Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 12634
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6910
    Týden:
    69
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 14:00 Slavia Praha - Dukla Praha 10:0 (3:0)
    Ne 13.08. 13:00 1.FC Slovácko - Horní Heršpice 6:1 (2:1)
    Ne 13.08. 13:30 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:4 (0:0)
    Ne 13.08. 14:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 6:0 (3:0)

    2.kolo

    So 19.08. 11:00 Horní Heršpice - Sparta Praha 0:7 (0:4)
    So 19.08. 14:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    Ne 20.08. 13:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:6 (1:2)
    Ne 20.08. 14:00 Slavia Praha - Hradec Králové 13:0 (7:0)

    3.kolo

    St 23.08. 18:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 4:0 (3:0)
    So 26.08. 14:00 Slovan Liberec - Horní Heršpice 1:3 (0:2)
    Ne 27.08. 13:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:4 (1:1)
    Ne 27.08. 13:30 Hradec Králové - Dukla Praha 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 02.09. 10:30 Dukla Praha - Horní Heršpice 3:1 (1:0)
    So 02.09. 13:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 0:3 (0:2)
    Ne 03.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:1 (1:1)
    Ne 03.09. 16:00 Slavia Praha - Sparta Praha 3:2 (2:2)

    5.kolo

    So 09.09. 10:30 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:11 (1:4)
    So 09.09. 11:00 Horní Heršpice - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    So 09.09. 13:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 6:0 (3:0)
    Ne 10.09. 15:00 Sparta Praha - Hradec Králové 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 23.09. 10:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 23.09. 12:30 Slavia Praha - Horní Heršpice 11:1 (6:1)
    Ne 24.09. 13:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    Ne 24.09. 13:30 Hradec Králové - Slovan Liberec 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 30.09. 11:00 Horní Heršpice - Hradec Králové 3:2 (1:2)
    So 30.09. 13:30 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 1:6 (1:1)
    Ne 01.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:5 (0:2)
    Ne 01.10. 15:00 Sparta Praha - Dukla Praha 10:0 (4:0)

    8.kolo

    So 07.10. 10:30 Dukla Praha - Slavia Praha 0:9 (0:6)
    So 07.10. 10:30 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 07.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    So 07.10. 11:00 Horní Heršpice - 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)

    9.kolo

    So 14.10. 10:30 Slovan Liberec - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 14.10. 14:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:9 (0:3)
    Ne 15.10. 15:30 Sparta Praha - Horní Heršpice 4:0 (4:0)
    So 18.11. 14:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 28.10. 10:30 Dukla Praha - Hradec Králové 2:2 (1:2)
    So 28.10. 11:00 Horní Heršpice - Slovan Liberec 2:2 (1:2)
    St 29.11. 19:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:8 (0:1)
    23.02. 19:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 04.11. 10:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    So 04.11. 11:00 Horní Heršpice - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    So 04.11. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:2 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 3:0 (2:0)

    13.kolo

    St 14.03. 15:30 Horní Heršpice - Slavia Praha 0:10 (0:5)
    So 24.03. 10:45 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    Ne 25.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 5:1 (2:1)
    Ne 25.03. 14:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 17.03. 12:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:8 (0:5)
    So 17.03. 12:00 Viktoria Plzeň - Horní Heršpice 0k:3
    So 17.03. 12:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 17.03. 14:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 5:0 (2:0)

    14.kolo

    So 14.04. 11:00 Hradec Králové - Horní Heršpice 1:1 (1:0)
    So 14.04. 14:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 3:0 (3:0)
    So 14.04. 14:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 8:1 (4:0)
    So 14.04. 17:00 Dukla Praha - Sparta Praha 0:4 (0:2)

    15.kolo

    So 21.04. 11:00 Horní Heršpice - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 21.04. 14:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 14:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 28.04. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    So 28.04. 11:00 Horní Heršpice - Slovan Liberec 1:3 (0:1)
    So 28.04. 14:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)
    Ne 29.04. 15:00 Dukla Praha - Hradec Králové 1:2 (1:1)

    17.kolo

    So 05.05. 13:30 Hradec Králové - Horní Heršpice 0:0 (0:0)
    So 05.05. 17:30 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 6:0 (5:0)
    Ne 06.05. 14:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:6 (0:2)
    Ne 06.05. 17:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 6:0 (2:0)

    18.kolo

    So 12.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:7 (2:3)
    So 12.05. 11:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 3:3 (2:0)
    Ne 13.05. 10:30 Dukla Praha - Horní Heršpice 4:1 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:6 (0:3)

    19.kolo

    So 26.05. 10:30 Hradec Králové - Dukla Praha 2:3 (1:2)
    So 26.05. 10:30 Slovan Liberec - Horní Heršpice 4:1 (3:1)
    So 26.05. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    Ne 27.05. 14:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 02.06. 11:00 Horní Heršpice - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    So 02.06. 11:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 1:5 (0:1)
    Ne 03.06. 14:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 6:3 (1:2)
    Ne 03.06. 14:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 17 2 1 88:8 53
    2. 20 17 1 2 126:22 52
    3. 20 11 1 8 51:42 34
    4. 20 5 1 14 24:63 16
    5. 20 7 5 8 34:49 26
    6. 20 5 3 12 18:71 18
    7. 20 4 5 11 22:63 17
    8. 20 3 4 13 22:67 13