Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. ledna 2019
svátek má Zdeněk.
Hlavní menu
  • ID: 12868
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26431
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    10.08. 17:30 M. Krumlov - Svratka 3:3 (1:0)
    So 11.08. 10:30 Vojkovice - Tišnov 4:2 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Krumvíř - Boskovice 0:1 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Mutěnice - Bohunice 4:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Ivančice - Moravská Slavia 2:3 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Sparta Brno - Bosonohy 1:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Start Brno - Rousínov 4:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Kuřim - Ráječko 2:4 (1:3)

    3.kolo

    17.08. 17:30 Boskovice - M. Krumlov 2:0 (0:0)
    17.08. 18:00 Rousínov - Krumvíř 1:2 (0:0)
    So 18.08. 10:30 Bosonohy - Start Brno 2:1 (2:0)
    So 18.08. 10:30 Bohunice - Ivančice 3:1 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Vojkovice - Svratka 3:3 (2:1)
    So 18.08. 17:00 Moravská Slavia - Sparta Brno 0:4 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Tišnov - Kuřim 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Ráječko - Mutěnice 1:3 (1:0)

    14.kolo

    St 22.08. 17:00 Tišnov - Start Brno 1:0 (0:0)
    St 22.08. 17:00 Mutěnice - Vojkovice 2:1 (0:1)
    St 22.08. 17:00 Kuřim - M. Krumlov 1:1 (1:0)
    St 22.08. 17:00 Ráječko - Krumvíř 2:0 (0:0)
    St 22.08. 17:00 Sparta Brno - Svratka 2:4 (2:1)
    St 22.08. 17:00 Boskovice - Ivančice 2:1 (1:1)
    St 22.08. 17:00 Bosonohy - Moravská Slavia 2:1 (1:0)
    St 22.08. 18:00 Rousínov - Bohunice 1:2 (1:2)

    4.kolo

    So 25.08. 10:30 Krumvíř - Bosonohy 2:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Mutěnice - Ivančice 4:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Sparta Brno - Bohunice 3:3 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Start Brno - Moravská Slavia 2:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Kuřim - Svratka 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 M. Krumlov - Rousínov 3:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Ráječko - Tišnov 0:0 (0:0)
    St 05.09. 17:30 Vojkovice - Boskovice 1:3

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Start Brno - Ivančice 2:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Krumvíř - Bohunice 2:2 (1:1)
    So 08.09. 16:30 M. Krumlov - Moravská Slavia 1:1 (1:1)
    So 08.09. 16:30 Vojkovice - Bosonohy 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Kuřim - Rousínov 2:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Mutěnice - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Tišnov - Svratka 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Ráječko - Boskovice 0:1 (0:0)

    15.kolo

    St 12.09. 16:30 Krumvíř - Tišnov 2:1 (2:0)
    St 12.09. 16:30 Moravská Slavia - Mutěnice 2:4 (0:2)
    St 12.09. 16:30 Ivančice - Rousínov 1:2 (1:1)
    St 12.09. 16:30 Sparta Brno - Boskovice 2:2 (1:0)
    St 12.09. 16:30 M. Krumlov - Ráječko 0:3 (0:0)
    St 12.09. 16:30 Vojkovice - Kuřim 1:4 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Bohunice - Bosonohy 0:3 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Start Brno - Svratka 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:30 Bohunice - M. Krumlov 2:1 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Svratka - Mutěnice 1:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Rousínov - Ráječko 3:1 (3:0)
    So 15.09. 16:00 Bosonohy - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Moravská Slavia - Vojkovice 3:1 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Ivančice - Krumvíř 4:2 (2:2)
    So 15.09. 16:00 Sparta Brno - Start Brno 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Boskovice - Tišnov 4:2 (1:2)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Mutěnice - Start Brno 0:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Krumvíř - Sparta Brno 1:2 (0:1)
    So 22.09. 15:30 M. Krumlov - Ivančice 1:2 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Vojkovice - Bohunice 1:4 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Kuřim - Moravská Slavia 1:1 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Svratka - Boskovice 1:4 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Tišnov - Rousínov 2:3 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Ráječko - Bosonohy 3:0 (1:0)

