Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 16. července 2020
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12237
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
3623
Týden:
34
Dnes:
6
On-line:
1

1.kolo

So 09.09. 19:30 Lustenau - Zeller 2:3
Út 12.09. 19:30 Feldkirch - Salzburg B 3:2
St 13.09. 19:00 Jesenice - Asiago 3:4 pp
St 13.09. 19:15 Ljubljana - Ritten 0:2
St 13.09. 20:00 Fassa - Valpusteria 1:5
St 13.09. 20:00 Neumarkt - Gherdeina 2:3
St 13.09. 20:30 Cortina - Klagenfurt B 5:2
Čt 14.09. 20:00 Vipiteno - Bregenzerwald 2:3

2.kolo

So 16.09. 19:30 Bregenzerwald - Jesenice 0:3
So 16.09. 19:30 Kitzbühel - Ljubljana 5:0
So 16.09. 19:30 Vipiteno - Neumarkt 7:2
So 16.09. 19:30 Zeller - Klagenfurt B 4:3
So 16.09. 20:00 Fassa - Feldkirch 3:2
So 16.09. 20:00 Ritten - Salzburg B 7:1
So 16.09. 20:00 Valpusteria - Cortina 2:5
So 16.09. 20:30 Asiago - Lustenau 2:3 np

3.kolo

Ne 17.09. 19:15 Salzburg B - Zeller 2:4
Út 19.09. 19:30 Lustenau - Ritten 2:3
St 20.09. 19:15 Ljubljana - Fassa 6:1
St 20.09. 19:30 Bregenzerwald - Kitzbühel 3:1
St 20.09. 19:30 Klagenfurt B - Valpusteria 0:5
St 20.09. 20:00 Neumarkt - Asiago 2:6
St 20.09. 20:30 Cortina - Gherdeina 7:4
Ne 24.09. 19:00 Neumarkt - Ljubljana 2:3

4.kolo

So 23.09. 18:00 Jesenice - Salzburg B 3:2
So 23.09. 19:30 Feldkirch - Ritten 2:5
So 23.09. 19:30 Klagenfurt B - Bregenzerwald 0:3
So 23.09. 19:30 Lustenau - Vipiteno 2:3 pp
So 23.09. 19:30 Zeller - Valpusteria 3:2 np
So 23.09. 20:00 Fassa - Kitzbühel 2:1 np
So 23.09. 20:30 Asiago - Cortina 3:2
So 23.09. 20:30 Gherdeina - Ljubljana 0:5

5.kolo

Ne 24.09. 18:30 Zeller - Bregenzerwald 6:3
St 27.09. 19:15 Salzburg B - Gherdeina 8:3
St 27.09. 19:30 Kitzbühel - Neumarkt 4:0
St 27.09. 20:00 Ritten - Klagenfurt B 6:1
St 27.09. 20:00 Valpusteria - Jesenice 0:4
St 27.09. 20:30 Cortina - Feldkirch 4:3 pp
Čt 28.09. 20:00 Vipiteno - Fassa 8:1
Ne 01.10. 20:00 Ljubljana - Lustenau 5:1

6.kolo

So 30.09. 18:00 Jesenice - Lustenau 2:1
So 30.09. 19:30 Feldkirch - Neumarkt 1:0
So 30.09. 19:30 Kitzbühel - Gherdeina 3:2
So 30.09. 19:30 Klagenfurt B - Vipiteno 0:7
So 30.09. 20:00 Fassa - Zeller 4:3
So 30.09. 20:30 Asiago - Ritten 4:3
So 30.09. 20:30 Cortina - Ljubljana 0:3
Ne 01.10. 15:00 Valpusteria - Salzburg B 2:1

7.kolo

Út 19.09. 19:15 Salzburg B - Vipiteno 0:4
Út 03.10. 19:30 Zeller - Asiago 2:6
St 04.10. 19:00 Jesenice - Kitzbühel 8:1
St 04.10. 19:15 Ljubljana - Klagenfurt B 6:0
St 04.10. 19:30 Bregenzerwald - Cortina 3:6
St 04.10. 20:00 Neumarkt - Ritten 5:6 pp
St 04.10. 20:30 Gherdeina - Feldkirch 2:9

