Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 12473
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4317
    Týden:
    63
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 10:00 Frýdek-Místek - Hlučín 9:5 (7:2)
    So 19.08. 10:00 Baník Ostrava - Vítkovice 3:11 (1:8)
    So 19.08. 10:00 ŠSK Bílovec - Uničov 12:3 (6:1)
    So 19.08. 10:30 HFK Olomouc - Šumperk 5:12 (2:5)
    Ne 20.08. 10:00 Přerov - Třinec 5:21 (3:13)
    Ne 20.08. 13:00 Opava - Vsetín 29:1 (20:0)
    St 30.08. 17:00 Hranice - Karviná 6:2 (2:1)

    14.kolo

    St 23.08. 10:00 Baník Ostrava - Uničov 10:4 (5:0)
    St 23.08. 16:30 Přerov - HFK Olomouc 5:8 (2:4)
    St 23.08. 17:00 Val. Meziříčí - Vsetín 6:11 (2:5)
    St 23.08. 17:00 Opava - Hranice 16:3 (10:0)
    Čt 24.08. 15:30 ŠSK Bílovec - Šumperk 5:10 (2:4)
    St 06.09. 16:30 Karviná - Třinec 2:7 (1:4)
    Út 26.09. 16:30 Frýdek-Místek - Vítkovice 5:8 (1:3)

    2.kolo

    So 26.08. 10:00 Třinec - HFK Olomouc 13:2 (3:0)
    So 26.08. 10:00 Hlučín - Opava 3:8 (0:5)
    So 26.08. 13:30 Uničov - Přerov 8:6 (4:4)
    So 26.08. 14:30 Hranice - ŠSK Bílovec 9:3 (4:3)
    Ne 27.08. 10:00 Vsetín - Baník Ostrava 7:12 (3:4)
    Čt 31.08. 17:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 6:18 (4:9)
    Út 12.09. 16:00 Vítkovice - Karviná 7:5 (3:0)

    11.kolo

    St 30.08. 11:00 Vítkovice - Vsetín 24:0 (10:0)
    St 11.10. 16:00 Třinec - Frýdek-Místek 6:2 (3:1)
    St 25.10. 15:00 Přerov - Karviná 1:15 (0:6)
    So 28.10. 10:00 Šumperk - Opava 1:11 (0:4)
    So 28.10. 10:00 Uničov - Val. Meziříčí 5:6 (3:2)
    So 28.10. 13:30 HFK Olomouc - Baník Ostrava 1:19 (1:6)
    St 08.11. 16:00 Hranice - Hlučín 5:10 (1:1)

    3.kolo

    So 02.09. 10:00 Karviná - Vsetín 19:3 (4:0)
    So 02.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Vítkovice 3:8 (0:6)
    So 02.09. 10:00 Přerov - Hranice 2:15 (1:4)
    So 02.09. 10:00 Šumperk - Třinec 3:4 (2:1)
    So 02.09. 13:30 HFK Olomouc - Uničov 6:11 (4:7)
    Ne 03.09. 10:00 Opava - Val. Meziříčí 20:0 (13:0)
    Ne 03.09. 15:00 Baník Ostrava - Hlučín 7:4 (4:0)

    4.kolo

    Út 05.09. 17:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava 4:5 (1:3)
    So 09.09. 10:00 Vítkovice - Přerov 14:4 (7:4)
    So 09.09. 10:00 Hlučín - Karviná 7:4 (5:1)
    So 09.09. 10:00 Frýdek-Místek - Opava 6:7 (3:3)
    So 09.09. 14:30 Uničov - Šumperk 3:10 (2:8)
    So 09.09. 14:30 Hranice - HFK Olomouc 9:0 (7:0)
    Ne 10.09. 10:00 Vsetín - ŠSK Bílovec 1:14 (0:4)

    5.kolo

    St 13.09. 16:30 HFK Olomouc - Vítkovice 0:16 (0:10)
    So 16.09. 10:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 13:5 (9:3)
    So 16.09. 10:00 Karviná - Val. Meziříčí 10:1 (5:0)
    So 16.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Hlučín 4:7 (0:2)
    So 16.09. 10:00 Přerov - Vsetín 4:7 (1:2)
    So 16.09. 10:00 Šumperk - Hranice 3:4 (2:1)
    Ne 17.09. 10:00 Třinec - Uničov 10:0 (7:0)

    15.kolo

    St 13.09. 16:00 Vsetín - Frýdek-Místek 0:13 (0:4)
    St 27.09. 17:00 Hranice - Baník Ostrava 0:3 (0:1)
    Čt 28.09. 10:00 Třinec - ŠSK Bílovec 10:4 (3:3)
    Čt 28.09. 11:00 Uničov - Karviná 1:15 (0:10)
    Čt 28.09. 15:00 Hlučín - Val. Meziříčí 11:3 (2:2)
    Čt 28.09. 16:00 Šumperk - Přerov 13:6 (8:5)
    Čt 28.09. 16:00 Vítkovice - Opava 5:7 (2:4)

