Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 12864
  • Návštěvy: 258/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4825
    Týden:
    258
    Dnes:
    25
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 20:00 Zwolle - Heerenveen 2:3 (1:3)
    So 11.08. 18:30 Ajax - Heracles 1:1 (0:0)
    So 11.08. 18:30 Tilburg - Venlo 0:1 (0:1)
    So 11.08. 20:45 PSV Eindhoven - Utrecht 4:0 (1:0)
    So 11.08. 20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1:1 (1:0)
    Ne 12.08. 12:15 Den Haag - FC Emmen 1:2 (0:2)
    Ne 12.08. 14:30 De Graafschap - Feyenoord 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 14:30 Arnheim - Groningen 5:1 (2:1)
    Ne 12.08. 16:45 Alkmaar - Breda 5:0 (3:0)

    2.kolo

    17.08. 20:00 Groningen - Tilburg 0:1 (0:1)
    So 18.08. 18:30 Venlo - Ajax 0:1 (0:0)
    So 18.08. 18:30 Breda - De Graafschap 3:0 (1:0)
    So 18.08. 20:45 Fortuna Sittard - PSV Eindhoven 1:2 (0:1)
    So 18.08. 20:45 Heracles - Den Haag 4:2 (3:2)
    Ne 19.08. 12:15 Utrecht - Zwolle 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 14:30 Feyenoord - Excelsior 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 14:30 FC Emmen - Alkmaar 1:4 (1:3)
    Ne 19.08. 16:45 Heerenveen - Arnheim 1:1 (1:0)

    3.kolo

    24.08. 20:00 Den Haag - Fortuna Sittard 3:1 (2:0)
    So 25.08. 18:30 Ajax - FC Emmen 5:0 (2:0)
    So 25.08. 18:30 De Graafschap - Groningen 0:1 (0:1)
    So 25.08. 20:45 Breda - Excelsior 0:2 (0:1)
    So 25.08. 20:45 Zwolle - PSV Eindhoven 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 12:15 Tilburg - Heracles 5:0 (3:0)
    Ne 26.08. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 3:5 (0:3)
    Ne 26.08. 14:30 Utrecht - Venlo 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:45 Alkmaar - Arnheim 0:0 (0:0)

    4.kolo

    31.08. 20:00 FC Emmen - De Graafschap 1:1 (0:0)
    So 01.09. 18:30 Venlo - Heerenveen 1:1 (0:1)
    So 01.09. 19:45 Excelsior - Den Haag 2:4 (0:2)
    So 01.09. 19:45 PSV Eindhoven - Tilburg 6:1 (4:0)
    So 01.09. 20:45 Fortuna Sittard - Utrecht 1:1 (0:0)
    Ne 02.09. 12:15 Groningen - Zwolle 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 14:30 Heracles - Alkmaar 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 14:30 Arnheim - Ajax 0:4 (0:3)
    Ne 02.09. 16:45 Feyenoord - Breda 4:2 (1:1)

    5.kolo

    So 15.09. 18:30 Den Haag - PSV Eindhoven 0:7 (0:2)
    So 15.09. 18:30 De Graafschap - Venlo 1:2 (0:2)
    So 15.09. 20:45 Ajax - Groningen 3:0 (1:0)
    So 15.09. 20:45 Tilburg - Excelsior 2:2 (0:1)
    Ne 16.09. 13:15 Alkmaar - Feyenoord 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 14:30 Breda - Fortuna Sittard 2:3 (1:1)
    Ne 16.09. 14:30 Heerenveen - Heracles 3:5 (1:1)
    Ne 16.09. 14:30 Utrecht - FC Emmen 1:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:45 Zwolle - Arnheim 0:2 (0:2)

    6.kolo

    21.09. 20:00 Heracles - De Graafschap 4:0 (1:0)
    So 22.09. 18:30 Fortuna Sittard - Tilburg 4:4 (2:2)
    So 22.09. 19:45 Excelsior - Heerenveen 3:3 (2:0)
    So 22.09. 19:45 Venlo - Breda 3:0 (2:0)
    So 22.09. 20:45 Arnheim - Den Haag 1:1 (1:0)
    Ne 23.09. 12:15 Feyenoord - Utrecht 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 14:30 FC Emmen - Zwolle 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 14:30 Groningen - Alkmaar 1:3 (1:1)
    Ne 23.09. 16:45 PSV Eindhoven - Ajax 3:0 (3:0)

