. 18:00 Nowy Targ - SMS I 5:2
15.09. 18:00 Oswiecim - Katowice 1:6
15.09. 18:30 Opole - Janow 4:5

4.kolo

Ne 17.09. 13:00 SMS I - Opole 1:7
Ne 17.09. 15:00 Krakow - Nowy Targ 4:2
Ne 17.09. 17:00 Gdańsk - Oswiecim 2:3 pp
Ne 17.09. 18:00 Janow - Jastrzebie 3:2 pp
Ne 17.09. 18:00 Tychy - Bytom 6:2

5.kolo

22.09. 18:00 Jastrzebie - SMS I 7:1
22.09. 18:00 Nowy Targ - Tychy 3:5
22.09. 18:00 Oswiecim - Janow 6:2
22.09. 18:30 Katowice - Gdańsk 8:1
22.09. 18:30 Opole - Krakow 1:6

6.kolo

Ne 24.09. 16:00 SMS I - Oswiecim 0:4
Ne 24.09. 17:00 Tychy - Opole 3:1
Ne 24.09. 18:00 Bytom - Nowy Targ 2:5
Ne 24.09. 18:00 Janow - Katowice 3:9
Ne 24.09. 18:30 Krakow - Jastrzebie 2:3 np

7.kolo

Út 19.09. 18:00 Jastrzebie - Tychy 1:4
Út 19.09. 18:30 Opole - Bytom 4:3 pp
St 20.09. 18:00 Oswiecim - Krakow 3:7
Út 26.09. 18:30 Gdańsk - Janow 6:3
Ne 05.11. 17:00 Katowice - SMS I 7:1

8.kolo

06.10. 18:00 Bytom - Jastrzebie 0:3
06.10. 18:00 Nowy Targ - Opole 2:1
06.10. 18:00 Tychy - Oswiecim 2:1 np
06.10. 18:30 Krakow - Katowice 6:2
Čt 12.10. 18:30 SMS I - Gdańsk 0:7

9.kolo

Ne 08.10. 15:30 Katowice - Tychy 2:4
Ne 08.10. 16:00 Oswiecim - Bytom 4:2
Ne 08.10. 20:15 Jastrzebie - Nowy Targ 3:2
Po 09.10. 19:00 Janow - SMS I 4:0
Út 17.10. 18:30 Gdańsk - Krakow 2:5

10.kolo

13.10. 18:00 Bytom - Katowice 3:8
13.10. 18:00 Nowy Targ - Oswiecim 4:3
13.10. 18:00 Tychy - Gdańsk 1:2 np
13.10. 18:30 Krakow - Janow 9:0
13.10. 18:30 Opole - Jastrzebie 2:1 np

11.kolo

Ne 15.10. 13:00 SMS I - Krakow 3:10
Ne 15.10. 17:00 Katowice - Nowy Targ 5:4
Ne 15.10. 17:00 Oswiecim - Opole 2:5
Ne 15.10. 17:00 Gdańsk - Bytom 7:4
Ne 15.10. 18:00 Janow - Tychy 3:6

12.kolo

Út 03.10. 15:30 SMS I - Tychy 1:12
20.10. 18:00 Oswiecim - Jastrzebie 2:6
20.10. 18:30 Gdańsk - Nowy Targ 2:8
20.10. 18:30 Katowice - Opole 4:5 pp
20.10. 19:00 Janow - Bytom 3:6

13.kolo

Ne 22.10. 17:00 Opole - Gdańsk 1:2
Ne 22.10. 18:00 Jastrzebie - Katowice 5:2
Ne 22.10. 18:00 Nowy Targ - Janow 6:1
St 25.10. 18:00 Tychy - Krakow 3:4 np
Út 14.11. 18:00 Bytom - SMS I 8:3

14.kolo

Čt 26.10. 18:00 SMS I - Nowy Targ 0:5
27.10. 18:30 Gdańsk - Jastrzebie 1:4
27.10. 18:30 Katowice - Oswiecim 4:2
27.10. 18:30 Krakow - Bytom 6:0
27.10. 19:00 Janow - Opole 3:5

15.kolo

Ne 29.10. 17:00 Oswiecim - Gdańsk 3:4
Ne 29.10. 17:00 Opole - SMS I 7:0
Ne 29.10. 18:00 Bytom - Tychy 2:3
Ne 29.10. 18:00 Jastrzebie - Janow 5:2
Ne 29.10. 18:00 Nowy Targ - Krakow 2:5

16.kolo

Út 31.10. 12:00 SMS I - Jastrzebie 0:9
Út 31.10. 18:00 Tychy - Nowy Targ 1:0
Út 31.10. 18:30 Gdańsk - Katowice 1:6
Út 31.10. 18:30 Krakow - Opole 3:0
Út 31.10. 19:00 Janow - Oswiecim 5:7

