Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 12853
  • Návštěvy: 203/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14564
    Týden:
    203
    Dnes:
    31
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 21:00 Man United - Leicester 2:1 (1:0)
    So 11.08. 13:30 Newcastle - Tottenham 1:2 (1:2)
    So 11.08. 16:00 Bournemouth - Cardiff City 2:0 (1:0)
    So 11.08. 16:00 Fulham - Crystal Palace 0:2 (0:1)
    So 11.08. 16:00 Huddersfield - Chelsea 0:3 (0:2)
    So 11.08. 16:00 Watford - Brighton 2:0 (1:0)
    So 11.08. 18:30 Wolwes - Everton 2:2 (1:1)
    Ne 12.08. 14:30 Southampton - Burnley 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 14:30 Liverpool - West Ham 4:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Arsenal - Man City 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 18.08. 13:30 Cardiff City - Newcastle 0:0 (0:0)
    So 18.08. 16:00 Everton - Southampton 2:1 (2:0)
    So 18.08. 16:00 West Ham - Bournemouth 1:2 (1:0)
    So 18.08. 16:00 Leicester - Wolwes 2:0 (2:0)
    So 18.08. 16:00 Tottenham - Fulham 3:1 (1:0)
    So 18.08. 18:30 Chelsea - Arsenal 3:2 (2:2)
    Ne 19.08. 14:30 Burnley - Watford 1:3 (1:1)
    Ne 19.08. 14:30 Man City - Huddersfield 6:1 (3:1)
    Ne 19.08. 17:00 Brighton - Man United 3:2 (3:1)
    Po 20.08. 21:00 Crystal Palace - Liverpool 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 25.08. 13:30 Wolwes - Man City 1:1 (0:0)
    So 25.08. 16:00 Bournemouth - Everton 2:2 (0:0)
    So 25.08. 16:00 Southampton - Leicester 1:2 (0:0)
    So 25.08. 16:00 Arsenal - West Ham 3:1 (1:1)
    So 25.08. 16:00 Huddersfield - Cardiff City 0:0 (0:0)
    So 25.08. 18:30 Liverpool - Brighton 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 14:30 Watford - Crystal Palace 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Fulham - Burnley 4:2 (3:2)
    Ne 26.08. 17:00 Newcastle - Chelsea 1:2 (0:0)
    Po 27.08. 21:00 Man United - Tottenham 0:3 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 13:30 Leicester - Liverpool 1:2 (0:2)
    So 01.09. 16:00 Brighton - Fulham 2:2 (0:1)
    So 01.09. 16:00 Chelsea - Bournemouth 2:0 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Everton - Huddersfield 1:1 (1:1)
    So 01.09. 16:00 Crystal Palace - Southampton 0:2 (0:0)
    So 01.09. 16:00 West Ham - Wolwes 0:1 (0:0)
    So 01.09. 18:30 Man City - Newcastle 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 14:30 Cardiff City - Arsenal 2:3 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Burnley - Man United 0:2 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Watford - Tottenham 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 15.09. 13:30 Tottenham - Liverpool 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Bournemouth - Leicester 4:2 (3:0)
    So 15.09. 16:00 Newcastle - Arsenal 1:2 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Man City - Fulham 3:0 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Chelsea - Cardiff City 4:1 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Huddersfield - Crystal Palace 0:1 (0:1)
    So 15.09. 18:30 Watford - Man United 1:2 (0:2)
    Ne 16.09. 14:30 Wolwes - Burnley 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 17:00 Everton - West Ham 1:3 (1:2)
    Po 17.09. 21:00 Southampton - Brighton 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 22.09. 13:30 Fulham - Watford 1:1 (0:1)
    So 22.09. 16:00 Burnley - Bournemouth 4:0 (2:0)
    So 22.09. 16:00 Cardiff City - Man City 0:5 (0:3)
    So 22.09. 16:00 Crystal Palace - Newcastle 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Man United - Wolwes 1:1 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Leicester - Huddersfield 3:1 (1:1)
    So 22.09. 16:00 Liverpool - Southampton 3:0 (3:0)
    So 22.09. 18:30 Brighton - Tottenham 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 14:30 West Ham - Chelsea 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 17:00 Arsenal - Everton 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 29.09. 13:30 West Ham - Man United 3:1 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Arsenal - Watford 2:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Newcastle - Leicester 0:2 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Man City - Brighton 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Wolwes - Southampton 2:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Huddersfield - Tottenham 0:2 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Everton - Fulham 3:0 (0:0)
    So 29.09. 18:30 Chelsea - Liverpool 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 17:00 Cardiff City - Burnley 1:2 (0:0)
    Po 01.10. 21:00 Bournemouth - Crystal Palace 2:1 (1:0)

