Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 12764
  • Návštěvy: 1004/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18169
    Týden:
    1004
    Dnes:
    43
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:30 Střešovice 1911 B - Stodůlky B 3:1 (3:1)
    So 11.08. 10:30 Čakovice - Podolí B 2:2 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Řeporyje - Zbraslav B 4:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 AFK Malešice - Čechie Smíchov 1:2 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Př. Kopanina B - Bílá Hora 4:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Cholupice - Řepy 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Radotín C - Miškovice 2:0 (0:0)
    St 05.09. 17:30 Bohnice B - Zličín B 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 09:30 Bílá Hora - Zličín B 0:3 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Čechie Smíchov - Bohnice B 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Stodůlky B - Radotín C 1:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Zbraslav B - Střešovice 1911 B 0:5 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Podolí B - AFK Malešice 15:0 (7:0)
    Ne 19.08. 17:00 Miškovice - Čakovice 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Řepy - Řeporyje 1:4 (1:2)
    Ne 19.08. 17:00 Př. Kopanina B - Cholupice 4:1 (3:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:30 Střešovice 1911 B - Řepy 6:0 (3:0)
    So 25.08. 10:30 Čakovice - Stodůlky B 5:3 (4:3)
    So 25.08. 11:00 Bohnice B - Podolí B 1:4 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Řeporyje - Př. Kopanina B 1:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 AFK Malešice - Miškovice 3:3 (2:3)
    Ne 26.08. 17:00 Cholupice - Bílá Hora 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Radotín C - Zbraslav B 5:1 (3:0)
    Ne 26.08. 17:00 Zličín B - Čechie Smíchov 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 09:30 Bílá Hora - Čechie Smíchov 0:4 (0:1)
    So 01.09. 10:45 Miškovice - Bohnice B 1:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Stodůlky B - AFK Malešice 7:4 (2:3)
    So 01.09. 17:00 Př. Kopanina B - Střešovice 1911 B 2:2 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Podolí B - Zličín B 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Zbraslav B - Čakovice 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Řepy - Radotín C 3:4 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Cholupice - Řeporyje 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:30 Čakovice - Řepy 6:0 (3:0)
    So 08.09. 11:00 Bohnice B - Stodůlky B 2:1 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Řeporyje - Bílá Hora 3:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 AFK Malešice - Zbraslav B 3:2 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Čechie Smíchov - Podolí B 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Střešovice 1911 B - Cholupice 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Radotín C - Př. Kopanina B 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Zličín B - Miškovice 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Bílá Hora - Podolí B 0:5 (0:2)
    So 15.09. 10:30 Stodůlky B - Zličín B 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Řeporyje - Střešovice 1911 B 4:1 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 Miškovice - Čechie Smíchov 2:2 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Zbraslav B - Bohnice B 2:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Řepy - AFK Malešice 5:1 (5:1)
    Ne 16.09. 16:30 Př. Kopanina B - Čakovice 4:2 (2:2)
    Ne 16.09. 16:30 Cholupice - Radotín C 1:4 (0:3)

    7.kolo

    So 22.09. 10:30 Čakovice - Cholupice 1:3 (0:1)
    So 22.09. 11:00 Bohnice B - Řepy 0:2 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Řeporyje - Radotín C 4:3 (1:4)
    So 22.09. 16:30 AFK Malešice - Př. Kopanina B 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Čechie Smíchov - Stodůlky B 3:0
    Ne 23.09. 16:30 Střešovice 1911 B - Bílá Hora 3:3 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Zličín B - Zbraslav B 2:1 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 Podolí B - Miškovice 1:3 (1:3)

