Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 12830
  • Návštěvy: 219/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10656
    Týden:
    219
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    17.08. 20:15 Girona - Valladolid 0:0 (0:0)
    17.08. 22:15 Betis - Levante 0:3 (0:1)
    So 18.08. 18:15 Celta Vigo - Esp. Barcelona 1:1 (0:1)
    So 18.08. 20:15 Villarreal - Real Sociedad 1:2 (1:1)
    So 18.08. 22:15 FC Barcelona - Alavés 3:0 (0:0)
    Ne 19.08. 18:15 Eibar - Huesca 1:2 (0:2)
    Ne 19.08. 20:15 Vallecano - FC Sevilla 1:4 (0:2)
    Ne 19.08. 22:15 Real Madrid - Getafe 2:0 (1:0)
    Po 20.08. 20:00 Valencia - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    Po 20.08. 22:00 Bilbao - Leganés 2:1 (1:0)

    2.kolo

    24.08. 20:15 Getafe - Eibar 2:0 (1:0)
    24.08. 22:15 Leganés - Real Sociedad 2:2 (0:2)
    So 25.08. 18:15 Alavés - Betis 0:0 (0:0)
    So 25.08. 20:15 Atlético Madrid - Vallecano 1:0 (0:0)
    So 25.08. 22:15 Valladolid - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 18:15 Esp. Barcelona - Valencia 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 22:15 Girona - Real Madrid 1:4 (1:1)
    Ne 26.08. 22:15 FC Sevilla - Villarreal 0:0 (0:0)
    Po 27.08. 20:15 Levante - Celta Vigo 1:2 (0:2)
    Po 27.08. 22:00 Bilbao - Huesca 2:2 (0:0)

    4.kolo

    14.09. 21:00 Huesca - Vallecano 0:1 (0:1)
    So 15.09. 13:00 Atlético Madrid - Eibar 1:1 (0:0)
    So 15.09. 16:15 Real Sociedad - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    So 15.09. 18:30 Valencia - Betis 0:0 (0:0)
    So 15.09. 20:45 Bilbao - Real Madrid 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 12:00 Leganés - Villarreal 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:15 Esp. Barcelona - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 18:30 Valladolid - Alavés 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 20:45 FC Sevilla - Getafe 0:2 (0:2)
    Po 17.09. 21:00 Girona - Celta Vigo 3:2 (2:1)

    5.kolo

    21.09. 21:00 Huesca - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    So 22.09. 13:00 Vallecano - Alavés 1:5 (1:2)
    So 22.09. 16:15 Celta Vigo - Valladolid 3:3 (2:1)
    So 22.09. 16:15 Eibar - Leganés 1:0 (0:0)
    So 22.09. 18:30 Getafe - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    So 22.09. 20:45 Real Madrid - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 12:00 Levante - FC Sevilla 2:6 (1:4)
    Ne 23.09. 16:15 Villarreal - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 18:30 Betis - Bilbao 2:2 (0:2)
    Ne 23.09. 20:45 FC Barcelona - Girona 2:2 (1:1)

    6.kolo

    Út 25.09. 20:00 Esp. Barcelona - Eibar 1:0 (0:0)
    Út 25.09. 21:00 Real Sociedad - Vallecano 2:2 (1:2)
    Út 25.09. 22:00 Atlético Madrid - Huesca 3:0 (3:0)
    St 26.09. 20:00 Leganés - FC Barcelona 2:1 (0:1)
    St 26.09. 20:00 Bilbao - Villarreal 0:3 (0:0)
    St 26.09. 22:00 Valencia - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    St 26.09. 22:00 FC Sevilla - Real Madrid 3:0 (3:0)
    Čt 27.09. 20:00 Alavés - Getafe 1:1 (0:0)
    Čt 27.09. 20:00 Valladolid - Levante 2:1 (0:0)
    Čt 27.09. 22:00 Girona - Betis 0:1 (0:0)

    7.kolo

    28.09. 21:00 Vallecano - Esp. Barcelona 2:2 (1:2)
    So 29.09. 13:00 Real Sociedad - Valencia 0:1 (0:1)
    So 29.09. 16:15 FC Barcelona - Bilbao 1:1 (0:1)
    So 29.09. 18:30 Eibar - FC Sevilla 1:3 (0:0)
    So 29.09. 20:45 Real Madrid - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 12:00 Huesca - Girona 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 16:15 Villarreal - Valladolid 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 18:30 Levante - Alavés 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 20:45 Betis - Leganés 1:0 (0:0)
    Po 01.10. 20:45 Celta Vigo - Getafe 1:1 (1:0)

