Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 12871
  • Návštěvy: 112/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3503
    Týden:
    112
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    27.07. 20:45 Austria Vídeň - Innsbruck 2:1 (1:1)
    So 28.07. 17:00 Altach - Mattersburg 2:3 (1:1)
    So 28.07. 17:00 Sturm Graz - Hartberg 3:2 (2:1)
    Ne 29.07. 17:00 St. Pölten - Wolfsberger 4:3 (2:2)
    Ne 29.07. 17:00 Salzburg - LASK Linz 3:1 (3:0)
    Ne 29.07. 17:00 Admira - Rapid Vídeň 0:3 (0:3)

    2.kolo

    So 04.08. 17:00 Innsbruck - Sturm Graz 2:3 (0:1)
    So 04.08. 17:00 Rapid Vídeň - Altach 1:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Mattersburg - Salzburg 0:2 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Hartberg - Admira 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 LASK Linz - St. Pölten 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:30 Wolfsberger - Austria Vídeň 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 11.08. 17:00 Altach - Innsbruck 1:2 (1:2)
    So 11.08. 17:00 Salzburg - Austria Vídeň 2:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Hartberg - Mattersburg 4:2 (3:1)
    Ne 12.08. 17:00 Rapid Vídeň - Wolfsberger 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 St. Pölten - Sturm Graz 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Admira - LASK Linz 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 18.08. 17:00 Mattersburg - Wolfsberger 0:6 (0:3)
    So 18.08. 17:00 Salzburg - Hartberg 2:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Sturm Graz - Altach 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Austria Vídeň - Admira 4:0 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Innsbruck - St. Pölten 0:2 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 LASK Linz - Rapid Vídeň 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 25.08. 17:00 Wolfsberger - Sturm Graz 1:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Altach - Salzburg 2:3 (1:2)
    So 25.08. 17:00 St. Pölten - Austria Vídeň 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Admira - Mattersburg 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Hartberg - LASK Linz 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Rapid Vídeň - Innsbruck 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 01.09. 17:00 Altach - St. Pölten 1:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Austria Vídeň - Mattersburg 2:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Innsbruck - Hartberg 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Salzburg - Admira 3:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 LASK Linz - Wolfsberger 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Sturm Graz - Rapid Vídeň 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 17:00 Admira - Sturm Graz 2:3 (1:1)
    So 15.09. 17:00 Hartberg - Altach 2:1 (0:0)
    So 15.09. 17:00 St. Pölten - Salzburg 1:3 (1:1)
    Ne 16.09. 14:30 Wolfsberger - Innsbruck 3:1 (0:1)
    Ne 16.09. 14:30 Mattersburg - LASK Linz 1:3 (0:1)
    Ne 16.09. 17:00 Rapid Vídeň - Austria Vídeň 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 17:00 Altach - Wolfsberger 0:1 (0:1)
    So 22.09. 17:00 Sturm Graz - Mattersburg 1:2 (1:1)
    So 22.09. 17:00 St. Pölten - Hartberg 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 14:30 Austria Vídeň - LASK Linz 0:3 (0:1)
    Ne 23.09. 14:30 Innsbruck - Admira 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 17:00 Salzburg - Rapid Vídeň 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 17:00 Wolfsberger - Salzburg 1:4 (0:0)
    So 29.09. 17:00 Admira - Altach 2:4 (1:2)
    So 29.09. 17:00 Rapid Vídeň - St. Pölten 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 14:30 Hartberg - Austria Vídeň 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 14:30 Mattersburg - Innsbruck 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 17:00 LASK Linz - Sturm Graz 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 17:00 Wolfsberger - Hartberg 3:4 (2:1)
    So 06.10. 17:00 Altach - Austria Vídeň 2:0 (0:0)
    So 06.10. 17:00 St. Pölten - Admira 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 14:30 Innsbruck - LASK Linz 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 14:30 Rapid Vídeň - Mattersburg 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 17:00 Sturm Graz - Salzburg 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 20.10. 17:00 Hartberg - Rapid Vídeň 3:0 (2:0)
    So 20.10. 17:00 LASK Linz - Altach 1:1 (0:0)
    So 20.10. 17:00 Salzburg - Innsbruck 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Admira - Wolfsberger 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Mattersburg - St. Pölten 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 17:00 Austria Vídeň - Sturm Graz 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 17:00 Mattersburg - Altach 1:1 (0:0)
    So 27.10. 17:00 Hartberg - Sturm Graz 2:0 (0:0)
    So 27.10. 17:00 Innsbruck - Austria Vídeň 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Wolfsberger - St. Pölten 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Rapid Vídeň - Admira 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 17:00 LASK Linz - Salzburg 3:3 (2:2)

    13.kolo

    So 03.11. 17:00 Sturm Graz - Innsbruck 1:1 (0:0)
    So 03.11. 17:00 Admira - Hartberg 2:3 (0:1)
    So 03.11. 17:00 St. Pölten - LASK Linz 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:30 Austria Vídeň - Wolfsberger 2:3 (2:1)
    Ne 04.11. 14:30 Salzburg - Mattersburg 2:1 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Altach - Rapid Vídeň 2:2 (1:2)

