Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 12642
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3227
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.09. 16:00 Medlánky - Okříšky 5:0 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Troubsko - Jihlava 3:0 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Tasovice - Jevišovice 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 16.09. 14:00 Okříšky - Tasovice 1:1 (0:1)
    So 16.09. 14:30 Líšeň - Troubsko 3:0 (1:O)
    Ne 17.09. 11:00 Jihlava - Medlánky 0k:3

    3.kolo

    Ne 24.09. 13:00 Jevišovice - Okříšky 2:4 (0:2)
    Ne 24.09. 15:30 Medlánky - Líšeň 5:2 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Tasovice - Jihlava 5:0 (4:0)

    4.kolo

    So 30.09. 10:00 Líšeň - Tasovice 0:2 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Jihlava - Jevišovice 7:0 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Troubsko - Medlánky 2:3 (2:1)

    5.kolo

    So 07.10. 11:00 Jevišovice - Líšeň 1:4 (1:3)
    Ne 08.10. 14:00 Okříšky - Jihlava 2:3 (0:2)
    Ne 08.10. 15:00 Tasovice - Troubsko 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 14.10. 10:00 Líšeň - Okříšky 6:0 (4:0)
    Ne 15.10. 15:00 Troubsko - Jevišovice 8:1 (3:1)
    Ne 15.10. 15:00 Medlánky - Tasovice 5:1 (3:1)

    7.kolo

    So 21.10. 14:00 Okříšky - Troubsko 3:6 (2:4)
    Ne 22.10. 14:30 Jevišovice - Medlánky 3:7 (1:5)
    Ne 22.10. 14:30 Jihlava - Líšeň 1:6 (0:4)

    8.kolo

    So 07.04. 15:30 Jihlava - Troubsko 8:2 (2:0)
    Ne 08.04. 14:00 Okříšky - Medlánky 1:7 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Jevišovice - Tasovice 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 14.04. 15:30 Tasovice - Okříšky 4:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Medlánky - Jihlava 7:1 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Troubsko - Líšeň 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 21.04. 10:00 Líšeň - Medlánky 5:1 (2:0)
    So 21.04. 12:15 Okříšky - Jevišovice 2:3 (2:2)
    Ne 22.04. 16:00 Jihlava - Tasovice 6:1

    11.kolo

    So 28.04. 13:30 Jevišovice - Jihlava 1:3 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Medlánky - Troubsko 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Tasovice - Líšeň 5:2 (0:1)

    12.kolo

    Ne 06.05. 15:00 Líšeň - Jevišovice 4:2 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Troubsko - Tasovice 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Jihlava - Okříšky 7:2 (4:1)

    13.kolo

    So 12.05. 14:00 Okříšky - Líšeň 1:7 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Tasovice - Medlánky 2:2 (0:2)
    Ne 13.05. 16:30 Jevišovice - Troubsko 4:2 (2:0)

    14.kolo

    Ne 20.05. 10:00 Líšeň - Jihlava 3:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Medlánky - Jevišovice 9:0 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Troubsko - Okříšky 4:4 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 9 2 1 55:18 29
    2. 12 8 1 3 43:20 25
    3. 12 5 3 4 28:22 18
    4. 12 6 0 6 37:35 18
    5. 12 4 4 4 33:31 16
    6. 12 3 0 9 19:54 9
    7. 12 1 2 9 20:55 5