    8.kolo

    05.10. 21:00 Bilbao - Real Sociedad 1:3 (1:1)
    So 06.10. 13:00 Girona - Eibar 2:3 (2:2)
    So 06.10. 16:15 Getafe - Levante 0:1 (0:0)
    So 06.10. 18:30 Alavés - Real Madrid 1:0 (0:0)
    So 06.10. 20:45 Leganés - Vallecano 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 12:00 Valladolid - Huesca 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:15 Atlético Madrid - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 18:30 FC Sevilla - Celta Vigo 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 18:30 Esp. Barcelona - Villarreal 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 20:45 Valencia - FC Barcelona 1:1 (1:1)

    9.kolo

    19.10. 21:00 Celta Vigo - Alavés 0:1 (0:0)
    So 20.10. 13:00 Real Madrid - Levante 1:2 (0:2)
    So 20.10. 16:15 Valencia - Leganés 1:1 (0:0)
    So 20.10. 18:30 Villarreal - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    So 20.10. 20:45 FC Barcelona - FC Sevilla 4:2 (2:0)
    Ne 21.10. 12:00 Vallecano - Getafe 1:2 (0:0)
    Ne 21.10. 16:15 Eibar - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 18:30 Huesca - Esp. Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 20:45 Betis - Valladolid 0:1 (0:1)
    Po 22.10. 21:00 Real Sociedad - Girona 0:0 (0:0)

    3.kolo

    31.08. 20:00 Getafe - Valladolid 0:0 (0:0)
    31.08. 22:00 Eibar - Real Sociedad 2:1 (1:1)
    31.08. 22:00 Villarreal - Girona 0:1 (0:0)
    So 01.09. 18:30 Celta Vigo - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    So 01.09. 20:45 Real Madrid - Leganés 4:1 (1:1)
    Ne 02.09. 12:00 Levante - Valencia 2:2 (2:1)
    Ne 02.09. 16:15 Alavés - Esp. Barcelona 2:1 (0:1)
    Ne 02.09. 18:30 FC Barcelona - Huesca 8:2 (3:2)
    Ne 02.09. 20:45 Betis - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    St 24.10. 19:00 Vallecano - Bilbao 1:1 (1:0)

    10.kolo

    26.10. 21:00 Valladolid - Esp. Barcelona 1:1 (0:1)
    So 27.10. 13:00 Girona - Vallecano 2:1 (2:0)
    So 27.10. 16:15 Bilbao - Valencia 0:0 (0:0)
    So 27.10. 18:30 Celta Vigo - Eibar 4:0 (2:0)
    So 27.10. 18:30 Levante - Leganés 2:0 (1:0)
    So 27.10. 20:45 Atlético Madrid - Real Sociedad 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 12:00 Getafe - Betis 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 16:15 FC Barcelona - Real Madrid 5:1 (2:0)
    Ne 28.10. 18:30 Alavés - Villarreal 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 20:45 FC Sevilla - Huesca 2:1 (0:0)

    11.kolo

    So 03.11. 13:00 Leganés - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    So 03.11. 16:15 Real Madrid - Valladolid 2:0 (0:0)
    So 03.11. 18:30 Valencia - Girona 0:1 (0:0)
    So 03.11. 20:45 Vallecano - FC Barcelona 2:3 (1:1)
    Ne 04.11. 12:00 Eibar - Alavés 2:1 (0:1)
    Ne 04.11. 16:15 Villarreal - Levante 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 18:30 Huesca - Getafe 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 18:30 Real Sociedad - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 04.11. 20:45 Betis - Celta Vigo 3:3 (1:0)
    Po 05.11. 21:00 Esp. Barcelona - Bilbao 1:0 (1:0)

    12.kolo

    09.11. 21:00 Levante - Real Sociedad 1:3 (1:0)
    So 10.11. 13:00 Valladolid - Eibar 0:0 (0:0)
    So 10.11. 16:15 Getafe - Valencia 0:1 (0:0)
    So 10.11. 18:30 Atlético Madrid - Bilbao 3:2 (0:1)
    So 10.11. 20:45 Girona - Leganés 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 12:00 Alavés - Huesca 2:1 (1:1)
    Ne 11.11. 16:15 FC Barcelona - Betis 3:4 (0:2)
    Ne 11.11. 18:30 FC Sevilla - Esp. Barcelona 2:1 (0:1)
    Ne 11.11. 18:30 Vallecano - Villarreal 2:2 (1:1)
    Ne 11.11. 20:45 Celta Vigo - Real Madrid 2:4 (0:1)

