Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 12332
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3140
    Týden:
    28
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    08.09.2017

    08.09. 19:00 Frederikshavn - Esbjerg 3:4
    08.09. 19:30 Odense - Aalborg 5:1
    08.09. 19:30 SønderjyskE - Herning 0:3
    08.09. 19:45 Rungsted - Gentofte 1:3
    08.09. 20:00 Herlev - Hvidovre 4:3

    10.09.2017

    Ne 10.09. 19:00 Rodovre - Frederikshavn 2:3 pp

    12.09.2004

    Út 12.09. 19:00 Aalborg - Rodovre 6:3
    Út 12.09. 19:00 Esbjerg - Rungsted 3:2
    Út 12.09. 19:00 Gentofte - Odense 5:2
    Út 12.09. 19:30 Hvidovre - SønderjyskE 1:3

    15.09.2017

    15.09. 19:00 Frederikshavn - Aalborg 1:2 np
    15.09. 19:30 SønderjyskE - Gentofte 3:2 np
    15.09. 19:45 Rungsted - Rodovre 6:5
    15.09. 20:00 Herlev - Esbjerg 2:4
    15.09. 20:00 Hvidovre - Herning 0:5

    17.09.2017

    Ne 17.09. 15:00 Herning - Herlev 4:3 np
    Ne 17.09. 16:00 Odense - Hvidovre 2:3 pp

    19.09.2017

    Út 19.09. 19:00 Aalborg - Rungsted 0:3
    Út 19.09. 19:00 Esbjerg - SønderjyskE 2:5
    Út 19.09. 19:00 Gentofte - Frederikshavn 1:7
    Út 19.09. 19:00 Rodovre - Odense 2:0

    22.09.2017

    22.09. 19:30 Herning - Esbjerg 5:3
    22.09. 19:30 Odense - Frederikshavn 5:2
    22.09. 19:30 SønderjyskE - Rodovre 4:1
    22.09. 20:00 Herlev - Aalborg 2:5
    22.09. 20:00 Hvidovre - Gentofte 2:4

    23.09.2017

    So 23.09. 19:00 Esbjerg - Herning 4:5

    24.09.2017

    Ne 24.09. 13:30 Aalborg - SønderjyskE 2:1
    Ne 24.09. 15:00 Frederikshavn - Odense 2:3
    Ne 24.09. 15:00 Gentofte - Herlev 4:1
    Ne 24.09. 19:00 Hvidovre - Rungsted 1:2

    26.09.2017

    Út 26.09. 19:00 Esbjerg - Gentofte 3:0
    Út 26.09. 19:00 Herlev - Odense 5:4 pp
    Út 26.09. 19:00 Herning - Aalborg 4:3 pp
    Út 26.09. 19:00 SønderjyskE - Rungsted 1:3
    Út 26.09. 19:30 Hvidovre - Rodovre 1:4

    29.09.2017

    29.09. 19:00 Rodovre - Herlev 5:1
    29.09. 19:30 Aalborg - Hvidovre 3:2
    29.09. 19:30 Gentofte - Herning 3:4 pp
    29.09. 19:45 Rungsted - Frederikshavn 6:0
    29.09. 20:00 Odense - Esbjerg 7:3

    01.10.2017

    Ne 01.10. 15:00 Esbjerg - Rodovre 1:3
    Ne 01.10. 15:00 Gentofte - Aalborg 2:1
    Ne 01.10. 15:00 Herning - Odense 2:4

    03.10.2017

    Út 03.10. 19:00 Herlev - Frederikshavn 3:7
    Út 03.10. 19:00 SønderjyskE - Hvidovre 8:5

    06.10.2017

    06.10. 19:00 Rodovre - Herning 3:5
    06.10. 19:30 Aalborg - Esbjerg 1:3
    06.10. 19:30 Frederikshavn - SønderjyskE 0:4
    06.10. 19:45 Rungsted - Herlev 3:2

    07.10.2017

    So 07.10. 15:00 Herlev - Rungsted 2:3

    10.10.2017

    Út 10.10. 19:00 Frederikshavn - Hvidovre 3:0
    Út 10.10. 19:00 Rodovre - Gentofte 2:1
    Út 10.10. 19:00 Rungsted - Herning 2:4
    Út 10.10. 19:00 SønderjyskE - Herlev 5:1

