Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 12848
  • Návštěvy: 294/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    63759
    Týden:
    294
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 18:00 Králův Dvůr - Písek 2:0 (1:0)
    So 11.08. 10:15 Radotín - Ústí n.O. 0:1 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Vltavín - Živanice 1:0 (0:0)
    So 11.08. 15:00 Domažlice - Vyšehrad 3:2 np (2:2)
    So 11.08. 17:00 Velvary - Brozany 2:3 np (2:2)
    So 11.08. 17:00 Dobrovice - Převýšov 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Zápy - Litoměřicko 2:1 (2:1)
    Ne 12.08. 17:00 Benešov - Štěchovice 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Písek - Benešov 3:4 np (3:3)
    So 18.08. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    So 18.08. 10:15 Radotín - Zápy 0:2 (0:1)
    So 18.08. 10:30 Litoměřicko - Vltavín 1:2 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Ústí n.O. - Převýšov 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Živanice - Domažlice 1:4 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Brozany - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Štěchovice - Velvary 2:1 np (1:1)

    16.kolo

    St 22.08. 18:00 Ústí n.O. - Litoměřicko 2:0 (1:0)
    St 22.08. 18:00 Radotín - Živanice 1:2 np (1:1)
    St 22.08. 18:00 Zápy - Vyšehrad 2:0 (2:0)
    St 22.08. 18:00 Vltavín - Písek 2:3 (0:1)
    St 22.08. 18:00 Domažlice - Štěchovice 2:1 (0:0)
    St 22.08. 18:00 Králův Dvůr - Brozany 1:2 np (1:1)
    St 22.08. 18:00 Velvary - Převýšov 5:2 (2:1)
    St 22.08. 18:00 Karlovy Vary - Dobrovice 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Vltavín - Radotín 1:2 (1:1)
    So 25.08. 10:30 Králův Dvůr - Živanice 2:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Domažlice - Litoměřicko 4:1 (3:1)
    So 25.08. 17:00 Velvary - Písek 3:2 np (2:2)
    So 25.08. 17:00 Dobrovice - Brozany 2:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:30 Karlovy Vary - Štěchovice 0:2 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Zápy - Ústí n.O. 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Benešov - Vyšehrad 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Písek - Karlovy Vary 2:1 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Vyšehrad - Velvary 3:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Radotín - Domažlice 4:2 (2:1)
    So 01.09. 10:30 Litoměřicko - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Živanice - Benešov 1:0 np (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Brozany - Převýšov 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Štěchovice - Dobrovice 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Zápy - Vltavín 4:2 (3:1)

    5.kolo

    07.09. 17:00 Králův Dvůr - Radotín 0:1 np (0:0)
    07.09. 17:00 Benešov - Litoměřicko 1:4 (0:3)
    So 08.09. 10:15 Vltavín - Ústí n.O. 3:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Převýšov - Štěchovice 2:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Domažlice - Zápy 2:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Velvary - Živanice 3:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Dobrovice - Písek 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:30 Karlovy Vary - Vyšehrad 4:2 (4:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Písek - Převýšov 1:2 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Vyšehrad - Dobrovice 2:1 (2:0)
    So 15.09. 10:15 Radotín - Benešov 1:0 np (0:0)
    So 15.09. 10:15 Vltavín - Domažlice 5:2 (4:1)
    So 15.09. 10:30 Litoměřicko - Velvary 2:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Ústí n.O. - Brozany 2:1 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Živanice - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Zápy - Králův Dvůr 2:0 (1:0)

    17.kolo

    St 19.09. 17:00 Dobrovice - Ústí n.O. 5:2 (2:2)
    St 19.09. 17:00 Převýšov - Karlovy Vary 3:2 (2:1)
    St 19.09. 17:00 Brozany - Benešov 2:1 np (1:1)
    St 19.09. 17:00 Štěchovice - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    St 19.09. 17:00 Písek - Domažlice 1:0 (0:0)
    St 19.09. 17:00 Vyšehrad - Vltavín 3:2 (3:2)
    St 19.09. 17:00 Živanice - Zápy 1:3 (1:1)
    St 19.09. 17:00 Litoměřicko - Radotín 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Převýšov - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    So 22.09. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín 0:2 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Domažlice - Ústí n.O. 1:2 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Velvary - Radotín 1:2 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Dobrovice - Živanice 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:30 Karlovy Vary - Litoměřicko 3:2 np (2:2)
    Ne 23.09. 16:30 Benešov - Zápy 1:2 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Brozany - Štěchovice 2:1 (1:0)