    8.kolo

    28.09. 10:30 Stodůlky B - Podolí B 1:0 (0:0)
    28.09. 16:00 Zbraslav B - Čechie Smíchov 0:2 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Bílá Hora - Miškovice 0:5 (0:3)
    So 29.09. 16:00 Řeporyje - Čakovice 5:2 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Řepy - Zličín B 2:3 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Př. Kopanina B - Bohnice B 3:1 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Cholupice - AFK Malešice 3:0k
    Ne 30.09. 16:00 Střešovice 1911 B - Radotín C 4:8 (4:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:30 Čakovice - Střešovice 1911 B 1:1 (1:1)
    So 06.10. 11:00 Bohnice B - Cholupice 3:0 (1:0)
    So 06.10. 11:00 Miškovice - Stodůlky B 1:1 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Řeporyje - AFK Malešice 2:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Čechie Smíchov - Řepy 2:2 (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Radotín C - Bílá Hora 2:3 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Zličín B - Př. Kopanina B 1:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Podolí B - Zbraslav B 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 09:30 Bílá Hora - Stodůlky B 1:4 (0:2)
    So 13.10. 15:30 Zbraslav B - Miškovice 2:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Řepy - Podolí B 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Př. Kopanina B - Čechie Smíchov 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Cholupice - Zličín B 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Řeporyje - Bohnice B 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Střešovice 1911 B - AFK Malešice 9:3 (7:1)
    Ne 14.10. 15:30 Radotín C - Čakovice 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:30 Čakovice - Bílá Hora 2:0 (0:0)
    So 20.10. 11:00 Bohnice B - Střešovice 1911 B 0:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 AFK Malešice - Radotín C 0:3 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Čechie Smíchov - Cholupice 0:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Stodůlky B - Zbraslav B 1:3 (0:3)
    Ne 21.10. 15:30 Řeporyje - Zličín B 3:0 (0:2)
    Ne 21.10. 15:30 Podolí B - Př. Kopanina B 0:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Miškovice - Řepy 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 09:30 Bílá Hora - Zbraslav B 2:4 (1:0)
    So 27.10. 10:30 Čakovice - AFK Malešice 6:3 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Řeporyje - Čechie Smíchov 0:5 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Řepy - Stodůlky B 2:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Př. Kopanina B - Miškovice 2:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Cholupice - Podolí B 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Střešovice 1911 B - Zličín B 1:4 (0:3)
    Ne 28.10. 14:30 Radotín C - Bohnice B 3:3 (2:2)

    13.kolo

    So 03.11. 11:00 Bohnice B - Čakovice 2:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 AFK Malešice - Bílá Hora 4:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Čechie Smíchov - Střešovice 1911 B 5:2 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Stodůlky B - Př. Kopanina B 1:2 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Zličín B - Radotín C 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Řeporyje - Podolí B 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Miškovice - Cholupice 0:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Zbraslav B - Řepy 0:3 (0:2)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Bílá Hora - Řepy 0:3 (0:2)
    So 10.11. 10:30 Čakovice - Zličín B 1:2 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Řeporyje - Miškovice 1:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 AFK Malešice - Bohnice B 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Př. Kopanina B - Zbraslav B 8:3 (5:1)
    Ne 11.11. 14:00 Cholupice - Stodůlky B 2:3 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Střešovice 1911 B - Podolí B 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Radotín C - Čechie Smíchov 2:10 (0:4)

    15.kolo

    So 17.11. 11:00 Bohnice B - Bílá Hora 3:0 (1:0)
    So 17.11. 11:00 Miškovice - Střešovice 1911 B 2:1 (2:0)
    So 17.11. 12:30 Čechie Smíchov - Čakovice 3:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Řepy - Př. Kopanina B 0:2 (0:1)
    So 17.11. 15:00 Zličín B - AFK Malešice 10:1 (6:0)
    So 17.11. 17:00 Radotín C - Podolí B 3:0 (1:0)
    So 17.11. 17:00 Stodůlky B - Řeporyje 4:4 (1:2)
    Ne 18.11. 13:30 Zbraslav B - Cholupice 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 09.03. 10:00 Zličín B - Bohnice B 3:1 (1:0)
    So 09.03. 14:30 Zbraslav B - Řeporyje 1:3 (1:2)
    So 09.03. 15:00 Miškovice - Radotín C 3:3 (2:1)
    So 09.03. 15:15 Řepy - Cholupice 0:7 (0:4)
    So 09.03. 16:30 Podolí B - Čakovice 7:1 (3:0)
    So 09.03. 17:00 Čechie Smíchov - AFK Malešice 10:1 (6:1)
    Ne 10.03. 12:15 Stodůlky B - Střešovice 1911 B 0:2 (0:0)
    Ne 10.03. 14:30 Bílá Hora - Př. Kopanina B 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 16.03. 10:30 Čakovice - Miškovice 3:0k
    So 16.03. 15:00 AFK Malešice - Podolí B 1:9 (1:2)
    So 16.03. 15:00 Řeporyje - Řepy 3:2 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Bohnice B - Čechie Smíchov 0:8 (0:5)
    Ne 17.03. 15:00 Radotín C - Stodůlky B 2:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Střešovice 1911 B - Zbraslav B 5:1 (2:0)
    Ne 17.03. 15:00 Cholupice - Př. Kopanina B 1:2 (0:1)
    Ne 17.03. 17:30 Zličín B - Bílá Hora 3:3 (2:1)

