Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 1259
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4271
    Týden:
    25
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Rakvice - Blatnice 3:0 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Dubňany - Lanžhot B 6:3 (3:2)
    Ne 15.08. 10:15 Žarošice - Veselí 3:3 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Starý Poddvorov - Milotice 4:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Kněždub - Hustopeče 1:1 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Velké Bílovice - Lednice 0:3 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Mikulčice - Hroznová Lhota 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Lanžhot B - Velké Bílovice 0:2 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Hroznová Lhota - Rakvice 2:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Lednice - Mikulčice 2:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Veselí - Dubňany 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Hustopeče - Žarošice 2:1 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Milotice - Kněždub 0:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Blatnice - Starý Poddvorov 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Rakvice - Starý Poddvorov 2:1 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Kněždub - Blatnice 1:4 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Žarošice - Milotice 5:0 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Dubňany - Hustopeče 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Velké Bílovice - Veselí 3:0 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Mikulčice - Lanžhot B 2:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Hroznová Lhota - Lednice 6:1 (4:0)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Lanžhot B - Hroznová Lhota 0:6 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Lednice - Rakvice 5:1 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Veselí - Mikulčice 1:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Hustopeče - Velké Bílovice 4:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Milotice - Dubňany 1:2 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Blatnice - Žarošice 1:2 (1:2)
    Ne 05.09. 16:30 Starý Poddvorov - Kněždub 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Rakvice - Kněždub 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:00 Velké Bílovice - Milotice 4:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Žarošice - Starý Poddvorov 2:2 (1:2)
    Ne 12.09. 16:00 Dubňany - Blatnice 1:3 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Mikulčice - Hustopeče 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Hroznová Lhota - Veselí 0:2 (0:1)
    Ne 12.09. 16:00 Lednice - Lanžhot B 8:0 (6:0)

    7.kolo

    So 18.09. 10:30 Lanžhot B - Rakvice 0:4 (0:2)
    Ne 19.09. 16:00 Veselí - Lednice 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Hustopeče - Hroznová Lhota 1:1 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Milotice - Mikulčice 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Blatnice - Velké Bílovice 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Starý Poddvorov - Dubňany 1:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Kněždub - Žarošice 4:0 (1:0)

    8.kolo

    So 25.09. 16:00 Rakvice - Žarošice 1:0 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Lanžhot B - Veselí 2:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Dubňany - Kněždub 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Velké Bílovice - Starý Poddvorov 2:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Mikulčice - Blatnice 0:3 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Hroznová Lhota - Milotice 2:1 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Lednice - Hustopeče 1:0 (0:0)

    9.kolo

    Út 28.09. 15:30 Veselí - Rakvice 1:1 (0:0)
    Ne 03.10. 10:15 Žarošice - Dubňany 3:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Hustopeče - Lanžhot B 2:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Milotice - Lednice 0:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Blatnice - Hroznová Lhota 0:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Starý Poddvorov - Mikulčice 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Kněždub - Velké Bílovice 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Rakvice - Dubňany 1:1 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Lanžhot B - Milotice 2:2 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Velké Bílovice - Žarošice 0:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Mikulčice - Kněždub 3:4 (1:1)
    Ne 10.10. 15:00 Hroznová Lhota - Starý Poddvorov 4:0 (2:0)
    Ne 10.10. 15:00 Lednice - Blatnice 1:3 (0:2)
    Ne 10.10. 15:00 Veselí - Hustopeče 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Žarošice - Mikulčice 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Hustopeče - Rakvice 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Milotice - Veselí 1:4 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Blatnice - Lanžhot B 4:1 (3:0)
    Ne 17.10. 15:00 Starý Poddvorov - Lednice 3:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Kněždub - Hroznová Lhota 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Dubňany - Velké Bílovice 6:2 (3:1)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Rakvice - Velké Bílovice 3:2 (2:0)
    So 23.10. 14:30 Lanžhot B - Starý Poddvorov 1:4 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Mikulčice - Dubňany 1:1 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Hroznová Lhota - Žarošice 1:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Lednice - Kněždub 2:2 (1:2)
    Ne 24.10. 14:30 Veselí - Blatnice 1:2 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Hustopeče - Milotice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    Ne 31.10. 10:15 Žarošice - Lednice 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Milotice - Rakvice 0:1 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Blatnice - Hustopeče 2:2 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Starý Poddvorov - Veselí 2:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Kněždub - Lanžhot B 3:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Dubňany - Hroznová Lhota 2:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Velké Bílovice - Mikulčice 1:1 (0:1)

