Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 12846
  • Návštěvy: 2790/6
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    45385
    Týden:
    2790
    Dnes:
    567
    On-line:
    6

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Soběslav - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    So 11.08. 10:30 J. Hradec - Sedlčany 0:1 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Klatovy - FC Táborsko B 4:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Hořovicko - Přeštice 2:1 np (1:1)
    So 11.08. 17:00 ČLU Beroun - Doubravka 0:2 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Dobříš - Mar. Lázně 3:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Tachov - Čížová 1:2 np (1:1)
    Ne 12.08. 10:15 Admira Praha - Aritma Praha 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 FC Táborsko B - Čížová 0:5 (0:2)
    So 18.08. 10:15 Přeštice - J. Hradec 5:1 (1:0)
    So 18.08. 10:15 Aritma Praha - Hořovicko 1:0 (1:0)
    So 18.08. 15:00 Mar. Lázně - Tachov 0:2 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Doubravka - Soběslav 5:4 np (4:4)
    So 18.08. 17:00 Klatovy - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 SK Rakovník - Dobříš 4:2 (3:2)
    Ne 19.08. 17:00 Sedlčany - ČLU Beroun 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:30 J. Hradec - Aritma Praha 2:0 (0:0)
    So 25.08. 13:30 Čížová - Mar. Lázně 4:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Hořovicko - Klatovy 0:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 ČLU Beroun - Přeštice 2:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Dobříš - Doubravka 1:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Tachov - SK Rakovník 3:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 Admira Praha - FC Táborsko B 4:1 (3:0)
    Ne 26.08. 17:00 Soběslav - Sedlčany 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 FC Táborsko B - Mar. Lázně 0:1 (0:1)
    So 01.09. 10:15 Přeštice - Soběslav 2:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Aritma Praha - ČLU Beroun 4:1 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Doubravka - Tachov 2:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Klatovy - J. Hradec 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:15 Admira Praha - Hořovicko 2:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 SK Rakovník - Čížová 2:1 np (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Sedlčany - Dobříš 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:30 J. Hradec - Admira Praha 2:3 (1:3)
    So 08.09. 13:30 Čížová - Doubravka 3:1 (2:0)
    So 08.09. 15:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 1:3 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Hořovicko - FC Táborsko B 2:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 ČLU Beroun - Klatovy 5:1 (5:1)
    So 08.09. 17:00 Dobříš - Přeštice 3:2 np (2:2)
    So 08.09. 17:00 Tachov - Sedlčany 4:5 np (4:4)
    Ne 09.09. 17:00 Soběslav - Aritma Praha 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 FC Táborsko B - SK Rakovník 2:1 (2:1)
    So 15.09. 10:15 Přeštice - Tachov 2:1 np (1:1)
    So 15.09. 10:15 Aritma Praha - Dobříš 1:2 np (1:1)
    So 15.09. 16:30 Doubravka - Mar. Lázně 2:3 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Klatovy - Soběslav 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Hořovicko - J. Hradec 5:1 (2:1)
    Ne 16.09. 10:15 Admira Praha - ČLU Beroun 5:0 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 Sedlčany - Čížová 1:0 np (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:30 J. Hradec - FC Táborsko B 1:0 (0:0)
    So 22.09. 13:30 Čížová - Přeštice 5:2 (4:0)
    So 22.09. 15:00 Mar. Lázně - Sedlčany 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 ČLU Beroun - Hořovicko 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Soběslav - Admira Praha 0:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Dobříš - Klatovy 1:4 (1:3)
    So 22.09. 16:30 Tachov - Aritma Praha 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 SK Rakovník - Doubravka 2:1 np (1:1)

    8.kolo

    28.09. 10:15 Aritma Praha - Čížová 0:1 (0:1)
    So 29.09. 10:15 FC Táborsko B - Doubravka 2:0 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Přeštice - Mar. Lázně 1:2 np (1:1)
    So 29.09. 10:30 J. Hradec - ČLU Beroun 2:1 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Klatovy - Tachov 0:1 np (0:0)
    So 29.09. 16:00 Hořovicko - Soběslav 4:2 (2:1)
    Ne 30.09. 10:15 Admira Praha - Dobříš 3:2 np (2:2)
    Ne 30.09. 16:00 Sedlčany - SK Rakovník 2:3 np (2:2)

