Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 12862
  • Návštěvy: 182/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9260
    Týden:
    182
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 28.07. 18:30 Žilina - Nitra 2:1 (1:1)
    So 28.07. 19:00 Sereď - Senica 2:1 (0:1)
    So 28.07. 19:00 Trnava - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    Ne 29.07. 19:00 Slovan Bratislava - Podbrezová 3:0 (1:0)
    Ne 29.07. 19:00 Dunajská Streda - Michalovce 4:1 (3:0)
    Ne 29.07. 19:00 Trenčín - Ružomberok 1:4 (1:1)

    3.kolo

    So 04.08. 19:00 Ružomberok - Žilina 3:1 (1:1)
    So 04.08. 19:00 Podbrezová - Trnava 1:0 (0:0)
    So 04.08. 19:00 Zlaté Moravce - Senica 4:0 (1:0)
    Ne 05.08. 19:00 Trenčín - Sereď 5:1 (2:0)
    Ne 05.08. 19:00 Nitra - Dunajská Streda 2:3 (1:0)
    Ne 05.08. 19:00 Michalovce - Slovan Bratislava 1:2 (0:2)

    4.kolo

    So 11.08. 19:00 Sereď - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
    So 11.08. 19:00 Senica - Podbrezová 1:1 (0:0)
    So 11.08. 19:00 Trnava - Michalovce 3:0 (1:0)
    So 11.08. 19:00 Dunajská Streda - Ružomberok 2:2 (1:1)
    Ne 12.08. 17:30 Žilina - Trenčín 2:3 (1:1)
    Ne 12.08. 19:00 Slovan Bratislava - Nitra 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 18.08. 16:45 Nitra - Trnava 0:0 (0:0)
    So 18.08. 19:00 Žilina - Sereď 2:1 (0:0)
    So 18.08. 19:00 Michalovce - Senica 1:1 (1:1)
    So 18.08. 19:00 Podbrezová - Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 18:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 0:2 (0:0)
    Ne 19.08. 19:00 Trenčín - Dunajská Streda 3:3 (0:1)

    6.kolo

    So 25.08. 16:45 Dunajská Streda - Žilina 0:0 (0:0)
    So 25.08. 19:00 Sereď - Podbrezová 1:2 (1:0)
    So 25.08. 19:00 Zlaté Moravce - Michalovce 2:0 (1:0)
    So 25.08. 19:00 Senica - Nitra 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:30 Slovan Bratislava - Trenčín 3:3 (3:1)
    Ne 26.08. 19:00 Trnava - Ružomberok 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 01.09. 16:45 Žilina - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    So 01.09. 19:00 Dunajská Streda - Sereď 5:0 (3:0)
    So 01.09. 19:00 Ružomberok - Senica 4:0 (2:0)
    So 01.09. 19:00 Nitra - Zlaté Moravce 4:1 (1:1)
    So 01.09. 19:00 Michalovce - Podbrezová 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:30 Trenčín - Trnava 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 15.09. 16:45 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 3:2 (2:0)
    So 15.09. 18:00 Trnava - Žilina 1:2 (0:0)
    So 15.09. 19:00 Sereď - Michalovce 2:1 (0:1)
    So 15.09. 19:00 Podbrezová - Nitra 3:2 (2:1)
    So 15.09. 19:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 1:1 (0:0)
    So 15.09. 19:00 Senica - Trenčín 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 22.09. 18:00 Nitra - Michalovce 2:1 (1:1)
    So 22.09. 19:00 Slovan Bratislava - Sereď 2:1 (2:1)
    So 22.09. 19:00 Žilina - Senica 5:0 (1:0)
    So 22.09. 19:00 Trenčín - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    So 22.09. 19:00 Ružomberok - Podbrezová 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:00 Dunajská Streda - Trnava 3:2 (1:1)

    1.kolo

    So 21.07. 18:30 Senica - Trnava 1:0 (1:0)
    So 21.07. 19:00 Ružomberok - Sereď 0:0 (0:0)
    Ne 22.07. 19:00 Podbrezová - Dunajská Streda 1:2 (0:1)
    Ne 22.07. 19:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 1:4 (1:1)
    Út 21.08. 17:00 Michalovce - Žilina 0:1 (0:1)
    Út 25.09. 18:00 Nitra - Trenčín 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 29.09. 16:00 Sereď - Nitra 2:1 (1:1)
    So 29.09. 18:00 Trnava - Slovan Bratislava 1:2 (1:1)
    So 29.09. 19:00 Michalovce - Ružomberok 2:2 (0:2)
    So 29.09. 19:00 Podbrezová - Trenčín 2:0 (2:0)
    So 29.09. 19:00 Zlaté Moravce - Žilina 1:2 (1:2)
    So 29.09. 19:00 Senica - Dunajská Streda 1:2 (0:0)

