Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 12844
  • Návštěvy: 281/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    67521
    Týden:
    281
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    1.kolo

    20.07. 17:00 Ústí n/L - Sokolov 2:1 (2:1)
    20.07. 19:00 Znojmo - Varnsdorf 1:1 (1:1)
    So 21.07. 10:15 Pardubice - Vítkovice 3:1 (1:0)
    So 21.07. 17:00 Prostějov - Vlašim 2:2 (1:1)
    Ne 22.07. 10:15 Viktoria Žižkov - Chrudim 1:1 (1:1)
    Ne 22.07. 17:00 Táborsko - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 22.07. 17:00 České Budějovice - Třinec 3:1 (0:0)
    Ne 22.07. 18:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:3 (0:2)

    2.kolo

    27.07. 18:00 Jihlava - Pardubice 1:0 (1:0)
    27.07. 18:00 Vítkovice - Sokolov 2:0 (2:0)
    So 28.07. 10:15 Chrudim - Ústí n/L 2:3 (1:0)
    So 28.07. 10:15 Třinec - Prostějov 0:2 (0:0)
    Ne 29.07. 10:15 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:2 (1:1)
    Ne 29.07. 17:00 Vlašim - Zbrojovka Brno 2:2 (1:0)
    Ne 29.07. 17:00 Varnsdorf - Táborsko 1:0 (1:0)
    Ne 29.07. 18:00 Hradec Králové - Znojmo 2:1 (2:0)

    3.kolo

    03.08. 18:00 Ústí n/L - Třinec 1:0 (1:0)
    03.08. 19:00 Znojmo - Jihlava 0:3 (0:2)
    So 04.08. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 1:3 (0:1)
    So 04.08. 10:15 Pardubice - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Prostějov - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 České Budějovice - Vlašim 1:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Táborsko - Vítkovice 4:2 (1:1)
    Ne 05.08. 20:00 Zbrojovka Brno - Chrudim 3:0 (1:0)

    4.kolo

    10.08. 18:00 Jihlava - Táborsko 2:1 (1:1)
    10.08. 18:00 Hradec Králové - Vítkovice 0:0 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Třinec - Pardubice 1:2 (1:2)
    So 11.08. 10:15 Chrudim - Znojmo 4:1 (1:1)
    Ne 12.08. 13:45 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 3:2 (2:1)
    Ne 12.08. 17:00 České Budějovice - Prostějov 3:1 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Vlašim - Ústí n/L 1:2 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Varnsdorf - Sokolov 0:0 (0:0)

    5.kolo

    17.08. 18:00 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 4:1 (3:1)
    17.08. 18:30 Zbrojovka Brno - České Budějovice 2:1 (2:0)
    17.08. 19:00 Znojmo - Třinec 2:0 (0:0)
    So 18.08. 10:15 Sokolov - Jihlava 2:2 (0:0)
    So 18.08. 10:15 Pardubice - Chrudim 4:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Prostějov - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Vítkovice - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Táborsko - Vlašim 2:2 (1:1)

    6.kolo

    24.08. 18:30 Jihlava - Vítkovice 2:2 (0:1)
    So 25.08. 10:15 Třinec - Táborsko 1:1 (1:1)
    So 25.08. 10:15 Chrudim - Sokolov 1:2 (1:1)
    So 25.08. 10:15 Prostějov - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Znojmo 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Varnsdorf - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Vlašim - Pardubice 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 České Budějovice - Ústí n/L 2:0 (1:0)

