Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 12868
  • Návštěvy: 382/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    43062
    Týden:
    382
    Dnes:
    59
    On-line:
    1

    2.kolo

    10.08. 17:30 M. Krumlov - Svratka 3:3 (1:0)
    So 11.08. 10:30 Vojkovice - Tišnov 4:2 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Krumvíř - Boskovice 0:1 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Mutěnice - Bohunice 4:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Ivančice - Moravská Slavia 2:3 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Sparta Brno - Bosonohy 1:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Start Brno - Rousínov 4:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Kuřim - Ráječko 2:4 (1:3)

    3.kolo

    17.08. 17:30 Boskovice - M. Krumlov 2:0 (0:0)
    17.08. 18:00 Rousínov - Krumvíř 1:2 (0:0)
    So 18.08. 10:30 Bosonohy - Start Brno 2:1 (2:0)
    So 18.08. 10:30 Bohunice - Ivančice 3:1 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Vojkovice - Svratka 3:3 (2:1)
    So 18.08. 17:00 Moravská Slavia - Sparta Brno 0:4 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Tišnov - Kuřim 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Ráječko - Mutěnice 1:3 (1:0)

    14.kolo

    St 22.08. 17:00 Tišnov - Start Brno 1:0 (0:0)
    St 22.08. 17:00 Mutěnice - Vojkovice 2:1 (0:1)
    St 22.08. 17:00 Kuřim - M. Krumlov 1:1 (1:0)
    St 22.08. 17:00 Ráječko - Krumvíř 2:0 (0:0)
    St 22.08. 17:00 Sparta Brno - Svratka 2:4 (2:1)
    St 22.08. 17:00 Boskovice - Ivančice 2:1 (1:1)
    St 22.08. 17:00 Bosonohy - Moravská Slavia 2:1 (1:0)
    St 22.08. 18:00 Rousínov - Bohunice 1:2 (1:2)

    4.kolo

    So 25.08. 10:30 Krumvíř - Bosonohy 2:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Mutěnice - Ivančice 4:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Sparta Brno - Bohunice 3:3 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Start Brno - Moravská Slavia 2:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Kuřim - Svratka 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 M. Krumlov - Rousínov 3:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Ráječko - Tišnov 0:0 (0:0)
    St 05.09. 17:30 Vojkovice - Boskovice 1:3 (0:2)

    5.kolo

    31.08. 17:30 Rousínov - Vojkovice 1:1 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Boskovice - Kuřim 3:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Moravská Slavia - Krumvíř 3:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Ivančice - Sparta Brno 3:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Tišnov - Mutěnice 0:4 (0:2)
    St 03.10. 16:00 Svratka - Ráječko 2:0 (0:0)
    St 03.10. 16:00 Bosonohy - M. Krumlov 6:2 (3:2)
    St 03.10. 16:00 Bohunice - Start Brno 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Start Brno - Ivančice 2:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Krumvíř - Bohunice 2:2 (1:1)
    So 08.09. 16:30 M. Krumlov - Moravská Slavia 1:1 (1:1)
    So 08.09. 16:30 Vojkovice - Bosonohy 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Kuřim - Rousínov 2:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Mutěnice - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Tišnov - Svratka 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Ráječko - Boskovice 0:1 (0:0)

    15.kolo

    St 12.09. 16:30 Krumvíř - Tišnov 2:1 (2:0)
    St 12.09. 16:30 Moravská Slavia - Mutěnice 2:4 (0:2)
    St 12.09. 16:30 Ivančice - Rousínov 1:2 (1:1)
    St 12.09. 16:30 Sparta Brno - Boskovice 2:2 (1:0)
    St 12.09. 16:30 M. Krumlov - Ráječko 0:3 (0:0)
    St 12.09. 16:30 Vojkovice - Kuřim 1:4 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Bohunice - Bosonohy 0:3 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Start Brno - Svratka 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:30 Bohunice - M. Krumlov 2:1 (2:0)
    So 15.09. 11:00 Sparta Brno - Start Brno 1:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Svratka - Mutěnice 1:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Rousínov - Ráječko 3:1 (3:0)
    So 15.09. 16:00 Bosonohy - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Moravská Slavia - Vojkovice 3:1 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Ivančice - Krumvíř 4:2 (2:2)
    Ne 16.09. 16:00 Boskovice - Tišnov 4:2 (1:2)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Mutěnice - Start Brno 0:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Krumvíř - Sparta Brno 1:2 (0:1)
    So 22.09. 15:30 M. Krumlov - Ivančice 1:2 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Vojkovice - Bohunice 1:4 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Kuřim - Moravská Slavia 1:1 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Svratka - Boskovice 1:4 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Tišnov - Rousínov 2:3 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Ráječko - Bosonohy 3:0 (1:0)