    11.kolo

    So 06.10. 16:00 Ružomberok - Nitra 3:1 (2:1)
    So 06.10. 17:00 Slovan Bratislava - Senica 2:2 (0:1)
    So 06.10. 17:00 Žilina - Podbrezová 2:0 (1:0)
    So 06.10. 17:00 Trenčín - Michalovce 1:2 (0:1)
    So 06.10. 18:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 3:1 (2:1)
    Ne 07.10. 17:00 Trnava - Sereď 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 20.10. 13:45 Trnava - Senica 4:1 (2:1)
    So 20.10. 17:00 Sereď - Ružomberok 3:1 (0:1)
    So 20.10. 17:00 Trenčín - Nitra 0:1 (0:1)
    So 20.10. 17:00 Žilina - Michalovce 2:2 (1:0)
    So 20.10. 17:00 Dunajská Streda - Podbrezová 3:2 (1:2)
    So 20.10. 17:00 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 3:1 (2:1)

    13.kolo

    So 27.10. 13:45 Ružomberok - Trenčín 1:0 (0:0)
    So 27.10. 16:00 Podbrezová - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    So 27.10. 17:00 Senica - Sereď 0:0 (0:0)
    So 27.10. 17:00 Michalovce - Dunajská Streda 2:1 (0:0)
    So 27.10. 17:00 Nitra - Žilina 0:2 (0:2)
    Ne 28.10. 17:00 Zlaté Moravce - Trnava 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 03.11. 13:45 Žilina - Ružomberok 3:0 (1:0)
    So 03.11. 17:00 Sereď - Trenčín 3:1 (2:0)
    So 03.11. 17:00 Dunajská Streda - Nitra 1:0 (1:0)
    So 03.11. 17:00 Slovan Bratislava - Michalovce 6:0 (3:0)
    So 03.11. 17:00 Trnava - Podbrezová 2:0 (1:0)
    So 03.11. 17:00 Senica - Zlaté Moravce 3:0 (0:0)

    15.kolo

    So 10.11. 14:30 Trenčín - Žilina 0:2 (0:2)
    So 10.11. 15:00 Ružomberok - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
    So 10.11. 17:00 Podbrezová - Senica 2:4 (1:3)
    Ne 11.11. 15:00 Michalovce - Trnava 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Nitra - Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
    Ne 11.11. 17:00 Zlaté Moravce - Sereď 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 24.11. 13:45 Sereď - Žilina 1:1 (0:1)
    So 24.11. 14:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 1:1 (0:1)
    So 24.11. 14:00 Trnava - Nitra 2:3 (0:1)
    So 24.11. 14:00 Senica - Michalovce 2:4 (2:2)
    So 24.11. 14:00 Zlaté Moravce - Podbrezová 1:0 (1:0)
    So 24.11. 15:00 Dunajská Streda - Trenčín 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 01.12. 13:45 Trenčín - Slovan Bratislava 0:3 (0:2)
    So 01.12. 14:00 Podbrezová - Sereď 1:1 (1:1)
    So 01.12. 14:00 Michalovce - Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
    So 01.12. 14:00 Nitra - Senica 1:0 (1:0)
    So 01.12. 15:30 Žilina - Dunajská Streda 2:2 (1:1)
    Ne 02.12. 14:00 Ružomberok - Trnava 3:1 (1:0)

    18.kolo

    So 08.12. 13:45 Slovan Bratislava - Žilina 5:2 (4:0)
    So 08.12. 14:00 Sereď - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
    So 08.12. 14:00 Senica - Ružomberok 1:1 (1:1)
    So 08.12. 14:00 Zlaté Moravce - Nitra 0:3 (0:0)
    So 08.12. 14:00 Podbrezová - Michalovce 0:1 (0:0)
    So 08.12. 15:45 Trnava - Trenčín 3:1 (2:1)

    19.kolo

    So 16.02. 14:00 Michalovce - Sereď 1:0 (1:0)
    So 16.02. 14:00 Nitra - Podbrezová 1:3 (1:1)
    So 16.02. 14:00 Ružomberok - Zlaté Moravce 4:0 (2:0)
    So 16.02. 14:00 Trenčín - Senica 3:0 (1:0)
    So 16.02. 14:00 Žilina - Trnava 1:1 (0:0)
    So 16.02. 16:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 23.02. 14:00 Sereď - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)
    So 23.02. 14:00 Trnava - Dunajská Streda 3:1 (1:1)
    So 23.02. 14:00 Senica - Žilina 0:1 (0:1)
    So 23.02. 14:00 Zlaté Moravce - Trenčín 3:1 (1:0)
    So 23.02. 14:00 Podbrezová - Ružomberok 0:1 (0:0)
    So 23.02. 16:00 Michalovce - Nitra 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 02.03. 15:30 Nitra - Sereď 0:2 (0:2)
    So 02.03. 15:30 Ružomberok - Michalovce 0:0 (0:0)
    So 02.03. 15:30 Trenčín - Podbrezová 1:1 (1:0)
    So 02.03. 15:30 Žilina - Zlaté Moravce 2:1 (1:1)
    So 02.03. 15:30 Dunajská Streda - Senica 1:0 (0:0)
    Ne 03.03. 18:00 Slovan Bratislava - Trnava 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 09.03. 14:00 Sereď - Trnava 3:1 (0:0)
    So 09.03. 14:00 Senica - Slovan Bratislava 1:2 (1:1)
    So 09.03. 14:00 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:2 (1:0)
    So 09.03. 14:00 Podbrezová - Žilina 0:2 (0:1)
    So 09.03. 14:00 Michalovce - Trenčín 4:2 (3:1)
    So 09.03. 14:00 Nitra - Ružomberok 0:0 (0:0)

