Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 12478
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3579
    Týden:
    54
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    25.08. 17:30 Čechie Uhřiněves - Kyje 1:4 (1:0)
    Ne 27.08. 09:45 Bílá Hora - Hrdlořezy 2:7 (1:4)
    Ne 27.08. 10:00 Klánovice - Čakovice 2:4 (1:3)
    Ne 27.08. 17:00 Březíněves - FA AZ Praha 1:5 (0:2)
    St 13.09. 17:30 Řeporyje - Řepy 8:3 (3:2)
    Čt 28.09. 10:15 ČAFC Praha - Gordic Kačerov 2:3 (2:1)
    Čt 28.09. 15:00 JM Chodov - Běchovičtí Sršni 3:2 (3:2)

    2.kolo

    01.09. 17:30 Čechie Uhřiněves - Bílá Hora 1:5 (0:1)
    So 02.09. 14:30 Čakovice - Řeporyje 2:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Kyje - FA AZ Praha 1:1 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Řepy - Březíněves 1:4 (1:3)
    Ne 03.09. 17:00 Gordic Kačerov - Klánovice 5:0 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Běchovičtí Sršni - ČAFC Praha 2:9 (0:6)
    Ne 03.09. 17:00 Hrdlořezy - JM Chodov 3:3 (1:2)

    3.kolo

    So 09.09. 10:00 Klánovice - Běchovičtí Sršni 11:1 (5:1)
    So 09.09. 10:45 Bílá Hora - Kyje 4:0 (1:0)
    So 09.09. 11:00 Řeporyje - Gordic Kačerov 1:1 (1:0)
    So 09.09. 14:00 JM Chodov - Čechie Uhřiněves 4:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 ČAFC Praha - Hrdlořezy 2:3 (2:1)
    Ne 10.09. 17:00 Březíněves - Čakovice 2:1 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 FA AZ Praha - Řepy 9:0 (4:0)

    4.kolo

    15.09. 17:30 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 3:5 (3:3)
    So 16.09. 08:30 Gordic Kačerov - Březíněves 4:1 (2:1)
    So 16.09. 14:30 Čakovice - FA AZ Praha 3:7 (1:5)
    Ne 17.09. 11:00 Bílá Hora - JM Chodov 3:3 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Kyje - Řepy 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Běchovičtí Sršni - Řeporyje 1:6 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 Hrdlořezy - Klánovice 6:2 (2:1)

    5.kolo

    So 23.09. 10:00 Klánovice - Čechie Uhřiněves 5:1 (3:1)
    So 23.09. 11:00 Řeporyje - Hrdlořezy 1:1 (1:1)
    Ne 24.09. 11:30 ČAFC Praha - Bílá Hora 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 JM Chodov - Kyje 3:1 (1:1)
    Ne 24.09. 16:30 Březíněves - Běchovičtí Sršni 4:2 (2:1)
    Ne 24.09. 16:30 FA AZ Praha - Gordic Kačerov 0:0 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Řepy - Čakovice 2:2 (1:0)

    6.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Čechie Uhřiněves - Řeporyje 5:2 (2:1)
    So 30.09. 08:30 Gordic Kačerov - Řepy 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 10:15 Bílá Hora - Klánovice 1:4 (0:0)
    Ne 01.10. 13:30 JM Chodov - ČAFC Praha 5:2 (2:0)
    Ne 01.10. 16:30 Kyje - Čakovice 1:2 (0:2)
    Ne 01.10. 16:30 Běchovičtí Sršni - FA AZ Praha 2:7 (1:3)
    Ne 01.10. 16:30 Hrdlořezy - Březíněves 5:1 (2:0)

    7.kolo

    So 07.10. 10:00 Klánovice - JM Chodov 4:3 (4:1)
    So 07.10. 11:00 Řeporyje - Bílá Hora 4:0 (1:0)
    So 07.10. 14:30 Čakovice - Gordic Kačerov 0:5 (0:3)
    Ne 08.10. 11:30 ČAFC Praha - Kyje 6:1 (3:0)
    Ne 08.10. 13:45 Řepy - Běchovičtí Sršni 3:3 (3:0)
    Ne 08.10. 16:00 Březíněves - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 FA AZ Praha - Hrdlořezy 3:1 (3:1)