    8.kolo

    05.10. 21:00 Brighton - West Ham 1:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Tottenham - Cardiff City 1:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Watford - Bournemouth 0:4 (0:3)
    So 06.10. 16:00 Leicester - Everton 1:2 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Crystal Palace - Wolwes 0:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Burnley - Huddersfield 1:1 (1:0)
    So 06.10. 18:30 Man United - Newcastle 3:2 (0:2)
    Ne 07.10. 13:00 Fulham - Arsenal 1:5 (1:1)
    Ne 07.10. 15:15 Southampton - Chelsea 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 17:30 Liverpool - Man City 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 20.10. 13:30 Chelsea - Man United 2:2 (1:0)
    So 20.10. 16:00 West Ham - Tottenham 0:1 (0:1)
    So 20.10. 16:00 Newcastle - Brighton 0:1 (0:1)
    So 20.10. 16:00 Man City - Burnley 5:0 (1:0)
    So 20.10. 16:00 Wolwes - Watford 0:2 (0:2)
    So 20.10. 16:00 Cardiff City - Fulham 4:2 (2:2)
    So 20.10. 16:00 Bournemouth - Southampton 0:0 (0:0)
    So 20.10. 18:30 Huddersfield - Liverpool 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 17:00 Everton - Crystal Palace 2:0 (0:0)
    Po 22.10. 21:00 Arsenal - Leicester 3:1 (1:1)

    10.kolo

    So 27.10. 16:00 Brighton - Wolwes 1:0 (0:0)
    So 27.10. 16:00 Southampton - Newcastle 0:0 (0:0)
    So 27.10. 16:00 Liverpool - Cardiff City 4:1 (1:0)
    So 27.10. 16:00 Fulham - Bournemouth 0:3 (0:1)
    So 27.10. 16:00 Watford - Huddersfield 3:0 (2:0)
    So 27.10. 18:30 Leicester - West Ham 1:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Crystal Palace - Arsenal 2:2 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Burnley - Chelsea 0:4 (0:1)
    Ne 28.10. 17:00 Man United - Everton 2:1 (1:0)
    Po 29.10. 21:00 Tottenham - Man City 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 03.11. 13:30 Bournemouth - Man United 1:2 (1:1)
    So 03.11. 16:00 Cardiff City - Leicester 0:1 (0:0)
    So 03.11. 16:00 Everton - Brighton 3:1 (1:1)
    So 03.11. 16:00 West Ham - Burnley 4:2 (1:1)
    So 03.11. 16:00 Newcastle - Watford 1:0 (0:0)
    So 03.11. 18:30 Arsenal - Liverpool 1:1 (0:0)
    So 03.11. 20:45 Wolwes - Tottenham 2:3 (0:2)
    Ne 04.11. 16:00 Man City - Southampton 6:1 (4:1)
    Ne 04.11. 17:00 Chelsea - Crystal Palace 3:1 (1:0)
    Po 05.11. 21:00 Huddersfield - Fulham 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 10.11. 13:30 Cardiff City - Brighton 2:1 (0:0)
    So 10.11. 16:00 Southampton - Watford 1:1 (1:0)
    So 10.11. 16:00 Newcastle - Bournemouth 2:1 (2:1)
    So 10.11. 16:00 Leicester - Burnley 0:0 (0:0)
    So 10.11. 16:00 Huddersfield - West Ham 1:1 (1:0)
    So 10.11. 18:30 Crystal Palace - Tottenham 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 13:00 Liverpool - Fulham 2:0 (1:0)
    Ne 11.11. 15:15 Chelsea - Everton 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 17:30 Man City - Man United 3:1 (1:0)
    Ne 11.11. 17:30 Arsenal - Wolwes 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 24.11. 16:00 Man United - Crystal Palace 0:0 (0:0)
    So 24.11. 16:00 Brighton - Leicester 1:1 (1:0)
    So 24.11. 16:00 West Ham - Man City 0:4 (0:3)
    So 24.11. 16:00 Fulham - Southampton 3:2 (2:1)
    So 24.11. 16:00 Everton - Cardiff City 1:0 (0:0)
    So 24.11. 16:00 Watford - Liverpool 0:3 (0:0)
    So 24.11. 18:30 Tottenham - Chelsea 3:1 (2:0)
    Ne 25.11. 14:30 Bournemouth - Arsenal 1:2 (1:1)
    Ne 25.11. 17:00 Wolwes - Huddersfield 0:2 (0:1)
    Po 26.11. 21:00 Burnley - Newcastle 1:2 (1:2)

