Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 8. srpna 2020
svátek má Soběslav.
Hlavní menu
  • ID: 12481
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4635
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    8.kolo

    So 02.09. 17:00 FC Háje - Cholupice 2:1 (2:0)
    So 28.10. 09:00 Sparta Praha D - Běchovičtí Sršni 4:3 (2:0)
    Ne 29.10. 12:30 Kolovraty - Hostivař 0:7 (0:5)
    Po 30.10. 18:00 Satalice - D. Počernice 1:1 (1:0)
    Út 31.10. 18:00 Junior Praha - Čechie Uhřiněves 1:8 (0:1)
    Ne 12.11. 14:30 Union Žižkov - Hrdlořezy 7:0 (2:0)

    1.kolo

    08.09. 17:30 Cholupice - Čechie Uhřiněves 7:0 (2:0)
    So 09.09. 10:00 Union Žižkov - Sparta Praha D 0:0 (0:0)
    So 09.09. 13:00 Junior Praha - D. Počernice 0:11 (0:6)
    So 09.09. 13:00 FC Háje - Běchovičtí Sršni 3:0 (0:0)
    Ne 10.09. 13:00 Hostivař - Hrdlořezy 3:1 (1:0)
    Ne 10.09. 15:00 Kolovraty - Satalice 0:4 (0:3)

    2.kolo

    So 16.09. 09:00 Sparta Praha D - Čechie Uhřiněves 2:0 (0:0)
    Ne 17.09. 14:30 Hrdlořezy - Cholupice 1:8 (0:6)
    Ne 17.09. 14:45 D. Počernice - FC Háje 0:5 (0:2)
    Ne 17.09. 15:00 Satalice - Hostivař 5:1 (3:0)
    Ne 17.09. 15:00 Běchovičtí Sršni - Kolovraty 5:1 (3:1)
    Ne 17.09. 16:00 Union Žižkov - Junior Praha 8:0 (5:0)

    5.kolo

    St 20.09. 17:00 FC Háje - Sparta Praha D 5:1 (2:0)
    06.10. 16:30 Čechie Uhřiněves - Běchovičtí Sršni 1:2 (1:1)
    Ne 08.10. 14:00 Kolovraty - Junior Praha 3:1 (2:1)
    Ne 08.10. 14:00 Hrdlořezy - Satalice 3:4 (1:3)
    Ne 08.10. 16:00 Hostivař - Union Žižkov 2:0 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Cholupice - D. Počernice 3:2 (2:1)

    3.kolo

    22.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Hrdlořezy 5:0 (2:0)
    So 23.09. 13:00 Junior Praha - Sparta Praha D 0:11 (0:3)
    So 23.09. 13:00 FC Háje - Union Žižkov 2:0 (0:0)
    Ne 24.09. 14:30 Kolovraty - D. Počernice 1:0 (1:0)
    Ne 24.09. 14:30 Hostivař - Běchovičtí Sršni 0:7 (0:4)
    Ne 24.09. 16:30 Cholupice - Satalice 5:1 (1:0)

    4.kolo

    Út 26.09. 17:00 Běchovičtí Sršni - Cholupice 3:0 (1:0)
    So 30.09. 10:00 Sparta Praha D - Hrdlořezy 2:1 (2:1)
    Ne 01.10. 13:00 Junior Praha - FC Háje 0:9 (0:2)
    Ne 01.10. 14:45 D. Počernice - Hostivař 9:4 (6:1)
    Ne 01.10. 15:00 Satalice - Čechie Uhřiněves 3:1 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 Union Žižkov - Kolovraty 5:2 (4:1)

    6.kolo

    So 14.10. 09:00 Sparta Praha D - Satalice 2:2 (0:0)
    So 14.10. 13:00 Junior Praha - Hostivař 0:2 (0:2)
    Ne 15.10. 13:30 FC Háje - Kolovraty 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 13:45 D. Počernice - Čechie Uhřiněves 6:0 (4:0)
    Ne 15.10. 14:00 Běchovičtí Sršni - Hrdlořezy 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 16:00 Union Žižkov - Cholupice 3:4 (3:1)