    7.kolo

    So 29.09. 18:30 Breda - PSV Eindhoven 0:2 (0:0)
    So 29.09. 18:30 Heerenveen - Den Haag 1:1 (1:1)
    So 29.09. 20:45 Excelsior - Venlo 1:0 (1:0)
    So 29.09. 20:45 Fortuna Sittard - Ajax 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 12:15 Heracles - FC Emmen 2:1 (2:0)
    Ne 30.09. 14:30 De Graafschap - Tilburg 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 14:30 Alkmaar - Zwolle 2:2 (1:1)
    Ne 30.09. 14:30 Groningen - Utrecht 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 16:45 Feyenoord - Arnheim 2:1 (0:1)

    8.kolo

    05.10. 20:00 Utrecht - Breda 2:1 (1:0)
    So 06.10. 18:30 Den Haag - Groningen 1:0 (1:0)
    So 06.10. 19:45 PSV Eindhoven - Venlo 4:0 (1:0)
    So 06.10. 19:45 Zwolle - Excelsior 2:0 (1:0)
    So 06.10. 20:45 De Graafschap - Heerenveen 0:5 (0:4)
    Ne 07.10. 12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 3:3 (1:0)
    Ne 07.10. 14:30 Tilburg - Feyenoord 1:1 (0:0)
    Ne 07.10. 14:30 Arnheim - Heracles 4:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:45 Ajax - Alkmaar 5:0 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 18:30 Excelsior - Arnheim 2:0 (1:0)
    So 20.10. 18:30 PSV Eindhoven - FC Emmen 6:0 (4:0)
    So 20.10. 20:45 Heerenveen - Ajax 0:4 (0:2)
    So 20.10. 20:45 Utrecht - Alkmaar 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 12:15 Breda - Tilburg 2:2 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 Feyenoord - Zwolle 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Heracles - Groningen 4:1 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Venlo - Den Haag 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 16:45 Fortuna Sittard - De Graafschap 3:1 (1:0)

    10.kolo

    26.10. 20:00 FC Emmen - Venlo 1:1 (0:1)
    So 27.10. 18:30 Den Haag - Breda 1:1 (1:1)
    So 27.10. 19:45 Groningen - PSV Eindhoven 1:2 (1:1)
    So 27.10. 19:45 De Graafschap - Excelsior 4:1 (1:1)
    So 27.10. 20:45 Zwolle - Heracles 1:1 (0:1)
    Ne 28.10. 12:15 Arnheim - Fortuna Sittard 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Tilburg - Utrecht 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Ajax - Feyenoord 3:0 (2:0)
    Ne 28.10. 16:45 Alkmaar - Heerenveen 2:3 (1:1)

    12.kolo

    09.11. 20:00 Zwolle - Tilburg 2:3 (0:2)
    So 10.11. 18:30 FC Emmen - Breda 2:0 (0:0)
    So 10.11. 19:45 Arnheim - Utrecht 2:1 (0:0)
    So 10.11. 19:45 De Graafschap - PSV Eindhoven 1:4 (1:2)
    So 10.11. 20:45 Venlo - Fortuna Sittard 3:2 (2:1)
    Ne 11.11. 12:15 Groningen - Heerenveen 2:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:30 Den Haag - Alkmaar 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 14:30 Excelsior - Ajax 1:7 (0:2)
    Ne 11.11. 16:45 Heracles - Feyenoord 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 24.11. 18:30 Zwolle - Den Haag 2:3 (2:2)
    So 24.11. 18:30 Breda - Ajax 0:3 (0:1)
    So 24.11. 20:45 PSV Eindhoven - Heerenveen 3:0 (1:0)
    So 24.11. 20:45 Fortuna Sittard - Heracles 3:0 (2:0)
    Ne 25.11. 12:15 FC Emmen - Excelsior 1:2 (0:0)
    Ne 25.11. 14:30 Feyenoord - Groningen 1:0 (1:0)
    Ne 25.11. 14:30 Utrecht - De Graafschap 5:0 (3:0)
    Ne 25.11. 14:30 Tilburg - Arnheim 1:3 (0:3)
    Ne 25.11. 16:45 Venlo - Alkmaar 2:2 (1:2)

