Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. dubna 2020
svátek má Dušan.
Hlavní menu
  • ID: 12776
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4304
    Týden:
    22
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Pustá Polom B - Budišovice 7:0 (4:0)
    So 11.08. 17:00 Hrabyně - Skřipov 0:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Malé Hoštice B - Horní Lhota 4:2 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Raduň - Oldřišov B 0:2 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Chvalíkovice - Hněvošice 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Palhanec - Otice 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 18:00 Komárov - Kyjovice 8:1 (5:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Otice - Pustá Polom B 0:2 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Oldřišov B - Malé Hoštice B 9:2 (6:1)
    Ne 19.08. 17:00 Hněvošice - Komárov 1:5 (1:3)
    Ne 19.08. 17:00 Raduň - Hrabyně 1:2 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Budišovice - Skřipov 3:4 (1:2)
    So 10.11. 13:30 Kyjovice - Palhanec 0:1 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Horní Lhota - Chvalíkovice 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:00 Palhanec - Hněvošice 1:4 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Otice - Kyjovice 4:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Pustá Polom B - Skřipov 6:0 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Malé Hoštice B - Hrabyně 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Raduň - Budišovice 0:5 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Chvalíkovice - Oldřišov B 3:2 (2:2)
    Ne 26.08. 17:00 Komárov - Horní Lhota 5:0 (2:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Horní Lhota - Palhanec 3:1 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Oldřišov B - Komárov 1:4 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Kyjovice - Pustá Polom B 0:6 (0:2)
    Ne 02.09. 16:30 Hněvošice - Otice 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Hrabyně - Chvalíkovice 2:2 (1:2)
    Ne 02.09. 16:30 Budišovice - Malé Hoštice B 2:3 (0:2)
    Ne 02.09. 16:30 Raduň - Skřipov 0:5 (0:3)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Pustá Polom B - Raduň 5:1 (2:0)
    So 08.09. 16:00 Palhanec - Oldřišov B 1:2 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Otice - Horní Lhota 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Kyjovice - Hněvošice 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Malé Hoštice B - Skřipov 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Chvalíkovice - Budišovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Komárov - Hrabyně 5:2 (4:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Horní Lhota - Kyjovice 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Oldřišov B - Otice 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Hrabyně - Palhanec 2:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hněvošice - Pustá Polom B 1:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Budišovice - Komárov 3:7 (2:4)
    Ne 16.09. 16:00 Chvalíkovice - Skřipov 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Raduň - Malé Hoštice B 1:7 (1:4)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Pustá Polom B - Malé Hoštice B 6:1 (3:0)
    So 22.09. 16:00 Palhanec - Budišovice 3:1 (1:1)
    So 22.09. 16:00 Otice - Hrabyně 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Kyjovice - Oldřišov B 1:3 (0:3)
    Ne 23.09. 16:00 Chvalíkovice - Raduň 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Komárov - Skřipov 3:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Hněvošice - Horní Lhota 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Hrabyně - Kyjovice 5:1 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Horní Lhota - Pustá Polom B 2:3 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Oldřišov B - Hněvošice 2:2 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Palhanec - Skřipov 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Malé Hoštice B - Chvalíkovice 2:3 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Budišovice - Otice 2:2 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Raduň - Komárov 3:4 (2:3)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Pustá Polom B - Chvalíkovice 4:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Palhanec - Raduň 0:1 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Otice - Skřipov 2:1 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Horní Lhota - Oldřišov B 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Kyjovice - Budišovice 1:7 (1:5)