8.kolo

So 07.10. 17:30 Ljubljana - Bregenzerwald 1:2 pp
So 07.10. 19:00 Neumarkt - Zeller 1:2
So 07.10. 19:30 Klagenfurt B - Gherdeina 3:5
So 07.10. 20:00 Fassa - Asiago 0:3
So 07.10. 20:00 Ritten - Kitzbühel 3:1
So 07.10. 20:00 Valpusteria - Lustenau 1:2
So 07.10. 20:30 Cortina - Jesenice 2:4
So 07.10. 20:30 Vipiteno - Feldkirch 1:2

9.kolo

Ne 08.10. 18:00 Jesenice - Bregenzerwald 4:3 np
St 11.10. 19:30 Kitzbühel - Cortina 1:2 pp
St 11.10. 19:30 Klagenfurt B - Fassa 0:6
St 11.10. 20:00 Ritten - Zeller 4:1
St 11.10. 20:00 Valpusteria - Ljubljana 2:3 np
St 11.10. 20:30 Gherdeina - Vipiteno 1:2
Út 12.12. 19:30 Lustenau - Neumarkt 4:2

10.kolo

So 14.10. 18:00 Jesenice - Ljubljana 6:4
So 14.10. 19:30 Bregenzerwald - Gherdeina 5:1
So 14.10. 19:30 Feldkirch - Valpusteria 2:4
So 14.10. 19:30 Zeller - Vipiteno 3:1
So 14.10. 20:00 Fassa - Neumarkt 4:3
So 14.10. 20:30 Asiago - Klagenfurt B 9:1
So 14.10. 20:30 Cortina - Lustenau 5:3

11.kolo

Út 17.10. 19:30 Lustenau - Gherdeina 4:0
St 18.10. 19:15 Salzburg B - Cortina 3:2 np
St 18.10. 19:30 Kitzbühel - Zeller 5:2
St 18.10. 20:00 Neumarkt - Bregenzerwald 3:2 pp
St 18.10. 20:00 Ritten - Fassa 5:1
St 18.10. 20:00 Valpusteria - Asiago 3:1

12.kolo

So 21.10. 16:00 Klagenfurt B - Lustenau 1:6
So 21.10. 18:00 Jesenice - Feldkirch 5:4 np
So 21.10. 19:15 Salzburg B - Neumarkt 5:4 np
So 21.10. 19:30 Bregenzerwald - Valpusteria 4:2
So 21.10. 19:30 Vipiteno - Cortina 5:4
So 21.10. 19:30 Zeller - Ljubljana 2:5
So 21.10. 20:30 Asiago - Kitzbühel 5:3
So 21.10. 20:30 Gherdeina - Ritten 2:8

13.kolo

Ne 22.10. 14:00 Klagenfurt B - Salzburg B 2:6
Ne 22.10. 16:30 Zeller - Lustenau 2:1 pp
Ne 22.10. 17:30 Ljubljana - Feldkirch 2:3
Út 31.10. 19:30 Feldkirch - Asiago 1:4
Ne 05.11. 17:30 Zeller - Feldkirch 1:4
Ne 05.11. 17:30 Salzburg B - Lustenau 4:1
Ne 19.11. 17:30 Lustenau - Klagenfurt B 9:1

14.kolo

St 25.10. 19:15 Ljubljana - Jesenice 2:3
St 25.10. 19:30 Klagenfurt B - Neumarkt 3:4 pp
St 25.10. 20:00 Fassa - Bregenzerwald 2:5
St 25.10. 20:00 Ritten - Cortina 2:1 pp
St 25.10. 20:00 Valpusteria - Vipiteno 1:2 np
St 25.10. 20:30 Asiago - Gherdeina 3:2
So 11.11. 19:30 Kitzbühel - Lustenau 2:4
So 11.11. 19:30 Feldkirch - Zeller 8:1

15.kolo

So 28.10. 17:30 Ljubljana - Neumarkt 3:0
So 28.10. 19:30 Bregenzerwald - Asiago 4:3
So 28.10. 19:30 Kitzbühel - Valpusteria 6:5 pp
So 28.10. 19:30 Lustenau - Feldkirch 2:5
So 28.10. 19:30 Vipiteno - Ritten 1:2 np
So 28.10. 20:00 Fassa - Salzburg B 0:1
So 28.10. 20:30 Cortina - Zeller 4:2
So 28.10. 20:30 Gherdeina - Jesenice 3:2