    9.kolo

    28.09. 10:30 Bohunice - Kuřim 3:2 (1:2)
    28.09. 15:00 Boskovice - Mutěnice 3:1 (0:1)
    28.09. 15:00 Rousínov - Svratka 3:0 (2:0)
    28.09. 15:00 Start Brno - Krumvíř 4:0 (2:0)
    28.09. 16:00 Sparta Brno - M. Krumlov 10:0 (5:0)
    So 29.09. 15:00 Bosonohy - Tišnov 4:0 (3:0)
    So 29.09. 15:00 Moravská Slavia - Ráječko 4:2 (1:1)
    Ne 30.09. 15:00 Ivančice - Vojkovice 2:2 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Mutěnice - Krumvíř 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 M. Krumlov - Start Brno 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Vojkovice - Sparta Brno 1:9 (0:6)
    So 06.10. 15:00 Kuřim - Ivančice 3:1 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Svratka - Bosonohy 1:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Boskovice - Rousínov 2:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Tišnov - Moravská Slavia 0:5 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Ráječko - Bohunice 6:3 (4:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:30 Bohunice - Tišnov 3:2 (1:0)
    So 13.10. 11:00 Bosonohy - Boskovice 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Rousínov - Mutěnice 4:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Moravská Slavia - Svratka 7:3 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Ivančice - Ráječko 2:2 (1:2)
    So 13.10. 15:00 Sparta Brno - Kuřim 2:4 (1:2)
    So 13.10. 15:00 Start Brno - Vojkovice 7:2 (3:1)
    So 13.10. 15:00 Krumvíř - M. Krumlov 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Mutěnice - M. Krumlov 5:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Vojkovice - Krumvíř 2:6 (0:3)
    So 20.10. 14:30 Kuřim - Start Brno 1:2 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Svratka - Bohunice 1:3 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Rousínov - Bosonohy 2:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Tišnov - Ivančice 4:4 (3:3)
    Ne 21.10. 14:30 Ráječko - Sparta Brno 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Boskovice - Moravská Slavia 2:6 (2:2)

    13.kolo

    So 27.10. 10:30 Bohunice - Boskovice 1:2 (1:2)
    So 27.10. 14:00 Sparta Brno - Tišnov 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Bosonohy - Mutěnice 1:1 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Moravská Slavia - Rousínov 0:4 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Ivančice - Svratka 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Start Brno - Ráječko 6:2 (3:1)
    So 27.10. 14:00 Krumvíř - Kuřim 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 M. Krumlov - Vojkovice 4:2 (1:1)

    1.kolo

    02.11. 18:00 Boskovice - Start Brno 2:2 (0:0)
    So 03.11. 11:45 Ráječko - Vojkovice 5:2 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Tišnov - M. Krumlov 3:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Kuřim - Mutěnice 1:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Svratka - Krumvíř 0:3 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Rousínov - Sparta Brno 1:2 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Bosonohy - Ivančice 2:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Moravská Slavia - Bohunice 2:2 (0:0)

    17.kolo

    22.03. 18:30 Boskovice - Krumvíř 2:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Moravská Slavia - Ivančice 1:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Bosonohy - Sparta Brno 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Rousínov - Start Brno 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Svratka - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Tišnov - Vojkovice 3:1 (2:1)
    Ne 24.03. 10:15 Bohunice - Mutěnice 1:3 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Ráječko - Kuřim 3:1 (2:1)

    18.kolo

    So 30.03. 15:00 Mutěnice - Ráječko 0:2 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Svratka - Vojkovice 5:2 (2:1)
    So 30.03. 15:00 M. Krumlov - Boskovice 1:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Krumvíř - Rousínov 3:1 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Start Brno - Bosonohy 2:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Sparta Brno - Moravská Slavia 2:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Ivančice - Bohunice 1:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Kuřim - Tišnov 5:0 (4:0)