    Ne 07.10. 15:00 Komárov - Malé Hoštice B 6:2 (4:1)
    Ne 07.10. 15:00 Hněvošice - Hrabyně 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Oldřišov B - Pustá Polom B 4:3 (2:2)
    So 13.10. 15:00 Hrabyně - Horní Lhota 0:1 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Malé Hoštice B - Palhanec 2:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Kyjovice - Skřipov 3:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Budišovice - Hněvošice 3:3 (1:3)
    Ne 14.10. 15:00 Raduň - Otice 1:7 (1:2)
    Ne 14.10. 15:00 Chvalíkovice - Komárov 0:4 (0:2)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Pustá Polom B - Komárov 1:1 (0:1)
    So 20.10. 14:00 Palhanec - Chvalíkovice 1:2 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Otice - Malé Hoštice B 6:0 (2:0)
    So 20.10. 14:00 Horní Lhota - Budišovice 5:1 (2:0)
    So 20.10. 14:00 Oldřišov B - Hrabyně 6:1 (4:0)
    Ne 21.10. 14:00 Kyjovice - Raduň 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Hněvošice - Skřipov 2:2 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Malé Hoštice B - Kyjovice 3:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Hrabyně - Pustá Polom B 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:00 Horní Lhota - Skřipov 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Budišovice - Oldřišov B 9:1 (5:1)
    Ne 28.10. 14:00 Raduň - Hněvošice 3:6 (2:2)
    Ne 28.10. 14:00 Chvalíkovice - Otice 2:4 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Komárov - Palhanec 3:1 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Palhanec - Pustá Polom B 2:5 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Otice - Komárov 3:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Horní Lhota - Raduň 9:0 (6:0)
    So 03.11. 14:00 Oldřišov B - Skřipov 3:2 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Hrabyně - Budišovice 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Kyjovice - Chvalíkovice 2:4 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Hněvošice - Malé Hoštice B 6:2 (4:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Skřipov - Hrabyně 1:1 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Oldřišov B - Raduň 0:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Horní Lhota - Malé Hoštice B 3:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Otice - Palhanec 2:0
    Ne 24.03. 15:00 Kyjovice - Komárov 1:3
    Ne 24.03. 15:00 Budišovice - Pustá Polom B 2:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Hněvošice - Chvalíkovice 2:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:30 Palhanec - Kyjovice 5:1 (2:1)
    So 30.03. 15:30 Pustá Polom B - Otice 5:1 (2:1)
    So 30.03. 15:30 Malé Hoštice B - Oldřišov B 2:6 (2:4)
    So 30.03. 15:30 Hrabyně - Raduň 7:1 (3:1)
    Ne 31.03. 15:30 Komárov - Hněvošice 3:3 (3:1)
    Ne 31.03. 15:30 Chvalíkovice - Horní Lhota 2:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:30 Skřipov - Budišovice 4:3 (4:2)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Skřipov - Pustá Polom B 1:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Hrabyně - Malé Hoštice B 6:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Oldřišov B - Chvalíkovice 0:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Horní Lhota - Komárov 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Kyjovice - Otice 2:5 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Budišovice - Raduň 7:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Hněvošice - Palhanec 6:1 (2:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Skřipov - Malé Hoštice B 2:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Hrabyně - Komárov 1:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Oldřišov B - Palhanec 3:3 (1:2)
    So 20.04. 16:00 Horní Lhota - Otice 4:1 (3:1)
    Ne 21.04. 16:00 Hněvošice - Kyjovice 5:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Raduň - Pustá Polom B 1:3 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Budišovice - Chvalíkovice 7:2 (3:0)