    Nadstavba 1.kolo

    So 16.03. 15:30 Sereď - Slovan Bratislava 1:4 (0:2)
    So 16.03. 17:00 Žilina - Michalovce 4:0 (1:0)
    So 16.03. 17:00 Podbrezová - Nitra 1:1 (1:0)
    So 16.03. 17:00 Trenčín - Trnava 0:1 (0:1)
    So 16.03. 17:00 Zlaté Moravce - Senica 3:2 (2:1)
    Ne 17.03. 15:00 Dunajská Streda - Ružomberok 1:1 (0:1)

    Nadstavba 2. kolo

    So 30.03. 16:00 Nitra - Trenčín 2:2 (1:1)
    So 30.03. 17:00 Michalovce - Sereď 2:0 (2:0)
    So 30.03. 17:00 Ružomberok - Žilina 1:1 (0:1)
    So 30.03. 17:00 Senica - Podbrezová 0:0 (0:0)
    So 30.03. 17:00 Trnava - Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 3:1 (0:0)

    Nadstavba 3. kolo

    So 06.04. 15:30 Dunajská Streda - Žilina 1:0 (1:0)
    So 06.04. 17:00 Sereď - Ružomberok 0:1 (0:0)
    So 06.04. 17:00 Trenčín - Senica 2:3 (0:2)
    So 06.04. 17:00 Trnava - Nitra 1:1 (0:0)
    So 06.04. 17:00 Zlaté Moravce - Podbrezová 2:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:00 Slovan Bratislava - Michalovce 4:1 (1:0)

    Nadstavba 4. kolo

    So 13.04. 15:00 Sereď - Dunajská Streda 0:5 (0:3)
    So 13.04. 15:30 Ružomberok - Michalovce 1:0 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Podbrezová - Trnava 0:0 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Senica - Nitra 4:1 (2:0)
    So 13.04. 17:00 Trenčín - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:00 Žilina - Slovan Bratislava 0:3 (0:2)

    Nadstavba 5. kolo

    So 20.04. 17:00 Michalovce - Dunajská Streda 0:2 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Žilina - Sereď 1:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Nitra - Zlaté Moravce 2:2 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Podbrezová - Trenčín 0:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Trnava - Senica 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 15:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 3:2 (1:0)

    Nadstavba 6. kolo

    26.04. 18:30 Nitra - Podbrezová 2:2 (2:2)
    So 27.04. 15:30 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Michalovce - Žilina 2:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Zlaté Moravce - Trnava 1:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Senica - Trenčín 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 15:00 Ružomberok - Sereď 1:0 (1:0)

    Nadstavba 7. kolo

    So 04.05. 17:00 Sereď - Michalovce 2:2 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Trenčín - Nitra 1:4 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Podbrezová - Zlaté Moravce 0:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Senica - Trnava 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 15:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 3:2 (2:1)
    Ne 05.05. 17:00 Žilina - Dunajská Streda 1:2 (0:1)

    Nadstavba 8. kolo

    So 11.05. 15:00 Slovan Bratislava - Žilina 6:2 (3:0)
    So 11.05. 17:00 Dunajská Streda - Sereď 3:4 (1:3)
    So 11.05. 17:00 Michalovce - Ružomberok 0:3 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Zlaté Moravce - Trenčín 2:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Nitra - Senica 2:3 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Trnava - Podbrezová 3:1 (1:1)

    Nadstavba 9. kolo

    So 18.05. 17:00 Michalovce - Slovan Bratislava 3:3 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Ružomberok - Dunajská Streda 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Sereď - Žilina 2:3 (1:3)
    So 18.05. 17:00 Trenčín - Podbrezová 4:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Nitra - Trnava 0:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Senica - Zlaté Moravce 3:1 (2:0)

    Nadstavba 10. kolo

    24.05. 19:00 Dunajská Streda - Michalovce 5:0 (3:0)
    24.05. 19:00 Slovan Bratislava - Sereď 3:1 (1:0)
    24.05. 19:00 Žilina - Ružomberok 4:2 (1:1)
    24.05. 19:00 Zlaté Moravce - Nitra 1:0 (1:0)
    24.05. 19:00 Trnava - Trenčín 0:0 (0:0)
    24.05. 19:00 Podbrezová - Senica 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 25 5 2 84:33 80
    2. 32 19 6 7 63:37 63
    3. 32 15 11 6 50:31 56
    4. 32 16 6 10 56:44 54
    5. 32 11 7 14 39:58 40
    6. 32 11 5 16 39:54 38
    7. 32 10 8 14 35:35 38
    8. 32 10 7 15 42:53 37
    9. 32 10 4 18 33:55 34
    10. 32 8 10 14 42:48 34
    11. 32 8 7 17 41:56 31
    12. 32 7 8 17 28:48 29