    9.kolo

    So 06.10. 13:30 Čížová - Klatovy 0:2 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Mar. Lázně - Aritma Praha 1:2 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Soběslav - J. Hradec 2:3 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Dobříš - Hořovicko 0:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Tachov - Admira Praha 1:4 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Doubravka - Sedlčany 4:3 np (3:3)
    Ne 07.10. 16:00 ČLU Beroun - FC Táborsko B 4:2 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 SK Rakovník - Přeštice 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 FC Táborsko B - Sedlčany 3:2 (2:2)
    So 13.10. 10:15 Přeštice - Doubravka 3:2 (3:1)
    So 13.10. 10:15 Aritma Praha - SK Rakovník 1:0 (1:0)
    So 13.10. 10:30 J. Hradec - Dobříš 3:1 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Klatovy - Mar. Lázně 4:1 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Hořovicko - Tachov 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 ČLU Beroun - Soběslav 5:1 (3:1)
    Ne 14.10. 10:15 Admira Praha - Čížová 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 13:30 Čížová - Hořovicko 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Mar. Lázně - Admira Praha 3:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Soběslav - FC Táborsko B 4:3 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Dobříš - ČLU Beroun 2:3 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Tachov - J. Hradec 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Doubravka - Aritma Praha 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 SK Rakovník - Klatovy 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Sedlčany - Přeštice 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 FC Táborsko B - Přeštice 2:5 (1:2)
    So 27.10. 10:15 Aritma Praha - Sedlčany 1:2 (0:1)
    So 27.10. 10:30 J. Hradec - Čížová 2:6 (1:4)
    So 27.10. 14:30 Klatovy - Doubravka 2:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Hořovicko - Mar. Lázně 0:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 ČLU Beroun - Tachov 0:1 np (0:0)
    So 27.10. 14:30 Soběslav - Dobříš 5:0 (2:0)
    Ne 28.10. 10:15 Admira Praha - SK Rakovník 3:1 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Přeštice - Aritma Praha 1:2 (1:0)
    So 03.11. 13:30 Čížová - ČLU Beroun 3:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Dobříš - FC Táborsko B 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Tachov - Soběslav 3:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Mar. Lázně - J. Hradec 2:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Doubravka - Admira Praha 0:6 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 SK Rakovník - Hořovicko 2:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Sedlčany - Klatovy 2:3 (1:2)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 FC Táborsko B - Aritma Praha 2:3 np (2:2)
    So 10.11. 10:30 J. Hradec - SK Rakovník 1:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Klatovy - Přeštice 1:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Hořovicko - Doubravka 2:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 ČLU Beroun - Mar. Lázně 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Soběslav - Čížová 3:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Dobříš - Tachov 2:3 np (2:2)
    Ne 11.11. 10:15 Admira Praha - Sedlčany 4:1 (1:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Přeštice - Admira Praha 0:1 np (0:0)
    So 17.11. 10:15 Aritma Praha - Klatovy 2:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Tachov - FC Táborsko B 5:4 np (4:4)
    So 17.11. 13:30 Čížová - Dobříš 3:2 (3:0)
    So 17.11. 13:30 Mar. Lázně - Soběslav 4:3 (2:1)
    So 17.11. 13:30 SK Rakovník - ČLU Beroun 1:2 np (1:1)
    So 17.11. 13:30 Doubravka - J. Hradec 3:2 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Sedlčany - Hořovicko 5:0 (2:0)

    16.kolo

    So 09.03. 10:00 FC Táborsko B - Klatovy 1:2 (1:1)
    So 09.03. 10:15 Aritma Praha - Admira Praha 1:2 (0:1)
    So 09.03. 10:15 Přeštice - Hořovicko 2:0 (0:0)
    So 09.03. 13:30 Čížová - Tachov 3:0 (3:0)
    So 09.03. 14:30 Doubravka - ČLU Beroun 0:1 np (0:0)
    So 09.03. 14:30 Mar. Lázně - Dobříš 5:1 (2:0)
    Ne 10.03. 14:30 Sedlčany - J. Hradec 3:4 (2:1)
    Ne 10.03. 14:30 SK Rakovník - Soběslav 1:4 (0:2)

