Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12875
  • Návštěvy: 133/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11624
    Týden:
    133
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:00 Hradec Králové B - Čáslav 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 10:00 CU Bohemians - Chrudim 8:0 (4:0)
    Ne 12.08. 10:00 Náchod - Teplice 0:10 (0:4)
    Ne 12.08. 10:15 Neratovice - Olympia HK 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 11:00 Ústí n/L - Pardubice B 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 12:15 Slovan Liberec - Jablonec 2:3 np (2:0)
    Ne 12.08. 12:15 Sparta Praha B - Admira Praha 6:0 (2:0)
    Ne 12.08. 13:00 Mladá Boleslav B - Dukla Praha B 0:3 (0:2)

    3.kolo

    St 22.08. 14:30 Hradec Králové B - Olympia HK 3:0 (3:0)
    24.08. 10:00 Ústí n/L - Teplice 0:1 np (0:0)
    So 25.08. 11:00 Mladá Boleslav B - Čáslav 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 10:00 CU Bohemians - Jablonec 5:0 (4:0)
    Ne 26.08. 10:00 Náchod - Dukla Praha B 2:3 np (2:1)
    Ne 26.08. 10:15 Pardubice B - Admira Praha 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 12:15 Slovan Liberec - Neratovice 4:2 (0:2)
    Ne 26.08. 12:15 Sparta Praha B - Chrudim 4:0 (4:0)

    2.kolo

    Ne 19.08. 10:00 Olympia HK - Pardubice B 0:1 np (0:0)
    Ne 19.08. 10:00 Čáslav - Slovan Liberec 0:4 (0:0)
    Ne 19.08. 10:15 Chrudim - Náchod 8:2 (3:0)
    Ne 19.08. 10:15 Dukla Praha B - CU Bohemians 3:2 np (0:1)
    Ne 19.08. 10:15 Jablonec - Mladá Boleslav B 4:1 (3:0)
    Ne 19.08. 10:15 Neratovice - Hradec Králové B 2:4 (1:1)
    Ne 19.08. 12:15 Admira Praha - Ústí n/L 2:3 (2:1)
    Út 28.08. 10:30 Teplice - Sparta Praha B 2:0 (1:0)

    4.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Olympia HK - Admira Praha 2:4 (1:2)
    Ne 02.09. 10:00 Čáslav - CU Bohemians 1:7 (0:3)
    Ne 02.09. 10:00 Hradec Králové B - Slovan Liberec 2:5 (0:2)
    Ne 02.09. 10:15 Dukla Praha B - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:15 Jablonec - Náchod 10:0 (5:0)
    Ne 02.09. 10:15 Neratovice - Mladá Boleslav B 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:30 Teplice - Pardubice B 9:0 (6:0)
    Ne 02.09. 11:00 Chrudim - Ústí n/L 0:6 (0:4)

    5.kolo

    St 05.09. 15:30 Ústí n/L - Dukla Praha B 5:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:00 CU Bohemians - Neratovice 4:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Náchod - Čáslav 0:1 np (0:0)
    Ne 09.09. 10:00 Admira Praha - Teplice 1:4 (0:2)
    Ne 09.09. 10:15 Pardubice B - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 11:00 Mladá Boleslav B - Hradec Králové B 0:4 (0:1)
    Ne 09.09. 12:15 Slovan Liberec - Olympia HK 13:0 (3:0)
    Ne 09.09. 12:15 Sparta Praha B - Jablonec 1:2 np (0:1)

    6.kolo

    Čt 13.09. 14:15 Jablonec - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Olympia HK - Teplice 0:9 (0:3)
    Ne 16.09. 10:00 Čáslav - Sparta Praha B 0:4 (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Hradec Králové B - CU Bohemians 2:4 (1:3)
    Ne 16.09. 10:15 Dukla Praha B - Pardubice B 2:3 np (1:1)
    Ne 16.09. 10:15 Neratovice - Náchod 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 12:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav B 3:0 (3:)
    Ne 16.09. 14:45 Chrudim - Admira Praha 2:3 (2:1)

