Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. ledna 2020
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 12256
  • Návštěvy: 138/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7446
    Týden:
    138
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    5.kolo

    St 30.08. 15:00 Prachatice - Sparta Praha 1:10 (0:10)
    So 09.09. 10:30 Táborsko - Viktoria Plzeň 2:8 (2:5)
    So 09.09. 14:00 Tempo - Bohemians 1905 0:24 (0:8)
    Ne 10.09. 10:00 České Budějovice - Aritma Praha 4:5 (4:3)
    Ne 10.09. 10:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram 8:0 (4:0)
    Ne 10.09. 11:00 SKP ČB - Písek 2:12 (2:5)

    4.kolo

    So 02.09. 11:00 Bohemians 1905 - SKP ČB 13:3 (6:1)
    So 02.09. 11:00 1.FK Příbram - České Budějovice 7:2 (3:0)
    So 02.09. 13:00 Písek - Petřín Plzeň 4:7 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Aritma Praha - Prachatice 6:0 (3:0)
    Ne 03.09. 10:00 Sparta Praha - Táborsko 4:2 (2:1)
    Ne 03.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Tempo 14:3 (5:1)

    6.kolo

    So 16.09. 11:30 Bohemians 1905 - Táborsko 15:1 (7:0)
    So 16.09. 16:30 Písek - Tempo 9:2 (8:1)
    So 16.09. 16:30 Aritma Praha - Petřín Plzeň 2:1 (0:0)
    Ne 17.09. 10:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 17:3 (5:0)
    Ne 17.09. 12:00 Prachatice - České Budějovice 4:6 (2:4)
    Ne 17.09. 15:00 1.FK Příbram - SKP ČB 3:15 (3:3)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 České Budějovice - Sparta Praha 3:18 (0:6)
    So 23.09. 10:00 Táborsko - Písek 2:2 (0:0)
    So 23.09. 12:00 Tempo - 1.FK Příbram 13:5 (8:3)
    Ne 24.09. 10:00 Petřín Plzeň - Prachatice 9:2 (3:2)
    Ne 24.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 7:9 (3:3)
    Ne 24.09. 11:00 SKP ČB - Aritma Praha 4:2 (3:0)

    1.kolo

    Čt 28.09. 15:00 Petřín Plzeň - Táborsko 2:5 (1:3)
    So 11.11. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 5:10 (1:2)
    So 11.11. 10:15 Aritma Praha - Písek 4:7 (1:4)
    So 11.11. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 7:9 (3:2)
    So 11.11. 11:00 SKP ČB - Tempo 4:4 (3:2)
    So 11.11. 14:00 Prachatice - Bohemians 1905 3:13 (0:4)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Písek - Viktoria Plzeň 7:6 (4:2)
    29.09. 11:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 4:7 (4:4)
    So 30.09. 10:00 1.FK Příbram - Táborsko 8:6 (4:3)
    So 30.09. 11:00 České Budějovice - Petřín Plzeň 5:6 (1:2)
    So 30.09. 16:00 Prachatice - SKP ČB 5:8 (3:2)
    St 15.11. 17:30 Aritma Praha - Tempo 1:5 (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Petřín Plzeň - Sparta Praha 2:5 (1:1)
    So 07.10. 10:00 Táborsko - Aritma Praha 4:3 (1:2)
    So 07.10. 11:30 Bohemians 1905 - Písek 12:4 (5:3)
    So 07.10. 12:00 Tempo - Prachatice 15:5 (5:1)
    Ne 08.10. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 22:1 (8:0)
    Ne 08.10. 11:00 SKP ČB - České Budějovice 6:6 (3:6)

    11.kolo

    Čt 12.10. 16:00 Táborsko - České Budějovice 3:7 (1:6)
    So 21.10. 11:30 Bohemians 1905 - Aritma Praha 4:4 (3:0)
    So 21.10. 12:00 Tempo - Petřín Plzeň 5:4 (1:1)
    So 21.10. 13:00 Písek - 1.FK Příbram 16:3 (5:1)
    Ne 22.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Prachatice 20:0 (7:0)
    Ne 22.10. 11:00 SKP ČB - Sparta Praha 7:8 (4:4)