    17.kolo

    So 16.03. 10:30 J. Hradec - Přeštice 1:2 np (1:1)
    So 16.03. 13:30 Čížová - FC Táborsko B 5:1 (2:1)
    So 16.03. 15:00 Tachov - Mar. Lázně 1:0 np (0:0)
    So 16.03. 15:00 Dobříš - SK Rakovník 2:1 np (1:1)
    So 16.03. 15:00 Soběslav - Doubravka 2:1 np (1:1)
    So 16.03. 15:00 ČLU Beroun - Sedlčany 1:4 (1:2)
    So 16.03. 15:00 Hořovicko - Aritma Praha 0:2 (0:1)
    Ne 17.03. 10:15 Admira Praha - Klatovy 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 23.03. 10:15 FC Táborsko B - Admira Praha 0:3 (0:2)
    So 23.03. 10:15 Aritma Praha - J. Hradec 4:1 (2:1)
    So 23.03. 10:15 Přeštice - ČLU Beroun 1:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Klatovy - Hořovicko 0:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Doubravka - Dobříš 1:2 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Mar. Lázně - Čížová 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Sedlčany - Soběslav 3:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 SK Rakovník - Tachov 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.03. 10:30 J. Hradec - Klatovy 0:1 (0:0)
    So 30.03. 13:30 Čížová - SK Rakovník 0:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Mar. Lázně - FC Táborsko B 2:1 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Tachov - Doubravka 1:2 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Dobříš - Sedlčany 2:3 np (2:2)
    So 30.03. 16:30 Soběslav - Přeštice 2:1 (1:1)
    So 30.03. 16:30 ČLU Beroun - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    So 30.03. 16:30 Hořovicko - Admira Praha 2:4 (0:2)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Aritma Praha - Soběslav 2:1 np (1:1)
    So 06.04. 10:15 Přeštice - Dobříš 3:2 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Klatovy - ČLU Beroun 1:0 np (0:0)
    So 06.04. 16:30 Doubravka - Čížová 2:1 np (1:1)
    Ne 07.04. 10:15 FC Táborsko B - Hořovicko 3:2 np (2:2)
    Ne 07.04. 10:15 Admira Praha - J. Hradec 5:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Sedlčany - Tachov 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 SK Rakovník - Mar. Lázně 3:1 (2:0)

    21.kolo

    So 13.04. 10:30 J. Hradec - Hořovicko 3:1 (1:1)
    So 13.04. 13:30 Čížová - Sedlčany 4:1 (2:0)
    So 13.04. 15:00 Mar. Lázně - Doubravka 0:1 (0:1)
    So 13.04. 15:00 Soběslav - Klatovy 0:1 (0:1)
    So 13.04. 17:00 Tachov - Přeštice 0:1 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Dobříš - Aritma Praha 1:2 (0:0)
    So 13.04. 17:00 ČLU Beroun - Admira Praha 1:0 np (0:0)
    Ne 14.04. 17:00 SK Rakovník - FC Táborsko B 5:0 (5:0)

    22.kolo

    19.04. 10:15 Aritma Praha - Tachov 2:0 (1:0)
    19.04. 10:15 Přeštice - Čížová 0:1 (0:0)
    19.04. 14:00 Admira Praha - Soběslav 2:1 (2:0)
    19.04. 14:00 Klatovy - Dobříš 1:2 np (1:1)
    So 20.04. 10:15 FC Táborsko B - J. Hradec 3:4 np (3:3)
    So 20.04. 17:00 Hořovicko - ČLU Beroun 3:2 (2:1)
    So 20.04. 17:00 Doubravka - SK Rakovník 3:2 np (2:2)
    Ne 21.04. 17:00 Sedlčany - Mar. Lázně 3:2 (1:2)

    23.kolo

    So 27.04. 13:30 Čížová - Aritma Praha 2:0 (0:0)
    So 27.04. 15:00 Mar. Lázně - Přeštice 1:4 (1:2)
    So 27.04. 17:00 Doubravka - FC Táborsko B 2:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Tachov - Klatovy 3:1 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Dobříš - Admira Praha 0:4 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Soběslav - Hořovicko 3:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 ČLU Beroun - J. Hradec 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 SK Rakovník - Sedlčany 6:2 (3:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 FC Táborsko B - ČLU Beroun 2:3 np (2:2)
    So 04.05. 10:15 Aritma Praha - Mar. Lázně 3:2 np (2:2)
    So 04.05. 10:15 Přeštice - SK Rakovník 1:2 (1:0)
    So 04.05. 10:30 J. Hradec - Soběslav 0:4 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Hořovicko - Dobříš 5:1 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Klatovy - Čížová 1:6 (0:2)
    Ne 05.05. 10:15 Admira Praha - Tachov 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Sedlčany - Doubravka 0:4 (0:1)