    7.kolo

    21.09. 10:30 Teplice - Chrudim 9:0 (4:0)
    Ne 23.09. 10:00 CU Bohemians - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Náchod - Hradec Králové B 0:3 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Ústí n/L - Čáslav 6:1 (3:0)
    Ne 23.09. 10:00 Admira Praha - Dukla Praha B 2:3 (1:1)
    Ne 23.09. 11:00 Mladá Boleslav B - Olympia HK 4:3 np (3:0)
    Ne 23.09. 12:15 Sparta Praha B - Neratovice 5:0 (0:0)
    Ne 23.09. 12:30 Pardubice B - Jablonec 1:5 (1:2)

    8.kolo

    St 26.09. 10:00 Hradec Králové B - Sparta Praha B 0:1 (0:0)
    28.09. 10:15 Dukla Praha B - Teplice 1:4 (0:0)
    28.09. 10:15 Jablonec - Admira Praha 1:2 np (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Olympia HK - Chrudim 1:2 (1:2)
    Ne 30.09. 10:00 Čáslav - Pardubice B 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Neratovice - Ústí n/L 2:1 np (1:0)
    Ne 30.09. 12:15 Slovan Liberec - Náchod 10:0 (4:0)
    Ne 30.09. 13:00 Mladá Boleslav B - CU Bohemians 1:8 (0:7)

    10.kolo

    Čt 11.10. 11:00 Slovan Liberec - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Olympia HK - Dukla Praha B 3:2 (2:1)
    Ne 14.10. 10:00 Čáslav - Teplice 0:7 (0:4)
    Ne 14.10. 10:00 Hradec Králové B - Pardubice B 3:1 (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 CU Bohemians - Náchod 7:0 (3:0)
    Ne 14.10. 10:15 Jablonec - Chrudim 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Neratovice - Admira Praha 1:0 np (0:0)
    Ne 14.10. 11:00 Mladá Boleslav B - Sparta Praha B 1:5 (0:4)

    9.kolo

    Ne 07.10. 10:00 CU Bohemians - Olympia HK 6:1 (2:0)
    Ne 07.10. 10:00 Admira Praha - Čáslav 5:0 (3:0)
    Ne 07.10. 10:15 Pardubice B - Neratovice 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 10:15 Chrudim - Dukla Praha B 2:3 np (1:1)
    Ne 07.10. 10:30 Teplice - Jablonec 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 11:00 Ústí n/L - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 12:15 Sparta Praha B - Slovan Liberec 1:2 (1:0)
    St 17.10. 15:00 Náchod - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)

    11.kolo

    Ne 21.10. 10:00 Náchod - Olympia HK 4:3 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Ústí n/L - Mladá Boleslav B 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Admira Praha - Hradec Králové B 1:0 np (0:0)
    Ne 21.10. 10:15 Pardubice B - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 10:15 Chrudim - Čáslav 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 Dukla Praha B - Jablonec 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 10:30 Teplice - Neratovice 8:0 (3:0)
    Ne 21.10. 12:15 Sparta Praha B - CU Bohemians 3:5 (3:1)

    12.kolo

    26.10. 10:00 CU Bohemians - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Olympia HK - Jablonec 1:5 (1:1)
    Ne 28.10. 10:00 Čáslav - Dukla Praha B 4:3 np (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Náchod - Sparta Praha B 0:9 (0:6)
    Ne 28.10. 10:15 Neratovice - Chrudim 0:4 (0:1)
    Ne 28.10. 11:00 Hradec Králové B - Teplice 0:1 (0:0)
    Ne 28.10. 11:00 Mladá Boleslav B - Pardubice B 1:3 (1:2)
    Ne 28.10. 12:15 Slovan Liberec - Admira Praha 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:30 Teplice - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Admira Praha - Mladá Boleslav B 1:3 (0:2)
    Ne 04.11. 10:15 Pardubice B - CU Bohemians 1:4 (0:1)
    Ne 04.11. 10:15 Chrudim - Hradec Králové B 1:6 (0:4)
    Ne 04.11. 10:15 Dukla Praha B - Neratovice 3:1 (2:1)
    Ne 04.11. 10:15 Jablonec - Čáslav 7:0 (4:0)
    Ne 04.11. 11:00 Ústí n/L - Náchod 11:1 (7:0)
    Ne 04.11. 12:15 Sparta Praha B - Olympia HK 9:0 (4:0)