    13.kolo

    23.11. 21:00 Leganés - Alavés 1:0 (1:0)
    So 24.11. 13:00 Eibar - Real Madrid 3:0 (1:0)
    So 24.11. 16:15 Valencia - Vallecano 3:0 (1:0)
    So 24.11. 18:30 Huesca - Levante 2:2 (1:1)
    So 24.11. 20:45 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 25.11. 12:00 Bilbao - Getafe 1:1 (0:0)
    Ne 25.11. 16:15 FC Sevilla - Valladolid 1:0 (1:0)
    Ne 25.11. 18:30 Esp. Barcelona - Girona 1:3 (0:2)
    Ne 25.11. 20:45 Villarreal - Betis 2:1 (0:0)
    Po 26.11. 21:00 Real Sociedad - Celta Vigo 2:1 (1:0)

    14.kolo

    30.11. 21:00 Vallecano - Eibar 1:0 (0:0)
    So 01.12. 13:00 Celta Vigo - Huesca 2:0 (1:0)
    So 01.12. 16:15 Valladolid - Leganés 2:4 (0:2)
    So 01.12. 18:30 Getafe - Esp. Barcelona 3:0 (0:0)
    So 01.12. 20:45 Real Madrid - Valencia 2:0 (1:0)
    Ne 02.12. 12:00 Betis - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    Ne 02.12. 16:15 Girona - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    Ne 02.12. 18:30 FC Barcelona - Villarreal 2:0 (1:0)
    Ne 02.12. 20:45 Alavés - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    Po 03.12. 21:00 Levante - Bilbao 3:0 (1:0)

    15.kolo

    07.12. 21:00 Leganés - Getafe 1:1 (0:1)
    So 08.12. 13:00 Atlético Madrid - Alavés 3:0 (1:0)
    So 08.12. 16:15 Valencia - FC Sevilla 1:1 (0:0)
    So 08.12. 18:30 Villarreal - Celta Vigo 2:3 (0:1)
    So 08.12. 20:45 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:4 (0:3)
    Ne 09.12. 12:00 Eibar - Levante 4:4 (1:2)
    Ne 09.12. 16:15 Huesca - Real Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 09.12. 18:30 Real Sociedad - Valladolid 1:2 (0:1)
    Ne 09.12. 20:45 Betis - Vallecano 2:0 (0:0)
    Po 10.12. 21:00 Bilbao - Girona 1:0 (0:0)

    16.kolo

    14.12. 21:00 Celta Vigo - Leganés 0:0 (0:0)
    So 15.12. 13:00 Getafe - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    So 15.12. 16:15 Valladolid - Atlético Madrid 2:3 (0:2)
    So 15.12. 18:30 Real Madrid - Vallecano 1:0 (1:0)
    So 15.12. 20:45 Eibar - Valencia 1:1 (0:1)
    Ne 16.12. 12:00 FC Sevilla - Girona 2:0 (0:0)
    Ne 16.12. 16:15 Esp. Barcelona - Betis 1:3 (1:1)
    Ne 16.12. 18:30 Huesca - Villarreal 2:2 (1:0)
    Ne 16.12. 20:45 Levante - FC Barcelona 0:5 (0:2)
    Po 17.12. 21:00 Alavés - Bilbao 0:0 (0:0)

    17.kolo

    21.12. 19:30 Girona - Getafe 1:1 (0:0)
    21.12. 21:00 Real Sociedad - Alavés 0:1 (0:1)
    So 22.12. 13:00 Betis - Eibar 1:1 (1:0)
    So 22.12. 16:15 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    So 22.12. 18:30 FC Barcelona - Celta Vigo 2:0 (2:0)
    So 22.12. 20:45 Bilbao - Valladolid 1:1 (1:0)
    Ne 23.12. 12:00 Valencia - Huesca 2:1 (1:0)
    Ne 23.12. 16:15 Leganés - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    Ne 23.12. 18:30 Vallecano - Levante 2:1 (1:0)
    Čt 03.01. 21:30 Villarreal - Real Madrid 2:2 (1:2)