    14.kolo

    30.11. 20:00 Excelsior - Utrecht 3:3 (3:0)
    So 01.12. 18:30 Arnheim - FC Emmen 1:1 (1:0)
    So 01.12. 19:45 Alkmaar - Tilburg 0:2 (0:2)
    So 01.12. 19:45 De Graafschap - Zwolle 0:2 (0:1)
    So 01.12. 20:45 Heerenveen - Fortuna Sittard 3:1 (1:0)
    Ne 02.12. 12:15 Ajax - Den Haag 5:1 (3:1)
    Ne 02.12. 14:30 Heracles - Venlo 4:1 (1:0)
    Ne 02.12. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 2:1 (2:0)
    Ne 02.12. 16:45 Groningen - Breda 5:2 (1:1)

    11.kolo

    02.11. 20:00 Excelsior - Groningen 2:4 (1:2)
    So 03.11. 18:30 Breda - Heracles 2:1 (1:0)
    So 03.11. 18:30 PSV Eindhoven - Arnheim 1:0 (0:0)
    So 03.11. 20:45 Ajax - Tilburg 2:0 (2:0)
    So 03.11. 20:45 Alkmaar - De Graafschap 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 12:15 Heerenveen - FC Emmen 1:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:30 Fortuna Sittard - Zwolle 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:30 Utrecht - Den Haag 3:0 (1:0)
    Čt 06.12. 20:00 Feyenoord - Venlo 4:1 (2:0)

    15.kolo

    07.12. 18:30 Fortuna Sittard - Alkmaar 0:3 (0:1)
    07.12. 20:45 PSV Eindhoven - Excelsior 6:0 (2:0)
    So 08.12. 18:30 Tilburg - Heerenveen 1:5 (1:2)
    So 08.12. 19:45 Zwolle - Ajax 1:4 (1:2)
    So 08.12. 20:45 Den Haag - De Graafschap 0:0 (0:0)
    Ne 09.12. 12:15 Utrecht - Heracles 3:1 (3:0)
    Ne 09.12. 14:30 FC Emmen - Feyenoord 1:4 (0:0)
    Ne 09.12. 14:30 Venlo - Groningen 0:0 (0:0)
    Ne 09.12. 16:45 Breda - Arnheim 2:1 (1:0)

    16.kolo

    14.12. 20:00 Tilburg - Den Haag 0:3 (0:1)
    So 15.12. 18:30 Zwolle - Breda 0:0 (0:0)
    So 15.12. 19:45 Alkmaar - Excelsior 2:1 (1:1)
    So 15.12. 19:45 Heracles - PSV Eindhoven 0:4 (0:2)
    So 15.12. 20:45 Arnheim - Venlo 2:1 (1:0)
    Ne 16.12. 12:15 Heerenveen - Utrecht 2:3 (0:3)
    Ne 16.12. 14:30 Ajax - De Graafschap 8:0 (3:0)
    Ne 16.12. 14:30 Groningen - FC Emmen 1:2 (0:0)
    Ne 16.12. 16:45 Feyenoord - Fortuna Sittard 0:2 (0:0)

    17.kolo

    21.12. 20:00 Venlo - Zwolle 2:0 (1:0)
    So 22.12. 18:30 Fortuna Sittard - Groningen 0:0 (0:0)
    So 22.12. 19:45 PSV Eindhoven - Alkmaar 3:1 (1:1)
    So 22.12. 19:45 Breda - Heerenveen 4:2 (1:2)
    So 22.12. 20:45 Excelsior - Heracles 0:3 (0:2)
    Ne 23.12. 12:15 Utrecht - Ajax 1:3 (0:1)
    Ne 23.12. 14:30 De Graafschap - Arnheim 2:2 (1:1)
    Ne 23.12. 14:30 Den Haag - Feyenoord 2:2 (1:1)
    Ne 23.12. 16:45 FC Emmen - Tilburg 0:2 (0:1)

    18.kolo

    18.01. 20:00 Arnheim - Excelsior 3:2 (2:0)
    So 19.01. 18:30 Alkmaar - Utrecht 3:0 (2:0)
    So 19.01. 19:45 Zwolle - Feyenoord 3:1 (1:1)
    So 19.01. 19:45 Den Haag - Venlo 2:4 (1:1)
    So 19.01. 20:45 Groningen - Heracles 3:0 (1:0)
    Ne 20.01. 12:15 Tilburg - Breda 2:0 (1:0)
    Ne 20.01. 14:30 FC Emmen - PSV Eindhoven 2:2 (0:1)
    Ne 20.01. 14:30 De Graafschap - Fortuna Sittard 5:1 (3:0)
    Ne 20.01. 16:45 Ajax - Heerenveen 4:4 (3:1)