    7.kolo

    So 21.10. 08:30 Hostivař - FC Háje 0:5 (0:3)
    So 21.10. 09:30 Čechie Uhřiněves - Union Žižkov 0:3 (0:2)
    Ne 22.10. 13:30 Kolovraty - Sparta Praha D 2:1 (2:1)
    Ne 22.10. 13:30 Hrdlořezy - D. Počernice 0:5 (0:4)
    Ne 22.10. 14:00 Satalice - Běchovičtí Sršni 3:0k
    Ne 22.10. 15:30 Cholupice - Junior Praha 8:0 (4:0)

    9.kolo

    03.11. 17:00 Čechie Uhřiněves - FC Háje 0:6 (0:3)
    So 04.11. 12:00 Cholupice - Kolovraty 6:0 (2:0)
    Ne 05.11. 12:00 Hrdlořezy - Junior Praha 1:1 (0:1)
    Ne 05.11. 12:00 Běchovičtí Sršni - D. Počernice 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 13:00 Satalice - Union Žižkov 1:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Hostivař - Sparta Praha D 6:1 (2:0)

    10.kolo

    So 11.11. 08:30 FC Háje - Hrdlořezy 9:0 (4:0)
    So 11.11. 10:00 Sparta Praha D - D. Počernice 0:3 (0:1)
    So 11.11. 10:30 Union Žižkov - Běchovičtí Sršni 9:0 (6:0)
    So 11.11. 11:00 Junior Praha - Satalice 1:3 (1:2)
    Ne 12.11. 12:00 Kolovraty - Čechie Uhřiněves 1:3 (1:2)
    Ne 12.11. 14:00 Hostivař - Cholupice 2:5 (1:1)

    11.kolo

    17.11. 10:00 Čechie Uhřiněves - Hostivař 3:3 (2:1)
    Ne 19.11. 09:30 Hrdlořezy - Kolovraty 0:2 (0:1)
    Ne 19.11. 12:00 Běchovičtí Sršni - Junior Praha 0:3 (0:1)
    Ne 19.11. 13:00 Satalice - FC Háje 6:3 (5:3)
    Ne 19.11. 13:30 Cholupice - Sparta Praha D 4:2 (2:2)
    Ne 19.11. 13:30 D. Počernice - Union Žižkov 6:0 (4:0)

    12.kolo

    St 04.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - Cholupice 4:1 (1:0)
    So 07.04. 13:00 Běchovičtí Sršni - FC Háje 4:1 (1:1)
    Ne 08.04. 10:00 Sparta Praha D - Union Žižkov 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 12:30 Hrdlořezy - Hostivař 0:5 (0:1)
    Ne 08.04. 14:00 Satalice - Kolovraty 2:2 (1:1)
    Ne 08.04. 14:45 D. Počernice - Junior Praha 2:1 (2:1)

    13.kolo

    13.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - Sparta Praha D 2:3 (2:3)
    So 14.04. 08:30 FC Háje - D. Počernice 2:2 (0:0)
    So 14.04. 13:00 Junior Praha - Union Žižkov 1:7 (1:3)
    Ne 15.04. 14:30 Kolovraty - Běchovičtí Sršni 1:7 (1:2)
    Ne 15.04. 15:15 Hostivař - Satalice 3:3 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Cholupice - Hrdlořezy 1:1 (0:1)

    14.kolo

    Ne 22.04. 11:00 Hrdlořezy - Čechie Uhřiněves 4:1 (1:0)
    Ne 22.04. 13:00 Sparta Praha D - Junior Praha 8:0 (5:0)
    Ne 22.04. 15:00 Běchovičtí Sršni - Hostivař 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 15:00 Satalice - Cholupice 2:4 (1:2)
    Ne 22.04. 15:15 D. Počernice - Kolovraty 3:2 (3:0)
    Ne 22.04. 15:30 Union Žižkov - FC Háje 0:4 (0:0)

    15.kolo

    27.04. 17:30 Čechie Uhřiněves - Satalice 1:2 (0:1)
    So 28.04. 13:30 Hostivař - D. Počernice 4:3 (2:1)
    Ne 29.04. 15:00 Hrdlořezy - Sparta Praha D 2:1 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Kolovraty - Union Žižkov 1:7 (1:5)
    Ne 29.04. 17:00 Cholupice - Běchovičtí Sršni 0:5 (0:3)
    Út 01.05. 15:15 FC Háje - Junior Praha 13:1 (7:1)