    8.kolo

    Út 10.10. 17:00 Kyje - Gordic Kačerov 4:8 (2:3)
    13.10. 17:00 Čechie Uhřiněves - FA AZ Praha 1:2 (1:1)
    So 14.10. 15:30 JM Chodov - Řeporyje 2:3 (0:1)
    Ne 15.10. 10:15 Bílá Hora - Březíněves 2:0 (2:0)
    Ne 15.10. 15:30 Běchovičtí Sršni - Čakovice 1:4 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Hrdlořezy - Řepy 2:2 (1:2)
    Ne 15.10. 17:00 ČAFC Praha - Klánovice 4:3 (4:1)

    9.kolo

    So 21.10. 09:00 Gordic Kačerov - Běchovičtí Sršni 3:3 (2:0)
    So 21.10. 10:00 Klánovice - Kyje 1:1 (0:0)
    So 21.10. 11:00 Řeporyje - ČAFC Praha 3:2 (1:2)
    So 21.10. 14:30 Čakovice - Hrdlořezy 6:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Březíněves - JM Chodov 2:6 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 FA AZ Praha - Bílá Hora 9:0 (4:0)
    Ne 22.10. 15:30 Řepy - Čechie Uhřiněves 1:6 (0:4)

    10.kolo

    Út 24.10. 17:30 Bílá Hora - Řepy 2:3 (1:3)
    St 25.10. 17:00 Čechie Uhřiněves - Čakovice 2:1 (2:0)
    So 28.10. 11:30 JM Chodov - FA AZ Praha 2:3 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Kyje - Běchovičtí Sršni 2:6 (1:3)
    Ne 29.10. 16:30 Gordic Kačerov - Hrdlořezy 7:0 (4:0)
    Ne 29.10. 18:00 ČAFC Praha - Březíněves 1:2 (0:1)
    Ne 12.11. 13:30 Klánovice - Řeporyje 2:3 (0:0)

    11.kolo

    So 04.11. 11:00 Řeporyje - Kyje 2:3 (2:1)
    So 04.11. 11:00 Gordic Kačerov - Čechie Uhřiněves 2:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Čakovice - Bílá Hora 1:1 (1:0)
    Ne 05.11. 11:45 Řepy - JM Chodov 2:7 (0:4)
    Ne 05.11. 14:00 Březíněves - Klánovice 3:0 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 FA AZ Praha - ČAFC Praha 1:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Běchovičtí Sršni - Hrdlořezy 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 11.11. 10:00 Čechie Uhřiněves - Běchovičtí Sršni 3:2 (2:1)
    So 11.11. 10:00 Bílá Hora - Gordic Kačerov 2:3 (1:2)
    So 11.11. 10:00 Klánovice - FA AZ Praha 1:7 (1:2)
    So 11.11. 11:00 Řeporyje - Březíněves 3:1 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Kyje - Hrdlořezy 4:1 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 JM Chodov - Čakovice 2:4 (1:3)
    Ne 12.11. 18:00 ČAFC Praha - Řepy 2:5 (1:2)

    13.kolo

    17.11. 13:30 Březíněves - Kyje 3:2 (2:1)
    So 18.11. 13:30 Čakovice - ČAFC Praha 2:3 (0:1)
    Ne 19.11. 11:30 Hrdlořezy - Čechie Uhřiněves 1:0 (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 FA AZ Praha - Řeporyje 5:1 (3:0)
    Ne 19.11. 13:30 Řepy - Klánovice 8:4 (3:2)
    Ne 19.11. 13:30 Běchovičtí Sršni - Bílá Hora 1:3 (0:2)
    Po 20.11. 18:00 Gordic Kačerov - JM Chodov 6:2 (1:1)

    14.kolo

    So 24.03. 09:00 Gordic Kačerov - ČAFC Praha 4:1 (2:1)
    So 24.03. 14:30 Čakovice - Klánovice 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 12:30 Řepy - Řeporyje 3:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Kyje - Čechie Uhřiněves 2:2 (1:2)
    Ne 25.03. 15:00 Hrdlořezy - Bílá Hora 6:2 (3:1)
    Ne 25.03. 15:00 Běchovičtí Sršni - JM Chodov 2:2 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 FA AZ Praha - Březíněves 8:2 (6:0)

