Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 9. prosince 2019
svátek má Vratislav.
Hlavní menu
  • ID: 12264
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4921
    Týden:
    70
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    St 30.08. 10:00 Motorlet Praha - ABC Braník 4:7 (3:1)
    Čt 26.10. 14:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 15:2 (7:1)
    So 25.11. 10:00 Litoměřicko - Střešovice 1911 6:2 (4:0)
    So 25.11. 10:00 Slovan Liberec - Benešov 5:1 (3:0)
    So 25.11. 14:00 Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:3)
    Ne 26.11. 10:00 Jablonec - FC Háje 13:1 (6:1)

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 Slovan Liberec - FC Háje 22:0 (11:0)
    So 02.09. 10:00 Benešov - ABC Braník 4:13 (0:5)
    So 02.09. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 29:2 (8:0)
    Ne 03.09. 10:00 Litoměřicko - Varnsdorf 8:8 (0:0)
    Ne 03.09. 10:00 Motorlet Praha - Střešovice 1911 7:1 (3:1)
    Ne 03.09. 15:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 3:1 (2:0)

    5.kolo

    St 06.09. 17:30 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 6:6 (6:2)
    So 09.09. 10:00 Admira Praha - Litoměřicko 7:4 (5:2)
    So 09.09. 14:15 Roudnice - Dukla Praha 2:16 (0:7)
    Ne 10.09. 10:00 Varnsdorf - Jablonec 1:16 (1:8)
    Ne 10.09. 12:15 Střešovice 1911 - Slovan Liberec 5:10 (4:7)
    Ne 10.09. 17:00 FC Háje - Benešov 6:12 (0:4)

    6.kolo

    So 16.09. 09:00 ABC Braník - FC Háje 17:4 (8:3)
    So 16.09. 10:00 Jablonec - Admira Praha 10:4 (6:0)
    So 16.09. 10:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 9:3 (5:1)
    So 16.09. 10:00 Benešov - Střešovice 1911 8:3 (3:0)
    Ne 17.09. 10:00 Litoměřicko - Roudnice 7:10 (1:6)
    Ne 17.09. 10:00 Motorlet Praha - Varnsdorf 6:3 (5:3)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha 5:3 (1:2)
    So 23.09. 14:15 Roudnice - Jablonec 4:9 (0:2)
    So 23.09. 15:00 Dukla Praha - Litoměřicko 20:3 (10:0)
    Ne 24.09. 12:15 Střešovice 1911 - ABC Braník 4:5 (0:4)
    Ne 24.09. 15:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 2:8 (2:4)
    Ne 24.09. 16:30 Viktoria Žižkov - Benešov 7:4 (4:3)

    8.kolo

    Čt 28.09. 11:00 Slovan Liberec - Admira Praha 3:2 (1:1)
    Čt 28.09. 15:00 Jablonec - Dukla Praha 3:4 (1:0)
    Čt 28.09. 15:00 FC Háje - Střešovice 1911 0:10 (0:7)
    So 30.09. 09:00 ABC Braník - Viktoria Žižkov 6:2 (2:1)
    So 30.09. 10:00 Benešov - Varnsdorf 2:3 (1:1)
    Ne 01.10. 10:00 Motorlet Praha - Roudnice 18:1 (14:0)

    9.kolo

    So 07.10. 14:00 Admira Praha - Benešov 6:0 (0:0)
    So 07.10. 14:00 Dukla Praha - Motorlet Praha 10:4 (5:2)
    So 07.10. 14:15 Roudnice - Slovan Liberec 1:15 (1:6)
    Ne 08.10. 10:00 Varnsdorf - ABC Braník 5:4 (2:3)
    Ne 08.10. 10:00 Litoměřicko - Jablonec 0:12 (0:6)
    Ne 08.10. 16:00 Viktoria Žižkov - FC Háje 6:3 (3:1)

    10.kolo

    So 14.10. 09:00 ABC Braník - Admira Praha 6:1 (4:1)
    So 14.10. 10:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 5:7 (3:3)
    So 14.10. 10:00 Benešov - Roudnice 8:1 (3:1)
    Ne 15.10. 10:00 Motorlet Praha - Litoměřicko 10:0 (0:0)
    Ne 15.10. 10:00 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov 1:5 (1:4)
    Ne 15.10. 15:30 FC Háje - Varnsdorf 1:6 (0:3)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Dukla Praha - Benešov 8:1 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Jablonec - Motorlet Praha 9:4 (2:3)
    Ne 22.10. 10:00 Varnsdorf - Střešovice 1911 1:7 (1:4)
    Ne 22.10. 10:00 Admira Praha - FC Háje 15:1 (8:1)
    Ne 22.10. 10:00 Litoměřicko - Slovan Liberec 1:15 (0:0)
    Ne 22.10. 14:15 Roudnice - ABC Braník 3:13 (1:8)