    18.kolo

    04.01. 19:00 Levante - Girona 2:2 (0:1)
    04.01. 21:00 Esp. Barcelona - Leganés 1:0 (1:0)
    So 05.01. 13:00 Valladolid - Vallecano 0:1 (0:1)
    So 05.01. 16:15 Alavés - Valencia 2:1 (2:1)
    So 05.01. 20:45 Huesca - Betis 2:1 (0:0)
    Ne 06.01. 12:00 Eibar - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 06.01. 16:15 FC Sevilla - Atlético Madrid 1:1 (1:1)
    Ne 06.01. 18:30 Real Madrid - Real Sociedad 0:2 (0:1)
    Ne 06.01. 20:45 Getafe - FC Barcelona 1:2 (1:2)
    Po 07.01. 21:00 Celta Vigo - Bilbao 1:2 (1:1)

    19.kolo

    11.01. 21:00 Vallecano - Celta Vigo 4:2 (2:2)
    So 12.01. 13:00 Leganés - Huesca 1:0 (0:0)
    So 12.01. 16:15 Valencia - Valladolid 1:1 (0:0)
    So 12.01. 18:30 Girona - Alavés 1:1 (1:0)
    So 12.01. 20:45 Villarreal - Getafe 1:2 (0:0)
    Ne 13.01. 12:00 Atlético Madrid - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 13.01. 16:15 Bilbao - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    Ne 13.01. 18:30 FC Barcelona - Eibar 3:0 (1:0)
    Ne 13.01. 20:45 Betis - Real Madrid 1:2 (0:1)
    Po 14.01. 21:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 3:2 (2:2)

    20.kolo

    18.01. 21:00 Getafe - Alavés 4:0 (1:0)
    So 19.01. 16:15 Real Madrid - FC Sevilla 2:0 (0:0)
    So 19.01. 18:30 Huesca - Atlético Madrid 0:3 (0:1)
    So 19.01. 20:45 Celta Vigo - Valencia 1:2 (1:0)
    Ne 20.01. 12:00 Betis - Girona 3:2 (1:2)
    Ne 20.01. 16:15 Villarreal - Bilbao 1:1 (0:1)
    Ne 20.01. 18:30 Vallecano - Real Sociedad 2:2 (2:1)
    Ne 20.01. 18:30 Levante - Valladolid 2:0 (1:0)
    Ne 20.01. 20:45 FC Barcelona - Leganés 3:1 (1:0)
    Po 21.01. 21:00 Eibar - Esp. Barcelona 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 26.01. 13:00 FC Sevilla - Levante 5:0 (0:0)
    So 26.01. 16:15 Atlético Madrid - Getafe 2:0 (2:0)
    So 26.01. 18:30 Leganés - Eibar 2:2 (0:2)
    So 26.01. 20:45 Valencia - Villarreal 3:0 (1:0)
    Ne 27.01. 12:00 Valladolid - Celta Vigo 2:1 (0:1)
    Ne 27.01. 16:15 Girona - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 27.01. 18:30 Real Sociedad - Huesca 0:0 (0:0)
    Ne 27.01. 18:30 Bilbao - Betis 1:0 (1:0)
    Ne 27.01. 20:45 Esp. Barcelona - Real Madrid 2:4 (1:3)
    Po 28.01. 21:00 Alavés - Vallecano 0:1 (0:0)

    22.kolo

    01.02. 21:00 Huesca - Valladolid 4:0 (1:0)
    So 02.02. 13:00 Levante - Getafe 0:0 (0:0)
    So 02.02. 16:15 Real Sociedad - Bilbao 2:1 (2:0)
    So 02.02. 18:30 FC Barcelona - Valencia 2:2 (1:2)
    So 02.02. 20:45 Celta Vigo - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 03.02. 12:00 Villarreal - Esp. Barcelona 2:2 (1:0)
    Ne 03.02. 16:15 Betis - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 03.02. 18:30 Eibar - Girona 3:0 (1:0)
    Ne 03.02. 20:45 Real Madrid - Alavés 3:0 (1:0)
    Po 04.02. 21:00 Vallecano - Leganés 1:2 (0:1)