    7.kolo

    St 29.08. 18:00 Vítkovice - Třinec 3:1 (2:1)
    Čt 30.08. 18:00 Ústí n/L - Zbrojovka Brno 2:2 (1:2)
    So 01.09. 10:15 Pardubice - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 15:00 Hradec Králové - Vlašim 3:1 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Táborsko - Chrudim 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Varnsdorf - Jihlava 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 18:00 Znojmo - Prostějov 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 15.09. 10:15 Třinec - Sokolov 2:0 (1:0)
    So 15.09. 10:15 Chrudim - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 15.09. 13:00 Jihlava - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Prostějov - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Pardubice 4:4 (2:1)
    Ne 16.09. 14:30 Zbrojovka Brno - Táborsko 4:1 (4:1)
    Ne 16.09. 16:30 Vlašim - Znojmo 2:2 (1:1)
    Ne 16.09. 17:00 České Budějovice - Vítkovice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    21.09. 17:00 Vítkovice - Chrudim 2:1 (1:1)
    21.09. 18:00 Znojmo - Ústí n/L 3:0 (2:0)
    21.09. 18:00 Jihlava - Vlašim 3:0 (0:0)
    So 22.09. 10:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Sokolov - Prostějov 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Táborsko - České Budějovice 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Varnsdorf - Třinec 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 29.09. 10:15 Třinec - Jihlava 1:2 (1:0)
    So 29.09. 10:15 Chrudim - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Prostějov - Pardubice 2:2 (0:2)
    Ne 30.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Táborsko 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:00 Zbrojovka Brno - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Vlašim - Sokolov 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 17:00 České Budějovice - Znojmo 1:2 (1:1)
    Čt 11.10. 17:30 Ústí n/L - Vítkovice 2:1 (1:0)

    11.kolo

    05.10. 17:00 Vítkovice - Vlašim 1:0 (1:0)
    05.10. 18:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    05.10. 18:00 Jihlava - Chrudim 2:0 (0:0)
    So 06.10. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    So 06.10. 10:15 Sokolov - České Budějovice 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Táborsko - Prostějov 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hradec Králové - Třinec 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)

    12.kolo

    19.10. 18:00 Znojmo - Pardubice 0:4 (0:3)
    19.10. 18:00 České Budějovice - Hradec Králové 3:1 (2:1)
    19.10. 18:00 Ústí n/L - Táborsko 3:0 (3:0)
    So 20.10. 10:15 Třinec - Chrudim 2:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Prostějov - Vítkovice 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Jihlava 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Vlašim - Varnsdorf 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 18:00 Zbrojovka Brno - Sokolov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    26.10. 17:00 Vítkovice - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    26.10. 18:00 Jihlava - Prostějov 1:0 (0:0)
    So 27.10. 10:15 Sokolov - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 27.10. 10:15 Třinec - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 27.10. 10:15 Chrudim - České Budějovice 2:2 (1:1)
    So 27.10. 17:15 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Táborsko - Znojmo 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Varnsdorf - Ústí n/L 1:0 (1:0)

    14.kolo

    Čt 01.11. 18:00 Ústí n/L - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    02.11. 18:00 Znojmo - Sokolov 1:2 (1:1)
    So 03.11. 10:15 Pardubice - Táborsko 3:2 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Prostějov - Varnsdorf 0:2 (0:0)
    Ne 04.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Třinec 0:3 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Vlašim - Chrudim 2:1 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 České Budějovice - Jihlava 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 18:00 Zbrojovka Brno - Vítkovice 4:1 (3:0)

    15.kolo

    09.11. 17:00 Vítkovice - Znojmo 0:6 (0:3)
    09.11. 18:00 Jihlava - Ústí n/L 4:1 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Třinec - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 10.11. 10:15 Sokolov - Táborsko 0:2 (0:0)
    So 10.11. 10:15 Chrudim - Prostějov 4:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Varnsdorf - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Vlašim - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Hradec Králové - Pardubice 4:1 (4:1)

    16.kolo

    So 17.11. 13:30 Prostějov - Třinec 0:1 (0:0)
    23.11. 18:00 Znojmo - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    23.11. 18:00 Ústí n/L - Chrudim 3:1 (3:0)
    23.11. 18:00 Zbrojovka Brno - Vlašim 1:2 (1:2)
    So 24.11. 10:15 Sokolov - Vítkovice 4:0 (1:0)
    So 24.11. 10:15 Pardubice - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 25.11. 13:30 Táborsko - Varnsdorf 2:3 (0:1)
    Ne 25.11. 17:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 4:1 (1:1)