    14.kolo

    30.11. 21:00 Cardiff City - Wolwes 2:1 (0:1)
    So 01.12. 16:00 Newcastle - West Ham 0:3 (0:1)
    So 01.12. 16:00 Man City - Bournemouth 3:1 (1:1)
    So 01.12. 16:00 Leicester - Watford 2:0 (2:0)
    So 01.12. 16:00 Huddersfield - Brighton 1:2 (1:1)
    So 01.12. 16:00 Crystal Palace - Burnley 2:0 (1:0)
    So 01.12. 18:30 Southampton - Man United 2:2 (2:2)
    Ne 02.12. 13:00 Chelsea - Fulham 2:0 (1:0)
    Ne 02.12. 15:05 Arsenal - Tottenham 4:2 (1:2)
    Ne 02.12. 17:15 Liverpool - Everton 1:0 (0:0)

    15.kolo

    Út 04.12. 20:45 Bournemouth - Huddersfield 2:1 (2:1)
    Út 04.12. 20:45 West Ham - Cardiff City 3:1 (0:0)
    Út 04.12. 20:45 Brighton - Crystal Palace 3:1 (3:0)
    Út 04.12. 21:00 Watford - Man City 1:2 (0:1)
    St 05.12. 20:45 Burnley - Liverpool 1:3 (0:0)
    St 05.12. 20:45 Fulham - Leicester 1:1 (1:0)
    St 05.12. 20:45 Wolwes - Chelsea 2:1 (0:1)
    St 05.12. 20:45 Everton - Newcastle 1:1 (1:1)
    St 05.12. 21:00 Man United - Arsenal 2:2 (1:1)
    St 05.12. 21:00 Tottenham - Southampton 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 08.12. 13:30 Bournemouth - Liverpool 0:4 (0:1)
    So 08.12. 16:00 Arsenal - Huddersfield 1:0 (0:0)
    So 08.12. 16:00 Man United - Fulham 4:1 (3:0)
    So 08.12. 16:00 West Ham - Crystal Palace 3:2 (0:1)
    So 08.12. 16:00 Cardiff City - Southampton 1:0 (0:0)
    So 08.12. 16:00 Burnley - Brighton 1:0 (1:0)
    So 08.12. 18:30 Chelsea - Man City 2:0 (1:0)
    So 08.12. 20:45 Leicester - Tottenham 0:2 (0:1)
    Ne 09.12. 17:00 Newcastle - Wolwes 1:2 (1:1)
    Po 10.12. 21:00 Everton - Watford 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 15.12. 13:30 Man City - Everton 3:1 (1:0)
    So 15.12. 16:00 Watford - Cardiff City 3:2 (1:0)
    So 15.12. 16:00 Tottenham - Burnley 1:0 (0:0)
    So 15.12. 16:00 Wolwes - Bournemouth 2:0 (1:0)
    So 15.12. 16:00 Huddersfield - Newcastle 0:1 (0:0)
    So 15.12. 16:00 Crystal Palace - Leicester 1:0 (1:0)
    So 15.12. 18:30 Fulham - West Ham 0:2 (0:2)
    Ne 16.12. 14:30 Southampton - Arsenal 3:2 (2:1)
    Ne 16.12. 14:30 Brighton - Chelsea 1:2 (0:2)
    Ne 16.12. 17:00 Liverpool - Man United 3:1 (1:1)

    18.kolo

    21.12. 21:00 Wolwes - Liverpool 0:2 (0:1)
    So 22.12. 13:30 Arsenal - Burnley 3:1 (1:0)
    So 22.12. 16:00 Huddersfield - Southampton 1:3 (0:2)
    So 22.12. 16:00 Bournemouth - Brighton 2:0 (1:0)
    So 22.12. 16:00 Man City - Crystal Palace 2:3 (1:2)
    So 22.12. 16:00 Newcastle - Fulham 0:0 (0:0)
    So 22.12. 16:00 West Ham - Watford 0:2 (0:1)
    So 22.12. 16:00 Chelsea - Leicester 0:1 (0:0)
    So 22.12. 18:30 Cardiff City - Man United 1:5 (1:3)
    Ne 23.12. 17:00 Everton - Tottenham 2:6 (1:3)