    10.kolo

    So 14.10. 10:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:20 (0:5)
    So 14.10. 10:00 Petřín Plzeň - SKP ČB 3:5 (2:1)
    So 14.10. 12:00 České Budějovice - Tempo 2:7 (1:3)
    So 14.10. 15:30 Prachatice - Táborsko 4:8 (1:3)
    So 14.10. 16:30 Aritma Praha - Viktoria Plzeň 0:10 (0:6)
    Ne 15.10. 10:00 Sparta Praha - Písek 4:6 (3:3)

    2.kolo

    Čt 26.10. 10:00 Písek - Prachatice 14:0 (8:0)
    Čt 26.10. 17:00 Viktoria Plzeň - Petřín Plzeň 12:2 (7:2)
    So 28.10. 10:00 Táborsko - SKP ČB 2:5 (1:3)
    So 28.10. 10:00 1.FK Příbram - Aritma Praha 5:4 (2:1)
    So 28.10. 11:30 Bohemians 1905 - České Budějovice 10:6 (4:3)
    Út 07.11. 17:30 Sparta Praha - Tempo 8:8 (2:1)

    3.kolo

    So 04.11. 10:15 Aritma Praha - Sparta Praha 0:8 (0:7)
    So 04.11. 12:00 Tempo - Táborsko 3:6 (3:3)
    So 04.11. 15:30 České Budějovice - Písek 6:12 (3:5)
    Ne 05.11. 10:00 Prachatice - 1.FK Příbram 0:7 (0:2)
    Ne 05.11. 10:00 Petřín Plzeň - Bohemians 1905 4:6 (1:4)
    Ne 05.11. 11:00 SKP ČB - Viktoria Plzeň 9:6 (4:1)

    12.kolo

    Út 20.03. 12:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 15:4 (7:1)
    So 24.03. 10:00 Táborsko - Petřín Plzeň 0:7 (0:3)
    So 24.03. 14:00 Bohemians 1905 - Prachatice 6:3 (3:2)
    Ne 25.03. 10:00 Písek - Aritma Praha 9:5 (4:4)
    Ne 25.03. 10:15 Viktoria Plzeň - České Budějovice 20:0 (4:0)
    Ne 25.03. 11:30 Tempo - SKP ČB 11:2 (3:1)

    13.kolo

    Čt 29.03. 12:00 Tempo - Sparta Praha 1:23 (1:11)
    Čt 29.03. 13:45 Aritma Praha - 1.FK Příbram 7:6 (5:2)
    Čt 29.03. 16:30 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň 4:15 (1:6)
    So 31.03. 11:00 České Budějovice - Bohemians 1905 5:14 (3:4)
    Ne 01.04. 11:00 SKP ČB - Táborsko 9:4 (4:3)
    Ne 01.04. 14:00 Prachatice - Písek 2:8 (0:3)

    14.kolo

    So 07.04. 10:00 Táborsko - Tempo 9:0 (5:0)
    So 07.04. 11:30 Bohemians 1905 - Petřín Plzeň 8:4 (3:2)
    Ne 08.04. 10:00 Sparta Praha - Aritma Praha 7:2 (5:0)
    Ne 08.04. 10:00 Písek - České Budějovice 10:6 (5:5)
    Ne 08.04. 10:15 Viktoria Plzeň - SKP ČB 13:2 (4:1)
    Ne 08.04. 14:00 1.FK Příbram - Prachatice 16:6 (6:2)

    15.kolo

    So 14.04. 10:00 Táborsko - Sparta Praha 1:8 (0:3)
    So 14.04. 10:15 Petřín Plzeň - Písek 6:13 (3:6)
    So 14.04. 10:45 Tempo - Viktoria Plzeň 2:8 (2:1)
    Ne 15.04. 10:00 Prachatice - Aritma Praha 3:4 (0:0)
    Ne 15.04. 11:00 SKP ČB - Bohemians 1905 2:3 (1:0)
    Ne 15.04. 15:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 4:9 (2:4)