    14.kolo

    09.11. 10:00 Hradec Králové B - Dukla Praha B 3:4 np (2:2)
    Ne 11.11. 09:00 Olympia HK - Čáslav 4:3 (1:2)
    Ne 11.11. 10:00 CU Bohemians - Admira Praha 4:2 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Náchod - Pardubice B 0:3 (0:2)
    Ne 11.11. 10:15 Neratovice - Jablonec 0:1 np (0:0)
    Ne 11.11. 10:30 Mladá Boleslav B - Teplice 1:3 (0:1)
    Ne 11.11. 12:15 Slovan Liberec - Chrudim 3:1 (0:1)
    Ne 11.11. 12:15 Sparta Praha B - Ústí n/L 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 17.11. 10:00 Čáslav - Neratovice 2:5 (1:2)
    Ne 18.11. 10:00 Admira Praha - Náchod 4:2 (1:0)
    Ne 18.11. 10:15 Pardubice B - Sparta Praha B 0:2 (0:0)
    Ne 18.11. 10:15 Dukla Praha B - Slovan Liberec 1:3 (0:1)
    Ne 18.11. 10:15 Jablonec - Hradec Králové B 3:0 (1:0)
    Ne 18.11. 10:30 Teplice - CU Bohemians 5:4 np (3:1)
    Ne 18.11. 11:00 Ústí n/L - Olympia HK 6:3 (4:2)
    Ne 18.11. 11:15 Chrudim - Mladá Boleslav B 2:3 (0:0)

    22.kolo

    01.03. 10:00 Hradec Králové B - Náchod 3:0 (2:0)
    Ne 03.03. 10:00 Čáslav - Ústí n/L 2:6 (0:1)
    Ne 03.03. 10:15 Neratovice - Sparta Praha B 3:1 (0:0)
    Ne 03.03. 10:15 Jablonec - Pardubice B 3:2 (2:0)
    Ne 03.03. 10:15 Dukla Praha B - Admira Praha 1:4 (0:2)
    Ne 03.03. 11:00 Chrudim - Teplice 0:2 (0:1)
    Ne 03.03. 12:15 Olympia HK - Mladá Boleslav B 0:5 (0:3)
    Ne 03.03. 12:15 Slovan Liberec - CU Bohemians 5:2 (1:2)

    16.kolo

    St 06.03. 10:30 Pardubice B - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    Ne 10.03. 10:00 Admira Praha - Sparta Praha B 2:1 (2:0)
    Ne 10.03. 10:15 Jablonec - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 10.03. 10:15 Dukla Praha B - Mladá Boleslav B 1:5 (1:2)
    Ne 10.03. 10:15 Chrudim - CU Bohemians 0:2 (0:0)
    Ne 10.03. 12:15 Olympia HK - Neratovice 4:1 (3:1)
    Ne 10.03. 12:45 Teplice - Náchod 7:0 (3:0)
    St 13.03. 12:00 Čáslav - Hradec Králové B 0:3 (0:2)

    17.kolo

    So 16.03. 10:00 Hradec Králové B - Neratovice 3:1 (2:0)
    Ne 17.03. 10:00 Ústí n/L - Admira Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 17.03. 10:00 Náchod - Chrudim 2:0 (0:0)
    Ne 17.03. 10:00 CU Bohemians - Dukla Praha B 3:5 (1:3)
    Ne 17.03. 10:15 Pardubice B - Olympia HK 2:1 (2:1)
    Ne 17.03. 11:00 Mladá Boleslav B - Jablonec 1:3 (1:2)
    Ne 17.03. 12:15 Sparta Praha B - Teplice 1:3 (1:2)
    Ne 17.03. 12:15 Slovan Liberec - Čáslav 19:0 (11:0)

    18.kolo

    22.03. 10:30 Teplice - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 10:00 Čáslav - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 10:00 Admira Praha - Pardubice B 3:4 (3:2)
    Ne 24.03. 10:15 Olympia HK - Hradec Králové B 1:2 (0:0)
    Ne 24.03. 10:15 Neratovice - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    Ne 24.03. 10:15 Jablonec - CU Bohemians 5:1 (2:1)
    Ne 24.03. 10:15 Dukla Praha B - Náchod 10:0 (4:0)
    Ne 24.03. 12:30 Chrudim - Sparta Praha B 1:2 np (0:0)

