Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 12269
  • Návštěvy: 81/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4517
    Týden:
    81
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    St 16.08. 11:45 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 5:3 (3:0)
    St 16.08. 11:45 Baník Ostrava - Prostějov 14:0 (4:0)
    St 16.08. 11:45 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 1:4 (1:0)
    St 16.08. 13:15 Jihlava - Hlučín 5:0 (2:0)
    St 16.08. 16:30 Opava - Vítkovice 6:1 (3:1)
    St 16.08. 16:45 Karviná - Zlín 1:6 (1:4)

    3.kolo

    So 19.08. 11:45 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:3 (1:2)
    So 19.08. 11:45 Vítkovice - Baník Ostrava 0:9 (0:4)
    So 19.08. 12:15 Zbrojovka Brno - Karviná 7:0 (2:0)
    Ne 20.08. 10:30 Prostějov - Jihlava 0:9 (0:3)
    Ne 20.08. 11:45 Zlín - Opava 2:1 (0:0)
    Ne 20.08. 12:15 Hlučín - Frýdek-Místek 2:1 (2:2)

    1.kolo

    St 23.08. 11:45 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    St 23.08. 11:45 Vítkovice - Karviná 2:1 (0:1)
    St 23.08. 11:45 Zlín - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    St 23.08. 12:15 Prostějov - Opava 1:2 (1:0)
    St 23.08. 16:45 Sigma Olomouc - Jihlava 3:1 (0:1)
    St 23.08. 16:45 Hlučín - Baník Ostrava 1:6 (1:4)

    4.kolo

    So 26.08. 11:45 Baník Ostrava - Zlín 5:0 (3:0)
    So 26.08. 11:45 Jihlava - Vítkovice 9:2 (2:1)
    So 26.08. 12:45 Opava - Zbrojovka Brno 2:3 (1:1)
    Ne 27.08. 11:45 Frýdek-Místek - Prostějov 6:0 (1:0)
    Ne 27.08. 11:45 Sigma Olomouc - Hlučín 3:1 (1:1)
    St 30.08. 16:45 1.FC Slovácko - Karviná 4:0 (3:0)

    5.kolo

    So 02.09. 12:15 Hlučín - 1.FC Slovácko 1:2 (0:3)
    So 02.09. 12:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:4 (1:0)
    Ne 03.09. 10:30 Prostějov - Sigma Olomouc 0:10 (1:4)
    Ne 03.09. 11:45 Zlín - Jihlava 1:3 (2:1)
    Ne 03.09. 11:45 Karviná - Opava 2:1 (1:0)
    St 27.09. 16:45 Vítkovice - Frýdek-Místek 3:1 (0:2)

    16.kolo

    St 06.09. 15:45 Jihlava - Zlín 2:3 (2:0)
    St 06.09. 16:00 Opava - Karviná 4:1 (1:0)
    St 06.09. 16:15 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 0:2 (2:0)
    St 06.09. 16:45 1.FC Slovácko - Hlučín 2:0 (3:0)
    St 06.09. 16:45 Sigma Olomouc - Prostějov 8:2 (4:0)
    St 06.09. 16:45 Frýdek-Místek - Vítkovice 4:0 (3:0)

    6.kolo

    So 09.09. 11:45 1.FC Slovácko - Opava 9:2 (6:1)
    So 09.09. 11:45 Karviná - Baník Ostrava 1:12 (0:8)
    So 09.09. 11:45 Jihlava - Zbrojovka Brno 3:2 (1:1)
    Ne 10.09. 11:45 Frýdek-Místek - Zlín 1:1 (1:0)
    Ne 10.09. 11:45 Sigma Olomouc - Vítkovice 6:0 (2:0)
    Ne 10.09. 12:15 Hlučín - Prostějov 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 16.09. 11:45 Vítkovice - Hlučín 2:0 (3:1)
    So 16.09. 11:45 Opava - Baník Ostrava 3:5 (1:3)
    So 16.09. 12:15 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 4:0 (2:0)
    Ne 17.09. 11:45 Zlín - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    Ne 17.09. 12:15 Prostějov - 1.FC Slovácko 0:5 (0:1)
    Ne 17.09. 12:45 Karviná - Jihlava 1:4 (0:2)