    16.kolo

    So 21.04. 11:30 Bohemians 1905 - Tempo 8:7 (6:5)
    So 21.04. 16:30 Aritma Praha - České Budějovice 5:4 (3:2)
    Ne 22.04. 10:00 Sparta Praha - Prachatice 18:1 (4:1)
    Ne 22.04. 10:00 Písek - SKP ČB 16:3 (4:1)
    Ne 22.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Táborsko 8:2 (3:0)
    Ne 22.04. 15:00 1.FK Příbram - Petřín Plzeň 7:5 (4:2)

    17.kolo

    So 28.04. 10:00 Táborsko - Bohemians 1905 2:10 (1:5)
    So 28.04. 10:15 Petřín Plzeň - Aritma Praha 8:2 (5:1)
    So 28.04. 12:15 Tempo - Písek 4:9 (3:4)
    Ne 29.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 3:5 (1:3)
    Ne 29.04. 15:00 České Budějovice - Prachatice 10:3 (4:1)
    Čt 03.05. 13:30 SKP ČB - 1.FK Příbram 9:4 (0:4)

    18.kolo

    Út 01.05. 10:00 1.FK Příbram - Tempo 5:4 (1:3)
    Út 01.05. 10:15 Aritma Praha - SKP ČB 0:4 (0:3)
    So 05.05. 11:30 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 4:3 (4:2)
    So 05.05. 14:00 Prachatice - Petřín Plzeň 3:8 (1:4)
    Ne 06.05. 10:00 Sparta Praha - České Budějovice 15:3 (5:2)
    Ne 06.05. 10:00 Písek - Táborsko 6:0 (3:0)

    19.kolo

    Út 08.05. 10:00 SKP ČB - Prachatice 15:1 (8:1)
    So 12.05. 12:15 Tempo - Aritma Praha 0:4 (0:2)
    So 12.05. 13:30 Petřín Plzeň - České Budějovice 7:4 (3:2)
    Ne 13.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Písek 6:5 (4:2)
    Út 15.05. 11:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 4:6 (2:2)
    St 16.05. 16:00 Táborsko - 1.FK Příbram 6:4 (3:1)

    20.kolo

    Út 01.05. 10:00 Sparta Praha - Petřín Plzeň 7:3 (3:2)
    St 09.05. 17:00 Aritma Praha - Táborsko 6:4 (2:1)
    So 19.05. 14:45 Písek - Bohemians 1905 0:9 (0:9)
    Ne 20.05. 14:00 Prachatice - Tempo 3:16 (1:3)
    St 23.05. 17:00 České Budějovice - SKP ČB 7:8 (4:5)
    Čt 24.05. 16:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)

    21.kolo

    Út 01.05. 15:00 Táborsko - Prachatice 12:2 (7:2)
    St 23.05. 17:00 Písek - Sparta Praha 7:7 (1:3)
    So 26.05. 12:15 Tempo - České Budějovice 9:3 (4:2)
    Ne 27.05. 10:00 SKP ČB - Petřín Plzeň 2:5 (1:4)
    Ne 27.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Aritma Praha 1:1 (1:0)
    Út 29.05. 11:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 11:1 (5:0)

    22.kolo

    So 02.06. 10:00 České Budějovice - Táborsko 5:6 (2:2)
    So 02.06. 10:15 Petřín Plzeň - Tempo 3:4 (1:3)
    So 02.06. 16:30 Aritma Praha - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    So 02.06. 16:30 1.FK Příbram - Písek 2:10 (1:5)
    Ne 03.06. 11:00 Prachatice - Viktoria Plzeň 6:5 (2:4)
    St 06.06. 17:00 Sparta Praha - SKP ČB 18:7 (9:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 211:73 58
    2. 22 18 2 2 225:80 56
    3. 22 16 2 4 186:98 50
    4. 22 13 2 7 200:89 41
    5. 22 11 2 9 131:146 35
    6. 22 9 2 11 70:99 29
    7. 22 9 2 11 123:159 29
    8. 22 9 0 13 108:116 27
    9. 22 8 1 13 87:126 25
    10. 22 8 1 13 104:194 25
    11. 22 3 1 18 105:193 10
    12. 22 1 0 21 57:234 3