Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 8. srpna 2020
svátek má Soběslav.
Hlavní menu
  • ID: 12805
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4094
    Týden:
    51
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    20.07. 17:30 Bistritsa - Dunav Ruse 2:1 (0:1)
    20.07. 19:45 ČM Varna - Botev Vratsa 2:1 (1:1)
    So 21.07. 17:30 Ludogorets - Etar Tarnovo 1:0 (1:0)
    So 21.07. 19:45 Botev Plovdiv - Levski Sofia 0:1 (0:0)
    Ne 22.07. 17:30 Slavia Sofia - Beroe St.Zagora 1:1 (0:1)
    Ne 22.07. 19:45 CSKA Sofia - Loko Plovdiv 2:0 (0:0)
    Po 23.07. 19:30 FC Vereya - FC Septemvri 0:0 (0:0)

    2.kolo

    27.07. 17:30 Etar Tarnovo - FC Vereya 1:0 (0:0)
    27.07. 19:45 Dunav Ruse - Botev Vratsa 3:1 (2:0)
    So 28.07. 17:30 FC Septemvri - Botev Plovdiv 0:2 (0:1)
    So 28.07. 19:45 Beroe St.Zagora - Ludogorets 1:1 (0:0)
    Ne 29.07. 17:30 Loko Plovdiv - Slavia Sofia 2:4 (1:2)
    Ne 29.07. 19:45 Bistritsa - CSKA Sofia 0:2 (0:2)
    Po 30.07. 19:30 Levski Sofia - ČM Varna 2:2 (0:1)

    3.kolo

    03.08. 17:30 Botev Plovdiv - Etar Tarnovo 2:0 (0:0)
    03.08. 19:45 FC Vereya - Beroe St.Zagora 0:2 (0:1)
    So 04.08. 17:30 ČM Varna - FC Septemvri 1:5 (0:2)
    So 04.08. 19:45 Ludogorets - Loko Plovdiv 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 17:30 Botev Vratsa - Levski Sofia 0:2 (0:1)
    Ne 05.08. 19:45 CSKA Sofia - Dunav Ruse 3:0 (2:0)
    Po 06.08. 19:30 Slavia Sofia - Bistritsa 0:2 (0:2)

    4.kolo

    10.08. 17:15 Etar Tarnovo - ČM Varna 1:1 (1:0)
    10.08. 19:30 Loko Plovdiv - FC Vereya 3:0 (2:0)
    So 11.08. 17:45 Beroe St.Zagora - Botev Plovdiv 2:1 (0:0)
    So 11.08. 20:00 Dunav Ruse - Levski Sofia 1:2 (0:0)
    Ne 12.08. 17:30 Bistritsa - Ludogorets 0:2 (0:1)
    Ne 12.08. 19:45 CSKA Sofia - Slavia Sofia 2:1 (1:0)
    Po 13.08. 19:30 FC Septemvri - Botev Vratsa 1:2 (0:1)

    5.kolo

    17.08. 17:30 Slavia Sofia - Dunav Ruse 2:0 (0:0)
    17.08. 19:45 ČM Varna - Beroe St.Zagora 0:0 (0:0)
    So 18.08. 17:30 Botev Plovdiv - Loko Plovdiv 0:1 (0:0)
    So 18.08. 20:00 Botev Vratsa - Etar Tarnovo 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:15 Levski Sofia - FC Septemvri 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 20:00 Ludogorets - CSKA Sofia 1:0 (1:0)
    Po 20.08. 19:30 FC Vereya - Bistritsa 0:1 (0:0)

    6.kolo

    24.08. 17:45 Dunav Ruse - FC Septemvri 2:0 (0:0)
    24.08. 20:00 Loko Plovdiv - ČM Varna 0:2 (0:2)
    So 25.08. 17:45 Etar Tarnovo - Levski Sofia 1:2 (0:2)
    So 25.08. 20:00 Bistritsa - Botev Plovdiv 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:45 Slavia Sofia - Ludogorets 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 20:00 CSKA Sofia - FC Vereya 4:0 (1:0)
    Po 27.08. 19:30 Beroe St.Zagora - Botev Vratsa 4:0 (2:0)

    7.kolo

    31.08. 17:45 FC Vereya - Slavia Sofia 0:0 (0:0)
    31.08. 20:00 ČM Varna - Bistritsa 1:0 (1:0)
    So 01.09. 15:30 FC Septemvri - Etar Tarnovo 0:2 (0:1)
    So 01.09. 17:45 Botev Plovdiv - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
    So 01.09. 20:00 Levski Sofia - Beroe St.Zagora 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:45 Botev Vratsa - Loko Plovdiv 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 20:00 Ludogorets - Dunav Ruse 3:1 (1:0)