    8.kolo

    28.09. 10:15 Písek - Brozany 2:3 np (2:2)
    28.09. 10:30 Litoměřicko - Dobrovice 3:1 (2:0)
    28.09. 16:00 Živanice - Převýšov 1:0 np (0:0)
    So 29.09. 10:15 Radotín - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Vltavín - Benešov 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Ústí n.O. - Štěchovice 3:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Domažlice - Králův Dvůr 2:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:00 Zápy - Velvary 0:4 (0:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Převýšov - Litoměřicko 3:1 (2:0)
    So 06.10. 10:30 Králův Dvůr - Ústí n.O. 3:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Velvary - Vltavín 4:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Dobrovice - Radotín 3:2 (2:1)
    Ne 07.10. 10:30 Karlovy Vary - Zápy 0:1 np (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Benešov - Domažlice 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Brozany - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Štěchovice - Písek 3:2 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Vyšehrad - Štěchovice 2:1 np (1:1)
    So 13.10. 10:15 Radotín - Převýšov 0:1 (0:1)
    So 13.10. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary 4:1 (2:1)
    So 13.10. 10:30 Králův Dvůr - Benešov 4:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Ústí n.O. - Písek 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Živanice - Brozany 4:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Domažlice - Velvary 4:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Zápy - Dobrovice 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Převýšov - Zápy 0:3 (0:2)
    So 20.10. 10:15 Písek - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Velvary - Králův Dvůr 0:1 np (0:0)
    So 20.10. 15:30 Dobrovice - Vltavín 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:30 Karlovy Vary - Domažlice 0:1 np (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Benešov - Ústí n.O. 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 15:30 Brozany - Litoměřicko 3:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Štěchovice - Živanice 3:2 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Radotín - Brozany 4:1 (3:1)
    So 27.10. 10:15 Vltavín - Převýšov 4:1 (1:1)
    So 27.10. 10:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary 0:1 np (0:0)
    So 27.10. 14:30 Ústí n.O. - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Živanice - Písek 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Litoměřicko - Štěchovice 2:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Domažlice - Dobrovice 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Benešov - Velvary 3:1 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Převýšov - Domažlice 1:2 np (1:1)
    So 03.11. 10:15 Písek - Litoměřicko 4:0 (2:0)
    So 03.11. 10:15 Vyšehrad - Živanice 3:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Velvary - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Dobrovice - Králův Dvůr 3:2 (3:0)
    Ne 04.11. 10:30 Karlovy Vary - Benešov 3:4 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Brozany - Zápy 1:2 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Štěchovice - Radotín 1:3 (0:2)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Radotín - Písek 2:0 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Vltavín - Brozany 5:1 (4:1)
    So 10.11. 10:30 Králův Dvůr - Převýšov 0:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Ústí n.O. - Živanice 0:1 np (0:0)
    So 10.11. 14:00 Litoměřicko - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Velvary - Karlovy Vary 2:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Zápy - Štěchovice 2:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Benešov - Dobrovice 2:1 (0:1)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Štěchovice - Vltavín 2:0 (2:0)
    So 17.11. 10:15 Písek - Zápy 2:3 (1:2)
    So 17.11. 10:15 Vyšehrad - Radotín 0:1 (0:1)
    So 17.11. 13:00 Převýšov - Benešov 0:3 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Dobrovice - Velvary 1:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Brozany - Domažlice 1:2 np (1:1)
    So 17.11. 13:30 Živanice - Litoměřicko 0:1 (0:0)
    Ne 18.11. 10:30 Karlovy Vary - Ústí n.O. 1:2 np (1:1)

    18.kolo

    So 09.03. 10:15 Vyšehrad - Domažlice 1:0 (0:0)
    So 09.03. 10:15 Písek - Králův Dvůr 1:3 (1:0)
    So 09.03. 10:15 Převýšov - Dobrovice 2:1 (1:0)
    So 09.03. 10:30 Litoměřicko - Zápy 1:0 (0:0)
    So 09.03. 14:30 Živanice - Vltavín 0:2 (0:1)
    Ne 10.03. 14:30 Štěchovice - Benešov 2:1 (0:1)
    Ne 10.03. 14:30 Brozany - Velvary 1:2 (1:1)
    Út 23.04. 17:00 Ústí n.O. - Radotín 1:3 (0:1)

    19.kolo

    So 16.03. 10:15 Převýšov - Ústí n.O. 1:2 (0:2)
    So 16.03. 10:15 Benešov - Písek 4:3 (1:0)
    So 16.03. 10:15 Vltavín - Litoměřicko 2:1 (0:1)
    So 16.03. 10:30 Králův Dvůr - Vyšehrad 2:5 (0:3)
    So 16.03. 15:00 Velvary - Štěchovice 3:2 np (2:2)
    So 16.03. 15:00 Domažlice - Živanice 3:2 np (2:2)
    Ne 17.03. 10:30 Karlovy Vary - Brozany 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Zápy - Radotín 1:2 np (1:1)