    23.kolo

    08.02. 21:00 Valladolid - Villarreal 0:0 (0:0)
    So 09.02. 13:00 Getafe - Celta Vigo 3:1 (1:1)
    So 09.02. 16:15 Atlético Madrid - Real Madrid 1:3 (1:2)
    So 09.02. 18:30 Esp. Barcelona - Vallecano 2:1 (0:1)
    So 09.02. 20:45 Girona - Huesca 0:2 (0:2)
    Ne 10.02. 12:00 Leganés - Betis 3:0 (2:0)
    Ne 10.02. 16:15 Valencia - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 10.02. 18:30 FC Sevilla - Eibar 2:2 (0:1)
    Ne 10.02. 20:45 Bilbao - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    Po 11.02. 21:00 Alavés - Levante 2:0 (1:0)

    24.kolo

    15.02. 21:00 Eibar - Getafe 2:2 (0:1)
    So 16.02. 13:00 Celta Vigo - Levante 1:4 (0:2)
    So 16.02. 16:15 Vallecano - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    So 16.02. 18:30 Real Sociedad - Leganés 3:0 (0:0)
    So 16.02. 20:45 FC Barcelona - Valladolid 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 12:00 Real Madrid - Girona 1:2 (1:0)
    Ne 17.02. 16:15 Valencia - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 17.02. 18:30 Villarreal - FC Sevilla 3:0 (2:0)
    Ne 17.02. 20:45 Betis - Alavés 1:1 (1:1)
    Po 18.02. 21:00 Huesca - Bilbao 0:1 (0:1)

    25.kolo

    22.02. 21:00 Esp. Barcelona - Huesca 1:1 (1:0)
    So 23.02. 13:00 Getafe - Vallecano 2:1 (1:0)
    So 23.02. 16:15 FC Sevilla - FC Barcelona 2:4 (2:1)
    So 23.02. 18:30 Alavés - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    So 23.02. 20:45 Bilbao - Eibar 1:0 (1:0)
    Ne 24.02. 12:00 Leganés - Valencia 1:1 (0:1)
    Ne 24.02. 16:15 Atlético Madrid - Villarreal 2:0 (1:0)
    Ne 24.02. 18:30 Valladolid - Betis 0:2 (0:1)
    Ne 24.02. 20:45 Levante - Real Madrid 1:2 (0:1)
    Po 25.02. 21:00 Girona - Real Sociedad 0:0 (0:0)

    26.kolo

    01.03. 21:00 Vallecano - Girona 0:2 (0:1)
    So 02.03. 13:00 Esp. Barcelona - Valladolid 3:1 (1:1)
    So 02.03. 16:15 Villarreal - Alavés 1:2 (0:0)
    So 02.03. 18:30 Huesca - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    So 02.03. 20:45 Real Madrid - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 03.03. 12:00 Eibar - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    Ne 03.03. 16:15 Betis - Getafe 1:2 (0:2)
    Ne 03.03. 18:30 Real Sociedad - Atlético Madrid 0:2 (0:2)
    Ne 03.03. 20:45 Valencia - Bilbao 2:0 (0:0)
    Po 04.03. 21:00 Leganés - Levante 1:0 (1:0)

    27.kolo

    08.03. 21:00 Bilbao - Esp. Barcelona 1:1 (0:1)
    So 09.03. 13:00 Alavés - Eibar 1:1 (0:0)
    So 09.03. 16:15 Atlético Madrid - Leganés 1:0 (0:0)
    So 09.03. 18:30 FC Barcelona - Vallecano 3:1 (1:1)
    So 09.03. 20:45 Getafe - Huesca 2:1 (0:1)
    Ne 10.03. 12:00 Celta Vigo - Betis 0:1 (0:0)
    Ne 10.03. 16:15 Girona - Valencia 2:3 (1:1)
    Ne 10.03. 18:30 FC Sevilla - Real Sociedad 5:2 (1:1)
    Ne 10.03. 18:30 Levante - Villarreal 0:2 (0:0)
    Ne 10.03. 20:45 Valladolid - Real Madrid 1:4 (1:1)

    28.kolo

    15.03. 21:00 Real Sociedad - Levante 1:1 (1:0)
    So 16.03. 13:00 Huesca - Alavés 1:3 (1:1)
    So 16.03. 16:15 Real Madrid - Celta Vigo 2:0 (0:0)
    So 16.03. 18:30 Bilbao - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    So 16.03. 20:45 Leganés - Girona 0:2 (0:2)
    Ne 17.03. 12:00 Eibar - Valladolid 1:2 (0:0)
    Ne 17.03. 16:15 Esp. Barcelona - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Ne 17.03. 18:30 Valencia - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 18:30 Villarreal - Vallecano 3:1 (0:1)
    Ne 17.03. 20:45 Betis - FC Barcelona 1:4 (0:2)