    18.kolo

    So 23.03. 11:00 Čechie Smíchov - Zličín B 4:2 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Př. Kopanina B - Řeporyje 5:1 (3:1)
    So 23.03. 17:00 Stodůlky B - Čakovice 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Bílá Hora - Cholupice 0:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Řepy - Střešovice 1911 B 1:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Zbraslav B - Radotín C 2:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Podolí B - Bohnice B 1:1 (1:0)
    Ne 24.03. 16:30 Miškovice - AFK Malešice 0k:3

    19.kolo

    So 30.03. 10:30 Čakovice - Zbraslav B 0:2 (0:1)
    So 30.03. 11:00 Bohnice B - Miškovice 2:1 (1:0)
    So 30.03. 15:30 Čechie Smíchov - Bílá Hora 8:1 (3:1)
    So 30.03. 15:30 AFK Malešice - Stodůlky B 2:6 (1:6)
    So 30.03. 15:30 Řeporyje - Cholupice 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:30 Zličín B - Podolí B 2:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:30 Radotín C - Řepy 4:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:30 Střešovice 1911 B - Př. Kopanina B 0:8 (0:2)

    20.kolo

    So 06.04. 12:00 Miškovice - Zličín B 8:3 (4:1)
    So 06.04. 17:00 Stodůlky B - Bohnice B 4:1 (2:1)
    Ne 07.04. 16:30 Bílá Hora - Řeporyje 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Cholupice - Střešovice 1911 B 5:0 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Př. Kopanina B - Radotín C 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Řepy - Čakovice 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Zbraslav B - AFK Malešice 5:1 (2:1)
    Ne 07.04. 16:30 Podolí B - Čechie Smíchov 2:7 (0:5)

    21.kolo

    So 13.04. 10:30 Čakovice - Př. Kopanina B 2:3 (1:2)
    So 13.04. 11:00 Bohnice B - Zbraslav B 0:2 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Čechie Smíchov - Miškovice 5:0 (3:0)
    So 13.04. 17:00 AFK Malešice - Řepy 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Zličín B - Stodůlky B 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 17:00 Podolí B - Bílá Hora 7:1 (4:0)
    Ne 14.04. 17:00 Radotín C - Cholupice 2:4 (2:1)
    Ne 14.04. 17:00 Střešovice 1911 B - Řeporyje 0:3 (0:0)

    22.kolo

    19.04. 14:00 Řepy - Bohnice B 2:0 (1:0)
    19.04. 15:00 Zbraslav B - Zličín B 2:4 (2:1)
    19.04. 17:00 Cholupice - Čakovice 1:0 (1:0)
    19.04. 18:00 Bílá Hora - Střešovice 1911 B 0:7 (0:1)
    So 20.04. 14:00 Miškovice - Podolí B 2:3 (2:1)
    Po 22.04. 10:30 Stodůlky B - Čechie Smíchov 1:4 (0:3)
    Po 22.04. 17:00 Radotín C - Řeporyje 3:0 (1:0)
    Po 22.04. 17:00 Př. Kopanina B - AFK Malešice 7:0k

    23.kolo

    So 27.04. 10:30 Čakovice - Řeporyje 0:0 (0:0)
    So 27.04. 11:00 Čechie Smíchov - Zbraslav B 8:2 (5:2)
    So 27.04. 11:00 Bohnice B - Př. Kopanina B 3:2 (1:1)
    So 27.04. 17:00 AFK Malešice - Cholupice 2:5 (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 Zličín B - Řepy 2:2 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Miškovice - Bílá Hora 12:2 (6:0)
    Ne 28.04. 17:00 Podolí B - Stodůlky B 3:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Radotín C - Střešovice 1911 B 4:1 (3:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:30 Střešovice 1911 B - Čakovice 4:1 (4:0)
    So 04.05. 16:30 AFK Malešice - Řeporyje 4:6 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Zbraslav B - Podolí B 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Stodůlky B - Miškovice 2:2 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Řepy - Čechie Smíchov 0:3 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Bílá Hora - Radotín C 4:2 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Cholupice - Bohnice B 3:1 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Př. Kopanina B - Zličín B 4:1 (1:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:30 Čakovice - Radotín C 1:4 (1:2)
    So 11.05. 11:00 Čechie Smíchov - Př. Kopanina B 1:2 (1:1)
    So 11.05. 11:00 Bohnice B - Řeporyje 2:2 (0:2)
    So 11.05. 14:45 Stodůlky B - Bílá Hora 4:2 (2:1)
    So 11.05. 17:00 AFK Malešice - Střešovice 1911 B 1:8 (0:4)
    Ne 12.05. 17:00 Miškovice - Zbraslav B 3:1 (3:1)
    Ne 12.05. 17:00 Podolí B - Řepy 5:3 (3:1)
    Ne 12.05. 17:00 Zličín B - Cholupice 2:4 (1:2)

