Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 12870
  • Návštěvy: 234/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    44607
    Týden:
    234
    Dnes:
    37
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Břeclav - Tasovice 0:2 (0:2)
    So 04.08. 17:00 Nové Sady - Lanžhot 0:2 (0:2)
    So 04.08. 17:00 Blansko - Humpolec 5:1 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Žďár n.Sázavou - Velká Bíteš 3:1 (2:1)
    Ne 05.08. 17:00 Ždírec n.D. - Bystrc 1:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Slavoj Polná - Bzenec 4:2 (1:1)
    Ne 05.08. 17:00 Havlíčkův Brod - Stará Říše 0:2 (0:1)
    Ne 05.08. 17:00 Strání - Rosice 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 16:00 Bzenec - Břeclav 2:3 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Rosice - Nové Sady 8:0 (4:0)
    Ne 12.08. 17:00 Velká Bíteš - Humpolec 3:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Lanžhot - Blansko 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Stará Říše - Strání 1:2 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Tasovice - Havlíčkův Brod 3:3 (3:1)
    Ne 12.08. 17:00 Bystrc - Slavoj Polná 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 5:0 (2:0)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Břeclav - Bystrc 1:1 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Nové Sady - Stará Říše 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Ždírec n.D. - Velká Bíteš 2:2 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Bzenec 1:2 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Tasovice - Strání 3:3 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Humpolec - Lanžhot 0:2 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Blansko - Rosice 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Rosice - Humpolec 4:0 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Tasovice - Nové Sady 8:1 (4:0)
    So 25.08. 16:30 Bzenec - Strání 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Velká Bíteš - Lanžhot 1:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Stará Říše - Blansko 0:3 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Bystrc - Havlíčkův Brod 1:2 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Břeclav 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Ždírec n.D. - Slavoj Polná 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Nové Sady - Bzenec 0:0 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Blansko - Tasovice 3:2 (2:0)
    Ne 02.09. 16:00 Slavoj Polná - Velká Bíteš 1:3 (1:0)
    Ne 02.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 3:5 (1:4)
    Ne 02.09. 16:00 Bystrc - Strání 2:3 (1:3)
    Ne 02.09. 16:00 Humpolec - Stará Říše 0:5 (0:3)
    Ne 02.09. 16:00 Lanžhot - Rosice 1:5 (0:3)
    St 19.09. 16:00 Břeclav - Ždírec n.D. 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 15:00 Velká Bíteš - Rosice 0:0 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Bzenec - Blansko 0:2 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Slavoj Polná - Břeclav 5:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Stará Říše - Lanžhot 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Tasovice - Humpolec 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Bystrc - Nové Sady 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Strání 5:0 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Břeclav - Velká Bíteš 4:1 (2:1)
    So 15.09. 15:30 Nové Sady - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    So 15.09. 15:30 Blansko - Bystrc 3:1 (2:0)
    So 15.09. 15:30 Rosice - Stará Říše 2:1 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Strání - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 10:30 Lanžhot - Tasovice 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Havlíčkův Brod - Slavoj Polná 0:3 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Humpolec - Bzenec 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Bzenec - Lanžhot 1:3 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Břeclav - Havlíčkův Brod 1:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Velká Bíteš - Stará Říše 2:3 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Tasovice - Rosice 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Bystrc - Humpolec 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Žďár n.Sázavou - Blansko 1:2 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Ždírec n.D. - Nové Sady 4:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Slavoj Polná - Strání 3:0 (3:0)

    9.kolo

    28.09. 15:30 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 1:1 (1:1)
    28.09. 15:30 Blansko - Ždírec n.D. 5:0 (1:0)
    28.09. 15:30 Stará Říše - Tasovice 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Nové Sady - Slavoj Polná 0:3 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Rosice - Bzenec 5:0 (4:0)
    Ne 30.09. 15:30 Strání - Břeclav 2:2 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Humpolec - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Lanžhot - Bystrc 9:0 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Bzenec - Stará Říše 1:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Břeclav - Nové Sady 1:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Velká Bíteš - Tasovice 3:4 (1:3)
    Ne 07.10. 15:00 Bystrc - Rosice 0:5 (0:3)
    Ne 07.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Lanžhot 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Ždírec n.D. - Humpolec 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Slavoj Polná - Blansko 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Strání 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Nové Sady - Havlíčkův Brod 0:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Blansko - Břeclav 4:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Velká Bíteš - Strání 5:1 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Humpolec - Slavoj Polná 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Lanžhot - Ždírec n.D. 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Stará Říše - Bystrc 5:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Tasovice - Bzenec 3:2 (2:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Břeclav - Humpolec 2:1 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Velká Bíteš - Bzenec 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Bystrc - Tasovice 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Stará Říše 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Ždírec n.D. - Rosice 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Slavoj Polná - Lanžhot 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Havlíčkův Brod - Blansko 0:2 (0:2)
    Ne 21.10. 14:30 Strání - Nové Sady 4:1 (1:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Nové Sady - Velká Bíteš 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Blansko - Strání 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Rosice - Slavoj Polná 1:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Bzenec - Bystrc 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Humpolec - Havlíčkův Brod 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Lanžhot - Břeclav 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Stará Říše - Ždírec n.D. 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Tasovice - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Břeclav - Rosice 1:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Nové Sady - Blansko 0:7 (0:5)
    Ne 04.11. 14:00 Velká Bíteš - Bystrc 4:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Žďár n.Sázavou - Bzenec 3:3 (1:3)
    Ne 04.11. 14:00 Ždírec n.D. - Tasovice 1:3 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Slavoj Polná - Stará Říše 2:5 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Havlíčkův Brod - Lanžhot 2:4 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Strání - Humpolec 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 10.11. 14:00 Humpolec - Nové Sady 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Lanžhot - Strání 2:2 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Rosice - Havlíčkův Brod 5:0 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Stará Říše - Břeclav 5:0 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Tasovice - Slavoj Polná 1:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Bzenec - Ždírec n.D. 2:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Bystrc - Žďár n.Sázavou 0:2 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Blansko - Velká Bíteš 9:0 (5:0)

