Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 12388
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jablonec nad Nisou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Jablonec nad Nisou

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4252
    Týden:
    43
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 17:00 Sp. Rychnov - Tanvald 4:0 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Kokonín - Radčice 5:3 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Malá Skála - Zásada 0:4 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Držkov B - Jeníšovice B 2:1 (0:0)

    2.kolo

    So 02.09. 17:00 Radčice - Tanvald 1:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Zásada - Držkov B 5:0 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Sp. Rychnov - Malá Skála 1:4 (1:2)
    Ne 03.09. 17:00 Jeníšovice B - Kokonín 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 09.09. 17:00 Kokonín - Zásada 2:1 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Radčice - Jeníšovice B 1:1 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Malá Skála - Tanvald 6:1 (3:0)
    Ne 10.09. 17:00 Držkov B - Sp. Rychnov 0:2 (0:2)

    4.kolo

    So 16.09. 16:30 Sp. Rychnov - Kokonín 5:2 (3:1)
    Ne 17.09. 16:00 Jeníšovice B - Tanvald 2:0 (1:0)
    Ne 17.09. 16:00 Zásada - Radčice 4:0 (2:0)
    Ne 17.09. 16:30 Malá Skála - Držkov B 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 23.09. 16:30 Kokonín - Malá Skála 8:3 (3:2)
    So 23.09. 16:30 Radčice - Sp. Rychnov 0:2 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Držkov B - Tanvald 3:2 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Jeníšovice B - Zásada 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 30.09. 16:00 Tanvald - Zásada 2:5 (2:0)
    So 30.09. 16:00 Sp. Rychnov - Jeníšovice B 4:1 (2:0)
    Ne 01.10. 13:30 Držkov B - Kokonín 2:7 (0:4)
    Ne 01.10. 16:00 Malá Skála - Radčice 2:1 (0:1)

    7.kolo

    So 07.10. 16:00 Kokonín - Tanvald 3:0 (3:0)
    So 07.10. 16:00 Radčice - Držkov B 2:1 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Zásada - Sp. Rychnov 4:1 (3:0)
    Ne 08.10. 16:00 Jeníšovice B - Malá Skála 0:7 (0:2)

    8.kolo

    So 14.10. 15:30 Tanvald - Sp. Rychnov 1:5 (1:3)
    So 14.10. 15:30 Zásada - Malá Skála 5:2 (4:1)
    So 14.10. 15:30 Radčice - Kokonín 1:4 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Jeníšovice B - Držkov B 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 21.10. 15:30 Tanvald - Radčice 1:2 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Kokonín - Jeníšovice B 4:3 (4:1)
    Ne 22.10. 15:30 Držkov B - Zásada 0:4 (0:2)
    Ne 22.10. 15:30 Malá Skála - Sp. Rychnov 7:0 (3:0)

    10.kolo

    So 28.10. 14:30 Tanvald - Malá Skála 0:10 (0:4)
    So 28.10. 14:30 Zásada - Kokonín 3:3 (2:2)
    So 14.04. 17:00 Jeníšovice B - Radčice 4:1 (1:0)
    Út 01.05. 13:00 Sp. Rychnov - Držkov B 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 04.11. 14:30 Tanvald - Jeníšovice B 1:3 (0:1)
    So 04.11. 14:30 Radčice - Zásada 0:4 (0:2)
    So 04.11. 14:30 Kokonín - Sp. Rychnov 2:5 (2:3)
    Ne 19.11. 13:00 Držkov B - Malá Skála 2:5 (0:0)

    12.kolo

    So 21.04. 17:00 Tanvald - Držkov B 3:0 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Sp. Rychnov - Radčice 5:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Zásada - Jeníšovice B 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 17:00 Malá Skála - Kokonín 5:1 (2:0)

    13.kolo

    So 28.04. 17:00 Zásada - Tanvald 4:1 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Radčice - Malá Skála 1:5 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Kokonín - Držkov B 6:2 (2:1)
    Ne 29.04. 17:00 Jeníšovice B - Sp. Rychnov 0:5 (0:1)

    14.kolo

    So 05.05. 15:00 Tanvald - Kokonín 2:3 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Držkov B - Radčice 0:6 (0:2)
    So 05.05. 17:00 Sp. Rychnov - Zásada 4:2 (3:1)
    Ne 06.05. 17:00 Malá Skála - Jeníšovice B 1:3 (1:1)

    15.kolo

    So 12.05. 17:00 Sp. Rychnov - Tanvald 7:1 (5:1)
    So 12.05. 17:00 Zásada - Držkov B 4:1 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Kokonín - Radčice 2:3 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Malá Skála - Jeníšovice B 2:3 (2:1)

    16.kolo

    So 19.05. 17:00 Radčice - Malá Skála 1:8 (0:3)
    So 19.05. 17:00 Sp. Rychnov - Zásada 4:1 (2:1)
    Ne 20.05. 15:00 Tanvald - Jeníšovice B 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Držkov B - Kokonín 4:2 (2:1)

    17.kolo

    So 26.05. 13:30 Kokonín - Sp. Rychnov 0:5 (0:4)
    So 26.05. 17:00 Zásada - Tanvald 6:1 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 Malá Skála - Držkov B 1:3 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Jeníšovice B - Radčice 1:1 (1:0)

    18.kolo

    St 30.05. 17:30 Sp. Rychnov - Malá Skála 5:1 (3:1)
    So 02.06. 17:00 Zásada - Kokonín 3:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Držkov B - Jeníšovice B 2:2 (0:2)
    Ne 03.06. 15:00 Tanvald - Radčice 1:3 (1:1)

    19.kolo

    So 09.06. 17:00 Radčice - Držkov B 5:0 (0:0)
    Ne 10.06. 15:00 Kokonín - Tanvald 5:3 (3:2)
    Ne 10.06. 17:00 Malá Skála - Zásada 2:6 (1:1)
    Ne 10.06. 17:30 Jeníšovice B - Sp. Rychnov 1:6 (1:3)

    20.kolo

    So 16.06. 17:00 Sp. Rychnov - Radčice 3:0k
    So 16.06. 17:00 Zásada - Jeníšovice B 2:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Kokonín - Malá Skála 3:6 (1:2)
    Ne 17.06. 15:00 Tanvald - Držkov B 4:5 (1:1)

    21.kolo

    So 23.06. 14:00 Jeníšovice B - Kokonín 8:1 (1:0)
    So 23.06. 15:00 Držkov B - Sp. Rychnov 5:7 (1:3)
    So 23.06. 17:00 Radčice - Zásada 1:3 (0:2)
    Ne 24.06. 17:00 Malá Skála - Tanvald 4:5 (1:3)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 18 0 3 84:32 54
    2. 21 16 1 4 75:28 49
    3. 21 12 0 9 85:55 36
    4. 21 11 1 9 67:69 34
    5. 21 8 4 9 41:48 28
    6. 21 7 2 12 33:56 23
    7. 21 5 1 15 34:79 16
    8. 21 2 1 18 29:81 7