    8.kolo

    14.09. 16:30 Bistritsa - Botev Vratsa 1:1 (1:1)
    14.09. 19:00 Ludogorets - FC Vereya 2:1 (0:1)
    So 15.09. 13:45 Dunav Ruse - Etar Tarnovo 2:4 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Beroe St.Zagora - FC Septemvri 1:0 (0:0)
    So 15.09. 19:00 CSKA Sofia - ČM Varna 3:1 (2:1)
    Ne 16.09. 16:45 Slavia Sofia - Botev Plovdiv 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 19:00 Loko Plovdiv - Levski Sofia 1:0 (1:0)

    9.kolo

    21.09. 16:30 Etar Tarnovo - Beroe St.Zagora 1:1 (1:0)
    21.09. 19:00 Levski Sofia - Bistritsa 4:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 FC Septemvri - Loko Plovdiv 1:3 (1:1)
    So 22.09. 19:00 Botev Vratsa - CSKA Sofia 0:2 (0:2)
    Ne 23.09. 14:00 FC Vereya - Dunav Ruse 1:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 ČM Varna - Slavia Sofia 1:2 (1:1)
    Ne 23.09. 19:00 Botev Plovdiv - Ludogorets 2:3 (2:0)

    10.kolo

    28.09. 18:30 Bistritsa - FC Septemvri 2:1 (0:1)
    So 29.09. 16:00 CSKA Sofia - Levski Sofia 0:1 (0:1)
    So 29.09. 19:00 Ludogorets - ČM Varna 5:1 (1:0)
    Ne 30.09. 14:00 Dunav Ruse - Beroe St.Zagora 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 FC Vereya - Botev Plovdiv 1:2 (0:2)
    Ne 30.09. 19:00 Loko Plovdiv - Etar Tarnovo 0:0 (0:0)
    Po 01.10. 19:00 Slavia Sofia - Botev Vratsa 0:1 (0:0)

    11.kolo

    05.10. 19:00 ČM Varna - FC Vereya 4:2 (2:0)
    So 06.10. 14:00 Botev Plovdiv - Dunav Ruse 4:1 (2:1)
    So 06.10. 16:30 FC Septemvri - CSKA Sofia 0:3 (0:1)
    So 06.10. 19:00 Beroe St.Zagora - Loko Plovdiv 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 13:30 Etar Tarnovo - Bistritsa 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:45 Botev Vratsa - Ludogorets 1:4 (0:4)
    Ne 07.10. 18:15 Levski Sofia - Slavia Sofia 2:0 (1:0)

    12.kolo

    19.10. 19:00 FC Vereya - Botev Vratsa 2:2 (0:2)
    So 20.10. 14:00 Slavia Sofia - FC Septemvri 3:1 (2:0)
    So 20.10. 16:15 Botev Plovdiv - ČM Varna 2:1 (1:0)
    So 20.10. 19:00 Ludogorets - Levski Sofia 2:1 (2:0)
    Ne 21.10. 16:30 Dunav Ruse - Loko Plovdiv 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 19:00 CSKA Sofia - Etar Tarnovo 3:0 (1:0)
    Po 22.10. 19:00 Bistritsa - Beroe St.Zagora 1:2 (1:1)

    13.kolo

    26.10. 16:30 ČM Varna - Dunav Ruse 3:2 (2:1)
    26.10. 18:45 Levski Sofia - FC Vereya 7:0 (3:0)
    So 27.10. 11:30 Loko Plovdiv - Bistritsa 2:1 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 (1:1)
    So 27.10. 16:30 Botev Vratsa - Botev Plovdiv 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Etar Tarnovo - Slavia Sofia 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 16:30 FC Septemvri - Ludogorets 1:4 (1:0)

    14.kolo

    So 03.11. 11:30 Dunav Ruse - Bistritsa 3:0 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Loko Plovdiv - CSKA Sofia 0:1 (0:0)
    So 03.11. 16:15 FC Septemvri - FC Vereya 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 11:30 Botev Vratsa - ČM Varna 2:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Levski Sofia - Botev Plovdiv 4:1 (1:1)
    Ne 04.11. 16:30 Etar Tarnovo - Ludogorets 1:4 (1:3)
    Po 05.11. 16:30 Beroe St.Zagora - Slavia Sofia 2:0 (1:0)