    8.kolo

    Ne 24.09. 11:45 Frýdek-Místek - Karviná 4:0 (2:0)
    Ne 24.09. 11:45 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:3 (0:3)
    St 11.10. 14:00 Prostějov - Vítkovice 5:1 (2:0)
    St 11.10. 14:45 Jihlava - Opava 4:1 (1:0)
    St 11.10. 15:45 Hlučín - Zlín 1:3 (0:1)
    St 25.10. 15:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:3 (0:0)

    9.kolo

    Čt 28.09. 12:45 Karviná - Sigma Olomouc 0:5 (0:4)
    So 30.09. 10:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)
    So 30.09. 11:45 Opava - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
    So 30.09. 15:15 Baník Ostrava - Jihlava 9:0 (6:0)
    Ne 01.10. 11:45 Zlín - Prostějov 8:0 (1:0)
    St 25.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Hlučín 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 07.10. 11:45 1.FC Slovácko - Jihlava 1:3 (1:2)
    So 07.10. 11:45 Vítkovice - Zlín 1:2 (0:1)
    Ne 08.10. 10:00 Sigma Olomouc - Opava 2:1 (0:1)
    Ne 08.10. 10:30 Prostějov - Zbrojovka Brno 2:7 (2:3)
    Ne 08.10. 11:45 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 0:5 (0:2)
    Ne 08.10. 12:15 Hlučín - Karviná 1:3 (1:0)

    11.kolo

    So 14.10. 10:00 Karviná - Prostějov 6:1 (4:1)
    So 14.10. 11:45 Opava - Hlučín 1:1 (1:1)
    So 14.10. 12:15 Zbrojovka Brno - Vítkovice 2:0 (2:0)
    So 14.10. 13:45 Jihlava - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    Ne 15.10. 11:45 Zlín - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 15.10. 11:45 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 6:0 (4:0)

    12.kolo

    20.10. 15:45 Karviná - Vítkovice 0:1 (0:0)
    So 21.10. 11:15 Baník Ostrava - Hlučín 2:0 (0:0)
    So 21.10. 11:45 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 21.10. 11:45 Jihlava - Sigma Olomouc 3:3 (1:2)
    So 21.10. 11:45 Opava - Prostějov 7:2 (4:1)
    So 21.10. 12:15 Zbrojovka Brno - Zlín 0:1 (0:0)

    13.kolo

    27.10. 11:45 Vítkovice - Opava 0:2 (0:1)
    So 28.10. 10:00 Prostějov - Baník Ostrava 0:10 (0:6)
    So 28.10. 12:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    Ne 29.10. 11:45 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 12:15 Hlučín - Jihlava 1:2 (1:1)
    Út 14.11. 11:45 Zlín - Karviná 0:1 (0:1)

    14.kolo

    03.11. 15:15 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 5:4 (1:2)
    So 04.11. 11:45 Baník Ostrava - Vítkovice 4:0 (0:0)
    So 04.11. 11:45 Opava - Zlín 0:3 (0:1)
    So 04.11. 12:15 Karviná - Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
    Ne 05.11. 11:45 Frýdek-Místek - Hlučín 1:1 (0:1)
    Ne 05.11. 12:45 Jihlava - Prostějov 7:1 (5:0)

    15.kolo

    Čt 09.11. 11:45 Zlín - Baník Ostrava 2:5 (0:2)
    So 11.11. 11:45 Vítkovice - Jihlava 0:1 (0:1)
    So 11.11. 12:15 Zbrojovka Brno - Opava 6:2 (3:2)
    So 11.11. 12:45 Karviná - 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)
    Ne 12.11. 12:15 Prostějov - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    St 15.11. 16:45 Hlučín - Sigma Olomouc 3:2 (2:1)

    17.kolo

    Čt 16.11. 14:45 Vítkovice - Sigma Olomouc 1:5 (1:0)
    17.11. 13:15 Baník Ostrava - Karviná 12:0 (3:0)
    So 18.11. 11:45 Opava - 1.FC Slovácko 2:4 (1:2)
    So 18.11. 11:45 Zlín - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    So 18.11. 12:15 Zbrojovka Brno - Jihlava 4:1 (3:0)
    Ne 19.11. 12:15 Prostějov - Hlučín 1:4 (0:2)