    25.kolo

    So 11.05. 13:30 Čížová - Admira Praha 0:1 (0:0)
    So 11.05. 15:00 Mar. Lázně - Klatovy 0:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Doubravka - Přeštice 3:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Tachov - Hořovicko 2:3 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Dobříš - J. Hradec 5:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Soběslav - ČLU Beroun 5:0 (3:0)
    Ne 12.05. 17:00 Sedlčany - FC Táborsko B 4:3 np (3:3)
    Ne 12.05. 17:00 SK Rakovník - Aritma Praha 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 FC Táborsko B - Soběslav 2:5 (0:4)
    So 18.05. 10:15 Aritma Praha - Doubravka 0:1 (0:0)
    So 18.05. 10:15 Přeštice - Sedlčany 3:0 (1:0)
    So 18.05. 10:30 J. Hradec - Tachov 0:5 (0:1)
    So 18.05. 17:00 ČLU Beroun - Dobříš 3:2 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Hořovicko - Čížová 0:4 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Klatovy - SK Rakovník 1:2 (1:1)
    Ne 19.05. 10:15 Admira Praha - Mar. Lázně 6:1 (3:1)

    27.kolo

    24.05. 18:00 Čížová - J. Hradec 7:3 (3:0)
    So 25.05. 10:15 Přeštice - FC Táborsko B 2:0 (2:0)
    So 25.05. 15:00 Mar. Lázně - Hořovicko 3:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Doubravka - Klatovy 1:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Tachov - ČLU Beroun 5:0 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Dobříš - Soběslav 2:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Sedlčany - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 SK Rakovník - Admira Praha 1:0 np (0:0)

    28.kolo

    So 01.06. 10:15 FC Táborsko B - Dobříš 3:4 np (3:3)
    So 01.06. 10:15 Aritma Praha - Přeštice 1:2 (0:0)
    So 01.06. 10:30 J. Hradec - Mar. Lázně 2:4 (2:1)
    So 01.06. 15:30 Soběslav - Tachov 2:0 (0:0)
    So 01.06. 17:00 ČLU Beroun - Čížová 3:2 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Hořovicko - SK Rakovník 3:2 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Klatovy - Sedlčany 3:4 np (3:3)
    Ne 02.06. 10:15 Admira Praha - Doubravka 4:1 (2:0)

    29.kolo

    St 08.05. 18:00 Aritma Praha - FC Táborsko B 2:0 (0:0)
    07.06. 18:00 Přeštice - Klatovy 3:2 (2:0)
    So 08.06. 13:30 Čížová - Soběslav 2:1 (1:0)
    So 08.06. 15:00 Mar. Lázně - ČLU Beroun 3:2 np (2:2)
    So 08.06. 17:00 Doubravka - Hořovicko 4:0 (4:0)
    So 08.06. 17:00 Tachov - Dobříš 0:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Sedlčany - Admira Praha 1:4 (0:3)
    Ne 09.06. 17:00 SK Rakovník - J. Hradec 1:2 (0:1)

    30.kolo

    St 05.06. 18:00 FC Táborsko B - Tachov 2:5 (1:3)
    St 12.06. 18:00 ČLU Beroun - SK Rakovník 0:4 (0:1)
    So 15.06. 10:15 Admira Praha - Přeštice 2:1 (1:1)
    So 15.06. 10:30 J. Hradec - Doubravka 2:1 (0:1)
    So 15.06. 10:30 Klatovy - Aritma Praha 0:3 (0:3)
    So 15.06. 15:30 Soběslav - Mar. Lázně 7:0 (4:0)
    So 15.06. 17:00 Dobříš - Čížová 2:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Hořovicko - Sedlčany 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 2 3 2 75:23 76
    2. 30 19 1 3 7 75:34 62
    3. 30 14 4 4 8 55:38 54
    4. 30 15 2 4 9 54:39 53
    5. 30 15 1 3 11 42:39 50
    6. 30 12 4 3 11 47:47 47
    7. 30 14 1 2 13 68:50 46
    8. 30 12 4 2 12 40:34 46
    9. 30 10 6 2 12 61:67 44
    10. 30 11 4 3 12 44:59 44
    11. 30 9 5 3 13 48:45 40
    12. 30 11 2 2 15 44:63 39
    13. 30 10 2 1 17 41:57 35
    14. 30 7 5 3 15 48:68 34
    15. 30 9 1 1 19 43:82 30
    16. 30 4 1 6 19 46:86 20