    19.kolo

    St 26.12. 13:30 Fulham - Wolwes 1:1 (0:0)
    St 26.12. 16:00 Liverpool - Newcastle 4:0 (1:0)
    St 26.12. 16:00 Burnley - Everton 1:5 (1:3)
    St 26.12. 16:00 Crystal Palace - Cardiff City 0:0 (0:0)
    St 26.12. 16:00 Leicester - Man City 2:1 (1:1)
    St 26.12. 16:00 Tottenham - Bournemouth 5:0 (3:0)
    St 26.12. 16:00 Man United - Huddersfield 3:1 (1:0)
    St 26.12. 18:15 Brighton - Arsenal 1:1 (1:1)
    St 26.12. 20:30 Watford - Chelsea 1:2 (1:1)
    Čt 27.12. 20:45 Southampton - West Ham 1:2 (0:0)

    20.kolo

    So 29.12. 16:00 Brighton - Everton 1:0 (0:0)
    So 29.12. 16:00 Tottenham - Wolwes 1:3 (1:0)
    So 29.12. 16:00 Watford - Newcastle 1:1 (0:1)
    So 29.12. 16:00 Leicester - Cardiff City 0:1 (0:0)
    So 29.12. 16:00 Fulham - Huddersfield 1:0 (0:0)
    So 29.12. 18:30 Liverpool - Arsenal 5:1 (4:1)
    Ne 30.12. 13:00 Crystal Palace - Chelsea 0:1 (0:0)
    Ne 30.12. 15:15 Southampton - Man City 1:3 (1:3)
    Ne 30.12. 15:15 Burnley - West Ham 2:0 (2:0)
    Ne 30.12. 17:30 Man United - Bournemouth 4:1 (3:1)

    21.kolo

    Út 01.01. 13:30 Everton - Leicester 0:1 (0:0)
    Út 01.01. 16:00 Arsenal - Fulham 4:1 (1:0)
    Út 01.01. 18:30 Cardiff City - Tottenham 0:3 (0:3)
    St 02.01. 20:45 West Ham - Brighton 2:2 (0:0)
    St 02.01. 20:45 Chelsea - Southampton 0:0 (0:0)
    St 02.01. 20:45 Bournemouth - Watford 3:3 (3:3)
    St 02.01. 20:45 Wolwes - Crystal Palace 0:2 (0:0)
    St 02.01. 20:45 Huddersfield - Burnley 1:2 (1:1)
    St 02.01. 21:00 Newcastle - Man United 0:2 (0:0)
    Čt 03.01. 21:00 Man City - Liverpool 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 12.01. 13:30 West Ham - Arsenal 1:0 (0:0)
    So 12.01. 16:00 Burnley - Fulham 2:1 (2:1)
    So 12.01. 16:00 Cardiff City - Huddersfield 0:0 (0:0)
    So 12.01. 16:00 Brighton - Liverpool 0:1 (0:0)
    So 12.01. 16:00 Crystal Palace - Watford 1:2 (1:0)
    So 12.01. 16:00 Leicester - Southampton 1:2 (0:2)
    So 12.01. 18:30 Chelsea - Newcastle 2:1 (1:1)
    Ne 13.01. 15:15 Everton - Bournemouth 2:0 (0:0)
    Ne 13.01. 17:30 Tottenham - Man United 0:1 (0:1)
    Po 14.01. 21:00 Man City - Wolwes 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 19.01. 13:30 Wolwes - Leicester 4:3 (2:0)
    So 19.01. 16:00 Southampton - Everton 2:1 (0:0)
    So 19.01. 16:00 Newcastle - Cardiff City 3:0 (1:0)
    So 19.01. 16:00 Liverpool - Crystal Palace 4:3 (0:1)
    So 19.01. 16:00 Bournemouth - West Ham 2:0 (0:0)
    So 19.01. 16:00 Watford - Burnley 0:0 (0:0)
    So 19.01. 16:00 Man United - Brighton 2:1 (2:0)
    So 19.01. 18:30 Arsenal - Chelsea 2:0 (2:0)
    Ne 20.01. 14:30 Huddersfield - Man City 0:3 (0:1)
    Ne 20.01. 17:00 Fulham - Tottenham 1:2 (1:0)