    20.kolo

    So 23.03. 10:15 Radotín - Vltavín 0:1 (0:0)
    So 23.03. 10:15 Vyšehrad - Benešov 0:1 np (0:0)
    So 23.03. 10:15 Písek - Velvary 3:1 (1:1)
    So 23.03. 10:30 Litoměřicko - Domažlice 0:3 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Ústí n.O. - Zápy 0:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Živanice - Králův Dvůr 2:1 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Štěchovice - Karlovy Vary 3:2 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Brozany - Dobrovice 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 30.03. 10:15 Převýšov - Brozany 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 10:15 Benešov - Živanice 1:0 np (0:0)
    So 30.03. 10:15 Vltavín - Zápy 1:0 np (0:0)
    So 30.03. 10:30 Králův Dvůr - Litoměřicko 0:1 (0:1)
    So 30.03. 16:30 Dobrovice - Štěchovice 1:2 (1:1)
    So 30.03. 16:30 Velvary - Vyšehrad 2:3 np (2:2)
    So 30.03. 16:30 Domažlice - Radotín 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 10:30 Karlovy Vary - Písek 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 06.04. 10:15 Radotín - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    So 06.04. 10:15 Vyšehrad - Karlovy Vary 4:1 (3:1)
    So 06.04. 10:15 Písek - Dobrovice 1:0 (0:0)
    So 06.04. 10:30 Litoměřicko - Benešov 2:4 (1:3)
    So 06.04. 16:30 Ústí n.O. - Vltavín 2:1 np (1:1)
    So 06.04. 16:30 Živanice - Velvary 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Zápy - Domažlice 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Štěchovice - Převýšov 3:2 (3:2)

    23.kolo

    So 13.04. 10:15 Převýšov - Písek 2:1 (1:0)
    So 13.04. 10:15 Benešov - Radotín 1:2 (0:1)
    So 13.04. 10:30 Králův Dvůr - Zápy 2:1 np (1:1)
    So 13.04. 17:00 Dobrovice - Vyšehrad 1:2 np (1:1)
    So 13.04. 17:00 Velvary - Litoměřicko 0:1 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Domažlice - Vltavín 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 10:30 Karlovy Vary - Živanice 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 17:00 Brozany - Ústí n.O. 2:0 (1:0)

    24.kolo

    19.04. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    19.04. 10:15 Radotín - Velvary 1:0 (1:0)
    19.04. 10:30 Litoměřicko - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    19.04. 11:00 Živanice - Dobrovice 0:4 (0:3)
    19.04. 17:00 Ústí n.O. - Domažlice 3:0 (3:0)
    19.04. 17:00 Štěchovice - Brozany 1:0 (1:0)
    So 20.04. 10:15 Vyšehrad - Převýšov 2:0 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Zápy - Benešov 4:2 (2:0)

    25.kolo

    So 27.04. 10:15 Převýšov - Živanice 2:1 (1:0)
    So 27.04. 10:15 Benešov - Vltavín 0:3 (0:1)
    So 27.04. 10:30 Králův Dvůr - Domažlice 0:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Dobrovice - Litoměřicko 0:1 np (0:0)
    So 27.04. 17:00 Velvary - Zápy 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 10:30 Karlovy Vary - Radotín 2:1 np (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Štěchovice - Ústí n.O. 3:0 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Brozany - Písek 1:2 np (1:1)

    26.kolo

    So 04.05. 10:15 Vltavín - Velvary 1:3 (0:0)
    So 04.05. 10:15 Radotín - Dobrovice 1:0 np (0:0)
    So 04.05. 10:15 Vyšehrad - Brozany 7:1 (5:0)
    So 04.05. 10:15 Písek - Štěchovice 1:2 (0:1)
    So 04.05. 10:30 Litoměřicko - Převýšov 1:0 np (0:0)
    So 04.05. 17:00 Ústí n.O. - Králův Dvůr 0:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Domažlice - Benešov 4:1 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Zápy - Karlovy Vary 3:5 (3:2)

    33.kolo

    St 24.04. 17:00 Písek - Vltavín 0:2 (0:1)
    St 08.05. 10:15 Vyšehrad - Zápy 2:0 (2:0)
    St 08.05. 10:15 Převýšov - Velvary 3:1 (2:0)
    St 08.05. 14:00 Litoměřicko - Ústí n.O. 3:1 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Živanice - Radotín 2:3 np (2:2)
    St 08.05. 17:00 Štěchovice - Domažlice 0:1 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Brozany - Králův Dvůr 2:1 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Dobrovice - Karlovy Vary 0:2 (0:2)