17.kolo

St 01.11. 18:00 Jesenice - Fassa 3:0
St 01.11. 19:00 Neumarkt - Cortina 4:3 pp
St 01.11. 19:15 Ljubljana - Vipiteno 4:3 np
St 01.11. 19:30 Kitzbühel - Klagenfurt B 2:0
St 01.11. 20:00 Ritten - Bregenzerwald 8:4
St 01.11. 20:30 Gherdeina - Valpusteria 1:7
Út 14.11. 19:30 Feldkirch - Kitzbühel 4:3 pp
Út 14.11. 19:30 Valpusteria - Ritten 2:1

18.kolo

So 04.11. 16:00 Klagenfurt B - Feldkirch 0:5
So 04.11. 19:15 Salzburg B - Bregenzerwald 2:1
So 04.11. 19:30 Vipiteno - Kitzbühel 6:3
So 04.11. 19:30 Zeller - Gherdeina 3:0
So 04.11. 20:00 Fassa - Cortina 3:6
So 04.11. 20:00 Ritten - Jesenice 5:2
So 04.11. 20:00 Valpusteria - Neumarkt 4:0
So 04.11. 20:30 Asiago - Ljubljana 3:4

23.kolo

St 15.11. 19:30 Bregenzerwald - Zeller 6:1
St 15.11. 20:00 Neumarkt - Jesenice 0:4
St 15.11. 20:30 Asiago - Vipiteno 1:2
St 15.11. 20:30 Gherdeina - Fassa 6:4
Ne 26.11. 18:00 Jesenice - Klagenfurt B 5:2
Út 28.11. 18:00 Lustenau - Cortina 5:3
Čt 30.11. 19:30 Neumarkt - Vipiteno 1:5
01.12. 19:30 Bregenzerwald - Ljubljana 5:2

24.kolo

So 18.11. 19:00 Neumarkt - Kitzbühel 3:2 pp
So 18.11. 19:30 Bregenzerwald - Klagenfurt B 4:3 pp
So 18.11. 19:30 Feldkirch - Cortina 2:1 np
So 18.11. 19:30 Lustenau - Valpusteria 2:4
So 18.11. 19:30 Vipiteno - Jesenice 3:2
So 18.11. 20:00 Fassa - Ljubljana 3:2
So 18.11. 20:30 Gherdeina - Asiago 3:4

26.kolo

St 22.11. 19:15 Ljubljana - Valpusteria 2:0
St 22.11. 19:30 Kitzbühel - Vipiteno 6:2
St 22.11. 19:30 Klagenfurt B - Jesenice 1:11
St 22.11. 20:00 Fassa - Lustenau 0:4
St 22.11. 20:00 Ritten - Gherdeina 4:0
St 22.11. 20:30 Asiago - Bregenzerwald 4:1
St 22.11. 20:30 Cortina - Neumarkt 2:3 pp

20.kolo

So 30.09. 19:30 Bregenzerwald - Salzburg B 4:8
So 25.11. 18:00 Jesenice - Cortina 5:1
So 25.11. 19:00 Neumarkt - Fassa 7:4
So 25.11. 19:30 Vipiteno - Lustenau 2:4
So 25.11. 19:30 Zeller - Ritten 3:1
So 25.11. 20:00 Valpusteria - Kitzbühel 2:1
So 25.11. 20:30 Asiago - Feldkirch 3:0
So 25.11. 20:30 Gherdeina - Klagenfurt B 8:2

29.11.2017

St 29.11. 19:00 Jesenice - Ritten 2:3 pp
St 29.11. 19:15 Ljubljana - Asiago 4:0
St 29.11. 19:15 Salzburg B - Feldkirch 1:2
St 29.11. 19:30 Kitzbühel - Fassa 9:1
St 29.11. 20:00 Valpusteria - Bregenzerwald 7:0
St 29.11. 20:30 Gherdeina - Zeller 6:1

33.kolo

So 02.12. 15:00 Klagenfurt B - Ritten 1:4
So 02.12. 19:30 Feldkirch - Lustenau 4:1
So 02.12. 19:30 Vipiteno - Valpusteria 1:2
So 02.12. 20:30 Asiago - Zeller 5:0
So 02.12. 20:30 Cortina - Kitzbühel 6:1
So 02.12. 20:30 Fassa - Gherdeina 0:3
Út 05.12. 19:30 Feldkirch - Ljubljana 6:1

35.kolo

St 06.12. 19:30 Zeller - Cortina 0:3
St 06.12. 20:30 Fassa - Ritten 3:4
St 06.12. 20:30 Gherdeina - Bregenzerwald 4:3
Čt 07.12. 20:00 Vipiteno - Asiago 2:4
Čt 07.12. 20:00 Neumarkt - Lustenau 4:3