    24.kolo

    Út 29.01. 20:45 Fulham - Brighton 4:2 (0:2)
    Út 29.01. 20:45 Wolwes - West Ham 3:0 (0:0)
    Út 29.01. 20:45 Huddersfield - Everton 0:1 (0:1)
    Út 29.01. 20:45 Arsenal - Cardiff City 2:1 (0:0)
    Út 29.01. 21:00 Man United - Burnley 2:2 (0:0)
    Út 29.01. 21:00 Newcastle - Man City 2:1 (0:1)
    St 30.01. 20:45 Southampton - Crystal Palace 1:1 (0:1)
    St 30.01. 20:45 Bournemouth - Chelsea 4:0 (0:0)
    St 30.01. 21:00 Liverpool - Leicester 1:1 (1:1)
    St 30.01. 21:00 Tottenham - Watford 2:1 (0:1)

    25.kolo

    So 02.02. 13:30 Tottenham - Newcastle 1:0 (0:0)
    So 02.02. 16:00 Everton - Wolwes 1:3 (1:2)
    So 02.02. 16:00 Crystal Palace - Fulham 2:0 (1:0)
    So 02.02. 16:00 Chelsea - Huddersfield 5:0 (2:0)
    So 02.02. 16:00 Brighton - Watford 0:0 (0:0)
    So 02.02. 16:00 Burnley - Southampton 1:1 (0:0)
    So 02.02. 18:30 Cardiff City - Bournemouth 2:0 (1:0)
    Ne 03.02. 15:05 Leicester - Man United 0:1 (0:1)
    Ne 03.02. 17:30 Man City - Arsenal 3:1 (2:1)
    Po 04.02. 21:00 West Ham - Liverpool 1:1 (1:1)

    26.kolo

    So 09.02. 13:30 Fulham - Man United 0:3 (0:2)
    So 09.02. 16:00 Huddersfield - Arsenal 1:2 (0:2)
    So 09.02. 16:00 Crystal Palace - West Ham 1:1 (0:1)
    So 09.02. 16:00 Watford - Everton 1:0 (0:0)
    So 09.02. 16:00 Southampton - Cardiff City 1:2 (0:0)
    So 09.02. 16:00 Liverpool - Bournemouth 3:0 (2:0)
    So 09.02. 18:30 Brighton - Burnley 1:3 (0:1)
    Ne 10.02. 14:30 Tottenham - Leicester 3:1 (1:0)
    Ne 10.02. 17:00 Man City - Chelsea 6:0 (4:0)
    Po 11.02. 21:00 Wolwes - Newcastle 1:1 (0:0)

    27.kolo

    St 06.02. 20:45 Everton - Man City 0:2 (0:1)
    22.02. 20:45 Cardiff City - Watford 1:5 (0:1)
    22.02. 20:45 West Ham - Fulham 3:1 (2:1)
    So 23.02. 13:30 Burnley - Tottenham 2:1 (0:0)
    So 23.02. 16:00 Bournemouth - Wolwes 1:1 (1:0)
    So 23.02. 16:00 Newcastle - Huddersfield 2:0 (0:0)
    So 23.02. 18:30 Leicester - Crystal Palace 1:4 (0:1)
    Ne 24.02. 15:05 Man United - Liverpool 0:0 (0:0)
    Ne 24.02. 15:05 Arsenal - Southampton 2:0 (2:0)
    St 03.04. 20:45 Chelsea - Brighton 3:0 (1:0)

    28.kolo

    Út 26.02. 20:45 Huddersfield - Wolwes 1:0 (0:0)
    Út 26.02. 20:45 Leicester - Brighton 2:1 (1:0)
    Út 26.02. 20:45 Cardiff City - Everton 0:3 (0:1)
    Út 26.02. 21:00 Newcastle - Burnley 2:0 (2:0)
    St 27.02. 20:45 Arsenal - Bournemouth 5:1 (2:1)
    St 27.02. 20:45 Southampton - Fulham 2:0 (2:0)
    St 27.02. 21:00 Chelsea - Tottenham 2:0 (0:0)
    St 27.02. 21:00 Liverpool - Watford 5:0 (2:0)
    St 27.02. 21:00 Man City - West Ham 1:0 (0:0)
    St 27.02. 21:00 Crystal Palace - Man United 1:3 (0:1)