03.11.2017

03.11. 18:00 Nowy Targ - Bytom 4:6
03.11. 18:00 Oswiecim - SMS I 12:1
03.11. 18:30 Katowice - Janow 7:2
03.11. 18:30 Opole - Tychy 2:4
03.11. 20:15 Jastrzebie - Krakow 1:3

18.kolo

Út 19.09. 18:00 SMS I - Katowice 1:11
Ne 05.11. 17:00 Tychy - Jastrzebie 3:0
Ne 05.11. 18:00 Bytom - Opole 3:2
Ne 05.11. 18:00 Janow - Gdańsk 2:3
Ne 05.11. 18:30 Krakow - Oswiecim 7:3

19.kolo

Po 23.10. 16:00 SMS I - Gdańsk 1:4
17.11. 18:00 Jastrzebie - Bytom 7:4
17.11. 18:00 Oswiecim - Tychy 3:6
17.11. 18:30 Katowice - Krakow 3:0
17.11. 18:30 Opole - Nowy Targ 2:1 pp

20.kolo

Ne 19.11. 17:00 Tychy - Katowice 3:2 pp
Ne 19.11. 18:00 Bytom - Oswiecim 4:5 pp
Ne 19.11. 18:00 Nowy Targ - Jastrzebie 2:0
Ne 19.11. 18:00 SMS I - Janow 2:4
Ne 19.11. 18:30 Krakow - Gdańsk 3:4

21.kolo

24.11. 18:00 Jastrzebie - Opole 2:5
24.11. 18:00 Oswiecim - Nowy Targ 2:1
24.11. 18:30 Gdańsk - Tychy 5:6
24.11. 18:30 Katowice - Bytom 5:4 np
24.11. 19:00 Janow - Krakow 1:7

22.kolo

Út 21.11. 18:30 Krakow - SMS I 9:1
Ne 26.11. 17:00 Opole - Oswiecim 4:1
Ne 26.11. 17:00 Tychy - Janow 9:2
Ne 26.11. 18:00 Bytom - Gdańsk 4:2
Ne 26.11. 18:00 Nowy Targ - Katowice 6:3

23.kolo

01.12. 18:00 Bytom - Katowice 4:3 pp
01.12. 18:00 Nowy Targ - Oswiecim 3:4 np
01.12. 18:00 Tychy - Gdańsk 4:3
01.12. 18:30 Krakow - Janow 10:2
01.12. 18:30 Opole - Jastrzebie 1:5

24.kolo

Ne 03.12. 17:00 Gdańsk - Bytom 7:2
Ne 03.12. 17:00 Katowice - Nowy Targ 5:2
Ne 03.12. 18:00 Oswiecim - Opole 4:2
Ne 03.12. 18:00 Janow - Jastrzebie 1:7
Ne 03.12. 18:30 Krakow - Tychy 2:3

26.kolo

Út 19.12. 18:00 Tychy - Bytom 9:0
Út 19.12. 18:30 Krakow - Nowy Targ 4:1
Út 19.12. 18:30 Katowice - Jastrzebie 2:1
Út 19.12. 18:30 Gdańsk - Opole 5:1
Út 19.12. 19:00 Janow - Oswiecim 5:4 np

27.kolo

Čt 21.12. 18:30 Krakow - Opole 2:3
Čt 28.12. 18:00 Oswiecim - Katowice 4:0
Čt 28.12. 18:00 Nowy Targ - Tychy 3:2 np
Čt 28.12. 18:00 Jastrzebie - Gdańsk 3:1
Čt 28.12. 18:00 Bytom - Janow 3:4

28.kolo

Čt 04.01. 18:00 Krakow - Jastrzebie 3:4 np
05.01. 18:00 Tychy - Opole 2:1
05.01. 18:00 Bytom - Nowy Targ 0:7
05.01. 18:30 Gdańsk - Oswiecim 2:3
05.01. 19:00 Janow - Katowice 2:3

29.kolo

Ne 07.01. 13:15 Gdańsk - Katowice 1:5
Ne 07.01. 17:00 Oswiecim - Krakow 3:2
Ne 07.01. 17:00 Opole - Bytom 5:1
Ne 07.01. 18:00 Nowy Targ - Janow 5:0
Ne 07.01. 18:00 Jastrzebie - Tychy 3:2 pp

25.kolo

Út 09.01. 18:00 Bytom - Krakow 3:0
Út 09.01. 18:00 Jastrzebie - Oswiecim 4:5
Út 09.01. 18:00 Nowy Targ - Gdańsk 6:3
Út 09.01. 18:00 Tychy - Janow 8:0
Út 09.01. 18:30 Opole - Katowice 3:5