    12.kolo

    27.10. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 5:7 (1:3)
    So 28.10. 10:45 ABC Braník - Dukla Praha 3:14 (3:8)
    Ne 29.10. 10:00 Benešov - Litoměřicko 13:5 (6:2)
    Ne 29.10. 17:00 Střešovice 1911 - Admira Praha 2:8 (2:3)
    Ne 19.11. 10:00 FC Háje - Roudnice 4:11 (3:7)
    So 02.12. 13:00 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:00 Litoměřicko - ABC Braník 6:2 (3:1)
    So 04.11. 10:00 Jablonec - Benešov 15:1 (10:0)
    So 04.11. 10:15 Dukla Praha - FC Háje 23:2 (14:0)
    So 04.11. 15:00 Admira Praha - Viktoria Žižkov 4:3 (1:1)
    Ne 05.11. 10:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 5:9 (3:8)
    Ne 05.11. 14:15 Roudnice - Střešovice 1911 3:7 (2:3)

    3.kolo

    Čt 09.11. 16:00 FC Háje - Motorlet Praha 3:8 (0:5)
    17.11. 10:00 Admira Praha - Roudnice 14:1 (6:1)
    17.11. 15:00 Viktoria Žižkov - Litoměřicko 3:2 (1:1)
    Ne 19.11. 10:00 Střešovice 1911 - Jablonec 3:5 (2:1)
    Ne 19.11. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 0:4 (0:1)
    Ne 19.11. 13:30 ABC Braník - Slovan Liberec 0:5 (0:2)

    1.kolo

    So 11.11. 10:00 Varnsdorf - Admira Praha 1:6 (0:3)
    So 11.11. 14:00 ABC Braník - Jablonec 3:11 (1:3)
    Ne 12.11. 10:00 Benešov - Motorlet Praha 4:10 (2:3)
    Ne 12.11. 10:00 FC Háje - Litoměřicko 10:5 (3:3)
    Ne 12.11. 10:00 Střešovice 1911 - Dukla Praha 0:12 (0:6)
    Ne 12.11. 10:00 Roudnice - Viktoria Žižkov 3:9 (2:6)

    14.kolo

    Ne 04.03. 10:00 Jablonec - ABC Braník 3:4 (3:2)
    So 10.03. 10:00 Viktoria Žižkov - Roudnice 6:0 (3:0)
    So 10.03. 10:00 Litoměřicko - FC Háje 3:12 (0:8)
    Ne 11.03. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 11:2 (5:1)
    Ne 11.03. 15:00 Admira Praha - Varnsdorf 11:3 (5:2)
    St 21.03. 17:00 Dukla Praha - Střešovice 1911 15:3 (7:1)

    15.kolo

    So 17.03. 12:00 Varnsdorf - Roudnice 3:1 (0:0)
    Ne 18.03. 10:00 Benešov - Slovan Liberec 4:8 (2:3)
    Ne 18.03. 15:00 FC Háje - Jablonec 2:19 (1:9)
    St 11.04. 16:30 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 0:6 (0:2)
    Čt 12.04. 15:30 ABC Braník - Motorlet Praha 5:3 (2:1)
    St 18.04. 16:30 Střešovice 1911 - Litoměřicko 6:2 (3:0)

    16.kolo

    So 24.03. 10:00 Slovan Liberec - ABC Braník 6:4 (3:3)
    So 24.03. 10:00 Jablonec - Střešovice 1911 4:0 (2:0)
    So 24.03. 10:00 Roudnice - Admira Praha 2:8 (1:3)
    So 24.03. 10:15 Dukla Praha - Varnsdorf 20:1 (13:1)
    Ne 25.03. 10:00 Motorlet Praha - FC Háje 21:0 (8:0)
    Ne 25.03. 10:00 Litoměřicko - Viktoria Žižkov 2:6 (1:3)

    17.kolo

    Čt 29.03. 10:00 Střešovice 1911 - Motorlet Praha 4:4 (1:3)
    Čt 29.03. 10:30 FC Háje - Slovan Liberec 1:11 (0:5)
    Čt 29.03. 12:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 3:3 (1:2)
    So 31.03. 10:00 Varnsdorf - Litoměřicko 3:2 (1:1)
    Ne 01.04. 16:30 ABC Braník - Benešov 7:6 (5:2)
    St 04.04. 16:30 Admira Praha - Dukla Praha 2:9

    18.kolo

    So 07.04. 10:00 Benešov - FC Háje 9:2 (4:2)
    So 07.04. 10:00 Slovan Liberec - Střešovice 1911 2:9 (0:5)
    So 07.04. 10:00 Jablonec - Varnsdorf 8:1 (2:1)
    So 07.04. 10:15 Dukla Praha - Roudnice 22:2 (5:2)
    Ne 08.04. 10:00 Litoměřicko - Admira Praha 2:7 (1:4)
    Ne 08.04. 14:30 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)