    19.kolo

    25.01. 20:00 Breda - Den Haag 1:1 (0:1)
    So 26.01. 18:30 Heracles - Zwolle 0:2 (0:1)
    So 26.01. 19:45 PSV Eindhoven - Groningen 2:1 (2:1)
    So 26.01. 19:45 Excelsior - De Graafschap 2:0 (0:0)
    So 26.01. 20:45 Venlo - FC Emmen 2:3 (1:1)
    Ne 27.01. 12:15 Fortuna Sittard - Arnheim 2:1 (0:1)
    Ne 27.01. 14:30 Utrecht - Tilburg 0:1 (0:0)
    Ne 27.01. 14:30 Feyenoord - Ajax 6:2 (3:2)
    Ne 27.01. 16:45 Heerenveen - Alkmaar 0:2 (0:0)

    20.kolo

    01.02. 20:00 De Graafschap - Breda 3:0 (1:0)
    So 02.02. 18:30 Arnheim - Heerenveen 2:2 (1:1)
    So 02.02. 19:45 Tilburg - Groningen 1:2 (0:2)
    So 02.02. 19:45 Ajax - Venlo 6:0 (1:0)
    So 02.02. 20:45 Alkmaar - FC Emmen 5:0 (3:0)
    Ne 03.02. 12:15 Excelsior - Feyenoord 2:1 (0:0)
    Ne 03.02. 14:30 PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 5:0 (1:0)
    Ne 03.02. 14:30 Zwolle - Utrecht 4:3 (1:1)
    Ne 03.02. 16:45 Den Haag - Heracles 2:0 (0:0)

    21.kolo

    08.02. 20:00 Breda - Alkmaar 0:3 (0:1)
    So 09.02. 18:30 Heracles - Ajax 1:0 (1:0)
    So 09.02. 18:30 Heerenveen - Zwolle 1:1 (1:1)
    So 09.02. 20:45 Feyenoord - De Graafschap 4:0 (1:0)
    So 09.02. 20:45 Venlo - Tilburg 2:1 (1:0)
    Ne 10.02. 12:15 Fortuna Sittard - Excelsior 4:1 (2:0)
    Ne 10.02. 14:30 FC Emmen - Den Haag 3:2 (2:0)
    Ne 10.02. 14:30 Groningen - Arnheim 2:1 (1:1)
    Ne 10.02. 16:45 Utrecht - PSV Eindhoven 2:2 (2:0)

    22.kolo

    15.02. 20:00 Den Haag - Zwolle 1:0 (1:0)
    So 16.02. 18:30 Alkmaar - Venlo 3:0 (2:0)
    So 16.02. 19:45 Heerenveen - PSV Eindhoven 2:2 (2:0)
    So 16.02. 19:45 Heracles - Fortuna Sittard 6:0 (1:0)
    So 16.02. 20:45 Arnheim - Tilburg 3:2 (1:0)
    Ne 17.02. 12:15 Ajax - Breda 5:0 (1:0)
    Ne 17.02. 14:30 Excelsior - FC Emmen 2:1 (0:0)
    Ne 17.02. 14:30 Groningen - Feyenoord 1:0 (1:0)
    Ne 17.02. 16:45 De Graafschap - Utrecht 0:1 (0:0)

    23.kolo

    22.02. 20:00 Venlo - Heracles 0:1 (0:0)
    So 23.02. 18:30 Utrecht - Excelsior 0:0 (0:0)
    So 23.02. 19:45 Zwolle - De Graafschap 0:3 (0:1)
    So 23.02. 19:45 Fortuna Sittard - Heerenveen 2:4 (2:1)
    So 23.02. 20:45 Breda - Groningen 0:0 (0:0)
    Ne 24.02. 12:15 Den Haag - Ajax 1:5 (1:2)
    Ne 24.02. 14:30 FC Emmen - Arnheim 0:3 (0:1)
    Ne 24.02. 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord 1:1 (0:0)
    Ne 24.02. 16:45 Tilburg - Alkmaar 2:1 (2:0)