    21.kolo

    St 14.03. 16:45 Opava - Sigma Olomouc 1:6 (0:4)
    Čt 29.03. 11:45 Zlín - Vítkovice 7:0 (4:0)
    30.03. 12:15 Zbrojovka Brno - Prostějov 5:0 (1:0)
    30.03. 16:45 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 1:5 (1:3)
    So 31.03. 11:45 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:6 (1:5)
    So 31.03. 11:45 Karviná - Hlučín 2:5 (0:1)

    19.kolo

    St 28.03. 11:45 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 5:1 (0:1)
    Čt 05.04. 13:45 Opava - Jihlava 5:8 (4:5)
    St 18.04. 16:45 Karviná - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    Út 24.04. 16:45 Vítkovice - Prostějov 3:1 (1:1)
    St 06.06. 11:45 Zlín - Hlučín 1:2 (0:1)
    St 06.06. 16:45 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:3 (0:0)

    20.kolo

    So 24.03. 11:45 1.FC Slovácko - Vítkovice 6:0 (1:0)
    So 24.03. 11:45 Sigma Olomouc - Karviná 2:1 (2:1)
    Ne 25.03. 10:30 Prostějov - Zlín 3:3 (3:2)
    Ne 25.03. 11:45 Frýdek-Místek - Opava 4:5 (2:2)
    Ne 25.03. 16:15 Hlučín - Zbrojovka Brno 2:2 (2:0)
    Ne 25.03. 16:15 Jihlava - Baník Ostrava 0:6 (0:4)

    22.kolo

    So 07.04. 11:45 1.FC Slovácko - Zlín 2:2 (0:1)
    So 07.04. 11:45 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    So 07.04. 12:15 Vítkovice - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 10:30 Prostějov - Karviná 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 12:45 Frýdek-Místek - Jihlava 6:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:15 Hlučín - Opava 5:2 (0:2)

    23.kolo

    So 14.04. 11:45 Zlín - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 14.04. 12:15 Hlučín - Baník Ostrava 0:5 (0:1)
    So 14.04. 12:15 Vítkovice - Karviná 1:0 (1:0)
    So 14.04. 17:15 Sigma Olomouc - Jihlava 3:1 (0:1)
    Ne 15.04. 10:30 Prostějov - Opava 0:4 (0:2)
    Ne 15.04. 12:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 21.04. 11:45 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:5 (0:2)
    So 21.04. 11:45 Karviná - Zlín 2:3 (1:0)
    So 21.04. 11:45 Opava - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 21.04. 11:45 Baník Ostrava - Prostějov 9:0 (6:0)
    So 21.04. 12:15 Jihlava - Hlučín 3:2 (3:2)
    Ne 22.04. 11:45 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 28.04. 11:45 Zlín - Opava 0:6 (0:3)
    So 28.04. 12:15 Hlučín - Frýdek-Místek 3:2 (2:2)
    So 28.04. 12:15 Vítkovice - Baník Ostrava 0:8 (0:3)
    So 28.04. 12:15 Zbrojovka Brno - Karviná 7:2 (3:1)
    Ne 29.04. 10:30 Prostějov - Jihlava 0:2 (0:2)
    Ne 29.04. 11:45 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 5:2 (3:2)

    18.kolo

    Út 01.05. 11:45 1.FC Slovácko - Prostějov 4:0 (3:0)
    Út 01.05. 11:45 Sigma Olomouc - Zlín 3:1 (2:0)
    Út 01.05. 11:45 Baník Ostrava - Opava 5:0 (0:0)
    Út 01.05. 12:45 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 2:4 (1:2)
    Út 01.05. 13:45 Jihlava - Karviná 1:0 (0:0)
    Út 01.05. 15:45 Hlučín - Vítkovice 1:1 (1:0)

    26.kolo

    So 05.05. 11:45 1.FC Slovácko - Karviná 7:0 (6:0)
    So 05.05. 11:45 Opava - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 05.05. 11:45 Baník Ostrava - Zlín 7:0 (2:0)
    So 05.05. 11:45 Jihlava - Vítkovice 3:2 (1:2)
    So 05.05. 11:45 Sigma Olomouc - Hlučín 4:2 (4:0)
    Ne 06.05. 11:45 Frýdek-Místek - Prostějov 5:1 (3:1)