    19.kolo

    05.04. 18:30 Boskovice - Vojkovice 5:0 (4:0)
    So 06.04. 10:15 Bohunice - Sparta Brno 1:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Ivančice - Mutěnice 2:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Moravská Slavia - Start Brno 0:3 (0:2)
    So 06.04. 15:30 Bosonohy - Krumvíř 4:4 (2:1)
    So 06.04. 15:30 Rousínov - M. Krumlov 4:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Svratka - Kuřim 5:1 (3:0)
    So 06.04. 15:30 Tišnov - Ráječko 1:4 (0:1)

    20.kolo

    So 13.04. 13:30 Start Brno - Bohunice 1:1 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Kuřim - Boskovice 3:3 (1:2)
    So 13.04. 15:30 Vojkovice - Rousínov 1:9 (0:5)
    So 13.04. 15:30 M. Krumlov - Bosonohy 0:1 (0:1)
    So 13.04. 15:30 Krumvíř - Moravská Slavia 2:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Sparta Brno - Ivančice 0:4 (0:3)
    Ne 14.04. 14:00 Ráječko - Svratka 7:2 (3:1)
    Ne 14.04. 15:30 Mutěnice - Tišnov 5:0 (2:0)

    21.kolo

    19.04. 10:15 Bohunice - Krumvíř 6:1 (2:0)
    19.04. 16:00 Rousínov - Kuřim 2:0 (2:0)
    19.04. 16:30 Boskovice - Ráječko 0:2 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Svratka - Tišnov 4:0 (3:0)
    So 20.04. 16:00 Ivančice - Start Brno 0:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Moravská Slavia - M. Krumlov 4:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Bosonohy - Vojkovice 4:1 (3:1)
    St 24.04. 17:00 Sparta Brno - Mutěnice 2:2 (1:0)

    22.kolo

    So 27.04. 16:00 Mutěnice - Svratka 3:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Kuřim - Bosonohy 1:3 (0:2)
    So 27.04. 16:00 Vojkovice - Moravská Slavia 0:2 (0:1)
    So 27.04. 16:00 M. Krumlov - Bohunice 0:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Krumvíř - Ivančice 0:3 (0:2)
    So 27.04. 16:00 Start Brno - Sparta Brno 5:1 (3:1)
    So 27.04. 16:00 Tišnov - Boskovice 0:6 (0:2)
    Ne 28.04. 14:30 Ráječko - Rousínov 4:1 (1:1)

    29.kolo

    St 01.05. 10:15 Bohunice - Rousínov 1:1 (1:1)
    St 01.05. 17:00 Start Brno - Tišnov 2:1 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Vojkovice - Mutěnice 1:5 (0:1)
    St 01.05. 17:00 M. Krumlov - Kuřim 0:1 (0:1)
    St 01.05. 17:00 Krumvíř - Ráječko 0:2 (0:1)
    St 01.05. 17:00 Svratka - Sparta Brno 0:1 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Ivančice - Boskovice 1:2 (1:2)
    St 01.05. 17:00 Moravská Slavia - Bosonohy 3:1 (0:1)

    23.kolo

    03.05. 17:30 Boskovice - Svratka 1:3 (1:1)
    So 04.05. 10:15 Bohunice - Vojkovice 9:0 (4:0)
    So 04.05. 10:15 Moravská Slavia - Kuřim 4:0 (1:0)
    So 04.05. 10:15 Rousínov - Tišnov 7:1 (3:1)
    So 04.05. 10:30 Sparta Brno - Krumvíř 1:2 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Start Brno - Mutěnice 2:2 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Bosonohy - Ráječko 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Ivančice - M. Krumlov 7:0 (4:0)

    30.kolo

    St 08.05. 11:00 Bosonohy - Bohunice 1:1 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Tišnov - Krumvíř 1:4 (0:3)
    St 08.05. 17:00 Mutěnice - Moravská Slavia 5:0 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Rousínov - Ivančice 2:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Boskovice - Sparta Brno 2:5 (1:3)
    St 08.05. 17:00 Svratka - Start Brno 3:6 (1:4)
    St 08.05. 17:00 Ráječko - M. Krumlov 5:0 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Kuřim - Vojkovice 8:0 (4:0)