    15.kolo

    So 31.03. 09:00 Bílá Hora - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:0)
    So 31.03. 10:00 Klánovice - Gordic Kačerov 0:4 (0:1)
    So 31.03. 11:00 Řeporyje - Čakovice 2:1 (2:1)
    Po 02.04. 13:30 JM Chodov - Hrdlořezy 2:3 (1:1)
    Po 02.04. 16:00 ČAFC Praha - Běchovičtí Sršni 7:4 (3:1)
    St 04.04. 17:00 FA AZ Praha - Kyje 9:2 (6:0)
    So 14.04. 09:00 Březíněves - Řepy 3:1 (2:0)

    16.kolo

    St 04.04. 17:00 Běchovičtí Sršni - Klánovice 4:2 (3:2)
    06.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - JM Chodov 4:2 (0:1)
    06.04. 17:30 Gordic Kačerov - Řeporyje 4:1 (1:1)
    So 07.04. 14:30 Čakovice - Březíněves 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 13:00 Kyje - Bílá Hora 1:2 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Hrdlořezy - ČAFC Praha 3:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:30 Řepy - FA AZ Praha 0:5 (0:2)

    17.kolo

    So 14.04. 10:00 Klánovice - Hrdlořezy 0:3 (0:0)
    So 14.04. 10:15 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 4:4 (0:2)
    So 14.04. 11:00 Řeporyje - Běchovičtí Sršni 2:0 (2:0)
    So 14.04. 13:00 FA AZ Praha - Čakovice 5:0 (2:0)
    Ne 15.04. 17:00 Řepy - Kyje 1:2 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Březíněves - Gordic Kačerov 1:8 (1:4)
    Ne 15.04. 17:00 JM Chodov - Bílá Hora 2:1 (1:0)

    18.kolo

    20.04. 17:30 Čechie Uhřiněves - Klánovice 1:0 (1:0)
    So 21.04. 08:45 Gordic Kačerov - FA AZ Praha 1:1 (1:0)
    So 21.04. 14:30 Čakovice - Řepy 3:2 (0:0)
    Ne 22.04. 14:30 Bílá Hora - ČAFC Praha 4:8 (3:6)
    Ne 22.04. 17:00 Kyje - JM Chodov 2:2 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Hrdlořezy - Řeporyje 5:0 (3:0)
    Ne 22.04. 17:00 Běchovičtí Sršni - Březíněves 3:2 (3:1)

    19.kolo

    So 28.04. 10:00 Klánovice - Bílá Hora 4:2 (3:0)
    So 28.04. 11:00 Řeporyje - Čechie Uhřiněves 3:2 (2:1)
    So 28.04. 13:00 FA AZ Praha - Běchovičtí Sršni 7:3 (3:3)
    So 28.04. 14:30 Čakovice - Kyje 3:1 (0:0)
    Út 01.05. 14:30 Březíněves - Hrdlořezy 1:5 (1:1)
    Út 01.05. 14:45 ČAFC Praha - JM Chodov 6:1 (5:0)
    Út 01.05. 17:00 Řepy - Gordic Kačerov 1:3 (1:1)

    20.kolo

    04.05. 18:00 Čechie Uhřiněves - Březíněves 4:5 (2:3)
    So 05.05. 08:45 Gordic Kačerov - Čakovice 6:1 (0:0)
    Ne 06.05. 14:00 JM Chodov - Klánovice 3:1 (2:0)
    Ne 06.05. 14:30 Bílá Hora - Řeporyje 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Hrdlořezy - FA AZ Praha 3:3 (1:3)
    Ne 06.05. 17:00 Běchovičtí Sršni - Řepy 4:2 (4:1)
    Út 08.05. 17:00 Kyje - ČAFC Praha 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 12.05. 09:00 Řepy - Hrdlořezy 0:5 (0:3)
    So 12.05. 10:00 Klánovice - ČAFC Praha 2:1 (1:1)
    So 12.05. 11:00 Řeporyje - JM Chodov 2:3 (1:2)
    So 12.05. 14:30 Čakovice - Běchovičtí Sršni 2:2 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Gordic Kačerov - Kyje 8:0 (4:0)
    Ne 13.05. 17:00 FA AZ Praha - Čechie Uhřiněves 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Březíněves - Bílá Hora 2:3 (1:1)