    25.kolo

    08.03. 20:00 Utrecht - Groningen 0:0 (0:0)
    So 09.03. 18:30 Venlo - Excelsior 1:0 (1:0)
    So 09.03. 19:45 PSV Eindhoven - Breda 2:0 (1:0)
    So 09.03. 19:45 Den Haag - Heerenveen 2:3 (0:1)
    So 09.03. 20:45 Tilburg - De Graafschap 3:2 (2:1)
    Ne 10.03. 12:15 Zwolle - Alkmaar 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 14:30 FC Emmen - Heracles 1:1 (0:1)
    Ne 10.03. 14:30 Arnheim - Feyenoord 1:1 (0:1)
    Ne 10.03. 16:45 Ajax - Fortuna Sittard 4:0 (2:0)

    24.kolo

    01.03. 20:00 De Graafschap - Den Haag 1:1 (0:1)
    So 02.03. 18:30 Heracles - Utrecht 1:5 (0:1)
    So 02.03. 19:45 Excelsior - PSV Eindhoven 0:2 (0:1)
    So 02.03. 20:45 Arnheim - Breda 4:1 (0:1)
    Ne 03.03. 14:30 Heerenveen - Tilburg 4:2 (3:0)
    Ne 03.03. 14:30 Groningen - Venlo 3:2 (2:1)
    Ne 03.03. 16:45 Alkmaar - Fortuna Sittard 4:2 (1:2)
    Ne 03.03. 16:45 Feyenoord - FC Emmen 4:0 (1:0)
    St 13.03. 18:30 Ajax - Zwolle 2:1 (1:0)

    26.kolo

    15.03. 20:00 Fortuna Sittard - FC Emmen 3:1 (3:0)
    So 16.03. 18:30 Heerenveen - De Graafschap 0:3 (0:1)
    So 16.03. 19:45 Breda - Utrecht 0:4 (0:2)
    So 16.03. 19:45 Feyenoord - Tilburg 2:3 (1:1)
    So 16.03. 20:45 Heracles - Arnheim 3:2 (2:2)
    Ne 17.03. 12:15 Venlo - PSV Eindhoven 0:1 (0:0)
    Ne 17.03. 14:30 Groningen - Den Haag 1:0 (1:0)
    Ne 17.03. 14:30 Alkmaar - Ajax 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 16:45 Excelsior - Zwolle 0:2 (0:0)

    27.kolo

    So 30.03. 18:30 Tilburg - Fortuna Sittard 3:2 (1:1)
    So 30.03. 18:30 Den Haag - Arnheim 3:3 (2:3)
    So 30.03. 19:45 De Graafschap - Heracles 1:2 (1:0)
    So 30.03. 20:45 Heerenveen - Excelsior 1:0 (0:0)
    So 30.03. 20:45 Alkmaar - Groningen 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 12:15 Breda - Venlo 1:1 (0:1)
    Ne 31.03. 14:30 Zwolle - FC Emmen 3:0 (2:0)
    Ne 31.03. 14:30 Utrecht - Feyenoord 3:2 (1:0)
    Ne 31.03. 16:45 Ajax - PSV Eindhoven 3:1 (1:0)

    28.kolo

    Út 02.04. 18:30 Arnheim - Alkmaar 2:2 (0:2)
    Út 02.04. 19:45 Heracles - Tilburg 3:4 (0:1)
    Út 02.04. 20:45 Groningen - De Graafschap 1:0 (0:0)
    St 03.04. 18:30 Venlo - Utrecht 2:6 (2:1)
    St 03.04. 19:45 Fortuna Sittard - Den Haag 0:0 (0:0)
    St 03.04. 19:45 Excelsior - Breda 1:2 (1:0)
    St 03.04. 20:45 FC Emmen - Ajax 2:5 (0:2)
    Čt 04.04. 18:30 PSV Eindhoven - Zwolle 4:0 (1:0)
    Čt 04.04. 20:45 Feyenoord - Heerenveen 3:0 (1:0)

    29.kolo

    So 06.04. 18:30 Tilburg - Ajax 1:4 (1:2)
    So 06.04. 18:30 Den Haag - Utrecht 5:0 (3:0)
    So 06.04. 19:45 Groningen - Excelsior 1:0 (0:0)
    So 06.04. 20:45 Heracles - Breda 1:0 (0:0)
    So 06.04. 20:45 De Graafschap - Alkmaar 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 12:15 FC Emmen - Heerenveen 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 14:30 Zwolle - Fortuna Sittard 5:0 (1:0)
    Ne 07.04. 14:30 Venlo - Feyenoord 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 16:45 Arnheim - PSV Eindhoven 3:3 (1:1)