    13.10.2017

    13.10. 19:00 Esbjerg - Frederikshavn 2:6
    13.10. 19:30 Aalborg - Odense 4:1
    13.10. 19:30 Gentofte - Rungsted 4:3
    13.10. 19:30 Herning - SønderjyskE 2:1
    13.10. 19:30 Hvidovre - Herlev 1:2 np

    15.10.2017

    Ne 15.10. 14:00 Rodovre - SønderjyskE 4:3 np

    17.10.2017

    Út 17.10. 19:00 Frederikshavn - Herning 8:2
    Út 17.10. 19:00 Odense - Gentofte 3:2 np
    Út 17.10. 19:00 Rungsted - Esbjerg 4:2
    Út 17.10. 19:00 SønderjyskE - Hvidovre 2:1 np

    20.10.2017

    20.10. 19:00 Esbjerg - Herlev 5:0
    20.10. 19:00 Rodovre - Rungsted 2:3
    20.10. 19:30 Aalborg - Frederikshavn 4:1
    20.10. 19:30 Gentofte - SønderjyskE 4:3 np
    20.10. 19:30 Herning - Hvidovre 4:3

    22.10.2017

    Ne 22.10. 15:00 Hvidovre - Frederikshavn 0:3

    24.10.2017

    Út 24.10. 19:00 Frederikshavn - Gentofte 3:2
    Út 24.10. 19:00 Herlev - Herning 1:6
    Út 24.10. 19:00 Odense - Rodovre 1:5
    Út 24.10. 19:00 Rungsted - Aalborg 3:2
    Út 24.10. 19:00 SønderjyskE - Esbjerg 2:3

    26.10.2017

    Čt 26.10. 19:30 Gentofte - Hvidovre 2:3

    27.10.2017

    27.10. 19:00 Rodovre - SønderjyskE 3:0
    27.10. 19:30 Aalborg - Herlev 3:1
    27.10. 19:30 Herning - Frederikshavn 3:2
    27.10. 19:30 Odense - Rungsted 2:0

    28.10.2017

    So 28.10. 19:00 Rungsted - Odense 3:4

    29.10.2017

    Ne 29.10. 13:00 Herlev - Gentofte 3:2 pp
    Ne 29.10. 15:00 Frederikshavn - Rodovre 1:0
    Ne 29.10. 17:00 SønderjyskE - Aalborg 1:4

    31.10.2017

    Út 31.10. 19:00 Aalborg - Herning 3:1
    Út 31.10. 19:00 Gentofte - Esbjerg 3:1
    Út 31.10. 19:00 Odense - Herlev 5:1
    Út 31.10. 19:00 Rodovre - Hvidovre 4:1
    Út 31.10. 19:00 Rungsted - SønderjyskE 3:2

    02.11.2017

    Čt 02.11. 19:00 Rodovre - Esbjerg 5:2

    03.11.2017

    03.11. 19:00 Frederikshavn - Rungsted 3:4 pp
    03.11. 19:30 Herlev - Rodovre 1:2
    03.11. 19:30 Herning - Gentofte 7:0
    03.11. 19:30 SønderjyskE - Odense 1:7
    03.11. 20:00 Hvidovre - Aalborg 1:2

    05.11.2017

    Ne 05.11. 14:00 Rungsted - Hvidovre 7:1
    Ne 05.11. 16:00 Odense - Herning 2:1 pp
    Ne 05.11. 19:00 Aalborg - Gentofte 0:4

    14.11.2017

    Út 14.11. 19:00 Esbjerg - Aalborg 4:1
    Út 14.11. 19:00 Herning - Rodovre 2:3 np
    Út 14.11. 19:30 Hvidovre - Odense 2:4

    16.11.2017

    Čt 16.11. 19:00 Esbjerg - Hvidovre 2:3

    17.11.2017

    17.11. 19:00 Rodovre - Aalborg 1:3
    17.11. 19:30 Frederikshavn - Herlev 12:1
    17.11. 19:30 Odense - SønderjyskE 4:0