    16.kolo

    So 16.03. 15:00 Rosice - Strání 3:1 (1:1)
    Ne 17.03. 15:00 Bystrc - Ždírec n.D. 1:1 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Tasovice - Břeclav 4:0 (2:0)
    Ne 17.03. 15:00 Stará Říše - Havlíčkův Brod 4:1 (2:1)
    Ne 17.03. 15:00 Lanžhot - Nové Sady 3:0 (2:0)
    Ne 17.03. 15:00 Humpolec - Blansko 3:3 (1:2)
    St 10.04. 16:00 Bzenec - Slavoj Polná 3:0 (2:0)
    Čt 11.04. 16:00 Velká Bíteš - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 23.03. 10:30 Havlíčkův Brod - Tasovice 0:3 (0:3)
    So 23.03. 15:00 Blansko - Lanžhot 3:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Nové Sady - Rosice 1:4 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Břeclav - Bzenec 4:1 (4:0)
    Ne 24.03. 15:00 Humpolec - Velká Bíteš 2:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Strání - Stará Říše 3:0 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Slavoj Polná - Bystrc 2:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 2:1 (2:0)

    18.kolo

    So 30.03. 15:00 Bzenec - Havlíčkův Brod 4:2 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Rosice - Blansko 1:3 (1:1)
    Ne 31.03. 10:15 Žďár n.Sázavou - Slavoj Polná 3:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Velká Bíteš - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Bystrc - Břeclav 1:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Strání - Tasovice 1:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Stará Říše - Nové Sady 5:0 (3:0)
    Ne 31.03. 15:00 Lanžhot - Humpolec 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 06.04. 10:30 Havlíčkův Brod - Bystrc 3:2 (2:1)
    So 06.04. 15:30 Blansko - Stará Říše 1:1 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Nové Sady - Tasovice 1:2 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Břeclav - Žďár n.Sázavou 1:4 (1:2)
    Ne 07.04. 15:30 Lanžhot - Velká Bíteš 4:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Humpolec - Rosice 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Strání - Bzenec 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Slavoj Polná - Ždírec n.D. 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 13.04. 15:30 Bzenec - Nové Sady 1:1 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Rosice - Lanžhot 3:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Stará Říše - Humpolec 4:2 (3:0)
    Ne 14.04. 10:15 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 1:1 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Velká Bíteš - Slavoj Polná 4:1 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Ždírec n.D. - Břeclav 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Strání - Bystrc 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Tasovice - Blansko 1:2 (1:0)

    21.kolo

    19.04. 10:30 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D. 1:4 (1:1)
    19.04. 16:00 Lanžhot - Stará Říše 4:1 (2:1)
    19.04. 16:00 Strání - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:2)
    19.04. 16:30 Blansko - Bzenec 6:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Rosice - Velká Bíteš 5:1 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Nové Sady - Bystrc 1:3 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Břeclav - Slavoj Polná 3:4 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Humpolec - Tasovice 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 27.04. 16:00 Bzenec - Humpolec 4:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:15 Žďár n.Sázavou - Nové Sady 1:2 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Velká Bíteš - Břeclav 5:1 (4:0)
    Ne 28.04. 16:00 Slavoj Polná - Havlíčkův Brod 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Ždírec n.D. - Strání 0:3 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Bystrc - Blansko 0:7 (0:3)
    Ne 28.04. 16:00 Stará Říše - Rosice 0:1 (0:0)
    St 15.05. 17:00 Tasovice - Lanžhot 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 04.05. 10:30 Havlíčkův Brod - Břeclav 1:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Rosice - Tasovice 0:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Nové Sady - Ždírec n.D. 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Stará Říše - Velká Bíteš 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Lanžhot - Bzenec 4:1 (4:0)
    Ne 05.05. 16:30 Humpolec - Bystrc 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Blansko - Žďár n.Sázavou 2:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Strání - Slavoj Polná 1:1 (0:1)