    29.kolo

    29.03. 21:00 Girona - Bilbao 1:2 (1:0)
    So 30.03. 13:00 Getafe - Leganés 0:2 (0:0)
    So 30.03. 16:15 FC Barcelona - Esp. Barcelona 2:0 (0:0)
    So 30.03. 18:30 Celta Vigo - Villarreal 3:2 (0:2)
    So 30.03. 20:45 Alavés - Atlético Madrid 0:4 (0:2)
    Ne 31.03. 12:00 Levante - Eibar 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 14:00 Vallecano - Betis 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 16:15 FC Sevilla - Valencia 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 18:30 Valladolid - Real Sociedad 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 20:45 Real Madrid - Huesca 3:2 (1:1)

    30.kolo

    Út 02.04. 19:30 Atlético Madrid - Girona 2:0 (0:0)
    Út 02.04. 20:30 Esp. Barcelona - Getafe 1:1 (0:0)
    Út 02.04. 21:30 Villarreal - FC Barcelona 4:4 (1:2)
    St 03.04. 19:30 Bilbao - Levante 3:2 (2:0)
    St 03.04. 20:30 Eibar - Vallecano 2:1 (0:1)
    St 03.04. 20:30 Huesca - Celta Vigo 3:3 (0:1)
    St 03.04. 21:30 Valencia - Real Madrid 2:1 (1:0)
    Čt 04.04. 19:30 FC Sevilla - Alavés 2:0 (1:0)
    Čt 04.04. 20:30 Leganés - Valladolid 1:0 (0:0)
    Čt 04.04. 21:30 Real Sociedad - Betis 2:1 (1:0)

    31.kolo

    So 06.04. 13:00 Girona - Esp. Barcelona 1:2 (0:0)
    So 06.04. 16:15 Real Madrid - Eibar 2:1 (0:1)
    So 06.04. 18:30 Vallecano - Valencia 2:0 (1:0)
    So 06.04. 20:45 FC Barcelona - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 12:00 Alavés - Leganés 1:1 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 Getafe - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:15 Valladolid - FC Sevilla 0:2 (0:0)
    Ne 07.04. 18:30 Celta Vigo - Real Sociedad 3:1 (0:1)
    Ne 07.04. 18:30 Levante - Huesca 2:2 (1:0)
    Ne 07.04. 20:45 Betis - Villarreal 2:1 (1:1)

    32.kolo

    So 13.04. 13:00 Esp. Barcelona - Alavés 2:1 (1:0)
    So 13.04. 16:15 Huesca - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 13.04. 18:30 Atlético Madrid - Celta Vigo 2:0 (1:0)
    So 13.04. 20:45 FC Sevilla - Betis 3:2 (1:0)
    Ne 14.04. 12:00 Valladolid - Getafe 2:2 (1:1)
    Ne 14.04. 14:00 Bilbao - Vallecano 3:2 (1:1)
    Ne 14.04. 16:15 Real Sociedad - Eibar 1:1 (1:0)
    Ne 14.04. 18:30 Girona - Villarreal 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 20:45 Valencia - Levante 3:1 (1:0)
    Po 15.04. 21:00 Leganés - Real Madrid 1:1 (1:0)

    33.kolo

    19.04. 21:00 Alavés - Valladolid 2:2 (2:1)
    So 20.04. 13:00 Celta Vigo - Girona 2:1 (1:0)
    So 20.04. 16:15 Eibar - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    So 20.04. 18:30 Vallecano - Huesca 0:0 (0:0)
    So 20.04. 20:45 FC Barcelona - Real Sociedad 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 12:00 Levante - Esp. Barcelona 2:2 (0:1)
    Ne 21.04. 14:00 Getafe - FC Sevilla 3:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:15 Real Madrid - Bilbao 3:0 (0:0)
    Ne 21.04. 18:30 Villarreal - Leganés 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 20:45 Betis - Valencia 1:2 (0:1)