    9.kolo

    28.09. 15:00 Boskovice - Mutěnice 3:1 (0:1)
    So 29.09. 10:30 Bohunice - Kuřim 3:2 (1:2)
    So 29.09. 15:00 Bosonohy - Tišnov 4:0 (3:0)
    So 29.09. 15:00 Rousínov - Svratka 3:0 (2:0)
    So 29.09. 15:00 Moravská Slavia - Ráječko 4:2 (1:1)
    So 29.09. 15:00 Sparta Brno - M. Krumlov 10:0 (5:0)
    So 29.09. 15:00 Start Brno - Krumvíř 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:00 Ivančice - Vojkovice 2:2 (1:0)

    5.kolo

    31.08. 17:30 Rousínov - Vojkovice 1:1 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Boskovice - Kuřim 3:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Moravská Slavia - Krumvíř 3:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Ivančice - Sparta Brno 3:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Tišnov - Mutěnice 0:4 (0:2)
    St 03.10. 16:00 Svratka - Ráječko 2:0 (0:0)
    St 03.10. 16:00 Bosonohy - M. Krumlov 6:2 (3:2)
    St 03.10. 16:00 Bohunice - Start Brno 0:2

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Mutěnice - Krumvíř 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 M. Krumlov - Start Brno 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Vojkovice - Sparta Brno 1:9 (0:6)
    So 06.10. 15:00 Kuřim - Ivančice 3:1 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Svratka - Bosonohy 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Tišnov - Moravská Slavia 0:5 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Ráječko - Bohunice 6:3 (4:0)
    Ne 07.10. 15:00 Boskovice - Rousínov 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 10:30 Bohunice - Tišnov 3:2 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Rousínov - Mutěnice 4:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Bosonohy - Boskovice 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Moravská Slavia - Svratka 7:3 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Ivančice - Ráječko 2:2 (1:2)
    So 13.10. 15:00 Sparta Brno - Kuřim 2:4 (1:2)
    So 13.10. 15:00 Start Brno - Vojkovice 7:2 (3:1)
    So 13.10. 15:00 Krumvíř - M. Krumlov 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Mutěnice - M. Krumlov 5:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Vojkovice - Krumvíř 2:6 (0:3)
    So 20.10. 14:30 Kuřim - Start Brno 1:2 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Svratka - Bohunice 1:3 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Rousínov - Bosonohy 2:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Tišnov - Ivančice 4:4 (3:3)
    Ne 21.10. 14:30 Ráječko - Sparta Brno 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Boskovice - Moravská Slavia 2:6 (2:2)

    13.kolo

    So 27.10. 10:30 Bohunice - Boskovice 1:2 (1:2)
    So 27.10. 14:00 Sparta Brno - Tišnov 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Bosonohy - Mutěnice 1:1 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Moravská Slavia - Rousínov 0:4 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Ivančice - Svratka 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Start Brno - Ráječko 6:2 (3:1)
    So 27.10. 14:00 Krumvíř - Kuřim 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 M. Krumlov - Vojkovice 4:2 (1:1)

    1.kolo

    02.11. 18:00 Boskovice - Start Brno 2:2 (0:0)
    So 03.11. 11:45 Ráječko - Vojkovice 5:2 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Tišnov - M. Krumlov 3:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Kuřim - Mutěnice 1:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Svratka - Krumvíř 0:3 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Rousínov - Sparta Brno 1:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Bosonohy - Ivančice 2:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Moravská Slavia - Bohunice 2:2 (0:0)

    17.kolo

    Ne 24.03. 15:00 Bohunice - Mutěnice
    Ne 24.03. 15:00 Moravská Slavia - Ivančice
    Ne 24.03. 15:00 Bosonohy - Sparta Brno
    Ne 24.03. 15:00 Rousínov - Start Brno
    Ne 24.03. 15:00 Boskovice - Krumvíř
    Ne 24.03. 15:00 Svratka - M. Krumlov
    Ne 24.03. 15:00 Ráječko - Kuřim
    Ne 24.03. 15:00 Tišnov - Vojkovice

