Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 12847
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23336
    Týden:
    60
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:30 Rovné - Libochovice 8:0 (2:0)
    So 25.08. 10:30 Lukavec - Malé Žernoseky 1:0 (1:0)
    So 25.08. 13:30 Osek - Bezděkov 3:0 (0:0)
    So 25.08. 13:30 Duchcov - Černčice 7:0 (2:0)
    So 25.08. 13:30 Ohníč - Černiv 7:3 (5:0)
    Ne 26.08. 10:30 Litoměřicko C - Liběšice 0:3 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 České Kopisty - Dušníky 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 13:30 Malé Žernoseky - Litoměřicko C 2:4 (0:2)
    So 01.09. 13:30 Dušníky - Lukavec 3:0 (1:0)
    So 01.09. 13:30 Libochovice - Ohníč 1:2 (1:0)
    So 01.09. 13:30 Osek - Duchcov 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Bezděkov - Liběšice 3:2 np (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Černiv - České Kopisty 3:4 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Černčice - Rovné 1:4 (0:4)

    3.kolo

    So 08.09. 10:30 Rovné - Osek 1:4 (1:4)
    So 08.09. 10:30 Lukavec - Černiv 1:4 (1:2)
    So 08.09. 13:30 Ohníč - Černčice 3:4 (2:3)
    Ne 09.09. 10:30 Litoměřicko C - Dušníky 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 15:00 Duchcov - Bezděkov 4:1 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 České Kopisty - Libochovice 10:0 (6:0)
    Ne 09.09. 17:00 Liběšice - Malé Žernoseky 3:1 (0:0)

    4.kolo

    So 15.09. 13:00 Dušníky - Liběšice 1:4 (1:1)
    So 15.09. 13:00 Libochovice - Lukavec 2:4 (1:2)
    So 15.09. 13:00 Osek - Ohníč 2:1 (0:0)
    So 15.09. 13:00 Duchcov - Rovné 4:1 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 Bezděkov - Malé Žernoseky 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Černiv - Litoměřicko C 0:2 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Černčice - České Kopisty 1:3 (1:3)

    5.kolo

    So 22.09. 10:30 Rovné - Bezděkov 1:4 (1:2)
    So 22.09. 10:30 Lukavec - Černčice 3:1 (1:1)
    So 22.09. 13:00 Ohníč - Duchcov 2:6 (0:3)
    Ne 23.09. 10:30 Litoměřicko C - Libochovice 5:0 (5:0)
    Ne 23.09. 16:00 Malé Žernoseky - Dušníky 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 České Kopisty - Osek 8:4 (5:3)
    Ne 23.09. 16:30 Liběšice - Černiv 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:30 Rovné - Ohníč 0:3 (0:3)
    So 29.09. 12:30 Osek - Lukavec 3:1 (2:1)
    So 29.09. 12:30 Duchcov - České Kopisty 5:0 (0:0)
    So 29.09. 13:00 Libochovice - Liběšice 0:5 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Bezděkov - Dušníky 2:1 np (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Černiv - Malé Žernoseky 4:3 np (1:2)
    Ne 30.09. 16:00 Černčice - Litoměřicko C 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:30 Lukavec - Duchcov 1:2 np (0:1)
    So 06.10. 12:30 Ohníč - Bezděkov 2:3 np (1:2)
    So 06.10. 13:30 Dušníky - Černiv 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:30 Litoměřicko C - Osek 4:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 České Kopisty - Rovné 3:1 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Liběšice - Černčice 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Malé Žernoseky - Libochovice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 13.10. 10:30 Rovné - Lukavec 4:0 (3:0)
    So 13.10. 12:00 Osek - Liběšice 0:3 (0:3)
    So 13.10. 12:00 Duchcov - Litoměřicko C 3:1 (0:1)
    So 13.10. 12:00 Ohníč - České Kopisty 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Bezděkov - Černiv 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Libochovice - Dušníky 1:2 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Černčice - Malé Žernoseky 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:30 Lukavec - Ohníč 1:2 (1:0)
    So 20.10. 12:00 Dušníky - Černčice 0:1 np (0:0)
    Ne 21.10. 10:30 Litoměřicko C - Rovné 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 České Kopisty - Bezděkov 2:1 np (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Liběšice - Duchcov 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Malé Žernoseky - Osek 1:2 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Černiv - Libochovice 3:1 (1:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:30 Rovné - Liběšice 1:2 (1:0)
    So 27.10. 11:00 Osek - Dušníky 3:1 (3:1)
    So 27.10. 11:00 Duchcov - Malé Žernoseky 3:1 (3:0)
    So 27.10. 11:00 Ohníč - Litoměřicko C 9:2 (4:1)
    Ne 28.10. 14:30 Černčice - Černiv 4:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 České Kopisty - Lukavec 4:3 (3:1)
    So 24.11. 10:30 Bezděkov - Libochovice 2:1 np (0:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:30 Lukavec - Bezděkov 4:7 (1:4)
    So 03.11. 10:30 Libochovice - Černčice 0:4 (0:2)
    Ne 04.11. 10:30 Litoměřicko C - České Kopisty 3:6 (3:3)
    Ne 04.11. 14:00 Liběšice - Ohníč 3:2 (2:2)
    Ne 04.11. 14:00 Malé Žernoseky - Rovné 3:4 np (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Dušníky - Duchcov 2:1 np (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Černiv - Osek 3:5 (2:3)