    17.kolo

    So 02.03. 10:15 Chrudim - Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
    So 02.03. 10:15 Třinec - Ústí n/L 1:2 (0:2)
    Ne 03.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Prostějov 4:1 (3:1)
    Ne 03.03. 14:30 Varnsdorf - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 03.03. 14:30 Hradec Králové - Sokolov 2:0 (0:0)
    Ne 03.03. 14:30 Vlašim - České Budějovice 0:1 (0:1)
    Po 04.03. 17:00 Jihlava - Znojmo 2:1 (1:1)
    Po 04.03. 17:00 Vítkovice - Táborsko 1:0 (1:0)

    18.kolo

    08.03. 18:00 Znojmo - Chrudim 6:1 (2:1)
    08.03. 18:00 Ústí n/L - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 09.03. 10:15 Pardubice - Třinec 4:0 (2:0)
    So 09.03. 14:30 Prostějov - České Budějovice 0:1 (0:1)
    So 09.03. 15:30 Vítkovice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 11:10 Sokolov - Varnsdorf 2:3 (0:2)
    Ne 10.03. 14:30 Táborsko - Jihlava 1:1 (1:1)
    Ne 10.03. 18:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 6:0 (4:0)

    19.kolo

    So 16.03. 10:15 Třinec - Znojmo 1:1 (1:1)
    So 16.03. 10:15 Chrudim - Pardubice 1:1 (0:1)
    So 16.03. 15:00 Jihlava - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 17.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Vlašim - Táborsko 2:3 (0:2)
    Ne 17.03. 15:00 Varnsdorf - Vítkovice 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Hradec Králové - Prostějov 3:0 (1:0)
    Ne 17.03. 17:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 3:2 (0:2)

    20.kolo

    29.03. 17:00 Vítkovice - Jihlava 1:0 (0:0)
    29.03. 18:00 Znojmo - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Sokolov - Chrudim 0:1 (0:1)
    So 30.03. 10:15 Pardubice - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Táborsko - Třinec 1:1 (0:0)
    Ne 31.03. 16:30 Hradec Králové - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 18:00 Zbrojovka Brno - Prostějov 1:0 (0:0)
    Po 01.04. 17:00 Ústí n/L - České Budějovice 0:1 (0:0)

    21.kolo

    05.04. 18:00 Jihlava - Varnsdorf 3:1 (2:0)
    So 06.04. 10:15 Chrudim - Táborsko 2:1 (1:0)
    So 06.04. 10:15 Třinec - Vítkovice 1:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Prostějov - Znojmo 5:1 (3:0)
    Ne 07.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:1 (1:1)
    Ne 07.04. 10:15 Vlašim - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 14:30 České Budějovice - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 14:30 Zbrojovka Brno - Ústí n/L 0:0 (0:0)

    22.kolo

    12.04. 17:00 Vítkovice - České Budějovice 1:2 (0:2)
    12.04. 18:00 Hradec Králové - Jihlava 0:1 (0:1)
    12.04. 18:00 Znojmo - Vlašim 1:1 (0:0)
    12.04. 18:00 Ústí n/L - Prostějov 2:1 (1:1)
    So 13.04. 10:15 Sokolov - Třinec 1:0 (1:0)
    So 13.04. 13:00 Pardubice - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Táborsko - Zbrojovka Brno 1:2 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Varnsdorf - Chrudim 2:2 (1:0)

    23.kolo

    Út 16.04. 17:00 Prostějov - Sokolov 2:1 (1:0)
    Út 16.04. 17:00 Vlašim - Jihlava 1:1 (0:1)
    St 17.04. 17:00 České Budějovice - Táborsko 4:0 (3:0)
    St 17.04. 17:00 Chrudim - Vítkovice 1:2 (0:1)
    St 17.04. 17:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Třinec - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    St 17.04. 18:00 Ústí n/L - Znojmo 2:1 (0:0)
    St 17.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Pardubice 3:1 (2:1)

    24.kolo

    So 20.04. 10:15 Sokolov - Vlašim 2:0 (2:0)
    So 20.04. 10:15 Pardubice - Prostějov 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Hradec Králové - Chrudim 3:1 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Táborsko - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Znojmo - České Budějovice 2:5 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Varnsdorf - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    Po 22.04. 13:30 Jihlava - Třinec 2:1 (1:1)
    Čt 25.04. 17:00 Vítkovice - Ústí n/L 1:1 (1:0)