37.kolo

So 09.12. 19:00 Neumarkt - Klagenfurt B 2:4
So 09.12. 19:30 Kitzbühel - Asiago 4:6
So 09.12. 19:30 Lustenau - Bregenzerwald 2:5
So 09.12. 19:30 Zeller - Fassa 3:2
So 09.12. 20:00 Ritten - Vipiteno 5:0
So 09.12. 20:00 Valpusteria - Feldkirch 4:3 np
Ne 28.01. 18:30 Klagenfurt B - Asiago 0:5
Ne 28.01. 18:30 Cortina - Salzburg B 4:5 pp

16.kolo

St 13.12. 19:30 Bregenzerwald - Feldkirch 3:5
So 16.12. 19:30 Ljubljana - Jesenice 0:3
So 16.12. 19:30 Zeller - Kitzbühel 5:1
So 16.12. 19:30 Ritten - Fassa 5:1
So 16.12. 19:30 Gherdeina - Neumarkt 1:3
So 16.12. 19:30 Cortina - Valpusteria 4:2
So 16.12. 19:30 Asiago - Vipiteno 4:2

19.kolo

St 20.12. 19:30 Jesenice - Valpusteria 2:1 np
St 20.12. 19:30 Ljubljana - Kitzbühel 4:2
St 20.12. 19:30 Klagenfurt B - Zeller 2:4
St 20.12. 20:00 Bregenzerwald - Vipiteno 3:1
St 20.12. 20:00 Ritten - Feldkirch 5:2
St 20.12. 20:00 Neumarkt - Salzburg B 2:3
St 20.12. 20:30 Gherdeina - Lustenau 3:4 pp
St 20.12. 20:30 Cortina - Asiago 2:3

21.kolo

22.12. 19:30 Feldkirch - Klagenfurt B 2:1
So 23.12. 19:30 Jesenice - Neumarkt 6:5
So 23.12. 19:30 Salzburg B - Fassa 5:1
So 23.12. 19:30 Vipiteno - Gherdeina 4:5 pp
So 23.12. 19:30 Lustenau - Ljubljana 1:4
So 23.12. 19:30 Kitzbühel - Ritten 6:5 np
So 23.12. 19:30 Valpusteria - Zeller 6:4
So 23.12. 19:30 Cortina - Bregenzerwald 3:2 pp

22.kolo

Út 26.12. 19:30 Klagenfurt B - Ljubljana 1:3
Út 26.12. 19:30 Jesenice - Salzburg B 1:3
Út 26.12. 19:30 Zeller - Bregenzerwald 4:8
Út 26.12. 19:30 Lustenau - Feldkirch 4:2
Út 26.12. 20:30 Valpusteria - Ritten 5:4 pp
Út 26.12. 20:30 Gherdeina - Vipiteno 3:5
Út 26.12. 20:30 Asiago - Neumarkt 5:1
Út 26.12. 20:30 Cortina - Fassa 4:2

25.kolo

Čt 28.12. 19:30 Jesenice - Klagenfurt B 7:1
Čt 28.12. 19:30 Ljubljana - Salzburg B 4:1
Čt 28.12. 19:30 Bregenzerwald - Lustenau 5:1
Čt 28.12. 19:30 Vipiteno - Neumarkt 7:2
Čt 28.12. 20:30 Ritten - Cortina 4:3 pp
Čt 28.12. 20:30 Kitzbühel - Feldkirch 2:3
Čt 28.12. 20:30 Gherdeina - Asiago 5:6
Čt 28.12. 20:30 Fassa - Valpusteria 2:6

27.kolo

So 30.12. 19:30 Jesenice - Ljubljana 2:4
So 30.12. 19:30 Neumarkt - Gherdeina 5:3
So 30.12. 20:00 Salzburg B - Klagenfurt B 4:1
So 30.12. 20:00 Zeller - Lustenau 5:6 np
So 30.12. 20:00 Valpusteria - Cortina 2:1
So 30.12. 20:30 Kitzbühel - Bregenzerwald 4:1
So 30.12. 20:30 Asiago - Vipiteno 6:3
So 30.12. 20:30 Fassa - Ritten 0:3

