Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 12252
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5434
    Týden:
    76
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 12:30 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov 2:6 (1:4)
    Ne 20.08. 11:45 Litoměřicko - Neratovice 2:1 np (0:0)
    Ne 20.08. 12:00 Roudnice - Ústí n/L 1:8 (1:4)
    Ne 20.08. 12:00 Litvínov - Junior Chomutov 4:1 (1:1)
    Ne 20.08. 12:45 Varnsdorf - Karlovy Vary 3:2 np (2:1)
    Ne 05.11. 12:00 FC Háje - Sokolov 1:5 (1:2)

    3.kolo

    So 26.08. 11:15 Neratovice - Roudnice 3:2 (2:2)
    So 26.08. 11:45 Karlovy Vary - Litoměřicko 2:1 (1:0)
    So 26.08. 11:45 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 19:0 (9:0)
    So 26.08. 12:00 Sokolov - Litvínov 1:3 (0:3)
    Ne 27.08. 11:45 Ústí n/L - FC Háje 8:3 (7:1)
    Ne 27.08. 12:00 Junior Chomutov - Střešovice 1911 11:0 (4:0)

    4.kolo

    So 02.09. 11:45 Litoměřicko - Roudnice 0:6 (0:3)
    So 02.09. 11:45 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov 1:3 (0:1)
    Ne 03.09. 11:45 Varnsdorf - Junior Chomutov 0:12 (0:5)
    Ne 03.09. 12:00 Litvínov - Ústí n/L 5:2 (3:2)
    Ne 03.09. 12:30 FC Háje - Neratovice 3:6 (3:3)
    Ne 03.09. 12:30 Střešovice 1911 - Sokolov 1:3 (0:2)

    5.kolo

    So 09.09. 11:15 Neratovice - Litvínov 1:8 (0:6)
    So 09.09. 12:45 Sokolov - Varnsdorf 14:0 (9:0)
    Ne 10.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Litoměřicko 8:1 (6:0)
    Ne 10.09. 11:45 Ústí n/L - Střešovice 1911 6:2 (3:2)
    Ne 10.09. 12:00 Junior Chomutov - Karlovy Vary 4:0 (1:0)
    Ne 10.09. 12:00 Roudnice - FC Háje 6:0 (3:0)

    6.kolo

    So 16.09. 11:45 Litoměřicko - FC Háje 1:2
    So 16.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Junior Chomutov 0:2
    So 16.09. 12:30 Střešovice 1911 - Neratovice 5:1
    So 16.09. 12:45 Karlovy Vary - Sokolov 1:6
    Ne 17.09. 11:45 Varnsdorf - Ústí n/L 0:11
    Ne 17.09. 12:00 Litvínov - Roudnice 1:2 np (1:1)

    7.kolo

    St 20.09. 16:45 Ústí n/L - Karlovy Vary 4:0 (2:0)
    So 23.09. 11:15 Neratovice - Varnsdorf 6:1 (2:1)
    So 23.09. 12:00 Sokolov - Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)
    Ne 24.09. 12:00 Junior Chomutov - Litoměřicko 7:1 (3:0)
    Ne 24.09. 12:00 Roudnice - Střešovice 1911 5:1 (3:0)
    Ne 24.09. 12:30 FC Háje - Litvínov 1:5 (0:2)

    8.kolo

    Čt 28.09. 11:45 Karlovy Vary - Neratovice 2:3 np (2:0)
    Čt 28.09. 11:45 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    Čt 28.09. 12:30 Střešovice 1911 - FC Háje 4:2 (2:2)
    Ne 01.10. 11:45 Litoměřicko - Litvínov 0:3 (0:1)
    Ne 01.10. 11:45 Varnsdorf - Roudnice 0:16 (0:6)
    Ne 01.10. 12:00 Junior Chomutov - Sokolov 2:1 (0:0)

    9.kolo

    So 07.10. 11:15 Neratovice - Viktoria Žižkov 0:5 (0:2)
    So 07.10. 11:45 Ústí n/L - Junior Chomutov 2:1 (2:0)
    So 07.10. 12:00 Sokolov - Litoměřicko 10:0 (6:0)
    Ne 08.10. 12:00 Roudnice - Karlovy Vary 1:2 (1:0)
    Ne 08.10. 12:00 Litvínov - Střešovice 1911 4:0 (4:0)
    Ne 08.10. 12:30 FC Háje - Varnsdorf 4:2 (3:0)