    19.kolo

    Ne 31.03. 10:00 Admira Praha - Olympia HK 6:0 (2:0)
    Ne 31.03. 10:00 Náchod - Jablonec 0:4 (0:1)
    Ne 31.03. 10:00 CU Bohemians - Čáslav 11:0 (2:0)
    Ne 31.03. 10:15 Pardubice B - Teplice 0:3 (0:1)
    Ne 31.03. 11:00 Ústí n/L - Chrudim 3:0 (0:0)
    Ne 31.03. 11:00 Mladá Boleslav B - Neratovice 7:1 (2:1)
    Ne 31.03. 12:15 Sparta Praha B - Dukla Praha B 2:1 (2:1)
    Ne 31.03. 12:15 Slovan Liberec - Hradec Králové B 1:0 np (0:0)

    20.kolo

    So 06.04. 10:30 Teplice - Admira Praha 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Hradec Králové B - Mladá Boleslav B 0:1 np (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Čáslav - Náchod 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Olympia HK - Slovan Liberec 0:7 (0:5)
    Ne 07.04. 10:15 Neratovice - CU Bohemians 3:2 (1:2)
    Ne 07.04. 10:15 Jablonec - Sparta Praha B 1:2 (1:2)
    Ne 07.04. 10:15 Dukla Praha B - Ústí n/L 4:0 (4:0)
    Ne 07.04. 10:15 Chrudim - Pardubice B 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 13.04. 10:30 Teplice - Olympia HK 11:1 (6:0)
    Ne 14.04. 10:00 Admira Praha - Chrudim 3:1 (0:0)
    Ne 14.04. 10:00 Ústí n/L - Jablonec 0:9 (0:5)
    Ne 14.04. 10:00 Náchod - Neratovice 2:3 np (1:2)
    Ne 14.04. 10:00 CU Bohemians - Hradec Králové B 3:2 (2:1)
    Ne 14.04. 10:15 Pardubice B - Dukla Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 11:00 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec 0:6 (0:4)
    Ne 14.04. 12:15 Sparta Praha B - Čáslav 4:1 (3:0)

    23.kolo

    Čt 18.04. 13:15 Sparta Praha B - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
    26.04. 10:30 Teplice - Dukla Praha B 5:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:00 Admira Praha - Jablonec 0:2 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Ústí n/L - Neratovice 5:4 np (1:3)
    Ne 28.04. 10:00 Náchod - Slovan Liberec 0:11 (0:5)
    Ne 28.04. 10:00 CU Bohemians - Mladá Boleslav B 2:1 (0:0)
    Ne 28.04. 10:15 Chrudim - Olympia HK 3:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:15 Pardubice B - Čáslav 4:2 (3:2)

    30.kolo

    St 20.03. 13:15 Sparta Praha B - Pardubice B 2:0 (1:0)
    St 01.05. 10:00 Náchod - Admira Praha 0:2 (0:0)
    St 01.05. 10:00 CU Bohemians - Teplice 3:1 (1:1)
    St 01.05. 10:00 Hradec Králové B - Jablonec 3:5 (1:2)
    St 01.05. 10:15 Olympia HK - Ústí n/L 3:1 (1:0)
    St 01.05. 10:15 Neratovice - Čáslav 6:1 (4:0)
    St 01.05. 11:00 Mladá Boleslav B - Chrudim 2:1 (0:0)
    St 01.05. 12:15 Slovan Liberec - Dukla Praha B 5:1 (3:1)

    24.kolo

    Čt 04.04. 12:00 Slovan Liberec - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 Čáslav - Admira Praha 1:6 (1:4)
    Ne 05.05. 10:15 Olympia HK - CU Bohemians 3:5 (2:1)
    Ne 05.05. 10:15 Neratovice - Pardubice B 1:2 (1:1)
    Ne 05.05. 10:15 Jablonec - Teplice 0:3 (0:1)
    Ne 05.05. 10:15 Dukla Praha B - Chrudim 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 11:00 Mladá Boleslav B - Náchod 8:1 (2:0)
    Ne 05.05. 11:00 Hradec Králové B - Ústí n/L 1:0 (0:0)