    29.kolo

    So 02.03. 13:30 Tottenham - Arsenal 1:1 (0:1)
    So 02.03. 16:00 Wolwes - Cardiff City 2:0 (2:0)
    So 02.03. 16:00 Burnley - Crystal Palace 1:3 (0:1)
    So 02.03. 16:00 Brighton - Huddersfield 1:0 (0:0)
    So 02.03. 16:00 Man United - Southampton 3:2 (0:1)
    So 02.03. 16:00 Bournemouth - Man City 0:1 (0:0)
    So 02.03. 18:30 West Ham - Newcastle 2:0 (2:0)
    Ne 03.03. 13:00 Watford - Leicester 2:1 (1:0)
    Ne 03.03. 15:05 Fulham - Chelsea 1:2 (1:2)
    Ne 03.03. 17:15 Everton - Liverpool 0:0 (0:0)

    30.kolo

    So 09.03. 13:30 Crystal Palace - Brighton 1:2 (0:1)
    So 09.03. 16:00 Huddersfield - Bournemouth 0:2 (0:1)
    So 09.03. 16:00 Newcastle - Everton 3:2 (0:2)
    So 09.03. 16:00 Cardiff City - West Ham 2:0 (1:0)
    So 09.03. 16:00 Leicester - Fulham 3:1 (1:0)
    So 09.03. 16:00 Southampton - Tottenham 2:1 (0:1)
    So 09.03. 18:30 Man City - Watford 3:1 (0:0)
    Ne 10.03. 13:00 Liverpool - Burnley 4:2 (2:1)
    Ne 10.03. 15:05 Chelsea - Wolwes 1:1 (0:0)
    Ne 10.03. 17:30 Arsenal - Man United 2:0 (1:0)

    32.kolo

    So 30.03. 13:30 Fulham - Man City 0:2 (0:2)
    So 30.03. 16:00 Leicester - Bournemouth 2:0 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Man United - Watford 2:1 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Brighton - Southampton 0:1 (0:0)
    So 30.03. 16:00 Burnley - Wolwes 2:0 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Crystal Palace - Huddersfield 2:0 (0:0)
    So 30.03. 18:30 West Ham - Everton 0:2 (0:2)
    Ne 31.03. 15:05 Cardiff City - Chelsea 1:2 (0:0)
    Ne 31.03. 17:30 Liverpool - Tottenham 2:1 (1:0)
    Po 01.04. 21:00 Arsenal - Newcastle 2:0 (1:0)

    33.kolo

    Út 02.04. 20:45 Watford - Fulham 4:1 (1:1)
    Út 02.04. 20:45 Wolwes - Man United 2:1 (1:1)
    St 03.04. 20:45 Man City - Cardiff City 2:0 (2:0)
    05.04. 21:00 Southampton - Liverpool 1:3 (1:1)
    So 06.04. 16:00 Bournemouth - Burnley 1:3 (1:2)
    So 06.04. 16:00 Newcastle - Crystal Palace 0:1 (0:0)
    So 06.04. 16:00 Huddersfield - Leicester 1:4 (0:1)
    Ne 07.04. 15:05 Everton - Arsenal 1:0 (1:0)
    Po 08.04. 21:00 Chelsea - West Ham 2:0 (1:0)
    Út 23.04. 20:45 Tottenham - Brighton 1:0 (0:0)

    34.kolo

    12.04. 21:00 Leicester - Newcastle 0:1 (0:1)
    So 13.04. 13:30 Tottenham - Huddersfield 4:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Southampton - Wolwes 3:1 (2:1)
    So 13.04. 16:00 Burnley - Cardiff City 2:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Fulham - Everton 2:0 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Brighton - Bournemouth 0:5 (0:1)
    So 13.04. 18:30 Man United - West Ham 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 15:05 Crystal Palace - Man City 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 17:30 Liverpool - Chelsea 2:0 (0:0)
    Po 15.04. 21:00 Watford - Arsenal 0:1 (0:1)