30.kolo

Čt 11.01. 18:00 Nowy Targ - Opole 2:5
12.01. 18:00 Tychy - Oswiecim 2:3 np
12.01. 18:00 Bytom - Jastrzebie 2:3 pp
12.01. 18:30 Krakow - Katowice 5:4 np
12.01. 19:00 Janow - Gdańsk 3:8

31.kolo

Ne 14.01. 13:15 Katowice - Tychy 4:3 np
Ne 14.01. 17:00 Oswiecim - Bytom 13:3
Ne 14.01. 17:00 Opole - Janow 3:4
Ne 14.01. 17:00 Gdańsk - Krakow 2:3
Ne 14.01. 18:00 Jastrzebie - Nowy Targ 1:2

32.kolo

19.01. 18:00 Oswiecim - Nowy Targ 0:4
19.01. 18:00 Jastrzebie - Opole 3:4 np
19.01. 18:00 Katowice - Bytom 7:2
19.01. 18:30 Gdańsk - Tychy 2:1
19.01. 19:00 Janow - Krakow 4:11

33.kolo

Ne 21.01. 13:15 Tychy - Krakow 6:2
Ne 21.01. 17:00 Opole - Oswiecim 4:2
Ne 21.01. 18:00 Bytom - Gdańsk 1:4
Ne 21.01. 18:00 Nowy Targ - Katowice 3:6
Ne 21.01. 18:00 Jastrzebie - Janow 4:2

34.kolo

26.01. 18:00 Oswiecim - Jastrzebie 1:4
26.01. 18:30 Katowice - Opole 3:2 pp
26.01. 18:30 Krakow - Bytom 6:1
26.01. 18:30 Gdańsk - Nowy Targ 1:2
26.01. 19:00 Janow - Tychy 0:12

35.kolo

Ne 28.01. 12:30 Nowy Targ - Krakow 4:0
Ne 28.01. 17:00 Opole - Gdańsk 3:0
Ne 28.01. 17:00 Oswiecim - Janow 4:0
Ne 28.01. 18:00 Bytom - Tychy 1:7
Ne 28.01. 18:00 Jastrzebie - Katowice 2:3

36.kolo

Út 30.01. 18:00 Tychy - Nowy Targ 6:1
Út 30.01. 18:30 Opole - Krakow 2:1 pp
Út 30.01. 18:30 Katowice - Oswiecim 7:3
Út 30.01. 18:30 Gdańsk - Jastrzebie 1:4
Út 30.01. 19:00 Janow - Bytom 1:5

37.kolo

Čt 01.02. 18:00 Oswiecim - Gdańsk 3:0
02.02. 18:00 Jastrzebie - Krakow 1:3
02.02. 18:00 Nowy Targ - Bytom 5:2
02.02. 18:30 Opole - Tychy 3:6
02.02. 18:30 Katowice - Janow 3:2

38.kolo

Ne 04.02. 17:00 Katowice - Gdańsk 10:2
Ne 04.02. 17:00 Tychy - Jastrzebie 4:0
Ne 04.02. 18:00 Bytom - Opole 2:5
Ne 04.02. 18:00 Janow - Nowy Targ 2:5
Ne 04.02. 18:30 Krakow - Oswiecim 4:3 np

39.kolo

Čt 08.02. 18:00 Katowice - Krakow 2:1
09.02. 18:00 Oswiecim - Tychy 2:4
09.02. 18:00 Jastrzebie - Bytom 5:2
09.02. 18:30 Opole - Nowy Targ 3:4
09.02. 20:00 Gdańsk - Janow 3:2 np

40.kolo

Ne 11.02. 18:30 Tychy - Katowice 4:2
Ne 11.02. 18:30 Bytom - Oswiecim 4:3 pp
Ne 11.02. 18:30 Janow - Opole 2:4
Ne 11.02. 18:30 Krakow - Gdańsk 3:0
Ne 11.02. 18:30 Nowy Targ - Jastrzebie 3:2
Správce soutěže: Lukáš Manoušek

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 38 29 2 6 1 189:71 97
2. 38 23 4 5 6 175:105 82
3. 38 22 3 3 10 164:90 75
4. 38 22 1 2 13 135:100 70
5. 38 18 5 3 12 128:86 67
6. 38 14 4 4 16 133:130 54
7. 38 13 6 2 17 118:107 53
8. 38 14 2 1 21 109:136 47
9. 38 9 2 4 23 110:175 35
10. 38 5 2 1 30 88:211 20
11. 20 0 0 0 20 18:156 0