28.kolo

Út 02.01. 19:30 Klagenfurt B - Jesenice 2:7
Út 02.01. 19:30 Salzburg B - Ljubljana 2:1 np
Út 02.01. 19:30 Zeller - Feldkirch 1:2 pp
Út 02.01. 20:30 Vipiteno - Asiago 5:6 np
Út 02.01. 20:30 Ritten - Fassa 5:2
Út 02.01. 20:30 Gherdeina - Neumarkt 4:2
Út 02.01. 20:30 Cortina - Valpusteria 0:4

29.kolo

Čt 04.01. 19:30 Salzburg B - Jesenice 0:3
Čt 04.01. 19:30 Ljubljana - Klagenfurt B 8:2
Čt 04.01. 20:00 Neumarkt - Vipiteno 4:6
Čt 04.01. 20:00 Kitzbühel - Zeller 1:3
Čt 04.01. 20:00 Asiago - Gherdeina 3:2
Čt 04.01. 20:00 Cortina - Ritten 0:1
05.01. 19:30 Feldkirch - Bregenzerwald 3:2
05.01. 19:30 Valpusteria - Fassa 5:0

31.kolo

So 06.01. 14:00 Klagenfurt B - Salzburg B 2:3
So 06.01. 17:30 Ljubljana - Jesenice 2:6
So 06.01. 19:00 Ritten - Valpusteria 3:0
So 06.01. 19:00 Neumarkt - Asiago 0:3
So 06.01. 19:30 Vipiteno - Gherdeina 5:1
So 06.01. 19:30 Lustenau - Zeller 5:6
So 06.01. 19:30 Bregenzerwald - Kitzbühel 3:2
So 06.01. 20:45 Fassa - Cortina 2:1

32.kolo

Út 09.01. 19:30 Lustenau - Kitzbühel 4:3
So 13.01. 19:30 Jesenice - Ljubljana 7:2
So 13.01. 19:30 Neumarkt - Gherdeina 1:8
So 13.01. 19:30 Salzburg B - Klagenfurt B 2:3 pp
So 13.01. 19:30 Vipiteno - Asiago 1:3
So 13.01. 19:30 Lustenau - Bregenzerwald 6:1
So 13.01. 19:30 Feldkirch - Kitzbühel 4:3 pp
So 13.01. 19:30 Valpusteria - Cortina 0:1

34.kolo

Ne 14.01. 17:30 Salzburg B - Ljubljana 4:1
Út 16.01. 18:00 Salzburg B - Jesenice 6:4
St 17.01. 20:30 Fassa - Ritten 0:3
St 17.01. 20:30 Asiago - Salzburg B 5:3
So 20.01. 14:00 Klagenfurt B - Kitzbühel 1:6
So 20.01. 19:30 Zeller - Neumarkt 5:1
So 20.01. 19:30 Vipiteno - Ljubljana 4:1

36.kolo

So 20.01. 19:30 Lustenau - Jesenice 2:5
So 20.01. 19:30 Bregenzerwald - Fassa 6:5
So 20.01. 19:30 Ritten - Asiago 1:4
So 20.01. 19:30 Gherdeina - Cortina 3:4
Ne 21.01. 18:00 Feldkirch - Jesenice 3:6
Ne 21.01. 19:15 Salzburg B - Valpusteria 4:1
Út 23.01. 19:30 Lustenau - Fassa 8:1
St 24.01. 20:30 Asiago - Jesenice 4:3

38.kolo

So 27.01. 19:00 Neumarkt - Feldkirch 3:4
So 27.01. 19:15 Ljubljana - Salzburg B 2:0
So 27.01. 19:30 Zeller - Jesenice 1:0
So 27.01. 19:30 Bregenzerwald - Lustenau 5:3
So 27.01. 20:00 Ritten - Valpusteria 1:0
So 27.01. 20:30 Gherdeina - Kitzbühel 2:6
So 27.01. 20:30 Fassa - Vipiteno 1:9
Út 30.01. 19:30 Feldkirch - Vipiteno 5:3

39.kolo

St 31.01. 19:15 Jesenice - Zeller 6:2
St 31.01. 19:15 Salzburg B - Ritten 2:4
St 31.01. 19:15 Ljubljana - Gherdeina 6:2
St 31.01. 20:00 Valpusteria - Klagenfurt B 3:2
St 31.01. 20:00 Kitzbühel - Bregenzerwald 4:3
St 31.01. 20:30 Cortina - Fassa 8:5
St 31.01. 20:30 Asiago - Neumarkt 8:0