    12.kolo

    So 10.11. 10:30 Osek - Libochovice 10:0 (4:0)
    So 10.11. 10:30 Rovné - Dušníky 2:3 np (2:1)
    So 10.11. 10:30 Ohníč - Malé Žernoseky 3:0 (0:0)
    So 10.11. 10:30 Lukavec - Litoměřicko C 4:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Bezděkov - Černčice 2:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Duchcov - Černiv 1:0 np (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 České Kopisty - Liběšice 6:1 (4:0)

    13.kolo

    So 17.11. 10:00 Malé Žernoseky - České Kopisty 0:4 (0:1)
    So 17.11. 10:00 Dušníky - Ohníč 1:3 (0:2)
    So 17.11. 10:00 Libochovice - Duchcov 0:6 (0:0)
    So 17.11. 10:30 Liběšice - Lukavec 5:0 (2:0)
    So 17.11. 10:30 Černčice - Osek 3:0 (2:0)
    Ne 18.11. 10:30 Litoměřicko C - Bezděkov 2:4 (1:2)
    Ne 18.11. 13:30 Černiv - Rovné 2:5 (1:3)

    14.kolo

    So 23.03. 11:00 Libochovice - Rovné 4:5 np (2:3)
    So 23.03. 11:30 Malé Žernoseky - Lukavec 1:2 np (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Dušníky - České Kopisty 2:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Černiv - Ohníč 2:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Bezděkov - Osek 4:0 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Černčice - Duchcov 0:1 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Liběšice - Litoměřicko C 2:1 (1:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:30 Rovné - Černčice 0:1 (0:0)
    So 30.03. 10:30 Lukavec - Dušníky 0:2 (0:1)
    So 30.03. 13:00 Ohníč - Libochovice 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:30 Litoměřicko C - Malé Žernoseky 5:2 (2:0)
    Ne 31.03. 16:30 České Kopisty - Černiv 2:5 (0:0)
    Ne 31.03. 16:30 Liběšice - Bezděkov 0:1 (0:1)
    St 08.05. 15:00 Duchcov - Osek 1:3 (0:0)

    16.kolo

    So 06.04. 13:00 Libochovice - České Kopisty 2:1 np (0:0)
    So 06.04. 13:00 Osek - Rovné 3:0 (0:0)
    So 06.04. 13:00 Malé Žernoseky - Liběšice 3:1 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Černčice - Ohníč 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Bezděkov - Duchcov 3:2 np (0:2)
    Ne 07.04. 16:30 Černiv - Lukavec 1:2 np (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Dušníky - Litoměřicko C 5:1 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:30 Lukavec - Libochovice 4:0 (2:0)
    So 13.04. 10:30 Rovné - Duchcov 2:1 (1:1)
    So 13.04. 13:30 Liběšice - Dušníky 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 13:30 Malé Žernoseky - Bezděkov 1:3 (1:2)
    So 13.04. 13:30 Ohníč - Osek 3:2 np (1:2)
    Ne 14.04. 10:30 Litoměřicko C - Černiv 4:2 (2:0)
    Ne 14.04. 17:00 České Kopisty - Černčice 3:1 (2:1)

    18.kolo

    So 20.04. 10:30 Duchcov - Ohníč 1:0 np (0:0)
    So 20.04. 13:30 Osek - České Kopisty 3:2 (1:1)
    So 20.04. 13:30 Dušníky - Malé Žernoseky 4:3 (3:2)
    So 20.04. 13:30 Libochovice - Litoměřicko C 3:1 (3:0)
    Ne 21.04. 17:00 Bezděkov - Rovné 3:1 (2:1)
    Ne 21.04. 17:00 Černčice - Lukavec 0:4 (0:4)
    Ne 21.04. 17:00 Černiv - Liběšice 0:4 (0:1)