    22.kolo

    St 16.05. 17:00 Hrdlořezy - Čakovice 4:1 (2:1)
    18.05. 18:00 Čechie Uhřiněves - Řepy 1:2 (1:0)
    So 19.05. 12:45 ČAFC Praha - Řeporyje 10:0 (6:0)
    Ne 20.05. 14:00 JM Chodov - Březíněves 5:0 (2:0)
    Ne 20.05. 14:30 Bílá Hora - FA AZ Praha 1:4 (0:2)
    Ne 20.05. 17:00 Kyje - Klánovice 2:1 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Běchovičtí Sršni - Gordic Kačerov 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 11:00 Řeporyje - Klánovice 1:2 (1:0)
    So 26.05. 14:30 Čakovice - Čechie Uhřiněves 2:1 (2:0)
    Ne 27.05. 14:30 Běchovičtí Sršni - Kyje 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Hrdlořezy - Gordic Kačerov 5:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Řepy - Bílá Hora 3:2 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 FA AZ Praha - JM Chodov 6:3 (5:0)
    Ne 27.05. 17:00 Březíněves - ČAFC Praha 3:3 (2:2)

    24.kolo

    Út 29.05. 17:00 Klánovice - Březíněves 0:7 (0:2)
    St 30.05. 18:00 Čechie Uhřiněves - Gordic Kačerov 2:5 (1:4)
    Ne 03.06. 10:00 Bílá Hora - Čakovice 4:1 (0:1)
    Ne 03.06. 14:00 JM Chodov - Řepy 2:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Kyje - Řeporyje 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 ČAFC Praha - FA AZ Praha 4:0 (3:0)
    Ne 03.06. 17:00 Hrdlořezy - Běchovičtí Sršni 12:1 (6:0)

    25.kolo

    So 09.06. 09:00 Gordic Kačerov - Bílá Hora 5:1 (3:0)
    So 09.06. 14:30 Čakovice - JM Chodov 6:2 (3:1)
    Ne 10.06. 15:00 Hrdlořezy - Kyje 5:0 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Běchovičtí Sršni - Čechie Uhřiněves 3:1 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Řepy - ČAFC Praha 5:3 (4:1)
    Ne 10.06. 17:00 FA AZ Praha - Klánovice 8:0 (3:0)
    Ne 10.06. 17:00 Březíněves - Řeporyje 7:1 (3:0)

    26.kolo

    15.06. 18:00 Čechie Uhřiněves - Hrdlořezy 3:2 (2:1)
    So 16.06. 08:00 Bílá Hora - Běchovičtí Sršni 4:1 (1:0)
    So 16.06. 10:00 Klánovice - Řepy 2:3 (1:3)
    So 16.06. 12:45 ČAFC Praha - Čakovice 3:1 (1:0)
    So 16.06. 16:00 Řeporyje - FA AZ Praha 1:5 (0:3)
    Ne 17.06. 17:00 Kyje - Březíněves 1:1 (0:1)
    Ne 17.06. 17:00 JM Chodov - Gordic Kačerov 4:3 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 4 1 122:34 67
    2. 26 19 4 3 102:35 61
    3. 26 16 4 6 91:48 52
    4. 26 13 2 11 92:65 41
    5. 26 12 4 10 78:72 40
    6. 26 11 3 12 54:63 36
    7. 26 11 2 13 60:75 35
    8. 26 10 4 12 53:72 34
    9. 26 9 2 15 51:66 29
    10. 26 8 4 14 57:102 28
    11. 26 8 3 15 53:77 27
    12. 26 8 3 15 54:87 27
    13. 26 6 6 14 39:76 24
    14. 26 7 1 18 53:87 22