    24.kolo

    So 11.05. 17:00 Mutěnice - Boskovice 2:2 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Svratka - Rousínov 0:5 (0:3)
    So 11.05. 17:00 Kuřim - Bohunice 0:1 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Vojkovice - Ivančice 1:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 M. Krumlov - Sparta Brno 0:3 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Krumvíř - Start Brno 0:6 (0:4)
    Ne 12.05. 14:30 Ráječko - Moravská Slavia 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Tišnov - Bosonohy 2:4 (0:2)

    25.kolo

    17.05. 17:30 Rousínov - Boskovice 4:1 (2:0)
    17.05. 18:00 Bohunice - Ráječko 5:2 (3:2)
    So 18.05. 17:00 Moravská Slavia - Tišnov 2:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Krumvíř - Mutěnice 0:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Start Brno - M. Krumlov 7:1 (4:1)
    So 18.05. 17:00 Sparta Brno - Vojkovice 15:1 (9:0)
    So 18.05. 17:00 Ivančice - Kuřim 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Bosonohy - Svratka 3:2 (1:2)

    26.kolo

    24.05. 18:00 Boskovice - Bosonohy 3:2 (1:2)
    So 25.05. 16:30 Tišnov - Bohunice 1:6 (1:5)
    So 25.05. 17:00 Mutěnice - Rousínov 3:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Svratka - Moravská Slavia 4:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Kuřim - Sparta Brno 0:5 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Vojkovice - Start Brno 1:6 (1:2)
    So 25.05. 17:00 M. Krumlov - Krumvíř 1:4 (1:1)
    Ne 26.05. 14:30 Ráječko - Ivančice 10:1 (6:0)

    27.kolo

    31.05. 17:30 Bosonohy - Rousínov 1:0 (0:0)
    31.05. 18:00 Moravská Slavia - Boskovice 3:1 (2:1)
    So 01.06. 10:15 Bohunice - Svratka 4:3 (4:2)
    So 01.06. 10:30 M. Krumlov - Mutěnice 0:3 (0:2)
    So 01.06. 10:30 Sparta Brno - Ráječko 3:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Ivančice - Tišnov 7:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Krumvíř - Vojkovice 2:2 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Start Brno - Kuřim 3:1 (1:1)

    28.kolo

    07.06. 17:30 Rousínov - Moravská Slavia 1:3 (0:1)
    07.06. 18:00 Tišnov - Sparta Brno 1:10 (0:4)
    07.06. 18:00 Boskovice - Bohunice 0:4 (0:0)
    07.06. 18:00 Svratka - Ivančice 5:1 (3:1)
    So 08.06. 10:30 Vojkovice - M. Krumlov 3:5 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Mutěnice - Bosonohy 0:3 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Kuřim - Krumvíř 4:2 (1:0)
    Ne 09.06. 17:30 Ráječko - Start Brno 1:5 (1:3)

    16.kolo

    14.06. 17:30 Sparta Brno - Rousínov 2:2 (0:1)
    14.06. 17:30 Ivančice - Bosonohy 0:1 (0:1)
    14.06. 18:00 Start Brno - Boskovice 5:2 (3:0)
    14.06. 18:00 Bohunice - Moravská Slavia 5:0 (2:0)
    14.06. 18:00 M. Krumlov - Tišnov 5:2 (2:2)
    14.06. 18:30 Vojkovice - Ráječko 0:2 (0:0)
    So 15.06. 10:30 Mutěnice - Kuřim 1:2 (1:0)
    So 15.06. 12:15 Krumvíř - Svratka 4:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 4 5 91:33 67
    2. 30 16 7 7 69:35 55
    3. 30 16 7 7 79:48 55
    4. 30 17 4 9 80:49 55
    5. 30 16 7 7 57:37 55
    6. 30 16 6 8 93:45 54
    7. 30 15 6 9 64:57 51
    8. 30 15 4 11 69:46 49
    9. 30 15 4 11 63:58 49
    10. 30 13 4 13 55:58 43
    11. 30 12 4 14 61:57 40
    12. 30 10 4 16 60:75 34
    13. 30 9 4 17 53:65 31
    14. 30 6 4 20 34:88 22
    15. 30 4 3 23 33:110 15
    16. 30 1 4 25 38:138 7