    15.kolo

    09.11. 16:45 CSKA Sofia - Bistritsa 3:0 (0:0)
    So 10.11. 11:30 Botev Plovdiv - FC Septemvri 2:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 ČM Varna - Levski Sofia 1:0 (1:0)
    So 10.11. 16:15 FC Vereya - Etar Tarnovo 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 11:15 Botev Vratsa - Dunav Ruse 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 Slavia Sofia - Loko Plovdiv 1:1 (0:1)
    Ne 11.11. 15:45 Ludogorets - Beroe St.Zagora 1:0 (0:0)

    16.kolo

    23.11. 16:30 Bistritsa - Slavia Sofia 1:0 (0:0)
    So 24.11. 11:30 FC Septemvri - ČM Varna 2:1 (0:0)
    So 24.11. 14:00 Dunav Ruse - CSKA Sofia 0:2 (0:1)
    So 24.11. 16:30 Loko Plovdiv - Ludogorets 0:1 (0:0)
    Ne 25.11. 11:30 Etar Tarnovo - Botev Plovdiv 1:0 (1:0)
    Ne 25.11. 14:00 Beroe St.Zagora - FC Vereya 6:0 (2:0)
    Ne 25.11. 16:30 Levski Sofia - Botev Vratsa 1:3 (1:1)

    17.kolo

    30.11. 16:30 ČM Varna - Etar Tarnovo 1:0 (0:0)
    So 01.12. 11:30 FC Vereya - Loko Plovdiv 2:2 (2:1)
    So 01.12. 14:00 Botev Plovdiv - Beroe St.Zagora 4:1 (2:1)
    So 01.12. 16:30 Levski Sofia - Dunav Ruse 3:0 (3:0)
    Ne 02.12. 11:30 Botev Vratsa - FC Septemvri 4:1 (2:1)
    Ne 02.12. 13:45 Ludogorets - Bistritsa 3:0 (2:0)
    Ne 02.12. 16:00 Slavia Sofia - CSKA Sofia 1:0 (0:0)

    18.kolo

    Út 04.12. 14:00 Beroe St.Zagora - ČM Varna 0:1 (0:1)
    Út 04.12. 16:30 Loko Plovdiv - Botev Plovdiv 0:2 (0:0)
    St 05.12. 14:00 Etar Tarnovo - Botev Vratsa 2:1 (2:0)
    St 05.12. 16:30 FC Septemvri - Levski Sofia 2:2 (0:0)
    Čt 06.12. 11:30 Bistritsa - FC Vereya 2:0 (1:0)
    Čt 06.12. 14:00 Dunav Ruse - Slavia Sofia 1:1 (1:0)
    Čt 06.12. 16:30 CSKA Sofia - Ludogorets 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 08.12. 11:30 ČM Varna - Loko Plovdiv 2:0 (2:0)
    So 08.12. 14:00 Botev Vratsa - Beroe St.Zagora 0:1 (0:1)
    So 08.12. 16:30 Levski Sofia - Etar Tarnovo 2:1 (1:1)
    Ne 09.12. 11:30 FC Septemvri - Dunav Ruse 2:1 (0:1)
    Ne 09.12. 14:00 FC Vereya - CSKA Sofia 0:1 (0:1)
    Ne 09.12. 16:30 Ludogorets - Slavia Sofia 2:0 (1:0)
    Po 10.12. 16:30 Botev Plovdiv - Bistritsa 3:0 (3:0)

    20.kolo

    14.12. 16:30 Slavia Sofia - FC Vereya 4:0 (2:0)
    So 15.12. 11:30 Bistritsa - ČM Varna 1:1 (0:1)
    So 15.12. 14:00 Loko Plovdiv - Botev Vratsa 4:0 (0:0)
    So 15.12. 16:30 Beroe St.Zagora - Levski Sofia 2:1 (1:0)
    Ne 16.12. 11:30 Etar Tarnovo - FC Septemvri 2:0 (1:0)
    Ne 16.12. 14:00 Dunav Ruse - Ludogorets 0:2 (0:1)
    Ne 16.12. 18:00 CSKA Sofia - Botev Plovdiv 2:1 (2:0)

    21.kolo

    15.02. 16:30 FC Vereya - Ludogorets 0:0 (0:0)
    So 16.02. 11:30 Botev Vratsa - Bistritsa 1:0 (0:0)
    So 16.02. 14:00 ČM Varna - CSKA Sofia 2:0 (1:0)
    So 16.02. 16:30 Botev Plovdiv - Slavia Sofia 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 11:30 Etar Tarnovo - Dunav Ruse 3:0 (0:0)
    Ne 17.02. 14:00 FC Septemvri - Beroe St.Zagora 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 16:30 Levski Sofia - Loko Plovdiv 1:1 (0:1)