    27.kolo

    St 01.05. 10:15 Písek - Ústí n.O. 1:2 (1:1)
    So 11.05. 10:15 Převýšov - Radotín 3:4 np (3:3)
    So 11.05. 10:15 Benešov - Králův Dvůr 2:1 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Dobrovice - Zápy 1:0 np (0:0)
    So 11.05. 17:00 Velvary - Domažlice 2:1 np (1:1)
    Ne 12.05. 10:30 Karlovy Vary - Vltavín 1:4 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Štěchovice - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Brozany - Živanice 0:3 (0:3)

    28.kolo

    So 18.05. 10:15 Vltavín - Dobrovice 1:0 (0:0)
    So 18.05. 10:15 Vyšehrad - Písek 1:0 (1:0)
    So 18.05. 10:30 Králův Dvůr - Velvary 8:1 (3:0)
    So 18.05. 10:30 Litoměřicko - Brozany 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Ústí n.O. - Benešov 0:1 np (0:0)
    So 18.05. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 4:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Živanice - Štěchovice 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Zápy - Převýšov 3:2 (1:2)

    29.kolo

    So 25.05. 10:15 Vyšehrad - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 25.05. 10:15 Písek - Živanice 3:1 (1:0)
    So 25.05. 10:15 Převýšov - Vltavín 2:4 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Dobrovice - Domažlice 3:2 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Velvary - Benešov 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 3:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Štěchovice - Litoměřicko 0:3 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Brozany - Radotín 0:2 (0:1)

    34.kolo

    St 29.05. 17:00 Ústí n.O. - Dobrovice 3:2 np (2:2)
    St 29.05. 17:00 Benešov - Brozany 3:2 (1:1)
    St 29.05. 17:00 Králův Dvůr - Štěchovice 4:2 (2:0)
    St 29.05. 17:00 Domažlice - Písek 5:4 np (4:4)
    St 29.05. 17:00 Vltavín - Vyšehrad 0:2 (0:0)
    St 29.05. 17:00 Zápy - Živanice 0:1 (0:0)
    St 29.05. 17:00 Radotín - Litoměřicko 1:2 np (1:1)
    St 29.05. 18:00 Karlovy Vary - Převýšov 2:1 np (1:1)

    30.kolo

    So 01.06. 10:15 Benešov - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    So 01.06. 10:15 Radotín - Štěchovice 4:3 (3:1)
    So 01.06. 10:30 Králův Dvůr - Dobrovice 1:2 (0:1)
    So 01.06. 10:30 Litoměřicko - Písek 3:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Ústí n.O. - Velvary 2:1 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Domažlice - Převýšov 2:0 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Živanice - Vyšehrad 1:2 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Zápy - Brozany 3:1 (1:0)

    31.kolo

    So 08.06. 10:15 Písek - Radotín 1:4 (1:2)
    So 08.06. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 4:2 (3:1)
    So 08.06. 17:00 Živanice - Ústí n.O. 2:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Vyšehrad - Litoměřicko 7:1 (5:0)
    So 08.06. 17:00 Brozany - Vltavín 0:2 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Dobrovice - Benešov 2:1 np (1:1)
    Ne 09.06. 10:30 Karlovy Vary - Velvary 3:4 (2:2)
    Ne 09.06. 17:00 Štěchovice - Zápy 4:5 np (4:4)

    32.kolo

    St 05.06. 17:00 Vltavín - Štěchovice 3:1 (1:1)
    St 05.06. 18:00 Zápy - Písek 2:0 (0:0)
    St 05.06. 18:00 Litoměřicko - Živanice 0:2 (0:1)
    St 12.06. 17:00 Domažlice - Brozany 2:0 (1:0)
    St 12.06. 18:00 Ústí n.O. - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 15.06. 10:15 Benešov - Převýšov 2:3 (2:1)
    So 15.06. 10:15 Radotín - Vyšehrad 2:1 np (1:1)
    So 15.06. 13:00 Velvary - Dobrovice 1:3 (1:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 32 20 4 3 5 65:31 71
    2. 32 19 3 4 6 56:36 67
    3. 32 20 2 1 9 67:38 65
    4. 32 15 8 3 6 50:33 64
    5. 32 15 6 2 9 59:42 59
    6. 32 14 1 5 12 49:52 49
    7. 32 14 3 1 14 42:50 49
    8. 32 13 2 5 12 47:42 48
    9. 32 11 5 2 14 32:44 45
    10. 32 11 4 3 14 40:45 44
    11. 32 10 5 4 13 48:58 44
    12. 32 10 3 6 13 50:58 42
    13. 32 11 2 4 15 48:58 41
    14. 32 9 2 6 15 46:43 37
    15. 32 6 6 3 17 41:62 33
    16. 32 8 1 4 19 44:62 30
    17. 32 5 4 5 18 32:62 28