    6.kolo

    So 23.09. 10:00 Hlučín - Přerov 14:2 (6:1)
    Ne 24.09. 10:00 Hranice - Třinec 1:4 (1:2)
    Ne 24.09. 10:00 Vsetín - HFK Olomouc 9:4 (3:2)
    Ne 24.09. 10:30 Opava - Baník Ostrava 10:5 (5:3)
    Ne 24.09. 14:00 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec 3:2 (0:2)
    St 04.10. 16:00 Vítkovice - Šumperk 3:5 (0:1)
    St 04.10. 16:00 Frýdek-Místek - Karviná 8:4 (5:3)

    7.kolo

    So 30.09. 10:00 Karviná - Opava 1:11 (1:6)
    So 30.09. 10:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek 6:12 (1:2)
    So 30.09. 10:00 Přerov - Val. Meziříčí 2:5 (1:1)
    So 30.09. 10:00 Šumperk - Vsetín 15:4 (9:1)
    So 30.09. 10:00 Třinec - Vítkovice 5:3 (1:1)
    So 30.09. 13:30 HFK Olomouc - Hlučín 5:9 (2:3)
    So 30.09. 13:30 Uničov - Hranice 4:4 (0:2)

    8.kolo

    06.10. 15:30 Karviná - Baník Ostrava 4:6 (1:0)
    So 07.10. 10:00 Hlučín - Šumperk 2:2 (1:2)
    So 07.10. 10:00 Frýdek-Místek - Přerov 23:0 (4:2)
    So 07.10. 14:30 Vítkovice - Uničov 9:2 (4:1)
    Ne 08.10. 10:00 Vsetín - Třinec 2:17 (1:1)
    Ne 08.10. 13:00 Opava - ŠSK Bílovec 5:3 (1:2)
    Ne 08.10. 14:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 9:5 (1:1)

    9.kolo

    So 14.10. 10:00 ŠSK Bílovec - Baník Ostrava 7:5 (1:2)
    So 14.10. 10:00 Přerov - Opava 1:18 (2:2)
    So 14.10. 10:00 Třinec - Hlučín 6:1 (1:0)
    So 14.10. 13:30 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 3:10 (1:3)
    So 14.10. 13:30 Šumperk - Val. Meziříčí 5:4 (1:1)
    So 14.10. 13:30 Uničov - Vsetín 6:4 (0:0)
    So 14.10. 14:30 Hranice - Vítkovice 1:9 (2:1)

    10.kolo

    So 21.10. 10:00 Hlučín - Uničov 7:1 (2:1)
    So 21.10. 10:00 Frýdek-Místek - Šumperk 6:3 (5:2)
    So 21.10. 10:00 Karviná - ŠSK Bílovec 7:9 (1:2)
    Ne 22.10. 10:00 Vsetín - Hranice 4:8 (2:3)
    Ne 22.10. 13:00 Opava - HFK Olomouc 13:1 (6:1)
    Ne 22.10. 14:00 Val. Meziříčí - Třinec 0:14 (0:6)
    Ne 22.10. 14:00 Baník Ostrava - Přerov 5:2 (1:0)

    13.kolo

    St 01.11. 13:30 Třinec - Baník Ostrava 2:1 (2:2)
    So 11.11. 10:00 Šumperk - Karviná 1:4 (1:1)
    So 11.11. 10:00 Uničov - Opava 1:17 (1:3)
    So 11.11. 10:00 Hranice - Frýdek-Místek 7:3 (0:1)
    So 11.11. 13:30 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec 5:7 (2:0)
    So 11.11. 14:30 Vítkovice - Val. Meziříčí 15:1 (4:1)
    Ne 12.11. 10:00 Vsetín - Hlučín 3:11 (1:0)

    12.kolo

    So 04.11. 10:00 Hlučín - Vítkovice 2:8 (1:1)
    So 04.11. 10:00 Frýdek-Místek - Uničov 19:4 (2:0)
    So 04.11. 14:00 ŠSK Bílovec - Přerov 12:1 (1:0)
    So 04.11. 14:15 Karviná - HFK Olomouc 12:1 (1:1)
    Ne 05.11. 13:00 Opava - Třinec 2:3 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Val. Meziříčí - Hranice 3:3 (0:0)
    St 08.11. 14:30 Šumperk - Baník Ostrava 4:5 (0:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:00 Uničov - HFK Olomouc 11:4 (5:2)
    So 24.03. 10:30 Vítkovice - ŠSK Bílovec 3:3 (1:1)
    So 24.03. 14:30 Hlučín - Baník Ostrava 6:8 (1:5)
    So 24.03. 15:00 Třinec - Šumperk 4:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:00 Vsetín - Karviná 3:21 (2:10)
    Ne 25.03. 13:00 Hranice - Přerov 7:2 (5:2)
    Ne 25.03. 14:00 Val. Meziříčí - Opava 2:14 (0:6)