    10.kolo

    So 14.10. 11:45 Karlovy Vary - FC Háje 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 11:45 Viktoria Žižkov - Roudnice 1:2
    Ne 15.10. 11:45 Litoměřicko - Střešovice 1911 0:2 (0:2)
    Ne 15.10. 11:45 Varnsdorf - Litvínov 0:8 (0:4)
    Ne 15.10. 12:00 Junior Chomutov - Neratovice 2:4 (2:2)
    Ne 15.10. 12:00 Sokolov - Ústí n/L 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 21.10. 11:15 Neratovice - Sokolov 0:1 (0:0)
    So 21.10. 11:45 Ústí n/L - Litoměřicko 2:0 (2:0)
    So 21.10. 12:00 Roudnice - Junior Chomutov 2:4 (1:2)
    Ne 22.10. 12:00 Litvínov - Karlovy Vary 5:1 (2:0)
    Ne 22.10. 12:30 FC Háje - Viktoria Žižkov 1:8 (0:4)
    Ne 22.10. 12:30 Střešovice 1911 - Varnsdorf 7:1 (2:1)

    1.kolo

    Čt 26.10. 11:45 Viktoria Žižkov - Litvínov 1:3 (1:2)
    27.10. 12:45 Karlovy Vary - Střešovice 1911 2:1 np (1:1)
    So 28.10. 11:45 Varnsdorf - Litoměřicko 4:1 (3:1)
    Ne 29.10. 11:45 Ústí n/L - Neratovice 6:1 (4:1)
    Ne 29.10. 12:00 Junior Chomutov - FC Háje 3:2 (2:1)
    Ne 29.10. 14:15 Sokolov - Roudnice 9:2 (5:0)

    13.kolo

    Čt 29.03. 11:45 Ústí n/L - Roudnice 3:1 (1:0)
    30.03. 12:45 Karlovy Vary - Varnsdorf 6:1 (3:1)
    So 31.03. 11:15 Neratovice - Litoměřicko 1:2 (1:2)
    So 31.03. 12:00 Sokolov - FC Háje 7:0 (3:0)
    St 04.04. 18:15 Viktoria Žižkov - Střešovice 1911 7:1 (2:1)
    Čt 26.04. 17:15 Junior Chomutov - Litvínov 1:3 (0:3)

    12.kolo

    Ne 25.03. 11:15 Neratovice - Ústí n/L 1:2 (1:2)
    Ne 25.03. 11:45 Litoměřicko - Varnsdorf 5:2 (4:2)
    Ne 25.03. 12:00 Roudnice - Sokolov 1:4 (1:2)
    Ne 25.03. 12:00 Střešovice 1911 - Karlovy Vary 4:2 (2:2)
    Ne 25.03. 13:15 FC Háje - Junior Chomutov 0:2 (0:1)
    St 18.04. 17:00 Litvínov - Viktoria Žižkov 3:2 np (2:2)

    14.kolo

    So 07.04. 10:45 FC Háje - Ústí n/L 1:8 (0:2)
    Ne 08.04. 11:45 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 0:5 (0:2)
    Ne 08.04. 11:45 Litoměřicko - Karlovy Vary 1:4 (0:4)
    Ne 08.04. 12:00 Litvínov - Sokolov 0:4 (0:2)
    Ne 08.04. 12:00 Roudnice - Neratovice 2:3 (0:1)
    Ne 08.04. 12:15 Střešovice 1911 - Junior Chomutov 2:3 (0:2)

    15.kolo

    So 14.04. 11:45 Ústí n/L - Litvínov 4:0 (2:0)
    So 14.04. 12:00 Sokolov - Střešovice 1911 6:0 (6:0)
    So 14.04. 12:00 Junior Chomutov - Varnsdorf 1:2 np (0:0)
    Ne 15.04. 11:15 Neratovice - FC Háje 4:2 (3:0)
    Ne 15.04. 11:45 Viktoria Žižkov - Karlovy Vary 8:1 (2:0)
    Ne 15.04. 12:00 Roudnice - Litoměřicko 5:2 (1:1)