    14.kolo

    So 10.11. 17:00 Innsbruck - Altach 1:0 (1:0)
    So 10.11. 17:00 Sturm Graz - St. Pölten 0:0 (0:0)
    So 10.11. 17:00 LASK Linz - Admira 5:1 (1:0)
    Ne 11.11. 14:30 Wolfsberger - Rapid Vídeň 3:1 (0:1)
    Ne 11.11. 14:30 Mattersburg - Hartberg 1:2 (0:0)
    Ne 11.11. 17:00 Austria Vídeň - Salzburg 0:2 (0:0)

    15.kolo

    So 24.11. 17:00 Wolfsberger - Mattersburg 2:2 (1:0)
    So 24.11. 17:00 Hartberg - Salzburg 0:4 (0:0)
    So 24.11. 17:00 Admira - Austria Vídeň 1:2 (0:1)
    Ne 25.11. 14:30 Altach - Sturm Graz 0:2 (0:1)
    Ne 25.11. 14:30 St. Pölten - Innsbruck 2:0 (0:0)
    Ne 25.11. 17:00 Rapid Vídeň - LASK Linz 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 01.12. 17:00 Austria Vídeň - St. Pölten 2:0 (2:0)
    So 01.12. 17:00 Mattersburg - Admira 2:2 (0:1)
    So 01.12. 17:00 LASK Linz - Hartberg 3:3 (2:2)
    Ne 02.12. 14:30 Salzburg - Altach 1:0 (1:0)
    Ne 02.12. 14:30 Innsbruck - Rapid Vídeň 0:1 (0:0)
    Ne 02.12. 17:00 Sturm Graz - Wolfsberger 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 08.12. 17:00 St. Pölten - Altach 2:1 (1:0)
    So 08.12. 17:00 Admira - Salzburg 2:2 (1:1)
    So 08.12. 17:00 Wolfsberger - LASK Linz 1:1 (1:1)
    Ne 09.12. 14:30 Mattersburg - Austria Vídeň 2:1 (0:1)
    Ne 09.12. 14:30 Hartberg - Innsbruck 2:2 (2:1)
    Ne 09.12. 17:00 Rapid Vídeň - Sturm Graz 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 15.12. 17:00 Sturm Graz - Admira 3:0 (0:0)
    So 15.12. 17:00 Innsbruck - Wolfsberger 0:0 (0:0)
    So 15.12. 17:00 LASK Linz - Mattersburg 2:1 (1:0)
    Ne 16.12. 14:30 Altach - Hartberg 6:1 (2:0)
    Ne 16.12. 14:30 Salzburg - St. Pölten 5:1 (5:0)
    Ne 16.12. 17:00 Austria Vídeň - Rapid Vídeň 6:1 (4:1)

    19.kolo

    22.02. 19:30 LASK Linz - Austria Vídeň 2:0 (1:0)
    So 23.02. 17:00 Wolfsberger - Altach 0:0 (0:0)
    So 23.02. 17:00 Admira - Innsbruck 3:0 (2:0)
    Ne 24.02. 14:30 Hartberg - St. Pölten 1:1 (0:0)
    Ne 24.02. 14:30 Mattersburg - Sturm Graz 1:1 (1:0)
    Ne 24.02. 17:00 Rapid Vídeň - Salzburg 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 02.03. 17:00 Salzburg - Wolfsberger 3:0 (2:0)
    So 02.03. 17:00 Altach - Admira 0:1 (0:0)
    So 02.03. 17:00 St. Pölten - Rapid Vídeň 0:4 (0:2)
    Ne 03.03. 14:30 Austria Vídeň - Hartberg 4:2 (1:0)
    Ne 03.03. 14:30 Sturm Graz - LASK Linz 0:3 (0:1)
    Ne 03.03. 17:00 Innsbruck - Mattersburg 0:1 (0:0)

    21.kolo

    Ne 10.03. 17:00 Hartberg - Wolfsberger 1:1 (0:1)
    Ne 10.03. 17:00 LASK Linz - Innsbruck 2:0 (1:0)
    Ne 10.03. 17:00 Admira - St. Pölten 3:2 (1:1)
    Ne 10.03. 17:00 Salzburg - Sturm Graz 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 17:00 Austria Vídeň - Altach 1:3 (1:2)
    Ne 10.03. 17:00 Mattersburg - Rapid Vídeň 2:1 (1:1)