    36.kolo

    So 20.04. 13:30 Man City - Tottenham 1:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Wolwes - Brighton 0:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Huddersfield - Watford 1:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 West Ham - Leicester 2:2 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Bournemouth - Fulham 0:1 (0:0)
    So 20.04. 18:30 Newcastle - Southampton 3:1 (2:0)
    Ne 21.04. 14:30 Everton - Man United 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Arsenal - Crystal Palace 2:3 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Cardiff City - Liverpool 0:2 (0:0)
    Po 22.04. 21:00 Chelsea - Burnley 2:2 (2:2)

    31.kolo

    So 16.03. 16:00 Burnley - Leicester 1:2 (1:1)
    So 16.03. 16:00 West Ham - Huddersfield 4:3 (1:2)
    So 16.03. 16:00 Bournemouth - Newcastle 2:2 (0:1)
    Ne 17.03. 15:15 Fulham - Liverpool 1:2 (0:1)
    Ne 17.03. 17:30 Everton - Chelsea 2:0 (0:0)
    St 03.04. 20:45 Tottenham - Crystal Palace 2:0 (0:0)
    Út 16.04. 20:45 Brighton - Cardiff City 0:2 (0:1)
    Út 23.04. 20:45 Watford - Southampton 1:1 (0:1)
    St 24.04. 20:45 Wolwes - Arsenal 3:1 (3:0)
    St 24.04. 21:00 Man United - Man City 0:2 (0:0)

    35.kolo

    26.04. 21:00 Liverpool - Huddersfield 5:0 (3:0)
    So 27.04. 13:30 Tottenham - West Ham 0:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Watford - Wolwes 1:2 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Southampton - Bournemouth 3:3 (1:2)
    So 27.04. 16:00 Fulham - Cardiff City 1:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Crystal Palace - Everton 0:0 (0:0)
    So 27.04. 18:30 Brighton - Newcastle 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 13:00 Leicester - Arsenal 3:0 (0:0)
    Ne 28.04. 15:05 Burnley - Man City 0:1 (0:0)
    Ne 28.04. 17:30 Man United - Chelsea 1:1 (1:1)

    37.kolo

    03.05. 21:00 Everton - Burnley 2:0 (2:0)
    So 04.05. 13:30 Bournemouth - Tottenham 1:0 (0:0)
    So 04.05. 16:00 Wolwes - Fulham 1:0 (0:0)
    So 04.05. 16:00 West Ham - Southampton 3:0 (1:0)
    So 04.05. 18:30 Cardiff City - Crystal Palace 2:3 (1:2)
    So 04.05. 20:45 Newcastle - Liverpool 2:3 (1:2)
    Ne 05.05. 15:00 Huddersfield - Man United 1:1 (0:1)
    Ne 05.05. 15:00 Chelsea - Watford 3:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:30 Arsenal - Brighton 1:1 (1:0)
    Po 06.05. 21:00 Man City - Leicester 1:0 (0:0)

    38.kolo

    Ne 12.05. 16:00 Burnley - Arsenal 1:3 (0:0)
    Ne 12.05. 16:00 Watford - West Ham 1:4 (0:2)
    Ne 12.05. 16:00 Fulham - Newcastle 0:4 (0:2)
    Ne 12.05. 16:00 Crystal Palace - Bournemouth 5:3 (3:1)
    Ne 12.05. 16:00 Leicester - Chelsea 0:0 (0:0)
    Ne 12.05. 16:00 Southampton - Huddersfield 1:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:00 Tottenham - Everton 2:2 (1:0)
    Ne 12.05. 16:00 Man United - Cardiff City 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 16:00 Brighton - Man City 1:4 (1:2)
    Ne 12.05. 16:00 Liverpool - Wolwes 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 32 2 4 95:23 98
    2. 38 30 7 1 89:22 97
    3. 38 21 9 8 63:39 72
    4. 38 23 2 13 67:39 71
    5. 38 21 7 10 73:51 70
    6. 38 19 9 10 65:54 66
    7. 38 16 9 13 47:46 57
    8. 38 15 9 14 54:46 54
    9. 38 15 7 16 51:48 52
    10. 38 15 7 16 52:55 52
    11. 38 14 8 16 52:59 50
    12. 38 14 7 17 51:53 49
    13. 38 12 9 17 42:48 45
    14. 38 13 6 19 56:70 45
    15. 38 11 7 20 45:68 40
    16. 38 9 12 17 45:65 39
    17. 38 9 9 20 35:60 36
    18. 38 10 4 24 34:69 34
    19. 38 7 5 26 34:81 26
    20. 38 3 7 28 22:76 16