    34.kolo

    Út 23.04. 19:30 Huesca - Eibar 2:0 (0:0)
    Út 23.04. 20:30 Valladolid - Girona 1:0 (0:0)
    Út 23.04. 21:30 Alavés - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    St 24.04. 19:30 Atlético Madrid - Valencia 3:2 (1:1)
    St 24.04. 20:30 Esp. Barcelona - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    St 24.04. 20:30 Leganés - Bilbao 0:1 (0:1)
    St 24.04. 21:30 Levante - Betis 4:0 (2:0)
    Čt 25.04. 19:30 FC Sevilla - Vallecano 5:0 (0:0)
    Čt 25.04. 20:30 Real Sociedad - Villarreal 0:1 (0:0)
    Čt 25.04. 21:30 Getafe - Real Madrid 0:0 (0:0)

    35.kolo

    So 27.04. 13:00 Bilbao - Alavés 1:1 (1:1)
    So 27.04. 16:15 Atlético Madrid - Valladolid 1:0 (0:0)
    So 27.04. 18:30 Leganés - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    So 27.04. 20:45 FC Barcelona - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 12:00 Valencia - Eibar 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 14:00 Girona - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:15 Real Sociedad - Getafe 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 18:30 Villarreal - Huesca 1:1 (1:0)
    Ne 28.04. 20:45 Vallecano - Real Madrid 1:0 (1:0)
    Po 29.04. 21:00 Betis - Esp. Barcelona 1:1 (0:1)

    36.kolo

    03.05. 21:00 FC Sevilla - Leganés 0:3 (0:2)
    So 04.05. 13:00 Levante - Vallecano 4:1 (2:0)
    So 04.05. 16:15 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 3:0 (1:0)
    So 04.05. 18:30 Alavés - Real Sociedad 0:1 (0:1)
    So 04.05. 20:45 Celta Vigo - FC Barcelona 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 12:00 Getafe - Girona 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Eibar - Betis 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:15 Real Madrid - Villarreal 3:2 (2:1)
    Ne 05.05. 18:30 Valladolid - Bilbao 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 20:45 Huesca - Valencia 2:6 (0:5)

    37.kolo

    Ne 12.05. 18:30 Valencia - Alavés 3:1 (2:1)
    Ne 12.05. 18:30 Atlético Madrid - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    Ne 12.05. 18:30 Real Sociedad - Real Madrid 3:1 (1:1)
    Ne 12.05. 18:30 Girona - Levante 1:2 (0:0)
    Ne 12.05. 18:30 Betis - Huesca 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 18:30 FC Barcelona - Getafe 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 18:30 Leganés - Esp. Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 18:30 Villarreal - Eibar 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 18:30 Bilbao - Celta Vigo 3:1 (3:0)
    Ne 12.05. 18:30 Vallecano - Valladolid 1:2 (0:1)

    38.kolo

    So 18.05. 13:00 Levante - Atlético Madrid 2:2 (2:0)
    So 18.05. 16:15 FC Sevilla - Bilbao 2:0 (1:0)
    So 18.05. 16:15 Valladolid - Valencia 0:2 (0:1)
    So 18.05. 16:15 Esp. Barcelona - Real Sociedad 2:0 (0:0)
    So 18.05. 16:15 Getafe - Villarreal 2:2 (1:1)
    So 18.05. 20:45 Alavés - Girona 2:1 (1:0)
    So 18.05. 20:45 Celta Vigo - Vallecano 2:2 (0:1)
    So 18.05. 20:45 Huesca - Leganés 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 12:00 Real Madrid - Betis 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 16:15 Eibar - FC Barcelona 2:2 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 26 9 3 90:36 87
    2. 38 22 10 6 55:29 76
    3. 38 21 5 12 63:46 68
    4. 38 15 16 7 51:35 61
    5. 38 17 8 13 62:47 59
    6. 38 15 14 9 48:35 59
    7. 38 14 11 13 48:50 53
    8. 38 13 14 11 41:45 53
    9. 38 13 11 14 45:46 50
    10. 38 14 8 16 44:52 50
    11. 38 13 11 14 39:50 50
    12. 38 11 14 13 46:50 47
    13. 38 11 12 15 37:43 45
    14. 38 10 14 14 49:52 44
    15. 38 11 11 16 59:66 44
    16. 38 10 11 17 53:62 41
    17. 38 10 11 17 32:51 41
    18. 38 9 10 19 37:53 37
    19. 38 7 12 19 43:65 33
    20. 38 8 8 22 41:70 32