Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 12749
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1406
Týden:
15
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

So 08.09. 11:30 Tatenice - Rybník 9:1 (5:1)
Ne 09.09. 10:00 Verměřovice - Rokytnice v O.h. 2:0 (1:0)
Ne 09.09. 10:00 Dlouhoňovice - Jablonné n/O 0:2 (0:0)

2.kolo

So 15.09. 10:00 Rokytnice v O.h. - Dlouhoňovice 1:2 np (1:1)
So 15.09. 10:30 Tatenice - FK Jehnědí 1980 4:1 (1:0)
So 15.09. 13:30 Rybník - Jablonné n/O 2:4 (1:2)

3.kolo

So 22.09. 10:30 FK Jehnědí 1980 - Rybník 3:1 (2:0)
So 22.09. 14:00 Jablonné n/O - Rokytnice v O.h. 14:0 (9:0)
Ne 23.09. 10:00 Verměřovice - Tatenice 1:4 (0:1)

4.kolo

So 29.09. 10:00 Rybník - Rokytnice v O.h. 2:1 (1:0)
So 29.09. 10:30 FK Jehnědí 1980 - Verměřovice 0:14 (0:5)
Ne 30.09. 10:30 Tatenice - Dlouhoňovice 2:1 (1:1)

5.kolo

So 06.10. 14:00 Jablonné n/O - Tatenice 2:4 (1:2)
Ne 07.10. 10:00 Verměřovice - Rybník 7:0 (2:0)
Ne 07.10. 10:00 Dlouhoňovice - FK Jehnědí 1980 9:0 (6:0)

6.kolo

So 13.10. 10:30 FK Jehnědí 1980 - Jablonné n/O 1:6 (0:2)
Ne 14.10. 10:00 Tatenice - Rokytnice v O.h. 1:0 np (0:0)
Ne 14.10. 10:00 Verměřovice - Dlouhoňovice 5:1 (2:1)

7.kolo

So 20.10. 10:00 Rokytnice v O.h. - FK Jehnědí 1980 2:1 np (0:0)
So 20.10. 14:00 Jablonné n/O - Verměřovice 2:4 (0:4)
Ne 21.10. 10:00 Dlouhoňovice - Rybník 2:0 (1:0)

8.kolo

So 06.04. 10:00 Rybník - Tatenice 1:5 (0:2)
So 06.04. 14:00 Jablonné n/O - Dlouhoňovice 3:0 (1:0)
Ne 07.04. 10:00 Rokytnice v O.h. - Verměřovice 0:1 np (0:0)

9.kolo

So 13.04. 14:00 Jablonné n/O - Rybník 6:0 (2:0)
Ne 14.04. 10:00 Dlouhoňovice - Rokytnice v O.h. 0:4 (0:2)
Ne 14.04. 10:30 FK Jehnědí 1980 - Tatenice 3:4 (2:2)

10.kolo

So 27.04. 08:00 Tatenice - Verměřovice 2:1 np (0:0)
So 27.04. 10:00 Rybník - FK Jehnědí 1980 5:1 (2:0)
Ne 28.04. 10:00 Rokytnice v O.h. - Jablonné n/O 4:2 (2:0)

11.kolo

Ne 05.05. 10:00 Rokytnice v O.h. - Rybník 4:2 (1:1)
Ne 05.05. 10:00 Dlouhoňovice - Tatenice 0:2 (0:1)
Ne 05.05. 10:00 Verměřovice - FK Jehnědí 1980 5:1 (3:1)

13.kolo

So 18.05. 14:00 Jablonné n/O - FK Jehnědí 1980 3:2 (1:1)
Ne 19.05. 10:00 Rokytnice v O.h. - Tatenice 1:5 (0:1)
Ne 19.05. 10:00 Dlouhoňovice - Verměřovice 2:1 (0:0)

14.kolo

Ne 26.05. 10:00 Verměřovice - Jablonné n/O 4:1 (1:1)
Ne 26.05. 10:30 FK Jehnědí 1980 - Rokytnice v O.h. 7:4 (4:2)
Ne 26.05. 14:00 Rybník - Dlouhoňovice 1:5 (1:2)

12.kolo

So 11.05. 13:00 Tatenice - Jablonné n/O 4:1 (2:0)
Ne 12.05. 10:30 FK Jehnědí 1980 - Dlouhoňovice 3:7 (2:3)
Čt 06.06. 17:00 Rybník - Verměřovice 1:12 (0:6)

15.kolo

Ne 02.06. 10:00 Verměřovice - Jablonné n/O 6:1 (2:1)
Ne 02.06. 10:00 Rokytnice v O.h. - FK Jehnědí 1980 5:2 (2:0)
Ne 02.06. 12:30 Tatenice - Dlouhoňovice 7:0 (3:0)

16.kolo

So 08.06. 09:00 Jablonné n/O - Tatenice 2:3 (1:1)
Ne 09.06. 10:30 FK Jehnědí 1980 - Rybník 6:4 (3:1)
Ne 09.06. 14:00 Dlouhoňovice - Verměřovice 1:3 (0:1)

17.kolo

So 15.06. 09:00 Tatenice - Verměřovice 3:2 np (1:0)
So 15.06. 09:00 Jablonné n/O - Dlouhoňovice 9:0 (5:0)
Ne 16.06. 10:00 Rybník - Rokytnice v O.h. 9:3 (4:3)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 12 3 0 0 56:17 42
2. 15 10 1 2 2 67:17 34
3. 15 8 0 0 7 58:34 24
4. 15 5 1 0 9 29:43 17
5. 14 4 1 3 6 28:47 17
6. 14 3 0 1 10 31:72 10
7. 14 3 0 0 11 29:68 9