    19.kolo

    So 14.04. 10:00 Admira Praha - Jablonec 3:4 (3:0)
    So 14.04. 10:00 Střešovice 1911 - Benešov 9:7 (3:1)
    So 14.04. 14:00 FC Háje - ABC Braník 4:10 (2:7)
    So 14.04. 15:00 Roudnice - Litoměřicko 3:3 (2:1)
    Ne 15.04. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 3:9 (0:7)
    St 18.04. 16:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 2:4 (0:0)

    21.kolo

    St 25.04. 17:30 Viktoria Žižkov - ABC Braník 4:3 (2:3)
    So 28.04. 10:00 Admira Praha - Slovan Liberec 2:3 (0:0)
    So 28.04. 10:00 Střešovice 1911 - FC Háje 7:3 (2:2)
    So 28.04. 15:00 Dukla Praha - Jablonec 10:4 (6:3)
    So 28.04. 15:00 Roudnice - Motorlet Praha 2:9 (1:2)
    Ne 29.04. 10:00 Varnsdorf - Benešov 3:2 (1:1)

    20.kolo

    So 21.04. 10:15 ABC Braník - Střešovice 1911 6:1 (1:0)
    So 21.04. 14:00 Jablonec - Roudnice 11:5 (4:2)
    Ne 22.04. 10:00 Benešov - Viktoria Žižkov 3:1 (0:0)
    Ne 22.04. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:00 Litoměřicko - Dukla Praha 2:9 (2:6)
    Út 01.05. 10:00 Slovan Liberec - Varnsdorf 10:2 (4:1)

    22.kolo

    Čt 03.05. 17:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 3:8 (2:4)
    So 05.05. 10:00 Benešov - Admira Praha 3:11 (1:3)
    So 05.05. 10:00 Slovan Liberec - Roudnice 15:0 (8:0)
    So 05.05. 11:30 FC Háje - Viktoria Žižkov 2:8 (2:4)
    So 05.05. 14:00 Jablonec - Litoměřicko 3:1 (1:0)
    Ne 06.05. 10:45 ABC Braník - Varnsdorf 6:3 (3:0)

    23.kolo

    So 12.05. 10:00 Litoměřicko - Motorlet Praha 1:20 (1:11)
    So 12.05. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 6:5 (0:0)
    So 12.05. 15:00 Roudnice - Benešov 4:11 (4:8)
    So 12.05. 15:00 Admira Praha - ABC Braník 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 10:00 Varnsdorf - FC Háje 4:1 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Střešovice 1911 2:1 (0:0)

    25.kolo

    Út 08.05. 11:30 Litoměřicko - Benešov 6:13 (2:5)
    Út 22.05. 17:00 Dukla Praha - ABC Braník 11:3 (5:1)
    Čt 24.05. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec 6:3 (3:1)
    So 26.05. 10:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 6:1 (4:0)
    Ne 27.05. 15:00 Roudnice - FC Háje 5:2 (0:0)
    St 30.05. 19:00 Admira Praha - Střešovice 1911 5:5 (5:3)

    26.kolo

    Út 08.05. 17:00 Střešovice 1911 - Roudnice 6:4 (5:0)
    01.06. 17:00 FC Háje - Dukla Praha 3:24 (1:9)
    So 02.06. 10:00 Benešov - Jablonec 4:4 (3:2)
    So 02.06. 10:00 Slovan Liberec - Motorlet Praha 5:0 (1:0)
    Ne 03.06. 12:30 ABC Braník - Litoměřicko 17:1 (8:1)
    Ne 03.06. 17:00 Viktoria Žižkov - Admira Praha 1:3 (0:2)

    24.kolo

    Čt 17.05. 16:30 ABC Braník - Roudnice 17:3 (7:1)
    Čt 17.05. 17:00 Slovan Liberec - Litoměřicko 3:2 (1:1)
    So 19.05. 10:00 Benešov - Dukla Praha 2:18 (1:9)
    So 19.05. 14:00 FC Háje - Admira Praha 2:18 (2:10)
    So 19.05. 14:45 Střešovice 1911 - Varnsdorf 3:3 (1:2)
    Ne 10.06. 10:00 Motorlet Praha - Jablonec 5:3 (4:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 24 0 0 320:57 72
    2. 24 19 0 5 186:72 57
    3. 24 18 2 4 185:72 56
    4. 24 15 2 7 147:99 47
    5. 24 15 0 9 162:110 45
    6. 24 13 3 8 173:93 42
    7. 24 11 2 11 83:91 35
    8. 24 9 2 13 70:138 29
    9. 24 8 3 13 99:127 27
    10. 24 8 1 15 124:166 25
    11. 24 3 1 20 72:238 10
    12. 24 2 2 20 74:214 8
    13. 24 2 0 22 69:287 6