    16.kolo

    So 21.04. 11:45 Karlovy Vary - Junior Chomutov 8:1 (6:1)
    So 21.04. 13:00 FC Háje - Roudnice 2:6 (0:3)
    Ne 22.04. 11:45 Litoměřicko - Viktoria Žižkov 0:8 (0:5)
    Ne 22.04. 11:45 Varnsdorf - Sokolov 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 12:00 Střešovice 1911 - Ústí n/L 4:3 (2:2)
    Ne 22.04. 12:00 Litvínov - Neratovice 5:0 (1:0)

    17.kolo

    So 28.04. 10:30 FC Háje - Litoměřicko 4:1 (2:1)
    So 28.04. 11:15 Neratovice - Střešovice 1911 6:2 (5:1)
    So 28.04. 11:45 Ústí n/L - Varnsdorf 5:1 (2:1)
    So 28.04. 11:45 Sokolov - Karlovy Vary 6:0 (3:0)
    So 28.04. 12:00 Junior Chomutov - Viktoria Žižkov 4:2 (2:2)
    Ne 29.04. 12:00 Roudnice - Litvínov 3:1 (1:1)

    18.kolo

    So 05.05. 11:45 Karlovy Vary - Ústí n/L 2:4 (2:2)
    So 05.05. 11:45 Varnsdorf - Neratovice 2:1 np (0:1)
    Ne 06.05. 11:45 Litoměřicko - Junior Chomutov 0:5 (0:1)
    Ne 06.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Sokolov 3:2 (2:0)
    Ne 06.05. 12:00 Střešovice 1911 - Roudnice 1:4 (0:1)
    Ne 06.05. 12:00 Litvínov - FC Háje 4:0 (1:0)

    19.kolo

    St 25.04. 17:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 3:2 np (1:1)
    So 12.05. 11:45 Sokolov - Junior Chomutov 6:0 (3:0)
    So 12.05. 12:00 Litvínov - Litoměřicko 3:1 (3:1)
    So 12.05. 12:00 Roudnice - Varnsdorf 2:5 (1:1)
    Ne 13.05. 11:00 FC Háje - Střešovice 1911 4:2 (1:1)
    Ne 13.05. 11:15 Neratovice - Karlovy Vary 5:4 np (4:1)

    20.kolo

    Út 01.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Neratovice 4:2 (0:2)
    St 16.05. 16:45 Litoměřicko - Sokolov 0:5 (0:2)
    Čt 17.05. 15:00 Junior Chomutov - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    So 19.05. 11:45 Karlovy Vary - Roudnice 1:3 (1:2)
    Ne 20.05. 11:45 Varnsdorf - FC Háje 2:1 (2:0)
    Ne 20.05. 12:00 Střešovice 1911 - Litvínov 1:3 (1:1)

    21.kolo

    Út 01.05. 11:45 Ústí n/L - Sokolov 1:2 (1:0)
    So 26.05. 10:30 FC Háje - Karlovy Vary 4:2 (3:2)
    Ne 27.05. 11:15 Neratovice - Junior Chomutov 1:2 np (0:1)
    Ne 27.05. 12:00 Střešovice 1911 - Litoměřicko 3:1 (0:1)
    Ne 27.05. 12:00 Litvínov - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    Ne 27.05. 12:00 Roudnice - Viktoria Žižkov 1:6 (0:1)

    22.kolo

    St 30.05. 16:15 Viktoria Žižkov - FC Háje 5:3 (3:1)
    So 02.06. 11:45 Karlovy Vary - Litvínov 0:3 (0:1)
    So 02.06. 11:45 Varnsdorf - Střešovice 1911 2:4 (2:1)
    So 02.06. 12:00 Junior Chomutov - Roudnice 1:3 (1:2)
    Ne 03.06. 11:45 Litoměřicko - Ústí n/L 1:9 (0:6)
    Ne 03.06. 12:00 Sokolov - Neratovice 4:2 (4:0)
    Správce soutěže: Roman Musil

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 18 0 0 4 104:19 54
    2. 22 17 1 1 3 76:25 54
    3. 22 16 0 2 4 107:31 50
    4. 22 15 1 0 6 91:37 47
    5. 22 13 1 1 7 70:43 42
    6. 22 11 1 0 10 75:58 35
    7. 22 7 2 3 10 50:65 28
    8. 22 8 0 1 13 49:81 25
    9. 22 5 1 4 12 43:69 21
    10. 22 5 1 0 16 41:92 17
    11. 22 3 3 0 16 25:135 15
    12. 22 2 1 0 19 20:96 8