40.kolo

So 03.02. 19:15 Salzburg B - Klagenfurt B 5:1
So 03.02. 19:30 Zeller - Kitzbühel 6:3
So 03.02. 19:30 Lustenau - Asiago 5:2
So 03.02. 19:30 Feldkirch - Gherdeina 3:2 np
So 03.02. 19:30 Bregenzerwald - Neumarkt 4:2
So 03.02. 20:30 Ritten - Ljubljana 2:3 pp
So 03.02. 20:30 Fassa - Jesenice 1:5
So 03.02. 20:30 Cortina - Valpusteria 0:2

41.kolo

Ne 04.02. 19:30 Vipiteno - Salzburg B 7:2
So 10.02. 19:30 Feldkirch - Zeller 3:4
So 10.02. 19:30 Kitzbühel - Salzburg B 2:6
Ne 11.02. 13:40 Klagenfurt B - Salzburg B 2:4
Ne 11.02. 18:00 Kitzbühel - Lustenau 3:4
St 14.02. 19:15 Salzburg B - Kitzbühel 7:3
St 14.02. 19:30 Bregenzerwald - Zeller 1:2
16.02. 19:30 Feldkirch - Lustenau 4:5

42.kolo

Út 20.02. 19:30 Lustenau - Kitzbühel 4:2
Út 20.02. 19:30 Feldkirch - Fassa 4:2
So 24.02. 14:00 Klagenfurt B - Cortina 1:4
So 24.02. 19:30 Vipiteno - Zeller 5:0
So 24.02. 19:30 Bregenzerwald - Ritten 6:4
So 24.02. 20:00 Valpusteria - Fassa 9:1
So 24.02. 20:00 Kitzbühel - Feldkirch 3:4
So 24.02. 20:30 Gherdeina - Salzburg B 3:2 pp

43.kolo

Út 27.02. 19:00 Jesenice - Vipiteno 2:1 np
Út 27.02. 19:15 Ljubljana - Cortina 3:1
Út 27.02. 19:30 Zeller - Salzburg B 1:3
Út 27.02. 19:30 Feldkirch - Bregenzerwald 7:4
Út 27.02. 20:00 Ritten - Lustenau 7:4
Út 27.02. 20:30 Gherdeina - Neumarkt 4:3 pp
Út 27.02. 20:30 Fassa - Klagenfurt B 4:5 np
Út 27.02. 20:30 Asiago - Valpusteria 2:1 pp

44.kolo

Čt 01.03. 20:00 Vipiteno - Klagenfurt B 10:1
Čt 01.03. 20:00 Salzburg B - Asiago 1:5
Čt 01.03. 20:00 Neumarkt - Valpusteria 1:9
Čt 01.03. 20:00 Jesenice - Gherdeina 6:2
Čt 01.03. 20:00 Ljubljana - Zeller 7:0
Čt 01.03. 20:00 Cortina - Ritten 5:3

45.kolo

So 03.03. 19:00 Asiago - Fassa 5:4
So 03.03. 19:00 Bregenzerwald - Feldkirch 5:4 pp
So 03.03. 19:00 Cortina - Vipiteno 4:3
So 03.03. 19:00 Kitzbühel - Jesenice 5:9
So 03.03. 19:00 Klagenfurt B - Ljubljana 5:4 np
So 03.03. 19:00 Lustenau - Salzburg B 5:3
So 03.03. 19:00 Ritten - Neumarkt 6:1
So 03.03. 19:00 Valpusteria - Gherdeina 5:2
Správce soutěže: Lukáš Manoušek

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 40 30 3 1 6 162:88 97
2. 40 26 5 3 6 157:83 91
3. 40 26 4 2 8 171:88 88
4. 40 21 5 4 10 139:108 77
5. 40 22 2 6 10 127:79 76
6. 40 21 3 3 13 126:94 72
7. 40 19 4 2 15 126:110 67
8. 40 19 2 5 14 150:106 66
9. 40 17 3 7 13 123:110 64
10. 40 18 3 3 16 135:135 63
11. 40 18 3 2 17 139:124 62
12. 40 18 2 2 18 105:138 60
13. 40 11 2 5 22 125:144 42
14. 40 10 3 2 25 114:162 38
15. 40 4 5 3 28 90:170 25
16. 40 6 1 1 32 79:185 21
17. 40 1 3 2 34 63:207 11