    1.kolo

    So 06.11. 14:00 Lanžhot B - Žarošice 1:3 (1:2)
    So 06.11. 14:00 Milotice - Blatnice 3:2 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Mikulčice - Rakvice 2:2 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Hroznová Lhota - Velké Bílovice 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Lednice - Dubňany 1:1 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Veselí - Kněždub 1:2 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Hustopeče - Starý Poddvorov 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 13.11. 13:30 Rakvice - Mikulčice 1:3 (0:2)
    Ne 14.11. 10:15 Žarošice - Lanžhot B 7:0 (2:0)
    Ne 14.11. 13:30 Velké Bílovice - Hroznová Lhota 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 13:30 Dubňany - Lednice 3:2 (2:1)
    Ne 14.11. 13:30 Kněždub - Veselí 2:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:30 Starý Poddvorov - Hustopeče 4:1 (0:1)
    Ne 14.11. 13:30 Blatnice - Milotice 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Lanžhot B - Dubňany 1:3 (1:2)
    Ne 03.04. 15:30 Blatnice - Rakvice 3:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Milotice - Starý Poddvorov 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Hustopeče - Kněždub 3:2 (2:0)
    Ne 03.04. 15:30 Veselí - Žarošice 3:2 (2:1)
    Ne 03.04. 15:30 Lednice - Velké Bílovice 3:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Hroznová Lhota - Mikulčice 0:2 (0:2)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Rakvice - Hroznová Lhota 4:0 (3:0)
    Ne 10.04. 10:15 Žarošice - Hustopeče 2:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Mikulčice - Lednice 0:2 (0:2)
    Ne 10.04. 15:30 Velké Bílovice - Lanžhot B 4:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Dubňany - Veselí 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Kněždub - Milotice 3:1 (3:0)
    Ne 10.04. 15:30 Starý Poddvorov - Blatnice 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Lanžhot B - Mikulčice 1:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Starý Poddvorov - Rakvice 3:1 (3:1)
    Ne 17.04. 16:00 Blatnice - Kněždub 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Milotice - Žarošice 2:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Hustopeče - Dubňany 1:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Veselí - Velké Bílovice 5:1 (3:1)
    Ne 17.04. 16:00 Lednice - Hroznová Lhota 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Rakvice - Lednice 1:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Dubňany - Milotice 1:3 (0:2)
    Ne 24.04. 10:15 Žarošice - Blatnice 2:4 (0:3)
    Ne 24.04. 16:00 Mikulčice - Veselí 1:4 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Velké Bílovice - Hustopeče 0:0 (0:0)
    St 11.05. 18:00 Hroznová Lhota - Lanžhot B 3:0k
    St 11.05. 18:00 Kněždub - Starý Poddvorov 0:3 (0:2)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Lanžhot B - Lednice 0:4 (0:3)
    Ne 01.05. 16:30 Kněždub - Rakvice 3:1 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Starý Poddvorov - Žarošice 0:3 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Blatnice - Dubňany 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Milotice - Velké Bílovice 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Hustopeče - Mikulčice 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Veselí - Hroznová Lhota 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Rakvice - Lanžhot B 3:0 (0:0)
    Ne 08.05. 15:30 Mikulčice - Milotice 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Lednice - Veselí 2:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Hroznová Lhota - Hustopeče 2:2 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Velké Bílovice - Blatnice 0:3 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Dubňany - Starý Poddvorov 0:2 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Žarošice - Kněždub 1:0 (0:0)

    21.kolo

    Ne 15.05. 10:15 Žarošice - Rakvice 4:2 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Kněždub - Dubňany 1:4 (0:3)
    Ne 15.05. 16:30 Starý Poddvorov - Velké Bílovice 2:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Blatnice - Mikulčice 2:1 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Milotice - Hroznová Lhota 5:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Hustopeče - Lednice 1:3 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Veselí - Lanžhot B 6:0 (2:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Rakvice - Veselí 2:0 (2:0)
    Ne 22.05. 14:15 Lanžhot B - Hustopeče 1:3 (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Lednice - Milotice 2:3 (2:3)
    Ne 22.05. 16:30 Hroznová Lhota - Blatnice 1:2 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Mikulčice - Starý Poddvorov 4:1 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Velké Bílovice - Kněždub 3:1 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Dubňany - Žarošice 2:1 (1:1)

    23.kolo

    Ne 29.05. 10:15 Žarošice - Velké Bílovice 4:0 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Dubňany - Rakvice 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Kněždub - Mikulčice 3:1 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Starý Poddvorov - Hroznová Lhota 0:1 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Blatnice - Lednice 0:6 (0:2)
    Ne 29.05. 16:30 Milotice - Lanžhot B 4:1 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Hustopeče - Veselí 2:2 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Rakvice - Hustopeče 5:0 (4:0)
    So 04.06. 16:30 Lanžhot B - Blatnice 2:2 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Veselí - Milotice 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Lednice - Starý Poddvorov 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Hroznová Lhota - Kněždub 1:2 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Mikulčice - Žarošice 2:3 (1:2)
    Ne 05.06. 16:30 Velké Bílovice - Dubňany 1:2 (1:1)

    25.kolo

    Ne 12.06. 10:15 Žarošice - Hroznová Lhota 8:0
    Ne 12.06. 16:30 Velké Bílovice - Rakvice 2:4 (2:2)
    Ne 12.06. 16:30 Dubňany - Mikulčice 6:3 (4:1)
    Ne 12.06. 16:30 Kněždub - Lednice 1:2 (0:2)
    Ne 12.06. 16:30 Starý Poddvorov - Lanžhot B 3:1 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Blatnice - Veselí 1:3 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Milotice - Hustopeče 1:2 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Rakvice - Milotice 5:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Veselí - Starý Poddvorov 3:2 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Lanžhot B - Kněždub 4:2 (2:1)
    Ne 19.06. 16:30 Hustopeče - Blatnice 4:3 (4:1)
    Ne 19.06. 16:30 Lednice - Žarošice 3:2 (2:0)
    Ne 19.06. 16:30 Hroznová Lhota - Dubňany 4:1 (2:1)
    Ne 19.06. 16:30 Mikulčice - Velké Bílovice 2:2 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 62:29 55
    2. 26 14 5 7 50:33 47
    3. 26 13 6 7 51:38 45
    4. 26 13 5 8 63:36 44
    5. 26 13 4 9 50:35 43
    6. 26 11 8 7 49:40 41
    7. 26 12 4 10 44:38 40
    8. 26 11 5 10 40:38 38
    9. 26 11 4 11 42:41 37
    10. 26 8 10 8 39:40 34
    11. 26 9 2 15 30:52 29
    12. 26 5 9 12 31:44 24
    13. 26 6 5 15 30:49 23
    14. 26 2 3 21 23:91 9