Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu
  • ID: 12557
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2742
    Týden:
    46
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 02.09. 11:15 Hluk - Strání 2:5 (0:2)
    So 02.09. 11:15 Zlechov - Kvasice 4:5 (4:4)
    So 02.09. 11:15 Bojkovice - 1.FC Slovácko D 8:0 (4:0)
    Ne 03.09. 11:15 Dolní Němčí - Koryčany 7:2 (3:0)
    Čt 28.09. 11:15 Napajedla - Morkovice 7:0 (3:0)

    6.kolo

    08.09. 18:15 Hluk - Dolní Němčí 7:2 (5:1)
    So 09.09. 11:15 Koryčany - Napajedla 4:6 (2:4)
    Ne 10.09. 11:15 Strání - 1.FC Slovácko D 6:1 (2:1)
    Ne 10.09. 11:15 Kvasice - Bojkovice 0:15 (0:6)
    Ne 10.09. 11:15 Morkovice - Zlechov 4:2 (2:0)

    7.kolo

    So 16.09. 11:15 Napajedla - Hluk 4:3 (3:1)
    So 16.09. 11:15 Zlechov - Koryčany 11:2 (5:2)
    So 16.09. 11:15 Bojkovice - Morkovice 14:0 (8:0)
    Ne 17.09. 11:15 Dolní Němčí - Strání 3:8 (1:5)
    St 20.09. 18:00 Kvasice - 1.FC Slovácko D 0:3 (2:0)

    8.kolo

    So 23.09. 11:15 Koryčany - Bojkovice 0:20 (0:11)
    Ne 24.09. 11:15 Strání - Kvasice 11:2 (3:2)
    Ne 24.09. 11:15 Morkovice - 1.FC Slovácko D 2:3 np (0:0)
    Čt 05.10. 17:45 Dolní Němčí - Napajedla 0:3 (0:2)
    So 04.11. 11:15 Hluk - Zlechov 5:2 (1:2)

    9.kolo

    Čt 28.09. 11:15 Zlechov - Dolní Němčí 1:5 (0:4)
    Čt 28.09. 11:15 1.FC Slovácko D - Koryčany 7:2 (5:1)
    So 30.09. 11:15 Napajedla - Strání 1:2 (0:1)
    So 30.09. 11:15 Kvasice - Morkovice 3:5 (0:2)
    Ne 01.10. 11:15 Bojkovice - Hluk 5:4 (1:3)

    1.kolo

    So 07.10. 11:15 Koryčany - Kvasice 6:4 (1:1)
    So 07.10. 11:15 Napajedla - Zlechov 8:0 (6:0)
    Ne 08.10. 11:15 Morkovice - Strání 2:1 np (1:1)
    Ne 08.10. 11:15 Hluk - 1.FC Slovácko D 5:1 (4:1)
    Ne 08.10. 11:15 Dolní Němčí - Bojkovice 1:8 (1:3)

    2.kolo

    So 14.10. 11:15 Bojkovice - Napajedla 15:0 (5:0)
    So 14.10. 11:15 Kvasice - Hluk 1:7 (1:2)
    Ne 15.10. 11:15 Strání - Zlechov 14:0 (8:0)
    Ne 15.10. 11:15 1.FC Slovácko D - Dolní Němčí 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 11:15 Morkovice - Koryčany 3:2 np (1:0)

    3.kolo

    So 21.10. 11:15 Koryčany - Strání 2:13 (2:7)
    So 21.10. 11:15 Hluk - Morkovice 4:2 (3:1)
    So 21.10. 11:15 Napajedla - 1.FC Slovácko D 2:3 np (1:1)
    So 21.10. 11:15 Zlechov - Bojkovice 2:4 (2:1)
    Ne 22.10. 11:15 Dolní Němčí - Kvasice 4:2 (3:2)

    4.kolo

    So 28.10. 11:15 1.FC Slovácko D - Zlechov 4:0 (2:0)
    So 28.10. 11:15 Kvasice - Napajedla 1:5 (0:2)
    So 28.10. 11:15 Koryčany - Hluk 0:18 (0:4)
    Ne 05.11. 11:45 Morkovice - Dolní Němčí 3:2 np (1:1)
    Ne 08.04. 11:15 Strání - Bojkovice 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 21.04. 11:15 1.FC Slovácko D - Bojkovice 2:5 (1:3)
    Ne 22.04. 11:15 Strání - Hluk 6:2 (1:1)
    Ne 22.04. 11:15 Koryčany - Dolní Němčí 2:9 (1:6)
    Ne 22.04. 11:15 Morkovice - Napajedla 1:6 (0:4)
    Ne 22.04. 11:15 Kvasice - Zlechov 8:3 (4:1)