    30.kolo

    12.04. 20:00 Breda - FC Emmen 1:1 (0:1)
    So 13.04. 18:30 Alkmaar - Den Haag 2:3 (0:1)
    So 13.04. 18:30 Ajax - Excelsior 6:2 (3:1)
    So 13.04. 20:45 Fortuna Sittard - Venlo 1:1 (1:0)
    So 13.04. 20:45 Feyenoord - Heracles 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 12:15 PSV Eindhoven - De Graafschap 2:1 (0:1)
    Ne 14.04. 14:30 Tilburg - Zwolle 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 14:30 Heerenveen - Groningen 1:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:45 Utrecht - Arnheim 0:0 (0:0)

    31.kolo

    19.04. 20:00 Heracles - Heerenveen 2:1 (1:1)
    So 20.04. 18:30 Groningen - Ajax 0:1 (0:0)
    So 20.04. 18:30 FC Emmen - Utrecht 2:0 (2:0)
    So 20.04. 19:45 Arnheim - Zwolle 4:1 (1:1)
    So 20.04. 20:45 Venlo - De Graafschap 4:1 (1:1)
    So 20.04. 20:45 Feyenoord - Alkmaar 2:1 (0:1)
    Ne 21.04. 12:15 Excelsior - Tilburg 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 14:30 Fortuna Sittard - Breda 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 16:45 PSV Eindhoven - Den Haag 3:1 (1:0)

    32.kolo

    Út 23.04. 18:30 De Graafschap - FC Emmen 1:0 (1:0)
    Út 23.04. 19:45 Heerenveen - Venlo 2:2 (1:0)
    Út 23.04. 19:45 Alkmaar - Heracles 2:1 (1:1)
    Út 23.04. 20:45 Ajax - Arnheim 4:2 (1:0)
    St 24.04. 19:45 Utrecht - Fortuna Sittard 2:1 (1:1)
    St 24.04. 20:45 Breda - Feyenoord 0:4 (0:2)
    Čt 25.04. 18:30 Den Haag - Excelsior 3:1 (2:1)
    Čt 25.04. 20:45 Tilburg - PSV Eindhoven 0:3 (0:2)
    Po 29.04. 20:00 Zwolle - Groningen 3:2 (0:1)

    34.kolo

    Ne 12.05. 14:30 Zwolle - Venlo 2:4 (1:0)
    Ne 12.05. 14:30 Heracles - Excelsior 4:5 (1:2)
    Ne 12.05. 14:30 Alkmaar - PSV Eindhoven 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 14:30 Groningen - Fortuna Sittard 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 14:30 Heerenveen - Breda 2:1 (0:0)
    Ne 12.05. 14:30 Arnheim - De Graafschap 6:1 (2:0)
    Ne 12.05. 14:30 Tilburg - FC Emmen 2:3 (2:1)
    Ne 12.05. 14:30 Feyenoord - Den Haag 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 14:30 Ajax - Utrecht 4:1 (2:1)

    33.kolo

    St 15.05. 19:30 Den Haag - Tilburg 6:2 (1:1)
    St 15.05. 19:30 Breda - Zwolle 0:0 (0:0)
    St 15.05. 19:30 Excelsior - Alkmaar 4:2 (1:1)
    St 15.05. 19:30 Venlo - Arnheim 1:3 (0:2)
    St 15.05. 19:30 PSV Eindhoven - Heracles 3:1 (1:1)
    St 15.05. 19:30 De Graafschap - Ajax 1:4 (1:2)
    St 15.05. 19:30 FC Emmen - Groningen 1:0 (1:0)
    St 15.05. 19:30 Utrecht - Heerenveen 3:1 (1:1)
    St 15.05. 19:30 Fortuna Sittard - Feyenoord 1:4 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 28 2 4 119:32 86
    2. 34 26 5 3 98:26 83
    3. 34 20 5 9 75:41 65
    4. 34 17 7 10 64:43 58
    5. 34 14 11 9 70:51 53
    6. 34 15 8 11 60:51 53
    7. 34 15 3 16 61:68 48
    8. 34 13 6 15 39:41 45
    9. 34 12 9 13 58:63 45
    10. 34 13 5 16 58:72 44
    11. 34 10 11 13 64:73 41
    12. 34 11 8 15 47:63 41
    13. 34 11 6 17 44:57 39
    14. 34 10 8 16 41:72 38
    15. 34 9 7 18 50:80 34
    16. 34 9 6 19 46:79 33
    17. 34 8 5 21 38:75 29
    18. 34 5 8 21 29:74 23