Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 12857
  • Návštěvy: 58/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23976
    Týden:
    58
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Choltice - Sruby 2:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Rozhovice - Řečany 2:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Nasavrky - Libišany 1:3 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Dobříkov - Skuteč 2:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Prosetín - L.Bohdaneč 1:2 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Horní Jelení - Mateřov 6:1 (3:1)
    Ne 12.08. 17:00 Proseč - Stolany 7:0 (2:0)

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Skuteč - Proseč 6:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Libišany - Dobříkov 5:1 (3:0)
    So 18.08. 17:00 Mateřov - Rozhovice 0:2 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 L.Bohdaneč - Stolany 3:2 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Řečany - Nasavrky 3:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Sruby - Horní Jelení 0:4 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Prosetín - Choltice 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Choltice - L.Bohdaneč 1:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Rozhovice - Sruby 6:1 (5:0)
    So 25.08. 17:00 Dobříkov - Řečany 0:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Stolany - Skuteč 0:3 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Horní Jelení - Prosetín 5:0 (4:0)
    Ne 26.08. 17:00 Nasavrky - Mateřov 3:2 np (2:2)
    Ne 26.08. 17:00 Proseč - Libišany 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 L.Bohdaneč - Skuteč 5:4 np (3:2)
    So 01.09. 10:15 Choltice - Horní Jelení 0:3 (0:2)
    So 01.09. 13:30 Mateřov - Dobříkov 2:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Libišany - Stolany 6:5 np (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 Řečany - Proseč 0:3 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Sruby - Nasavrky 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Prosetín - Rozhovice 1:2 (1:1)

    5.kolo

    07.09. 17:00 Proseč - Mateřov 3:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Rozhovice - Choltice 1:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Dobříkov - Sruby 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 17:00 Stolany - Řečany 4:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Skuteč - Libišany 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Horní Jelení - L.Bohdaneč 7:1 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Nasavrky - Prosetín 2:3 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 L.Bohdaneč - Libišany 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Mateřov - Stolany 5:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Choltice - Nasavrky 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Řečany - Skuteč 0:3 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Sruby - Proseč 2:6 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Prosetín - Dobříkov 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Horní Jelení - Rozhovice 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Rozhovice - L.Bohdaneč 0:4 (0:4)
    So 22.09. 16:00 Stolany - Sruby 7:4 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Skuteč - Mateřov 2:1 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Libišany - Řečany 8:1 (3:1)
    Ne 23.09. 16:00 Nasavrky - Horní Jelení 2:5 (2:3)
    Ne 23.09. 16:00 Dobříkov - Choltice 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Proseč - Prosetín 2:5 (1:2)

    8.kolo

    So 29.09. 10:15 L.Bohdaneč - Řečany 2:1 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Mateřov - Libišany 0:7 (0:3)
    So 29.09. 15:30 Choltice - Proseč 2:3 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Rozhovice - Nasavrky 5:1 (3:1)
    Ne 30.09. 15:30 Sruby - Skuteč 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Prosetín - Stolany 3:2 (3:1)
    Ne 30.09. 15:30 Horní Jelení - Dobříkov 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Dobříkov - Rozhovice 4:2 (4:1)
    So 06.10. 15:30 Stolany - Choltice 1:2 (0:2)
    So 06.10. 15:30 Libišany - Sruby 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Nasavrky - L.Bohdaneč 6:2 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Proseč - Horní Jelení 6:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:30 Skuteč - Prosetín 1:2 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:30 Řečany - Mateřov 2:4 (0:3)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 L.Bohdaneč - Mateřov 5:2 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Choltice - Skuteč 3:2 np (0:1)
    So 13.10. 15:00 Rozhovice - Proseč 5:2 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Sruby - Řečany 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Prosetín - Libišany 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Horní Jelení - Stolany 2:3 np (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Nasavrky - Dobříkov 4:3 (1:1)