    30.kolo

    St 08.05. 10:15 Žďár n.Sázavou - Bystrc 2:0 (1:0)
    St 08.05. 10:30 Havlíčkův Brod - Rosice 0:1 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Velká Bíteš - Blansko 0:5 (0:3)
    St 08.05. 16:30 Nové Sady - Humpolec 4:1 (3:1)
    St 08.05. 16:30 Strání - Lanžhot 1:0 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Břeclav - Stará Říše 0:2 (0:1)
    St 08.05. 16:30 Ždírec n.D. - Bzenec 2:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Slavoj Polná - Tasovice 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 11.05. 17:00 Břeclav - Strání 0:2 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Bzenec - Rosice 0:0 (0:0)
    Ne 12.05. 10:15 Žďár n.Sázavou - Humpolec 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Bystrc - Lanžhot 0:8 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Velká Bíteš - Havlíčkův Brod 5:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Slavoj Polná - Nové Sady 4:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Ždírec n.D. - Blansko 2:3 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Tasovice - Stará Říše 2:2 (1:1)

    25.kolo

    So 18.05. 17:00 Rosice - Bystrc 6:1 (5:0)
    So 18.05. 17:00 Blansko - Slavoj Polná 1:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Nové Sady - Břeclav 2:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Tasovice - Velká Bíteš 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Stará Říše - Bzenec 5:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Lanžhot - Žďár n.Sázavou 4:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Humpolec - Ždírec n.D. 3:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Strání - Havlíčkův Brod 1:1 (0:1)

    26.kolo

    So 25.05. 10:15 Žďár n.Sázavou - Rosice 1:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Břeclav - Blansko 1:4 (0:3)
    So 25.05. 17:00 Bzenec - Tasovice 2:2 (1:0)
    Ne 26.05. 10:30 Havlíčkův Brod - Nové Sady 1:5 (0:3)
    Ne 26.05. 16:30 Bystrc - Stará Říše 1:6 (0:4)
    Ne 26.05. 17:00 Strání - Velká Bíteš 2:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Slavoj Polná - Humpolec 4:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Ždírec n.D. - Lanžhot 0:0 (0:0)

    27.kolo

    31.05. 17:00 Rosice - Ždírec n.D. 1:0 (1:0)
    31.05. 17:30 Bzenec - Velká Bíteš 2:3 (2:2)
    31.05. 17:30 Blansko - Havlíčkův Brod 5:0 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Nové Sady - Strání 2:1 (0:0)
    Ne 02.06. 15:00 Stará Říše - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Tasovice - Bystrc 11:0 (4:0)
    Ne 02.06. 17:00 Lanžhot - Slavoj Polná 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Humpolec - Břeclav 1:1 (1:0)

    28.kolo

    St 05.06. 17:30 Slavoj Polná - Rosice 1:4 (1:3)
    07.06. 17:00 Strání - Blansko 1:2 (0:2)
    07.06. 17:30 Velká Bíteš - Nové Sady 5:0 (2:0)
    So 08.06. 10:30 Havlíčkův Brod - Humpolec 1:5 (1:3)
    So 08.06. 17:30 Břeclav - Lanžhot 1:1 (0:1)
    Ne 09.06. 10:15 Žďár n.Sázavou - Tasovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Bystrc - Bzenec 0:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:30 Ždírec n.D. - Stará Říše 2:2 (1:2)

    29.kolo

    St 01.05. 17:00 Rosice - Břeclav 6:0 (3:0)
    Út 04.06. 17:30 Blansko - Nové Sady 2:3 (0:1)
    St 05.06. 18:00 Lanžhot - Havlíčkův Brod 4:2 (1:1)
    14.06. 17:00 Tasovice - Ždírec n.D. 5:0 (2:0)
    14.06. 17:30 Bzenec - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:1)
    14.06. 18:00 Bystrc - Velká Bíteš 0:2 (0:1)
    So 15.06. 14:00 Stará Říše - Slavoj Polná 8:0 (3:0)
    So 15.06. 17:00 Humpolec - Strání 2:2 (1:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 26 3 1 102:23 81
    2. 30 22 5 3 81:20 71
    3. 30 19 4 7 84:31 61
    4. 30 17 7 6 75:34 58
    5. 30 16 5 9 56:38 53
    6. 30 16 3 11 66:34 51
    7. 30 13 4 13 58:60 43
    8. 30 12 6 12 52:57 42
    9. 30 11 6 13 47:56 39
    10. 30 9 9 12 41:46 36
    11. 30 9 6 15 28:51 33
    12. 30 7 6 17 32:80 27
    13. 30 6 7 17 35:70 25
    14. 30 6 6 18 32:66 24
    15. 30 5 6 19 33:79 21
    16. 30 1 7 22 20:97 10