    19.kolo

    St 28.03. 17:00 Opava - Frýdek-Místek 7:6 (3:2)
    Čt 29.03. 15:00 Karviná - Hlučín 12:1 (6:0)
    Čt 29.03. 16:00 Přerov - Vítkovice 1:18 (1:6)
    30.03. 10:00 ŠSK Bílovec - Vsetín 7:3 (4:1)
    So 31.03. 14:00 Šumperk - Uničov 17:4 (8:2)
    So 31.03. 14:30 HFK Olomouc - Hranice 2:5 (0:2)
    Čt 05.04. 15:00 Baník Ostrava - Val. Meziříčí 9:1 (5:1)

    20.kolo

    So 07.04. 10:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 0:9 (0:1)
    So 07.04. 10:00 Hlučín - ŠSK Bílovec 3:2 (1:0)
    So 07.04. 10:00 Uničov - Třinec 0:3 (0:0)
    So 07.04. 14:30 Vítkovice - HFK Olomouc 3:8 (1:4)
    Ne 08.04. 10:00 Vsetín - Přerov 2:9 (1:5)
    Ne 08.04. 10:00 Hranice - Šumperk 1:5 (0:2)
    Ne 08.04. 14:00 Val. Meziříčí - Karviná 3:9 (2:4)

    21.kolo

    So 14.04. 10:00 Přerov - Hlučín 2:10 (1:5)
    So 14.04. 10:00 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 5:3 (3:1)
    So 14.04. 10:00 Karviná - Frýdek-Místek 5:2 (3:0)
    So 14.04. 10:30 HFK Olomouc - Vsetín 4:1 (2:1)
    So 14.04. 14:00 Šumperk - Vítkovice 1:5 (1:1)
    So 14.04. 14:00 Baník Ostrava - Opava 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 10:00 Třinec - Hranice 26:3 (18:1)

    22.kolo

    So 21.04. 10:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec 6:2 (2:2)
    So 21.04. 10:00 Hlučín - HFK Olomouc 9:0 (0:0)
    So 21.04. 10:30 Vítkovice - Třinec 2:2 (0:0)
    Ne 22.04. 10:00 Vsetín - Šumperk 1:15 (0:6)
    Ne 22.04. 14:30 Hranice - Uničov 11:3 (9:0)
    St 25.04. 15:30 Val. Meziříčí - Přerov 14:4 (0:0)
    Út 22.05. 16:30 Opava - Karviná 9:2 (2:1)

    23.kolo

    So 28.04. 10:00 Uničov - Vítkovice 0:10 (0:6)
    So 28.04. 10:00 Šumperk - Hlučín 3:6 (0:3)
    So 28.04. 10:00 ŠSK Bílovec - Opava 2:14 (1:6)
    So 28.04. 14:30 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 2:6 (1:1)
    Ne 29.04. 10:00 Třinec - Vsetín 19:0 (9:0)
    Ne 29.04. 10:00 Přerov - Frýdek-Místek 1:34 (0:11)
    Ne 29.04. 14:00 Baník Ostrava - Karviná 5:8 (0:0)

    30.kolo

    St 25.04. 16:00 Baník Ostrava - Hranice 8:7 (0:0)
    Út 01.05. 10:00 Přerov - Šumperk 2:15 (1:4)
    Út 01.05. 10:00 ŠSK Bílovec - Třinec 0:6 (0:3)
    Út 01.05. 10:00 Karviná - Uničov 11:1 (6:0)
    Út 01.05. 10:00 Frýdek-Místek - Vsetín 16:1 (6:1)
    Út 01.05. 14:00 Val. Meziříčí - Hlučín 6:5 (1:2)
    Út 15.05. 17:00 Opava - Vítkovice 5:6 (4:5)

    24.kolo

    Ne 06.05. 13:00 Opava - Přerov 16:1 (10:0)
    Ne 06.05. 14:00 Baník Ostrava - ŠSK Bílovec 6:4 (0:0)
    Ne 06.05. 14:00 Val. Meziříčí - Šumperk 4:4 (1:2)
    Ne 06.05. 16:30 Hlučín - Třinec 1:6 (1:3)
    Po 07.05. 15:15 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 17:3 (10:1)
    Út 15.05. 16:30 Vsetín - Uničov 4:10 (2:5)
    Po 28.05. 17:00 Vítkovice - Hranice 29:2 (11:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:00 Hranice - Vsetín 12:2 (6:1)
    So 12.05. 10:00 Uničov - Hlučín 1:8 (0:4)
    So 12.05. 10:00 Přerov - Baník Ostrava 3:14 (3:6)
    So 12.05. 10:00 ŠSK Bílovec - Karviná 5:2 (3:0)
    So 12.05. 14:30 HFK Olomouc - Opava 2:20 (0:8)
    So 12.05. 15:00 Šumperk - Frýdek-Místek 7:4 (4:2)
    Ne 13.05. 10:00 Třinec - Val. Meziříčí 16:1 (7:1)