    25.kolo

    Čt 25.04. 17:00 Třinec - Hradec Králové 2:2 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Prostějov - Táborsko 2:1 (1:1)
    Ne 28.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:15 Chrudim - Jihlava 4:3 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 České Budějovice - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Vlašim - Vítkovice 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 18:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 2:0 (1:0)
    Po 29.04. 18:00 Ústí n/L - Pardubice 3:1 (2:0)

    26.kolo

    03.05. 17:00 Vítkovice - Prostějov 0:2 (0:1)
    03.05. 18:00 Jihlava - Viktoria Žižkov 4:1 (3:0)
    03.05. 18:00 Hradec Králové - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 04.05. 10:15 Pardubice - Znojmo 3:1 (2:1)
    So 04.05. 10:15 Chrudim - Třinec 1:2 (1:2)
    So 04.05. 10:15 Sokolov - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Varnsdorf - Vlašim 0:2 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Táborsko - Ústí n/L 2:3 (0:0)

    27.kolo

    Út 07.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    St 08.05. 10:15 Pardubice - Sokolov 0:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Znojmo - Táborsko 2:3 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Vítkovice 2:0 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Prostějov - Jihlava 1:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Vlašim - Třinec 0:3 (0:1)
    St 08.05. 17:00 České Budějovice - Chrudim 3:1 (0:1)
    St 08.05. 18:00 Ústí n/L - Varnsdorf 0:2 (0:0)

    28.kolo

    So 11.05. 10:00 Chrudim - Vlašim 2:1 (2:0)
    So 11.05. 10:15 Sokolov - Znojmo 2:2 (1:1)
    So 11.05. 10:15 Třinec - Viktoria Žižkov 4:0 (3:0)
    So 11.05. 17:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno 2:4 (1:3)
    Ne 12.05. 15:00 Táborsko - Pardubice 3:3 (2:3)
    Ne 12.05. 17:00 Jihlava - České Budějovice 1:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Varnsdorf - Prostějov 0:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Hradec Králové - Ústí n/L 2:0 (2:0)

    29.kolo

    So 18.05. 15:00 Táborsko - Sokolov 0:1 (0:1)
    So 18.05. 15:00 Znojmo - Vítkovice 0:3 (0:0)
    So 18.05. 15:00 Pardubice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 18.05. 15:00 České Budějovice - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    So 18.05. 15:00 Ústí n/L - Jihlava 2:3 (0:3)
    So 18.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Třinec 5:0 (2:0)
    So 18.05. 15:00 Prostějov - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 18.05. 15:00 Viktoria Žižkov - Vlašim 2:0 (0:0)

    30.kolo

    So 25.05. 15:00 Varnsdorf - Znojmo 7:1 (3:1)
    So 25.05. 15:00 Vítkovice - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 25.05. 15:00 Hradec Králové - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 25.05. 15:00 Chrudim - Viktoria Žižkov 1:2 (1:2)
    So 25.05. 15:00 Třinec - České Budějovice 2:3 (0:2)
    So 25.05. 15:00 Vlašim - Prostějov 0:1 (0:1)
    So 25.05. 15:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:6 (1:3)
    So 25.05. 15:00 Sokolov - Ústí n/L 1:5 (0:2)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 60:24 72
    2. 30 17 7 6 50:33 58
    3. 30 17 6 7 63:31 57
    4. 30 15 8 7 36:18 53
    5. 30 15 4 11 44:39 49
    6. 30 13 9 8 33:26 48
    7. 30 11 11 8 45:34 44
    8. 30 11 7 12 32:44 40
    9. 30 10 6 14 36:42 36
    10. 30 9 9 12 28:37 36
    11. 30 9 6 15 28:40 33
    12. 30 7 11 12 30:38 32
    13. 30 8 5 17 39:56 29
    14. 30 7 6 17 33:59 27
    15. 30 6 7 17 37:53 25
    16. 30 6 7 17 40:60 25