    11.kolo

    So 20.10. 11:00 Dobříkov - L.Bohdaneč 3:2 (1:1)
    So 20.10. 12:00 Mateřov - Sruby 4:2 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Stolany - Rozhovice 4:2 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Skuteč - Horní Jelení 3:1 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Libišany - Choltice 3:2 (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Proseč - Nasavrky 7:1 (4:1)
    Ne 21.10. 15:00 Řečany - Prosetín 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 L.Bohdaneč - Sruby 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Choltice - Řečany 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Rozhovice - Skuteč 2:1 np (1:1)
    So 27.10. 14:00 Dobříkov - Proseč 1:2 np (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Prosetín - Mateřov 3:2 np (0:2)
    Ne 28.10. 14:00 Horní Jelení - Libišany 0:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:00 Nasavrky - Stolany 4:1 (3:1)

    13.kolo

    So 03.11. 13:30 Proseč - L.Bohdaneč 3:1 (2:1)
    So 03.11. 13:30 Stolany - Dobříkov 3:1 (3:1)
    So 03.11. 13:30 Skuteč - Nasavrky 2:1 (1:0)
    So 03.11. 13:30 Libišany - Rozhovice 8:1 (4:0)
    So 03.11. 13:30 Mateřov - Choltice 2:3 np (2:2)
    Ne 04.11. 10:00 Řečany - Horní Jelení 3:4 (2:2)
    Ne 04.11. 13:30 Sruby - Prosetín 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 23.03. 14:30 Skuteč - Dobříkov 3:2 (2:2)
    So 23.03. 14:30 Mateřov - Horní Jelení 3:1 (1:1)
    So 23.03. 14:30 Stolany - Proseč 2:6 (0:0)
    Ne 24.03. 13:00 Sruby - Choltice 3:2 (3:0)
    Ne 24.03. 14:30 Libišany - Nasavrky 3:1 (0:1)
    Ne 24.03. 14:30 Řečany - Rozhovice 3:2 np (1:2)
    Ne 24.03. 14:30 L.Bohdaneč - Prosetín 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 16:00 Dobříkov - Libišany 0:2 (0:1)
    So 30.03. 16:00 Choltice - Prosetín 1:3 (0:0)
    So 30.03. 16:00 Rozhovice - Mateřov 3:2 np (2:2)
    So 30.03. 16:00 Stolany - L.Bohdaneč 2:6 (0:1)
    Ne 31.03. 16:00 Horní Jelení - Sruby 5:2 (2:1)
    Ne 31.03. 16:00 Nasavrky - Řečany 5:1 (3:0)
    Ne 31.03. 16:00 Proseč - Skuteč 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:00 Skuteč - Stolany 1:3 (0:0)
    So 06.04. 16:00 Libišany - Proseč 3:2 (1:0)
    So 06.04. 16:00 Mateřov - Nasavrky 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 16:00 L.Bohdaneč - Choltice 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:00 Prosetín - Horní Jelení 3:2 np (2:2)
    Ne 07.04. 16:00 Řečany - Dobříkov 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 16:00 Sruby - Rozhovice 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Dobříkov - Mateřov 5:2 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Skuteč - L.Bohdaneč 4:3 np (3:3)
    So 13.04. 16:30 Rozhovice - Prosetín 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Stolany - Libišany 4:11 (0:8)
    Ne 14.04. 16:30 Horní Jelení - Choltice 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Nasavrky - Sruby 5:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Proseč - Řečany 8:0 (2:0)

    18.kolo

    19.04. 15:30 L.Bohdaneč - Horní Jelení 5:1 (2:0)
    19.04. 16:30 Mateřov - Proseč 1:3 (1:2)
    So 20.04. 16:30 Choltice - Rozhovice 0:1 np (0:0)
    So 20.04. 16:30 Libišany - Skuteč 1:2 np (0:1)
    Ne 21.04. 14:30 Sruby - Dobříkov 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:30 Prosetín - Nasavrky 1:2 (1:2)
    Ne 21.04. 16:30 Řečany - Stolany 4:2 (4:2)