    32.kolo

    Út 08.05. 10:30 Prostějov - Zbrojovka Brno 2:3 (2:3)
    Út 08.05. 11:45 1.FC Slovácko - Jihlava 3:0 (2:0)
    Út 08.05. 11:45 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 1:3 (0:3)
    Út 08.05. 11:45 Sigma Olomouc - Opava 4:2 (2:0)
    Út 08.05. 12:15 Vítkovice - Zlín 2:2 (1:0)
    Út 08.05. 15:45 Hlučín - Karviná 3:1 (1:1)

    27.kolo

    St 07.03. 16:45 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:3 (0:2)
    So 12.05. 11:45 Zlín - Jihlava 4:1 (3:0)
    So 12.05. 12:15 Vítkovice - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)
    So 12.05. 13:15 Hlučín - 1.FC Slovácko 3:4 (1:4)
    So 12.05. 14:45 Karviná - Opava 1:7 (0:2)
    Ne 13.05. 10:30 Prostějov - Sigma Olomouc 1:4 (1:2)

    33.kolo

    So 10.03. 11:45 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 5:2 (5:1)
    St 16.05. 14:45 Opava - Hlučín 3:3 (2:1)
    St 16.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Vítkovice 3:0 (1:0)
    St 16.05. 15:45 Jihlava - Frýdek-Místek 1:5 (0:3)
    St 16.05. 16:45 Zlín - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    St 16.05. 17:45 Karviná - Prostějov 3:1 (1:1)

    28.kolo

    St 04.04. 16:45 Sigma Olomouc - Vítkovice 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 11:45 Baník Ostrava - Karviná 1:1 (1:1)
    St 23.05. 15:45 1.FC Slovácko - Opava 8:0 (5:0)
    St 23.05. 15:45 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:2 (2:2)
    St 23.05. 17:45 Frýdek-Místek - Zlín 0:2 (0:2)
    So 02.06. 11:45 Hlučín - Prostějov 5:2 (3:0)

    29.kolo

    Čt 19.04. 15:45 Zlín - Sigma Olomouc 1:5 (0:5)
    So 26.05. 12:15 Vítkovice - Hlučín 0:2 (0:0)
    So 26.05. 12:15 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 3:2 (2:2)
    So 26.05. 15:15 Karviná - Jihlava 2:2 (0:1)
    Ne 27.05. 10:30 Prostějov - 1.FC Slovácko 2:8 (2:3)
    Ne 27.05. 11:45 Opava - Baník Ostrava 2:2 (1:1)

    30.kolo

    Út 22.05. 10:00 Prostějov - Vítkovice 2:1 (0:1)
    Út 29.05. 16:45 Hlučín - Zlín 4:0 (3:0)
    So 02.06. 11:45 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:1 (0:1)
    So 02.06. 13:45 Jihlava - Opava 1:5 (0:2)
    So 02.06. 17:15 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    St 06.06. 17:45 Frýdek-Místek - Karviná 6:0 (3:0)

    31.kolo

    St 30.05. 16:45 Karviná - Sigma Olomouc 1:5 (0:3)
    St 06.06. 12:45 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:6 (0:1)
    So 09.06. 11:45 Opava - Frýdek-Místek 1:5 (1:2)
    So 09.06. 12:15 Zbrojovka Brno - Hlučín 1:2 (1:1)
    So 09.06. 15:45 Baník Ostrava - Jihlava 2:4 (0:0)
    Út 12.06. 11:45 Zlín - Prostějov 8:1 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 26 2 5 175:31 80
    2. 33 23 5 5 114:52 74
    3. 33 22 4 7 112:52 70
    4. 33 18 6 9 90:51 60
    5. 33 18 3 12 89:86 57
    6. 33 16 7 10 73:62 55
    7. 33 13 5 15 64:72 44
    8. 33 12 5 16 71:56 41
    9. 33 11 3 19 82:101 36
    10. 33 6 3 24 26:107 21
    11. 33 6 2 25 36:125 20
    12. 33 4 1 28 37:174 13