    25.kolo

    10.05. 10:00 Ústí n/L - Slovan Liberec 4:3 np (1:3)
    So 11.05. 10:30 Teplice - Čáslav 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Admira Praha - Neratovice 9:0 (5:0)
    Ne 12.05. 10:00 Náchod - CU Bohemians 1:11 (0:2)
    Ne 12.05. 10:15 Dukla Praha B - Olympia HK 2:3 (2:1)
    Ne 12.05. 10:15 Pardubice B - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 11:00 Chrudim - Jablonec 1:4 (0:2)
    Ne 12.05. 12:15 Sparta Praha B - Mladá Boleslav B 4:0 (2:0)

    26.kolo

    Ne 19.05. 10:00 CU Bohemians - Sparta Praha B 1:2 (1:0)
    Ne 19.05. 10:00 Slovan Liberec - Pardubice B 4:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Hradec Králové B - Admira Praha 2:6 (1:3)
    Ne 19.05. 10:00 Čáslav - Chrudim 1:4 (0:1)
    Ne 19.05. 10:15 Olympia HK - Náchod 4:2 (3:2)
    Ne 19.05. 10:15 Neratovice - Teplice 2:4 (1:2)
    Ne 19.05. 10:15 Jablonec - Dukla Praha B 3:2 (2:1)
    Ne 19.05. 11:00 Mladá Boleslav B - Ústí n/L 3:4 (1:2)

    27.kolo

    St 15.05. 11:00 Teplice - Hradec Králové B 3:0 (1:0)
    Ne 26.05. 10:00 Admira Praha - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    Ne 26.05. 10:00 Ústí n/L - CU Bohemians 1:7 (0:2)
    Ne 26.05. 10:15 Jablonec - Olympia HK 4:0 (4:0)
    Ne 26.05. 10:15 Dukla Praha B - Čáslav 12:1 (4:0)
    Ne 26.05. 10:15 Chrudim - Neratovice 4:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Pardubice B - Mladá Boleslav B 5:1 (3:0)
    Ne 26.05. 12:15 Sparta Praha B - Náchod 4:1 (3:0)

    28.kolo

    Ne 02.06. 10:00 Náchod - Ústí n/L 1:3 (0:0)
    Ne 02.06. 10:00 CU Bohemians - Pardubice B 7:0 (4:0)
    Ne 02.06. 10:00 Hradec Králové B - Chrudim 1:2 np (0:0)
    Ne 02.06. 10:00 Čáslav - Jablonec 1:12 (0:6)
    Ne 02.06. 10:15 Olympia HK - Sparta Praha B 0:4 (0:2)
    Ne 02.06. 10:15 Neratovice - Dukla Praha B 0:5 (0:2)
    Ne 02.06. 11:00 Mladá Boleslav B - Admira Praha 1:2 (1:2)
    Ne 02.06. 12:15 Slovan Liberec - Teplice 1:3 (1:1)

    29.kolo

    19.04. 10:15 Jablonec - Neratovice 1:3 (0:2)
    St 08.05. 10:00 Čáslav - Olympia HK 0:7 (0:4)
    St 05.06. 10:00 Ústí n/L - Sparta Praha B 1:5 (1:2)
    07.06. 15:00 Teplice - Mladá Boleslav B 5:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:00 Admira Praha - CU Bohemians 1:2 (1:1)
    Ne 09.06. 10:15 Dukla Praha B - Hradec Králové B 5:0 (2:0)
    Ne 09.06. 10:15 Pardubice B - Náchod 5:2 (1:0)
    Ne 09.06. 11:00 Chrudim - Slovan Liberec 2:3 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 27 2 0 1 133:16 85
    2. 30 25 1 2 2 129:24 79
    3. 30 22 0 2 6 132:54 68
    4. 30 20 3 1 6 103:34 67
    5. 30 18 1 1 10 83:30 57
    6. 30 15 2 3 10 77:59 52
    7. 30 12 4 2 12 86:66 46
    8. 30 13 3 1 13 73:54 46
    9. 30 12 3 0 15 44:68 42
    10. 30 12 0 5 13 51:49 41
    11. 30 8 3 2 17 46:89 32
    12. 30 8 2 0 20 53:83 28
    13. 30 7 1 3 19 44:82 26
    14. 30 7 0 2 21 48:126 23
    15. 30 4 0 3 23 25:155 15
    16. 30 3 2 0 25 23:157 13