Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 12638
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4348
    Týden:
    49
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.09. 14:00 Čechie Tuklaty - Baník Švermov 4:1 (3:1)
    So 02.09. 14:00 Jestřabí Lhota - Třebestovice 4:0 (1:0)
    So 02.09. 14:00 Slovan Liberec B - Boh. Poděbrady 1:5 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Dobré Pole - Minerva 3:3 (0:1)

    2.kolo

    So 09.09. 14:00 Čechie Tuklaty - Dobré Pole 4:2 (1:1)
    Ne 10.09. 14:00 Baník Švermov - Boh. Poděbrady 3:1 (2:1)
    Ne 10.09. 14:00 Třebestovice - Slovan Liberec B 1:2 (0:2)
    Ne 10.09. 14:00 Minerva - AFK Malešice 0:4 (0:2)

    3.kolo

    So 16.09. 11:00 AFK Malešice - Čechie Tuklaty 10:0 (5:0)
    Ne 17.09. 14:00 Jestřabí Lhota - Minerva 2:3 (2:2)
    Ne 17.09. 14:00 Boh. Poděbrady - Třebestovice 11:0 (4:0)
    Ne 17.09. 16:30 Dobré Pole - Baník Švermov 4:3 (1:1)

    4.kolo

    So 23.09. 13:30 Čechie Tuklaty - Jestřabí Lhota 3:4 (2:1)
    Ne 24.09. 13:00 Minerva - Slovan Liberec B 1:3 (1:2)
    Ne 24.09. 14:00 Baník Švermov - Třebestovice 10:0 (4:0)
    Ne 24.09. 16:30 Dobré Pole - AFK Malešice 0:4 (0:2)

    5.kolo

    So 30.09. 11:00 AFK Malešice - Baník Švermov 7:0 (3:0)
    So 30.09. 14:00 Slovan Liberec B - Čechie Tuklaty 5:1 (3:0)
    Ne 01.10. 14:00 Jestřabí Lhota - Dobré Pole 8:2 (4:1)
    Ne 01.10. 14:00 Boh. Poděbrady - Minerva 5:1 (2:0)

    6.kolo

    So 07.10. 11:00 AFK Malešice - Jestřabí Lhota 1:2 (1:1)
    So 07.10. 13:00 Minerva - Třebestovice 3:1 (2:0)
    So 07.10. 13:00 Čechie Tuklaty - Boh. Poděbrady 1:1 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Dobré Pole - Slovan Liberec B 2:8 (1:4)

    7.kolo

    So 14.10. 14:00 Slovan Liberec B - AFK Malešice 4:0 (2:0)
    So 14.10. 14:00 Třebestovice - Čechie Tuklaty 1:3 (1:3)
    Ne 15.10. 14:00 Jestřabí Lhota - Baník Švermov 4:0 (3:0)
    Ne 15.10. 14:00 Boh. Poděbrady - Dobré Pole 8:0 (2:0)

    8.kolo

    So 21.10. 10:15 AFK Malešice - Boh. Poděbrady 2:1 (1:0)
    So 21.10. 12:30 Jestřabí Lhota - Slovan Liberec B 0:5 (0:3)
    Ne 22.10. 14:00 Baník Švermov - Minerva 4:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Dobré Pole - Třebestovice 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 28.10. 14:00 Slovan Liberec B - Baník Švermov 4:0 (1:0)
    So 28.10. 14:00 Třebestovice - AFK Malešice 0:3 (0:1)
    Ne 29.10. 11:00 Minerva - Čechie Tuklaty 2:4 (2:1)
    Ne 29.10. 14:00 Boh. Poděbrady - Jestřabí Lhota 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 17.03. 14:00 Třebestovice - Jestřabí Lhota 1:2 (0:0)
    Ne 18.03. 13:30 Boh. Poděbrady - Slovan Liberec B 1:2 (1:1)
    Ne 18.03. 14:00 Baník Švermov - Čechie Tuklaty 2:0 (1:0)
    Út 08.05. 11:00 Minerva - Dobré Pole 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 24.03. 11:00 AFK Malešice - Minerva 2:0 (1:0)
    So 24.03. 14:00 Slovan Liberec B - Třebestovice 13:0 (6:0)
    So 24.03. 14:00 Dobré Pole - Čechie Tuklaty 0:5 (0:4)
    Ne 25.03. 12:30 Boh. Poděbrady - Baník Švermov 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 07.04. 14:00 Čechie Tuklaty - AFK Malešice 2:5 (1:1)
    Ne 08.04. 13:00 Minerva - Jestřabí Lhota 0:3 (0:3)
    Ne 08.04. 14:00 Baník Švermov - Dobré Pole 10:0 (3:0)
    Ne 08.04. 14:00 Třebestovice - Boh. Poděbrady 0:5 (0:1)

    13.kolo

    So 14.04. 11:00 AFK Malešice - Dobré Pole 9:0
    So 14.04. 14:00 Třebestovice - Baník Švermov 1:1
    So 14.04. 14:00 Slovan Liberec B - Minerva 9:1
    Ne 15.04. 12:30 Jestřabí Lhota - Čechie Tuklaty 1:4

    14.kolo

    So 21.04. 14:00 Dobré Pole - Jestřabí Lhota 0:8 (0:3)
    So 21.04. 14:00 Čechie Tuklaty - Slovan Liberec B 1:6 (0:4)
    Ne 22.04. 14:00 Baník Švermov - AFK Malešice 0:8
    Ne 22.04. 14:00 Minerva - Boh. Poděbrady 0:1

    15.kolo

    So 28.04. 14:00 Slovan Liberec B - Dobré Pole 11:0 (8:0)
    Ne 29.04. 13:00 Jestřabí Lhota - AFK Malešice 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 13:30 Boh. Poděbrady - Čechie Tuklaty 0:1 (0:1)
    Ne 29.04. 14:00 Třebestovice - Minerva 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 05.05. 11:00 AFK Malešice - Slovan Liberec B 2:2 (1:1)
    So 05.05. 14:00 Dobré Pole - Boh. Poděbrady 1:8 (0:5)
    So 05.05. 14:00 Čechie Tuklaty - Třebestovice 3:0 (2:0)
    Ne 06.05. 14:00 Baník Švermov - Jestřabí Lhota 1:3 (1:0)

    17.kolo

    So 12.05. 14:00 Třebestovice - Dobré Pole 0:0 (0:0)
    So 12.05. 14:00 Slovan Liberec B - Jestřabí Lhota 5:0 (1:0)
    Ne 13.05. 13:30 Boh. Poděbrady - AFK Malešice 1:3 (0:2)
    Ne 13.05. 14:00 Minerva - Baník Švermov 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 26.05. 11:00 AFK Malešice - Třebestovice 5:0 (2:0)
    So 26.05. 14:00 Čechie Tuklaty - Minerva 3:1 (1:0)
    Ne 27.05. 14:00 Baník Švermov - Slovan Liberec B 1:5 (1:3)
    Ne 27.05. 14:00 Jestřabí Lhota - Boh. Poděbrady 0:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 14 1 1 85:16 43
    2. 16 12 2 2 65:12 38
    3. 16 9 2 5 55:16 29
    4. 16 9 1 6 41:31 28
    5. 16 9 1 6 39:41 28
    6. 16 5 2 9 37:43 17
    7. 16 4 1 11 21:45 13
    8. 16 1 3 12 6:65 6
    9. 16 1 3 12 14:94 6