    16.kolo

    04.05. 18:00 Sparta Praha D - FC Háje 0:9 (0:6)
    Ne 06.05. 15:00 Satalice - Hrdlořezy 4:0 (3:0)
    Ne 06.05. 15:00 Běchovičtí Sršni - Čechie Uhřiněves 2:2 (0:1)
    Ne 06.05. 15:15 D. Počernice - Cholupice 2:1 (1:1)
    Út 08.05. 16:00 Union Žižkov - Hostivař 0:1 (0:0)
    Út 08.05. 17:00 Junior Praha - Kolovraty 6:0 (2:0)

    17.kolo

    11.05. 17:30 Čechie Uhřiněves - D. Počernice 2:4 (0:4)
    So 12.05. 08:30 Hostivař - Junior Praha 3:1 (2:0)
    Ne 13.05. 16:00 Satalice - Sparta Praha D 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Kolovraty - FC Háje 2:12 (0:5)
    Ne 13.05. 17:00 Cholupice - Union Žižkov 1:2 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Hrdlořezy - Běchovičtí Sršni 0:8 (0:4)

    19.kolo

    25.05. 17:30 Čechie Uhřiněves - Junior Praha 3:0 (0:0)
    Ne 27.05. 12:30 Běchovičtí Sršni - Sparta Praha D 3:0k
    Ne 27.05. 15:00 Hrdlořezy - Union Žižkov 0:6 (0:4)
    Ne 27.05. 15:15 D. Počernice - Satalice 0:1 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Cholupice - FC Háje 2:5 (0:3)
    Ne 27.05. 17:00 Hostivař - Kolovraty 12:0 (5:0)

    18.kolo

    Út 15.05. 18:00 Běchovičtí Sršni - Satalice 6:0 (5:0)
    18.05. 17:00 Junior Praha - Cholupice 4:3 (1:2)
    So 19.05. 08:30 FC Háje - Hostivař 9:0 (3:0)
    Ne 20.05. 17:00 Union Žižkov - Čechie Uhřiněves 3:1 (1:0)
    Po 21.05. 17:30 D. Počernice - Hrdlořezy 2:0 (1:0)
    St 06.06. 18:00 Sparta Praha D - Kolovraty 5:0 (4:0)

    21.kolo

    08.06. 17:30 Čechie Uhřiněves - Kolovraty 3:0 (2:0)
    Ne 10.06. 10:00 Cholupice - Hostivař 8:1 (4:1)
    Ne 10.06. 13:00 Hrdlořezy - FC Háje 1:1 (0:5)
    Ne 10.06. 15:00 Běchovičtí Sršni - Union Žižkov 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 16:00 Satalice - Junior Praha 2:1 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 D. Počernice - Sparta Praha D 3:2 (1:1)

    22.kolo

    St 06.06. 17:00 FC Háje - Satalice 4:1 (1:1)
    So 16.06. 11:00 Sparta Praha D - Cholupice 1:3 (1:1)
    So 16.06. 11:00 Junior Praha - Běchovičtí Sršni 1:6 (0:3)
    So 16.06. 11:00 Union Žižkov - D. Počernice 0:0 (0:0)
    Ne 17.06. 15:00 Hostivař - Čechie Uhřiněves 1:0 (1:0)
    Ne 17.06. 17:00 Kolovraty - Hrdlořezy 4:5 (1:3)

    20.kolo

    01.06. 17:30 Junior Praha - Hrdlořezy 3:1 (1:1)
    So 02.06. 12:30 Union Žižkov - Satalice 3:1 (2:1)
    Ne 03.06. 14:30 Kolovraty - Cholupice 0:5 (0:3)
    Ne 03.06. 15:15 FC Háje - Čechie Uhřiněves 6:0 (3:0)
    Ne 03.06. 15:15 D. Počernice - Běchovičtí Sršni 0:3 (0:3)
    St 13.06. 17:30 Sparta Praha D - Hostivař 0:3 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 2 2 118:21 56
    2. 22 14 3 5 72:31 45
    3. 22 12 5 5 52:42 41
    4. 22 12 4 6 67:28 40
    5. 22 13 1 8 80:43 40
    6. 22 12 4 6 64:32 40
    7. 22 12 2 8 64:64 38
    8. 22 7 2 13 46:54 23
    9. 22 6 2 14 40:60 20
    10. 22 4 1 17 24:102 13
    11. 22 4 1 17 26:112 13
    12. 22 3 3 16 21:85 12