    26.kolo

    St 18.04. 16:00 Frýdek-Místek - Třinec 6:3 (3:1)
    Út 24.04. 17:00 Opava - Šumperk 17:0 (6:0)
    St 16.05. 17:00 Karviná - Přerov 27:2 (11:2)
    So 19.05. 10:00 Hlučín - Hranice 6:1 (4:1)
    Ne 20.05. 10:00 Vsetín - Vítkovice 2:8 (0:0)
    Ne 20.05. 14:00 Baník Ostrava - HFK Olomouc 11:2 (0:0)
    Ne 20.05. 14:00 Val. Meziříčí - Uničov 12:4 (6:2)

    27.kolo

    St 18.04. 15:00 Baník Ostrava - Šumperk 10:2 (5:2)
    St 23.05. 16:00 Vítkovice - Hlučín 2:6 (2:3)
    So 26.05. 10:00 Třinec - Opava 3:5 (2:1)
    So 26.05. 14:00 Uničov - Frýdek-Místek 3:12 (1:8)
    So 26.05. 14:30 HFK Olomouc - Karviná 0:17 (0:10)
    Ne 27.05. 10:00 Přerov - ŠSK Bílovec 4:9 (2:1)
    Út 29.05. 17:30 Hranice - Val. Meziříčí 5:1 (5:1)

    16.kolo

    St 30.05. 16:00 Šumperk - HFK Olomouc 13:4 (8:3)
    St 30.05. 17:00 Třinec - Přerov 18:0 (12:0)
    St 06.06. 17:00 Vítkovice - Baník Ostrava 8:5 (0:0)
    St 06.06. 17:00 Karviná - Hranice 7:4 (2:1)
    So 09.06. 10:00 Hlučín - Frýdek-Místek 1:9 (0:2)
    So 09.06. 10:00 Uničov - ŠSK Bílovec 2:5 (0:2)
    Ne 10.06. 14:00 Vsetín - Opava 1:21 (1:12)

    29.kolo

    Út 08.05. 10:00 Uničov - Baník Ostrava 3:13 (1:6)
    Út 08.05. 12:00 Šumperk - ŠSK Bílovec 10:4 (6:3)
    St 09.05. 16:00 Hranice - Opava 6:21 (3:8)
    St 09.05. 17:00 Třinec - Karviná 4:3 (0:0)
    Čt 10.05. 17:00 HFK Olomouc - Přerov 6:2 (3:1)
    Čt 24.05. 17:00 Vsetín - Val. Meziříčí 2:9 (1:6)
    Po 11.06. 17:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 1:8 (1:3)

    17.kolo

    St 04.04. 16:00 Karviná - Vítkovice 8:4 (4:2)
    St 30.05. 17:00 Opava - Hlučín 6:3 (4:2)
    Čt 07.06. 16:30 Přerov - Uničov 3:17 (2:9)
    Út 12.06. 17:00 Baník Ostrava - Vsetín 13:1 (4:0)
    St 13.06. 17:00 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí 9:3 (4:0)
    St 13.06. 17:30 HFK Olomouc - Třinec 3:11 (1:4)
    So 16.06. 10:00 ŠSK Bílovec - Hranice 11:0 (1:0)

    28.kolo

    So 02.06. 10:00 Karviná - Šumperk výsledek
    So 02.06. 10:00 Hlučín - Vsetín 8:1 (2:1)
    So 02.06. 14:00 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 7:4 (0:0)
    Ne 03.06. 10:00 Baník Ostrava - Třinec 1:8 (0:3)
    Ne 03.06. 13:00 Opava - Uničov 14:2 (7:0)
    Ne 03.06. 14:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 2:9 (0:2)
    Po 04.06. 18:00 Frýdek-Místek - Hranice 15:2 (6:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 26 0 2 346:70 78
    2. 28 25 1 2 251:53 76
    3. 28 21 0 7 300:103 63
    4. 28 19 2 7 248:96 59
    5. 28 18 0 10 194:138 54
    6. 28 16 1 11 166:126 49
    7. 27 16 0 11 236:112 48
    8. 27 14 2 11 179:132 44
    9. 28 13 1 14 157:152 40
    10. 28 12 2 14 141:204 38
    11. 28 9 2 17 118:223 29
    12. 28 6 1 21 114:262 19
    13. 28 4 0 24 90:287 12
    14. 28 3 0 25 80:354 9
    15. 28 1 0 27 77:385 3