    22.kolo

    Út 19.02. 11:30 Slavia Sofia - ČM Varna 3:2 (1:2)
    Út 19.02. 14:00 Ludogorets - Botev Plovdiv 1:1 (0:0)
    Út 19.02. 16:30 CSKA Sofia - Botev Vratsa 2:1 (0:0)
    St 20.02. 11:15 Dunav Ruse - FC Vereya 1:0 (0:0)
    St 20.02. 13:30 Loko Plovdiv - FC Septemvri 0:2 (0:1)
    St 20.02. 16:00 Bistritsa - Levski Sofia 0:2 (0:2)
    Čt 21.02. 16:30 Beroe St.Zagora - Etar Tarnovo 1:0 (1:0)

    23.kolo

    So 23.02. 11:30 Botev Vratsa - Slavia Sofia 1:3 (1:1)
    So 23.02. 14:00 ČM Varna - Ludogorets 1:0 (1:0)
    So 23.02. 16:30 Botev Plovdiv - FC Vereya 4:0 (2:0)
    Ne 24.02. 12:00 Levski Sofia - CSKA Sofia 1:0 (1:0)
    Ne 24.02. 14:45 Etar Tarnovo - Loko Plovdiv 2:0 (1:0)
    Ne 24.02. 17:00 Beroe St.Zagora - Dunav Ruse 1:0 (1:0)
    Po 25.02. 16:30 FC Septemvri - Bistritsa 0:0 (0:0)

    24.kolo

    01.03. 16:30 FC Vereya - ČM Varna 0:2 (0:1)
    So 02.03. 11:30 Dunav Ruse - Botev Plovdiv 1:1 (1:0)
    So 02.03. 14:00 Loko Plovdiv - Beroe St.Zagora 4:1 (2:1)
    So 02.03. 16:30 CSKA Sofia - FC Septemvri 5:1 (4:0)
    Ne 03.03. 11:30 Bistritsa - Etar Tarnovo 1:1 (1:0)
    Ne 03.03. 14:00 Ludogorets - Botev Vratsa 2:0 (2:0)
    Ne 03.03. 16:30 Slavia Sofia - Levski Sofia 0:3 (0:2)

    25.kolo

    08.03. 16:30 Botev Vratsa - FC Vereya 3:0 (1:0)
    So 09.03. 14:00 Loko Plovdiv - Dunav Ruse 4:1 (3:1)
    So 09.03. 16:30 Etar Tarnovo - CSKA Sofia 1:3 (0:0)
    Ne 10.03. 11:30 FC Septemvri - Slavia Sofia 1:2 (0:1)
    Ne 10.03. 14:00 ČM Varna - Botev Plovdiv 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 16:30 Levski Sofia - Ludogorets 0:2 (0:1)
    Po 11.03. 16:30 Beroe St.Zagora - Bistritsa 0:1 (0:0)

    26.kolo

    15.03. 16:30 Botev Plovdiv - Botev Vratsa 1:1 (1:1)
    So 16.03. 12:00 FC Vereya - Levski Sofia 3:4 (1:3)
    So 16.03. 14:15 Ludogorets - FC Septemvri 6:0 (4:0)
    So 16.03. 16:45 CSKA Sofia - Beroe St.Zagora 2:0 (1:0)
    Ne 17.03. 11:30 Bistritsa - Loko Plovdiv 0:3 (0:0)
    Ne 17.03. 14:00 Dunav Ruse - ČM Varna 1:1 (1:1)
    Ne 17.03. 16:30 Slavia Sofia - Etar Tarnovo 0:1 (0:1)

    27.kolo

    29.03. 16:30 Etar Tarnovo - FC Vereya 3:0 (2:0)
    29.03. 19:00 Loko Plovdiv - Dunav Ruse 1:1 (1:1)
    So 30.03. 17:15 Ludogorets - Beroe St.Zagora 0:0 (0:0)
    So 30.03. 19:30 CSKA Sofia - ČM Varna 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 17:15 Slavia Sofia - FC Septemvri 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 19:30 Levski Sofia - Botev Plovdiv 1:1 (1:0)
    Po 01.04. 19:00 Botev Vratsa - Bistritsa 3:0 (1:0)

    28.kolo

    05.04. 16:30 Etar Tarnovo - Botev Vratsa 0:0 (0:0)
    05.04. 19:00 Loko Plovdiv - Slavia Sofia 1:1 (1:0)
    So 06.04. 16:15 Ludogorets - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
    So 06.04. 19:00 FC Vereya - Bistritsa 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 ČM Varna - Levski Sofia 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 19:00 Beroe St.Zagora - Botev Plovdiv 1:1 (0:0)
    Po 08.04. 16:30 Dunav Ruse - FC Septemvri 2:2 (2:1)