    22.kolo

    Ne 17.03. 17:00 Wolfsberger - Admira 2:2 (1:2)
    Ne 17.03. 17:00 Sturm Graz - Austria Vídeň 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 17:00 Rapid Vídeň - Hartberg 2:2 (2:0)
    Ne 17.03. 17:00 St. Pölten - Mattersburg 0:1 (0:1)
    Ne 17.03. 17:00 Altach - LASK Linz 1:2 (1:0)
    Ne 17.03. 17:00 Innsbruck - Salzburg 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 30.03. 17:00 Altach - Mattersburg 2:1 (1:1)
    So 30.03. 17:00 Hartberg - Innsbruck 0:2 (0:2)
    So 30.03. 17:00 Rapid Vídeň - Admira 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 14:30 Wolfsberger - LASK Linz 0:3 (0:3)
    Ne 31.03. 14:30 Sturm Graz - St. Pölten 0:1 (0:0)
    Ne 31.03. 17:00 Salzburg - Austria Vídeň 5:1 (1:1)

    24.kolo

    So 06.04. 17:00 Admira - Altach 1:1 (1:0)
    So 06.04. 17:00 Innsbruck - Rapid Vídeň 0:2 (0:1)
    So 06.04. 17:00 Mattersburg - Hartberg 3:0 (0:0)
    Ne 07.04. 14:30 Austria Vídeň - Sturm Graz 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 14:30 St. Pölten - Wolfsberger 1:3 (0:1)
    Ne 07.04. 17:00 LASK Linz - Salzburg 0:2 (0:1)

    25.kolo

    So 13.04. 17:00 Hartberg - Altach 0:1 (0:0)
    So 13.04. 17:00 Innsbruck - Admira 1:3 (0:1)
    So 13.04. 17:00 Rapid Vídeň - Mattersburg 2:1 (0:0)
    Ne 14.04. 14:30 Wolfsberger - Austria Vídeň 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 14:30 LASK Linz - St. Pölten 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 17:00 Salzburg - Sturm Graz 3:1 (0:1)

    26.kolo

    So 20.04. 17:00 Admira - Hartberg 2:1 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Altach - Rapid Vídeň 2:2 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Mattersburg - Innsbruck 3:1 (1:0)
    Ne 21.04. 14:30 St. Pölten - Salzburg 1:1 (0:1)
    Ne 21.04. 14:30 Sturm Graz - Wolfsberger 1:2 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Austria Vídeň - LASK Linz 2:2 (1:1)

    27.kolo

    Út 23.04. 19:00 Admira - Mattersburg 0:2 (0:0)
    Út 23.04. 19:00 Hartberg - Rapid Vídeň 2:4 (1:1)
    Út 23.04. 19:00 Innsbruck - Altach 0:4 (0:0)
    St 24.04. 19:00 Austria Vídeň - St. Pölten 2:2 (0:0)
    St 24.04. 19:00 LASK Linz - Sturm Graz 1:2 (0:0)
    St 24.04. 19:00 Salzburg - Wolfsberger 3:1 (0:0)

    28.kolo

    So 27.04. 17:00 Altach - Innsbruck 1:4 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Mattersburg - Admira 1:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Rapid Vídeň - Hartberg 3:4 (2:2)
    Ne 28.04. 14:30 Wolfsberger - Salzburg 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 14:30 St. Pölten - Austria Vídeň 1:2 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Sturm Graz - LASK Linz 2:3 (2:1)

    29.kolo

    So 04.05. 17:00 Admira - Rapid Vídeň 3:4 (0:3)
    So 04.05. 17:00 Innsbruck - Hartberg 1:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Mattersburg - Altach 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 14:30 LASK Linz - Wolfsberger 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:30 St. Pölten - Sturm Graz 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Austria Vídeň - Salzburg 1:2 (0:0)

    30.kolo

    So 11.05. 17:00 Altach - Admira 2:2 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Hartberg - Mattersburg 2:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Rapid Vídeň - Innsbruck 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 14:30 Wolfsberger - St. Pölten 4:0 (1:0)
    Ne 12.05. 14:30 Sturm Graz - Austria Vídeň 1:3 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Salzburg - LASK Linz 2:1 (2:0)

    31.kolo

    So 18.05. 17:00 Admira - Innsbruck 3:2 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Altach - Hartberg 3:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Mattersburg - Rapid Vídeň 1:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Austria Vídeň - Wolfsberger 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 St. Pölten - LASK Linz 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Sturm Graz - Salzburg 1:2 (1:1)

    32.kolo

    So 25.05. 17:00 Hartberg - Admira 3:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Innsbruck - Mattersburg 4:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Rapid Vídeň - Altach 1:2 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Wolfsberger - Sturm Graz 2:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 LASK Linz - Austria Vídeň 5:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Salzburg - St. Pölten 7:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 25 5 2 79:27 52
    2. 32 18 9 5 59:31 40
    3. 32 12 10 10 47:47 31
    4. 32 12 6 14 45:48 27
    5. 32 10 10 12 37:40 24
    6. 32 9 9 14 32:50 21
    7. 32 13 7 12 48:44 32
    8. 32 12 7 13 41:48 28
    9. 32 9 10 13 48:44 28
    10. 32 8 9 15 42:62 22
    11. 32 10 5 17 48:66 22
    12. 32 8 5 19 32:51 20