    26.kolo

    So 18.05. 17:00 Zbraslav B - Stodůlky B 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 16:30 Řepy - Miškovice 1:2
    Ne 19.05. 17:00 Bílá Hora - Čakovice 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Radotín C - AFK Malešice 12:2 (6:2)
    Ne 19.05. 17:00 Střešovice 1911 B - Bohnice B 1:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Zličín B - Řeporyje 1:6 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Cholupice - Čechie Smíchov 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Př. Kopanina B - Podolí B 8:1 (1:0)

    27.kolo

    So 25.05. 11:00 Bohnice B - Radotín C 1:2 (0:0)
    So 25.05. 11:15 Miškovice - Př. Kopanina B 0:9 (0:4)
    So 25.05. 17:00 Stodůlky B - Řepy 4:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Čechie Smíchov - Řeporyje 5:1 (4:0)
    So 25.05. 17:00 AFK Malešice - Čakovice 2:11 (0:3)
    Ne 26.05. 17:00 Zbraslav B - Bílá Hora 1:2 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Podolí B - Cholupice 2:5 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Zličín B - Střešovice 1911 B 4:1 (1:0)

    28.kolo

    So 01.06. 10:30 Čakovice - Bohnice B 0:1 (0:1)
    Ne 02.06. 16:30 Řepy - Zbraslav B 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Bílá Hora - AFK Malešice 13:2 (5:1)
    Ne 02.06. 17:00 Radotín C - Zličín B 4:4 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Střešovice 1911 B - Čechie Smíchov 1:4 (0:3)
    Ne 02.06. 17:00 Podolí B - Řeporyje 2:5 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Cholupice - Miškovice 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Př. Kopanina B - Stodůlky B 1:2 (1:2)

    29.kolo

    So 08.06. 10:30 Řepy - Bílá Hora 3:2 (0:2)
    So 08.06. 10:30 Čechie Smíchov - Radotín C 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 10:30 Zbraslav B - Př. Kopanina B 1:6 (0:2)
    Ne 09.06. 10:30 Stodůlky B - Cholupice 2:1 (2:1)
    Ne 09.06. 10:30 Miškovice - Řeporyje 3:2 (2:1)
    Ne 09.06. 10:30 Podolí B - Střešovice 1911 B 5:8 (3:3)
    Ne 09.06. 10:30 Zličín B - Čakovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 10:30 Bohnice B - AFK Malešice 4:1 (1:0)

    30.kolo

    14.06. 17:30 Podolí B - Radotín C 4:2 (2:1)
    So 15.06. 14:00 Bílá Hora - Bohnice B 3:3 (1:2)
    So 15.06. 14:00 Řeporyje - Stodůlky B 3:1 (1:0)
    So 15.06. 14:00 Př. Kopanina B - Řepy 3:1 (1:0)
    So 15.06. 15:00 Cholupice - Zbraslav B 5:3 (0:2)
    So 15.06. 17:00 AFK Malešice - Zličín B 1:6 (1:2)
    Ne 16.06. 10:30 Čakovice - Čechie Smíchov 3:5 (0:3)
    Ne 16.06. 10:30 Střešovice 1911 B - Miškovice 2:6 (2:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 116:32 72
    2. 30 20 5 5 100:37 65
    3. 30 20 1 9 72:38 61
    4. 30 18 7 5 78:51 61
    5. 30 17 6 7 96:63 57
    6. 30 13 7 10 67:62 46
    7. 30 13 5 12 68:67 44
    8. 30 13 4 13 88:66 43
    9. 30 12 5 13 83:78 41
    10. 30 12 5 13 62:61 41
    11. 30 9 7 14 42:57 34
    12. 30 9 4 17 44:70 31
    13. 30 8 4 18 57:67 28
    14. 30 8 3 19 46:85 27
    15. 30 5 3 22 50:111 18
    16. 30 5 1 24 49:173 16