Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 12620
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3882
    Týden:
    19
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.09. 13:30 1.FC Olomouc B - Vlkoš 3:1 (1:1)
    Ne 03.09. 10:00 Kotvrdovice - Vsetín 2:4 (1:1)
    Ne 03.09. 10:00 Mostkovice - Mutěnice 4:2 (1:1)
    Ne 03.09. 16:00 Držovice - V. Pavlovice 2:7 (1:5)

    2.kolo

    So 09.09. 10:30 V. Pavlovice - Mostkovice 1:3 (0:2)
    Ne 10.09. 10:00 1.FC Olomouc B - Kotvrdovice 1:5 (0:2)
    Ne 10.09. 13:30 Mutěnice - Nové Sady 1:3 (1:2)
    Ne 10.09. 16:00 Vsetín - Držovice 15:0 (5:0)

    3.kolo

    Ne 17.09. 10:00 Kotvrdovice - Vlkoš 4:3 (3:0)
    Ne 17.09. 10:00 Mostkovice - Vsetín 1:5 (1:2)
    Ne 17.09. 13:00 Nové Sady - V. Pavlovice 10:2 (4:0)
    Ne 17.09. 15:30 Držovice - 1.FC Olomouc B 1:12 (0:6)

    4.kolo

    Ne 24.09. 10:00 Vlkoš - Mutěnice 1:2 (0:0)
    Ne 24.09. 10:00 Kotvrdovice - Držovice 13:0 (3:0)
    Ne 24.09. 12:30 1.FC Olomouc B - Mostkovice 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Vsetín - Nové Sady 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 30.09. 13:00 Mutěnice - V. Pavlovice 6:1 (3:0)
    Ne 01.10. 10:00 Mostkovice - Kotvrdovice 0:1 (0:1)
    Ne 01.10. 13:00 Nové Sady - 1.FC Olomouc B 0:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Držovice - Vlkoš 0:11 (0:5)

    6.kolo

    Ne 08.10. 10:00 Vlkoš - V. Pavlovice 13:1 (5:0)
    Ne 08.10. 12:15 Kotvrdovice - Nové Sady 0:6 (0:3)
    Ne 08.10. 15:00 Vsetín - Mutěnice 8:0 (4:0)
    Ne 08.10. 15:00 Držovice - Mostkovice 0:7 (0:5)

    7.kolo

    So 14.10. 15:00 V. Pavlovice - Vsetín 1:14 (0:9)
    Ne 15.10. 10:00 Mostkovice - Vlkoš 1:7 (0:4)
    Ne 15.10. 12:30 Mutěnice - 1.FC Olomouc B 2:0 (1:0)
    Ne 15.10. 13:00 Nové Sady - Držovice 5:0 (3:0)

    8.kolo

    Ne 22.10. 10:00 Mostkovice - Nové Sady 0:3 (0:1)
    Ne 22.10. 10:00 Kotvrdovice - Mutěnice 2:2 (0:1)
    Ne 22.10. 10:00 Vlkoš - Vsetín 1:2 (0:0)
    Ne 22.10. 11:30 1.FC Olomouc B - V. Pavlovice 10:1 (3:1)

    9.kolo

    So 28.10. 14:30 V. Pavlovice - Kotvrdovice 0:4 (0:0)
    Ne 29.10. 11:30 Mutěnice - Držovice 5:1 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Vsetín - 1.FC Olomouc B 3:7 (1:5)
    Ne 25.03. 12:00 Nové Sady - Vlkoš 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 31.03. 12:30 Mutěnice - Mostkovice 3:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 V. Pavlovice - Držovice 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 10:00 Vlkoš - 1.FC Olomouc B 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Vsetín - Kotvrdovice 5:0 (2:0)

    11.kolo

    Ne 08.04. 10:00 Mostkovice - V. Pavlovice 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:00 Kotvrdovice - 1.FC Olomouc B 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:00 Nové Sady - Mutěnice 4:0 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Držovice - Vsetín 0:4 (0:3)

    12.kolo

    So 14.04. 15:30 V. Pavlovice - Nové Sady 0:16 (0:6)
    Ne 15.04. 10:00 Vlkoš - Kotvrdovice 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 1.FC Olomouc B - Držovice 2:2 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Vsetín - Mostkovice 5:0 (2:0)

    13.kolo

    So 21.04. 15:30 Nové Sady - Vsetín 2:2 (1:2)
    Ne 22.04. 10:00 Mostkovice - 1.FC Olomouc B 1:4 (1:2)
    Ne 22.04. 13:30 Mutěnice - Vlkoš 0:4 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Držovice - Kotvrdovice 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 28.04. 15:30 1.FC Olomouc B - Nové Sady 2:6 (2:4)
    So 28.04. 16:00 V. Pavlovice - Mutěnice 0:6 (0:6)
    Ne 29.04. 10:00 Vlkoš - Držovice 5:2 (3:1)
    Ne 29.04. 10:00 Kotvrdovice - Mostkovice 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 05.05. 15:30 Nové Sady - Kotvrdovice 3:0k
    Ne 06.05. 10:00 Mostkovice - Držovice 1:3 (1:3)
    Ne 06.05. 14:00 Mutěnice - Vsetín 1:4 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 V. Pavlovice - Vlkoš 0:8 (0:5)

    16.kolo

    So 12.05. 15:30 1.FC Olomouc B - Mutěnice 4:1 (1:0)
    Ne 13.05. 10:00 Vlkoš - Mostkovice 5:1 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Držovice - Nové Sady 1:9 (0:4)
    Ne 13.05. 16:30 Vsetín - V. Pavlovice 3:0k

    17.kolo

    So 19.05. 15:30 Nové Sady - Mostkovice 13:1 (7:0)
    So 19.05. 16:30 Mutěnice - Kotvrdovice 2:2 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 V. Pavlovice - 1.FC Olomouc B 1:3 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Vsetín - Vlkoš 3:0 (0:0)

    18.kolo

    Ne 27.05. 10:00 Kotvrdovice - V. Pavlovice 7:1 (3:0)
    Ne 27.05. 10:00 Vlkoš - Nové Sady 1:3 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Držovice - Mutěnice 4:1 (2:1)
    Ne 27.05. 17:00 1.FC Olomouc B - Vsetín 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: Lucie Pavková

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 14 1 1 82:16 43
    2. 16 13 2 1 85:14 41
    3. 16 8 4 4 51:27 28
    4. 16 8 1 7 63:24 25
    5. 16 7 3 6 44:33 24
    6. 16 6 2 8 34:42 20
    7. 16 4 1 11 21:99 13
    8. 16 4 0 12 24:55 12
    9. 16 1 0 15 17:111 3