    19.kolo

    So 27.04. 10:30 Lukavec - Osek 1:2 (1:0)
    So 27.04. 13:30 Ohníč - Rovné 1:2 np (1:0)
    So 27.04. 13:30 Dušníky - Bezděkov 0:2 (0:1)
    So 27.04. 13:30 Malé Žernoseky - Černiv 3:1 (3:1)
    Ne 28.04. 10:30 Litoměřicko C - Černčice 4:3 (2:3)
    Ne 28.04. 17:00 České Kopisty - Duchcov 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Liběšice - Libochovice 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Rovné - České Kopisty 2:5 (1:1)
    So 04.05. 13:30 Osek - Litoměřicko C 5:0 (1:0)
    So 04.05. 13:30 Libochovice - Malé Žernoseky 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 15:00 Duchcov - Lukavec 2:1 np (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Černčice - Liběšice 2:3 np (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Bezděkov - Ohníč 0:1 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Černiv - Dušníky 2:1 np (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:30 Lukavec - Rovné 1:4 (1:4)
    So 11.05. 13:30 Dušníky - Libochovice 4:1 (1:1)
    So 11.05. 13:30 Malé Žernoseky - Černčice 4:2 (2:0)
    Ne 12.05. 10:30 Litoměřicko C - Duchcov 2:3 np (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Černiv - Bezděkov 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Liběšice - Osek 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 České Kopisty - Ohníč 2:3 np (2:2)

    22.kolo

    So 18.05. 10:30 Rovné - Litoměřicko C 1:3 (0:1)
    So 18.05. 10:30 Duchcov - Liběšice 1:3 (1:0)
    So 18.05. 12:30 Ohníč - Lukavec 4:5 (1:3)
    So 18.05. 13:30 Osek - Malé Žernoseky 2:3 (2:1)
    So 18.05. 13:30 Libochovice - Černiv 4:5 (2:3)
    Ne 19.05. 17:00 Bezděkov - České Kopisty 5:4 (4:4)
    Ne 19.05. 17:00 Černčice - Dušníky 0:3 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 10:30 Lukavec - České Kopisty 2:5 (1:2)
    So 25.05. 13:30 Dušníky - Osek 1:2 (1:0)
    So 25.05. 13:30 Malé Žernoseky - Duchcov 4:5 np (1:1)
    Ne 26.05. 10:30 Litoměřicko C - Ohníč 1:3 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Libochovice - Bezděkov 2:6 (0:4)
    Ne 26.05. 17:00 Černiv - Černčice 3:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Liběšice - Rovné 5:1 (4:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:30 Rovné - Malé Žernoseky 3:1 (2:1)
    So 01.06. 13:30 Ohníč - Liběšice 2:3 (1:0)
    So 01.06. 13:30 Osek - Černiv 4:2 (2:2)
    Ne 02.06. 15:00 Duchcov - Dušníky 3:4 np (2:3)
    Ne 02.06. 17:00 Bezděkov - Lukavec 5:1 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 České Kopisty - Litoměřicko C 6:2 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Černčice - Libochovice 7:2 (4:2)

    25.kolo

    So 08.06. 10:30 Libochovice - Osek 2:7 (1:5)
    So 08.06. 13:30 Dušníky - Rovné 0:1 np (0:0)
    So 08.06. 13:30 Malé Žernoseky - Ohníč 1:6 (0:0)
    Ne 09.06. 10:30 Litoměřicko C - Lukavec 0:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Černčice - Bezděkov 2:1 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Černiv - Duchcov 2:4 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Liběšice - České Kopisty 3:1 (2:0)

    26.kolo

    So 15.06. 10:00 Lukavec - Liběšice 0:2 (0:1)
    So 15.06. 10:00 České Kopisty - Malé Žernoseky 4:5 np (2:2)
    So 15.06. 10:00 Ohníč - Dušníky 2:1 (1:0)
    So 15.06. 10:00 Rovné - Černiv 7:3 (3:1)
    So 15.06. 10:00 Duchcov - Libochovice 11:0 (4:0)
    So 15.06. 10:00 Osek - Černčice 4:3 np (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Bezděkov - Litoměřicko C 4:2 (3:2)
    Správce soutěže: "Dejwíňo"

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 2 1 3 64:27 65
    2. 26 16 5 2 3 70:38 60
    3. 26 17 1 1 7 75:50 54
    4. 26 15 1 3 7 89:57 50
    5. 26 10 7 3 6 71:34 47
    6. 26 13 2 3 8 69:46 46
    7. 26 10 3 5 8 43:36 41
    8. 26 9 4 1 12 60:60 36
    9. 26 9 2 3 12 50:57 34
    10. 26 8 2 2 14 46:63 30
    11. 26 7 1 4 14 48:69 27
    12. 26 8 0 1 17 52:80 25
    13. 26 6 2 2 16 50:78 24
    14. 26 1 1 2 22 25:117 7