    19.kolo

    So 27.04. 16:30 Dobříkov - Prosetín 3:4 (3:1)
    So 27.04. 16:30 Skuteč - Řečany 0:1 np (0:1)
    So 27.04. 16:30 Libišany - L.Bohdaneč 2:3 np (2:2)
    So 27.04. 16:30 Rozhovice - Horní Jelení 3:1 (2:1)
    So 27.04. 16:30 Stolany - Mateřov 4:2 (2:1)
    Ne 28.04. 16:30 Nasavrky - Choltice 5:2 (1:2)
    Ne 28.04. 16:30 Proseč - Sruby 4:1 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 13:15 Mateřov - Skuteč 2:7 (1:4)
    So 04.05. 17:00 Choltice - Dobříkov 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Horní Jelení - Nasavrky 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 L.Bohdaneč - Rozhovice 3:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Prosetín - Proseč 4:3 np (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Řečany - Libišany 0:2 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Sruby - Stolany 1:3 (0:0)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Skuteč - Sruby 2:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Libišany - Mateřov 7:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Stolany - Prosetín 3:2 (2:1)
    Ne 12.05. 14:00 Dobříkov - Horní Jelení 7:2 (5:0)
    Ne 12.05. 17:00 Nasavrky - Rozhovice 2:1 np (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Proseč - Choltice 5:2 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Řečany - L.Bohdaneč 3:0 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Choltice - Stolany 3:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Rozhovice - Dobříkov 2:1 np (0:0)
    So 18.05. 17:00 Mateřov - Řečany 1:2 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Horní Jelení - Proseč 3:2 np
    Ne 19.05. 17:00 L.Bohdaneč - Nasavrky 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Prosetín - Skuteč 2:5
    Ne 19.05. 17:00 Sruby - Libišany 0:7 (0:4)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Dobříkov - Nasavrky 5:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Libišany - Prosetín 3:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Řečany - Sruby 5:0 (5:0)
    So 25.05. 17:00 Mateřov - L.Bohdaneč 2:5 (1:4)
    So 25.05. 17:00 Stolany - Horní Jelení 4:2 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Skuteč - Choltice 3:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Proseč - Rozhovice 4:2 (2:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Choltice - Libišany 2:4 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Rozhovice - Stolany 3:2 np (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Horní Jelení - Skuteč 4:3 np (3:3)
    Ne 02.06. 17:00 L.Bohdaneč - Dobříkov 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Nasavrky - Proseč 3:2 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Prosetín - Řečany 6:0 (4:0)
    Ne 02.06. 17:00 Sruby - Mateřov 4:1 (2:1)

    25.kolo

    07.06. 18:00 Libišany - Horní Jelení 5:1 (4:1)
    So 08.06. 13:30 Mateřov - Prosetín 2:7 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Skuteč - Rozhovice 5:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Stolany - Nasavrky 5:3 (2:2)
    Ne 09.06. 17:00 Proseč - Dobříkov 5:2 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Řečany - Choltice 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Sruby - L.Bohdaneč 0:3 (0:2)

    26.kolo

    14.06. 18:00 Choltice - Mateřov 2:4 (2:2)
    14.06. 18:00 Prosetín - Sruby 6:0 (3:0)
    So 15.06. 11:00 L.Bohdaneč - Proseč 1:2 (1:1)
    So 15.06. 15:00 Dobříkov - Stolany 5:3 (3:1)
    So 15.06. 15:00 Rozhovice - Libišany 5:4 np (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Horní Jelení - Řečany 8:3 (3:2)
    Ne 16.06. 17:00 Nasavrky - Skuteč 3:0 (3:0)
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 3 1 102:33 68
    2. 26 18 1 2 5 94:46 58
    3. 26 15 2 1 8 65:48 50
    4. 26 13 2 6 5 62:39 49
    5. 26 11 6 2 7 55:51 47
    6. 26 12 4 0 10 60:50 44
    7. 26 11 2 2 11 71:66 39
    8. 26 10 2 0 14 56:70 34
    9. 26 10 1 2 13 70:90 34
    10. 26 9 2 0 15 40:69 31
    11. 26 8 0 3 15 49:58 27
    12. 26 7 2 1 16 41:53 26
    13. 26 6 0 4 16 47:88 22
    14. 26 5 1 0 20 31:82 17