    18.kolo

    Ne 31.03. 15:00 Mutěnice - Ráječko
    Ne 31.03. 15:00 Svratka - Vojkovice
    Ne 31.03. 15:00 M. Krumlov - Boskovice
    Ne 31.03. 15:00 Krumvíř - Rousínov
    Ne 31.03. 15:00 Start Brno - Bosonohy
    Ne 31.03. 15:00 Sparta Brno - Moravská Slavia
    Ne 31.03. 15:00 Ivančice - Bohunice
    Ne 31.03. 15:00 Kuřim - Tišnov

    19.kolo

    Ne 07.04. 15:30 Ivančice - Mutěnice
    Ne 07.04. 15:30 Bohunice - Sparta Brno
    Ne 07.04. 15:30 Moravská Slavia - Start Brno
    Ne 07.04. 15:30 Bosonohy - Krumvíř
    Ne 07.04. 15:30 Rousínov - M. Krumlov
    Ne 07.04. 15:30 Boskovice - Vojkovice
    Ne 07.04. 15:30 Svratka - Kuřim
    Ne 07.04. 15:30 Tišnov - Ráječko

    20.kolo

    Ne 14.04. 15:30 Ráječko - Svratka
    Ne 14.04. 15:30 Kuřim - Boskovice
    Ne 14.04. 15:30 Vojkovice - Rousínov
    Ne 14.04. 15:30 M. Krumlov - Bosonohy
    Ne 14.04. 15:30 Krumvíř - Moravská Slavia
    Ne 14.04. 15:30 Start Brno - Bohunice
    Ne 14.04. 15:30 Sparta Brno - Ivančice
    Ne 14.04. 15:30 Mutěnice - Tišnov

    21.kolo

    Ne 21.04. 16:00 Svratka - Tišnov
    Ne 21.04. 16:00 Sparta Brno - Mutěnice
    Ne 21.04. 16:00 Ivančice - Start Brno
    Ne 21.04. 16:00 Bohunice - Krumvíř
    Ne 21.04. 16:00 Moravská Slavia - M. Krumlov
    Ne 21.04. 16:00 Bosonohy - Vojkovice
    Ne 21.04. 16:00 Rousínov - Kuřim
    Ne 21.04. 16:00 Boskovice - Ráječko

    22.kolo

    Ne 28.04. 16:00 Mutěnice - Svratka
    Ne 28.04. 16:00 Ráječko - Rousínov
    Ne 28.04. 16:00 Kuřim - Bosonohy
    Ne 28.04. 16:00 Vojkovice - Moravská Slavia
    Ne 28.04. 16:00 M. Krumlov - Bohunice
    Ne 28.04. 16:00 Krumvíř - Ivančice
    Ne 28.04. 16:00 Start Brno - Sparta Brno
    Ne 28.04. 16:00 Tišnov - Boskovice

    29.kolo

    St 01.05. 17:00 Start Brno - Tišnov
    St 01.05. 17:00 Vojkovice - Mutěnice
    St 01.05. 17:00 M. Krumlov - Kuřim
    St 01.05. 17:00 Krumvíř - Ráječko
    St 01.05. 17:00 Svratka - Sparta Brno
    St 01.05. 17:00 Ivančice - Boskovice
    St 01.05. 17:00 Bohunice - Rousínov
    St 01.05. 17:00 Moravská Slavia - Bosonohy

    23.kolo

    Ne 05.05. 17:00 Start Brno - Mutěnice
    Ne 05.05. 17:00 Sparta Brno - Krumvíř
    Ne 05.05. 17:00 Ivančice - M. Krumlov
    Ne 05.05. 17:00 Bohunice - Vojkovice
    Ne 05.05. 17:00 Moravská Slavia - Kuřim
    Ne 05.05. 17:00 Bosonohy - Ráječko
    Ne 05.05. 17:00 Boskovice - Svratka
    Ne 05.05. 17:00 Rousínov - Tišnov

    30.kolo

    St 08.05. 17:00 Tišnov - Krumvíř
    St 08.05. 17:00 Mutěnice - Moravská Slavia
    St 08.05. 17:00 Bosonohy - Bohunice
    St 08.05. 17:00 Rousínov - Ivančice
    St 08.05. 17:00 Boskovice - Sparta Brno
    St 08.05. 17:00 Svratka - Start Brno
    St 08.05. 17:00 Ráječko - M. Krumlov
    St 08.05. 17:00 Kuřim - Vojkovice