    29.kolo

    12.04. 16:15 Slavia Sofia - Dunav Ruse 3:5 (1:3)
    12.04. 18:30 FC Septemvri - Loko Plovdiv 1:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Botev Plovdiv - ČM Varna 0:2 (0:0)
    So 13.04. 19:00 CSKA Sofia - Beroe St.Zagora 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Botev Vratsa - FC Vereya 5:0 (2:0)
    Ne 14.04. 18:00 Levski Sofia - Ludogorets 0:2 (0:1)
    Po 15.04. 19:00 Bistritsa - Etar Tarnovo 3:0 (1:0)

    30.kolo

    19.04. 16:30 Dunav Ruse - Loko Plovdiv 2:0 (2:0)
    19.04. 19:00 FC Septemvri - Slavia Sofia 3:2 (1:2)
    So 20.04. 16:15 CSKA Sofia - Levski Sofia 0:0 (0:0)
    So 20.04. 19:00 Ludogorets - Botev Plovdiv 3:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:30 FC Vereya - Etar Tarnovo 0:3 (0:2)
    Ne 21.04. 19:00 Beroe St.Zagora - ČM Varna 2:0 (2:0)
    Po 22.04. 19:00 Bistritsa - Botev Vratsa 2:5 (1:4)

    31.kolo

    Čt 25.04. 16:30 Bistritsa - FC Vereya 2:0 (1:0)
    Čt 25.04. 19:00 Botev Vratsa - Etar Tarnovo 1:1 (0:0)
    26.04. 15:00 FC Septemvri - Dunav Ruse 1:1 (1:1)
    26.04. 16:15 ČM Varna - Ludogorets 2:1 (1:1)
    26.04. 19:30 Levski Sofia - Beroe St.Zagora 1:2 (0:0)
    Po 29.04. 16:30 Slavia Sofia - Loko Plovdiv 2:2 (1:1)
    Po 29.04. 19:00 Botev Plovdiv - CSKA Sofia 2:0 (0:0)

    32.kolo

    St 01.05. 18:30 FC Vereya - Botev Vratsa 1:6 (0:4)
    Čt 02.05. 16:15 Etar Tarnovo - Bistritsa 2:0 (2:0)
    Čt 02.05. 18:30 Loko Plovdiv - FC Septemvri 1:2 (0:1)
    03.05. 16:30 Dunav Ruse - Slavia Sofia 0:1 (0:0)
    03.05. 19:00 Beroe St.Zagora - Ludogorets 1:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 ČM Varna - CSKA Sofia 1:3 (0:1)
    So 04.05. 19:00 Botev Plovdiv - Levski Sofia 1:3 (0:1)

    33. kolo - o titul

    So 11.05. 16:30 Botev Plovdiv - Beroe St.Zagora 0:1 (0:1)
    So 11.05. 19:15 CSKA Sofia - Ludogorets 0:0 (0:0)
    Ne 12.05. 18:00 Levski Sofia - ČM Varna 5:1 (3:0)

    34. kolo o titul

    So 18.05. 14:30 ČM Varna - Botev Plovdiv 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Ludogorets - Levski Sofia 1:1 (0:0)
    So 18.05. 19:30 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 0:1 (0:1)

    35. kolo o titul

    Út 21.05. 17:00 Botev Plovdiv - Ludogorets 0:2 (0:2)
    Út 21.05. 17:00 Levski Sofia - CSKA Sofia 0:2 (0:0)
    Út 21.05. 20:00 ČM Varna - Beroe St.Zagora 0:0 (0:0)

    36. kolo o titul

    24.05. 16:15 Beroe St.Zagora - Levski Sofia 3:1 (1:0)
    24.05. 19:00 CSKA Sofia - Botev Plovdiv 1:0 (1:0)
    24.05. 19:00 Ludogorets - ČM Varna 4:1 (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 36 23 10 3 67:19 79
    2. 36 24 6 6 57:17 78
    3. 36 20 6 10 64:37 66
    4. 36 16 10 10 42:30 58
    5. 36 15 7 14 44:51 52
    6. 36 14 8 14 44:36 50
    7. 32 15 6 11 39:31 51
    8. 32 13 6 13 49:44 45
    9. 32 10 9 13 37:42 39
    10. 32 10 8 14 37:37 38
    11. 32 10 4 18 26:49 34
    12. 32 9 6 17 32:58 33
    13. 32 7 8 17 36:55 29
    14. 32 0 6 26 13:81 6