    15.kolo

    So 28.04. 11:15 Bojkovice - Kvasice 20:1 (8:1)
    So 28.04. 11:15 Zlechov - Morkovice 0:4 (0:3)
    So 28.04. 11:15 Napajedla - Koryčany 13:2 (7:1)
    Ne 29.04. 11:15 1.FC Slovácko D - Strání 3:4 (3:1)
    Ne 29.04. 11:15 Dolní Němčí - Hluk 1:5 (0:2)

    16.kolo

    So 05.05. 11:15 Hluk - Napajedla 5:1 (3:0)
    So 05.05. 11:15 Koryčany - Zlechov 5:3 (1:2)
    So 05.05. 11:15 Morkovice - Bojkovice 0:4 (0:0)
    So 05.05. 11:15 1.FC Slovácko D - Kvasice 2:1 (0:1)
    Ne 10.06. 11:15 Strání - Dolní Němčí 7:4 (5:1)

    17.kolo

    Út 01.05. 11:15 1.FC Slovácko D - Morkovice 2:1 np (0:1)
    So 12.05. 11:15 Kvasice - Strání 1:10 (0:7)
    So 12.05. 11:15 Zlechov - Hluk 2:10 (1:5)
    So 12.05. 11:15 Napajedla - Dolní Němčí 9:0 (3:0)
    St 06.06. 17:45 Bojkovice - Koryčany 18:3 (9:0)

    18.kolo

    So 19.05. 11:15 Hluk - Bojkovice 4:3 np (2:2)
    So 19.05. 11:15 Morkovice - Kvasice 4:1 (2:0)
    Ne 20.05. 11:15 Strání - Napajedla 5:6 (3:2)
    Ne 20.05. 11:15 Dolní Němčí - Zlechov 4:2 (2:1)
    St 23.05. 17:45 Koryčany - 1.FC Slovácko D 2:3 (1:1)

    10.kolo

    So 26.05. 11:15 Kvasice - Koryčany 0:5 (0:2)
    So 26.05. 11:15 1.FC Slovácko D - Hluk 1:4 (0:1)
    So 26.05. 11:15 Zlechov - Napajedla 4:3 (2:2)
    Ne 27.05. 11:15 Strání - Morkovice 8:2 (3:1)
    Ne 27.05. 11:15 Bojkovice - Dolní Němčí 5:2 (3:0)

    11.kolo

    So 02.06. 11:15 Zlechov - Strání 3:5 (1:3)
    So 02.06. 11:15 Napajedla - Bojkovice 2:7 (1:1)
    So 02.06. 11:15 Hluk - Kvasice 11:0 (6:0)
    So 02.06. 11:15 Koryčany - Morkovice 0:6 (0:3)
    Ne 03.06. 11:15 Dolní Němčí - 1.FC Slovácko D 1:5 (1:2)

    12.kolo

    So 09.06. 11:15 Kvasice - Dolní Němčí 2:9 (2:6)
    So 09.06. 11:15 1.FC Slovácko D - Napajedla 5:1 (3:1)
    So 09.06. 11:15 Bojkovice - Zlechov 19:1 (7:1)
    Ne 10.06. 11:15 Morkovice - Hluk 5:3 (1:0)
    Út 12.06. 17:45 Strání - Koryčany 9:0 (5:0)

    13.kolo

    Út 01.05. 11:15 Bojkovice - Strání 12:3 (5:1)
    So 16.06. 11:15 Napajedla - Kvasice 12:0 (6:0)
    So 16.06. 11:15 Dolní Němčí - Morkovice 4:1 (1:0)
    So 16.06. 11:15 Hluk - Koryčany 5:2 (4:1)
    Čt 21.06. 17:45 Zlechov - 1.FC Slovácko D 3:0 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 0 1 1 183:26 49
    2. 18 15 0 1 2 119:46 46
    3. 18 12 1 0 5 103:43 38
    4. 18 11 0 1 6 89:56 34
    5. 18 7 3 0 8 42:48 27
    6. 18 6 3 2 7 42:64 26
    7. 18 8 0 1 9 59:71 25
    8. 18 3 0 1 14 41:154 10
    9. 18 3 0 0 15 43:109 9
    10. 18 2 0 0 16 32:136 6