    18.11.2017

    So 18.11. 19:00 Aalborg - Rodovre 5:3

    19.11.2017

    Ne 19.11. 19:00 Hvidovre - Esbjerg 1:4
    Ne 19.11. 19:00 SønderjyskE - Frederikshavn 3:2

    21.11.2017

    Út 21.11. 19:00 Esbjerg - Odense 4:1
    Út 21.11. 19:00 Gentofte - Rodovre 3:0
    Út 21.11. 19:00 Herlev - SønderjyskE 1:2
    Út 21.11. 19:00 Herning - Rungsted 7:1

    24.11.2017

    24.11. 19:30 Frederikshavn - Esbjerg 3:1
    24.11. 19:30 Odense - Aalborg 2:3
    24.11. 19:30 Rungsted - Gentofte 1:2
    24.11. 19:30 SønderjyskE - Herning 1:8
    24.11. 20:00 Herlev - Hvidovre 5:1

    26.11.2017

    Ne 26.11. 13:30 Herning - Frederikshavn 3:5
    Ne 26.11. 14:00 Gentofte - Odense 2:4
    Ne 26.11. 15:00 Esbjerg - Rungsted 3:2

    28.11.2017

    Út 28.11. 19:00 Frederikshavn - Aalborg 3:2 pp
    Út 28.11. 19:00 Herlev - Esbjerg 2:4
    Út 28.11. 19:00 Rungsted - Rodovre 3:6
    Út 28.11. 19:00 SønderjyskE - Gentofte 5:2
    Út 28.11. 19:30 Hvidovre - Herning 2:10

    30.11.2017

    Čt 30.11. 19:00 Aalborg - Rungsted 4:2

    01.12.2017

    01.12. 19:00 Esbjerg - SønderjyskE 3:2 pp
    01.12. 19:00 Rodovre - Odense 3:7
    01.12. 19:30 Gentofte - Frederikshavn 2:3
    01.12. 19:30 Herning - Herlev 1:3

    03.12.2017

    Ne 03.12. 11:00 Herning - Esbjerg 1:2 np
    Ne 03.12. 15:00 Frederikshavn - Odense 1:2
    Ne 03.12. 15:00 Herlev - Aalborg 5:2
    Ne 03.12. 16:00 Hvidovre - Gentofte 0:1
    Ne 03.12. 19:00 SønderjyskE - Rodovre 4:5 pp

    05.12.2017

    Út 05.12. 19:00 Aalborg - SønderjyskE 5:2
    Út 05.12. 19:00 Esbjerg - Hvidovre 6:5
    Út 05.12. 19:00 Gentofte - Herlev 0:3
    Út 05.12. 19:00 Odense - Rungsted 4:2
    Út 05.12. 19:00 Rodovre - Frederikshavn 2:6

    08.12.2017

    08.12. 19:00 Esbjerg - Gentofte 3:1
    08.12. 19:30 Herning - Aalborg 6:3
    08.12. 19:30 SønderjyskE - Rungsted 3:4
    08.12. 20:00 Herlev - Odense 3:2 pp
    08.12. 20:00 Hvidovre - Rodovre 3:2

    10.12.2017

    Ne 10.12. 14:00 Rodovre - Herning 4:2

    11.12.2017

    Po 11.12. 19:00 Gentofte - Herning 3:4 pp

    12.12.2017

    Út 12.12. 19:00 Aalborg - Hvidovre 2:4
    Út 12.12. 19:00 Odense - SønderjyskE 3:0
    Út 12.12. 19:00 Rodovre - Herlev 3:1
    Út 12.12. 19:00 Rungsted - Frederikshavn 2:1

    14.12.2017

    Čt 14.12. 19:30 Hvidovre - Rungsted 4:5 pp
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 15 4 3 6 111:72 56
    2. 27 16 2 3 6 90:62 55
    3. 28 15 1 2 10 76:71 49
    4. 29 13 3 1 12 87:79 46
    5. 27 14 2 0 11 81:75 46
    6. 28 14 2 0 12 83:77 46
    7. 27 13 2 2 10 91:65 45
    8. 28 11 1 5 11 64:75 40
    9. 29 9 2 4 14 71:88 35
    10. 27 5 4 1 17 59:98 20
    11. 28 4 1 3 20 54:105 17