Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 12347
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
8206
Týden:
86
Dnes:
15
On-line:
1

1.kolo

Ne 30.07. 10:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
Ne 30.07. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:2 (2:0)
Po 31.07. 11:00 Zlín - 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)
Po 31.07. 15:00 Třinec - Karviná 0:5 (0:1)

2.kolo

Ne 06.08. 11:00 Karviná - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
Ne 06.08. 11:00 Zbrojovka Brno - Zlín 2:2 (2:1)
Po 07.08. 13:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 4:3 (3:0)
Po 07.08. 13:00 Třinec - Jihlava 0:2 (0:1)

3.kolo

Ne 13.08. 10:30 Zlín - Třinec 0:1 (0:0)
Ne 13.08. 11:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
Po 14.08. 13:00 Jihlava - Karviná 1:2 (1:1)
Po 14.08. 13:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:3 (0:1)

4.kolo

Ne 20.08. 11:00 Karviná - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
Ne 20.08. 11:00 Třinec - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
Po 21.08. 11:00 Jihlava - Zlín 0:1 (0:0)
Po 21.08. 15:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:4 (2:2)

5.kolo

Ne 27.08. 10:30 Zlín - Karviná 4:4 (3:3)
Ne 27.08. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:2 (1:0)
Ne 27.08. 13:00 Baník Ostrava - Jihlava 3:3 (1:3)
Po 28.08. 13:00 Sigma Olomouc - Třinec 2:2 (1:2)

6.kolo

Ne 10.09. 10:30 Zlín - Baník Ostrava 3:3 (1:1)
Ne 10.09. 11:00 Karviná - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
Ne 10.09. 11:00 Třinec - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
Ne 10.09. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)

7.kolo

Ne 17.09. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 3:1 (1:1)
Ne 17.09. 11:00 Zbrojovka Brno - Třinec 0:3 (0:1)
Po 18.09. 13:00 Sigma Olomouc - Zlín 0:0 (0:0)
06.10. 11:00 Baník Ostrava - Karviná 1:1 (1:1)

8.kolo

Ne 24.09. 10:30 Zlín - Zbrojovka Brno 3:0 (3:0)
Ne 24.09. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
Po 25.09. 13:00 Sigma Olomouc - Karviná 2:4 (1:3)
Po 25.09. 13:00 Jihlava - Třinec 5:0 (4:0)

9.kolo

Po 02.10. 13:00 Karviná - Jihlava 2:2 (0:1)
Po 02.10. 13:00 Třinec - Zlín 0:2 (0:0)
Po 02.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:4 (1:1)
So 07.10. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 4:2 (4:0)

10.kolo

Ne 15.10. 10:30 Baník Ostrava - Třinec 2:2 (1:1)
Ne 15.10. 11:00 1.FC Slovácko - Karviná 0:2 (0:1)
Po 16.10. 13:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:3 (1:2)
Po 16.10. 13:00 Zlín - Jihlava 4:1 (3:0)

11.kolo

Ne 22.10. 11:00 Karviná - Zlín 0:0 (0:0)
Ne 22.10. 11:00 Třinec - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
Ne 22.10. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 4:2 (3:0)
Po 23.10. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 4:1 (1:0)

12.kolo

Ne 29.10. 14:00 Baník Ostrava - Zlín 3:0 (0:0)
Po 30.10. 11:00 1.FC Slovácko - Třinec 1:1 (0:0)
Po 30.10. 13:00 Sigma Olomouc - Jihlava 1:1 (0:1)
10.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Karviná 0:1 (0:0)

13.kolo

Ne 05.11. 10:30 Zlín - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
Ne 05.11. 11:00 Karviná - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
Po 06.11. 13:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
Po 06.11. 14:00 Třinec - Zbrojovka Brno 2:3 (0:3)

14.kolo

Ne 19.11. 11:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 2:2 (2:1)
Ne 19.11. 11:00 1.FC Slovácko - Zlín 0:2 (0:2)
Po 20.11. 11:00 Karviná - Třinec 3:1 (3:0)
Po 20.11. 13:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 4:3 (1:2)

15.kolo

Ne 26.11. 11:00 Karviná - Třinec 1:2 (1:1)
Ne 26.11. 11:00 Zlín - Baník Ostrava 3:2 (1:0)
Po 27.11. 13:00 Jihlava - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
Út 28.11. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 4:3 (1:1)

16.kolo

01.12. 10:30 Třinec - Sigma Olomouc 2:3 (1:1)
Ne 03.12. 11:00 Zbrojovka Brno - Zlín 2:4 (2:3)
Ne 03.12. 11:00 Karviná - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
Ne 03.12. 13:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:0 (0:0)

17.kolo

Ne 18.02. 10:30 Zlín - Karviná 4:2 (2:0)
Ne 18.02. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:4 (2:4)
Po 19.02. 13:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
St 21.02. 11:00 1.FC Slovácko - Třinec 0:0 (0:0)

18.kolo

Ne 25.02. 10:30 Třinec - Baník Ostrava 1:2 (1:2)
Ne 25.02. 13:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 4:0 (4:0)
Ne 25.02. 14:30 1.FC Slovácko - Zlín 3:3 (1:3)
Po 26.02. 13:00 Karviná - Jihlava 6:2 (3:0)

19.kolo

Ne 04.03. 10:30 Zlín - Třinec 1:1 (0:1)
Ne 04.03. 11:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
Ne 04.03. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
Po 05.03. 13:00 Sigma Olomouc - Karviná 3:2 (1:1)

20.kolo

Ne 11.03. 10:30 Zlín - Jihlava 1:1 (0:1)
Ne 11.03. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 5:0 (4:0)
Po 12.03. 11:00 Karviná - Baník Ostrava 2:2 (1:1)
Po 12.03. 13:00 Třinec - Zbrojovka Brno 3:1 (2:0)

21.kolo

Ne 18.03. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:0
Ne 18.03. 13:00 Zbrojovka Brno - Karviná 4:1 (3:1)
Ne 18.03. 13:00 Jihlava - Třinec 2:0 (0:0)
Po 19.03. 13:00 Sigma Olomouc - Zlín 3:1 (3:1)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 9 6 6 42:31 33
2. 21 8 9 4 39:33 33
3. 21 8 7 6 41:38 31
4. 21 8 5 8 39:36 29
5. 21 7 7 7 38:34 28
6. 21 7 6 8 36:43 27
7. 21 7 5 9 42:47 26
8. 21 5 5 11 25:40 20