    24.kolo

    Ne 12.05. 17:00 Mutěnice - Boskovice
    Ne 12.05. 17:00 Svratka - Rousínov
    Ne 12.05. 17:00 Ráječko - Moravská Slavia
    Ne 12.05. 17:00 Kuřim - Bohunice
    Ne 12.05. 17:00 Vojkovice - Ivančice
    Ne 12.05. 17:00 M. Krumlov - Sparta Brno
    Ne 12.05. 17:00 Krumvíř - Start Brno
    Ne 12.05. 17:00 Tišnov - Bosonohy

    25.kolo

    Ne 19.05. 17:00 Moravská Slavia - Tišnov
    Ne 19.05. 17:00 Krumvíř - Mutěnice
    Ne 19.05. 17:00 Start Brno - M. Krumlov
    Ne 19.05. 17:00 Sparta Brno - Vojkovice
    Ne 19.05. 17:00 Ivančice - Kuřim
    Ne 19.05. 17:00 Bohunice - Ráječko
    Ne 19.05. 17:00 Bosonohy - Svratka
    Ne 19.05. 17:00 Rousínov - Boskovice

    26.kolo

    Ne 26.05. 17:00 Tišnov - Bohunice
    Ne 26.05. 17:00 Mutěnice - Rousínov
    Ne 26.05. 17:00 Boskovice - Bosonohy
    Ne 26.05. 17:00 Svratka - Moravská Slavia
    Ne 26.05. 17:00 Ráječko - Ivančice
    Ne 26.05. 17:00 Kuřim - Sparta Brno
    Ne 26.05. 17:00 Vojkovice - Start Brno
    Ne 26.05. 17:00 M. Krumlov - Krumvíř

    27.kolo

    Ne 02.06. 17:00 Ivančice - Tišnov
    Ne 02.06. 17:00 M. Krumlov - Mutěnice
    Ne 02.06. 17:00 Krumvíř - Vojkovice
    Ne 02.06. 17:00 Start Brno - Kuřim
    Ne 02.06. 17:00 Sparta Brno - Ráječko
    Ne 02.06. 17:00 Bohunice - Svratka
    Ne 02.06. 17:00 Moravská Slavia - Boskovice
    Ne 02.06. 17:00 Bosonohy - Rousínov

    28.kolo

    Ne 09.06. 17:00 Tišnov - Sparta Brno
    Ne 09.06. 17:00 Mutěnice - Bosonohy
    Ne 09.06. 17:00 Rousínov - Moravská Slavia
    Ne 09.06. 17:00 Boskovice - Bohunice
    Ne 09.06. 17:00 Svratka - Ivančice
    Ne 09.06. 17:00 Ráječko - Start Brno
    Ne 09.06. 17:00 Kuřim - Krumvíř
    Ne 09.06. 17:00 Vojkovice - M. Krumlov

    16.kolo

    Ne 16.06. 17:00 Mutěnice - Kuřim
    Ne 16.06. 17:00 Vojkovice - Ráječko
    Ne 16.06. 17:00 Krumvíř - Svratka
    Ne 16.06. 17:00 Start Brno - Boskovice
    Ne 16.06. 17:00 Sparta Brno - Rousínov
    Ne 16.06. 17:00 Ivančice - Bosonohy
    Ne 16.06. 17:00 Bohunice - Moravská Slavia
    Ne 16.06. 17:00 M. Krumlov - Tišnov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 10 3 2 33:21 33
    2. 15 9 3 3 34:18 30
    3. 15 9 2 4 37:16 29
    4. 15 8 3 4 42:22 27
    5. 15 7 4 4 26:18 25
    6. 15 7 3 5 39:31 24
    7. 15 7 3 5 33:33 24
    8. 15 7 2 6 33:28 23
    9. 15 7 2 6 28:24 23
    10. 15 7 1 7 26:24 22
    11. 15 4 4 7 27:32 16
    12. 15 4 4 7 23:36 16
    13. 15 4 3 8 25:29 15
    14. 15 3 3 9 19:38 12
    15. 15 3 3 9 19:42 12
    16. 15 1 3 11 24:56 6