    20.kolo

    So 27.04. 13:00 Malé Hoštice B - Raduň 6:3 (3:1)
    So 27.04. 16:00 Palhanec - Hrabyně 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Pustá Polom B - Hněvošice 4:3 (2:2)
    So 27.04. 16:30 Otice - Oldřišov B 8:1 (4:0)
    Ne 28.04. 16:30 Kyjovice - Horní Lhota 3:5 (0:3)
    Ne 28.04. 16:30 Komárov - Budišovice 3:4 (1:0)
    Ne 28.04. 16:30 Skřipov - Chvalíkovice 0:5 (0:1)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Oldřišov B - Kyjovice 4:2 (4:1)
    So 04.05. 16:30 Malé Hoštice B - Pustá Polom B 0:2 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Hrabyně - Otice 4:2 (2:2)
    So 04.05. 16:30 Horní Lhota - Hněvošice 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 12:00 Skřipov - Komárov 1:3 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Raduň - Chvalíkovice 4:4 (2:4)
    Ne 05.05. 16:30 Budišovice - Palhanec 5:1 (1:0)

    18.kolo

    So 13.04. 16:00 Otice - Hněvošice 2:1 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Palhanec - Horní Lhota 1:2 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Malé Hoštice B - Budišovice 0:4 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Komárov - Oldřišov B 2:2 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Chvalíkovice - Hrabyně 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Skřipov - Raduň 3:5 (2:1)
    St 08.05. 17:00 Pustá Polom B - Kyjovice 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Pustá Polom B - Horní Lhota 2:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Otice - Budišovice 4:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Skřipov - Palhanec 5:2 (2:1)
    Ne 12.05. 16:30 Kyjovice - Hrabyně 3:3 (2:1)
    Ne 12.05. 16:30 Hněvošice - Oldřišov B 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Komárov - Raduň 7:0 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Chvalíkovice - Malé Hoštice B 1:4 (0:2)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Malé Hoštice B - Komárov 2:4 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Hrabyně - Hněvošice 1:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Oldřišov B - Horní Lhota 1:3 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Budišovice - Kyjovice 7:2 (5:0)
    Ne 19.05. 17:00 Chvalíkovice - Pustá Polom B 1:5 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Raduň - Palhanec 2:4 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Skřipov - Otice 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 25.05. 16:00 Palhanec - Malé Hoštice B 0:3 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Skřipov - Kyjovice 6:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Pustá Polom B - Oldřišov B 4:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Otice - Raduň 9:2 (5:1)
    Ne 26.05. 17:00 Horní Lhota - Hrabyně 4:3 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Hněvošice - Budišovice 3:2 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Komárov - Chvalíkovice 8:3 (5:0)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Malé Hoštice B - Otice 2:2 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Hrabyně - Oldřišov B 6:3 (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Raduň - Kyjovice 0:3 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Komárov - Pustá Polom B 3:2 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Chvalíkovice - Palhanec 2:3 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Skřipov - Hněvošice 3:3 (0:3)
    Ne 02.06. 17:00 Budišovice - Horní Lhota 5:3 (4:2)

    26.kolo

    St 08.05. 17:00 Palhanec - Komárov 2:6 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Pustá Polom B - Hrabyně 3:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Oldřišov B - Budišovice 5:2 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Otice - Chvalíkovice 3:2 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Kyjovice - Malé Hoštice B 5:2 (3:2)
    Ne 09.06. 17:00 Skřipov - Horní Lhota 1:3 (1:2)
    Ne 09.06. 17:00 Hněvošice - Raduň 3:0k

    14.kolo

    So 15.06. 15:00 Budišovice - Hrabyně 5:2 (3:2)
    So 15.06. 16:00 Komárov - Otice 5:4 (2:2)
    So 15.06. 17:00 Chvalíkovice - Kyjovice 1:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Pustá Polom B - Palhanec 4:1 (3:0)
    So 15.06. 17:00 Malé Hoštice B - Hněvošice 0k:3
    Ne 16.06. 17:00 Raduň - Horní Lhota 2:2 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Skřipov - Oldřišov B 5:2 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 91:28 63
    2. 26 19 5 2 106:45 62
    3. 26 16 4 6 78:43 52
    4. 26 14 3 9 60:48 45
    5. 26 12 5 9 68:68 41
    6. 26 10 8 8 66:46 38
    7. 26 11 4 11 92:71 37
    8. 26 9 7 10 53:54 34
    9. 26 8 8 10 46:63 32
    10. 26 8 7 11 52:54 31
    11. 26 8 3 15 53:85 27
    12. 26 7 3 16 38:66 24
    13. 26 5 3 18 42:92 18
    14. 26 2 3 21 33:115 9