Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 12877
  • Návštěvy: 196/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    48183
    Týden:
    196
    Dnes:
    22
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Vsetín - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Přerov - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 10:00 Ústí - Dětmarovice 0:3 (0:0)
    Ne 05.08. 10:15 Opava B - Nový Jičín 1:2 (0:0)
    Ne 05.08. 10:15 Havířov - Bohumín 2:0 (2:0)
    Ne 05.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Kozlovice 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Šumperk - Hranice 2:5 (1:3)
    Ne 05.08. 17:00 Bruntál - Heřmanice 2:2 (0:1)

    2.kolo

    So 11.08. 10:00 HFK Olomouc - Opava B 1:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Heřmanice - Havířov 4:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Dětmarovice - Bruntál 1:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Hranice - Ústí 1:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Nový Jičín - Šumperk 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Kozlovice - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Bohumín - Přerov 5:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Vsetín 2:0 (2:0)

    3.kolo

    17.08. 17:30 Přerov - Heřmanice 1:4 (0:3)
    So 18.08. 10:15 Opava B - Frýdlant n.O. 2:2 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Vsetín - Kozlovice 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 10:00 Ústí - Nový Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 19.08. 10:15 Havířov - Dětmarovice 4:2 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Slavičín - Bohumín 4:2 (2:2)
    Ne 19.08. 16:30 Bruntál - Hranice 4:2 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Šumperk - HFK Olomouc 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 HFK Olomouc - Ústí 3:1 (2:1)
    So 25.08. 16:30 Heřmanice - Slavičín 4:2 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Dětmarovice - Přerov 6:1 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Hranice - Havířov 2:1 (2:1)
    So 25.08. 16:30 Nový Jičín - Bruntál 2:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Vsetín - Opava B 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Kozlovice - Bohumín 3:1 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Šumperk 4:1 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Přerov - Hranice 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 10:00 Ústí - Frýdlant n.O. 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 10:15 Opava B - Kozlovice 6:1 (1:1)
    Ne 02.09. 10:15 Havířov - Nový Jičín 0:6 (0:3)
    Ne 02.09. 10:15 Slavičín - Dětmarovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Bruntál - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:00 Bohumín - Heřmanice 5:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Šumperk - Vsetín 2:2 (0:1)

    6.kolo

    St 05.09. 17:00 Hranice - Slavičín 3:3 (2:1)
    07.09. 17:00 Nový Jičín - Přerov 4:0 (2:0)
    So 08.09. 10:00 HFK Olomouc - Havířov 1:2 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Opava B - Šumperk 5:0 (2:0)
    So 08.09. 16:00 Dětmarovice - Bohumín 2:2 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Vsetín - Ústí 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Kozlovice - Heřmanice 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Frýdlant n.O. - Bruntál 2:1 (0:0)

    7.kolo

    14.09. 16:30 Přerov - HFK Olomouc 2:2 (2:1)
    So 15.09. 15:30 Heřmanice - Dětmarovice 1:4 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Ústí - Opava B 0:4 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Havířov - Frýdlant n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:15 Slavičín - Nový Jičín 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Bruntál - Vsetín 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Bohumín - Hranice 2:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Šumperk - Kozlovice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 HFK Olomouc - Slavičín 2:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Hranice - Heřmanice 5:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Nový Jičín - Bohumín 1:2 (0:2)
    So 22.09. 15:30 Vsetín - Havířov 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Opava B - Bruntál 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Kozlovice - Dětmarovice 4:1 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Frýdlant n.O. - Přerov 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Šumperk - Ústí 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Přerov - Vsetín 1:1 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Heřmanice - Nový Jičín 2:5 (0:3)
    So 29.09. 15:30 Dětmarovice - Hranice 1:6 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Ústí - Kozlovice 1:4 (0:3)
    Ne 30.09. 10:15 Havířov - Opava B 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:15 Slavičín - Frýdlant n.O. 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bruntál - Šumperk 3:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bohumín - HFK Olomouc 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:15 Opava B - Přerov 6:0 (3:0)
    So 06.10. 15:00 Nový Jičín - Dětmarovice 4:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Vsetín - Slavičín 0:1 (0:1)
    So 06.10. 15:30 HFK Olomouc - Heřmanice 4:2 (2:1)
    Ne 07.10. 10:00 Ústí - Bruntál 2:2 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Kozlovice - Hranice 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Frýdlant n.O. - Bohumín 5:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Šumperk - Havířov 3:3 (1:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Přerov - Šumperk 1:2 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Heřmanice - Frýdlant n.O. 2:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Dětmarovice - HFK Olomouc 2:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Hranice - Nový Jičín 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:15 Havířov - Ústí 2:0 (2:0)
    Ne 14.10. 10:15 Slavičín - Opava B 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Bruntál - Kozlovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Bohumín - Vsetín 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Vsetín - Heřmanice 4:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 HFK Olomouc - Hranice 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 10:00 Ústí - Přerov 1:4 (1:3)
    Ne 21.10. 10:15 Opava B - Bohumín 3:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Kozlovice - Nový Jičín 2:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Frýdlant n.O. - Dětmarovice 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 14:30 Bruntál - Havířov 3:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Šumperk - Slavičín 0:3 (0:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Přerov - Bruntál 0:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Heřmanice - Opava B 2:4 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Dětmarovice - Vsetín 2:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Hranice - Frýdlant n.O. 2:4 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Nový Jičín - HFK Olomouc 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 10:15 Havířov - Kozlovice 0:4 (0:3)
    Ne 28.10. 10:15 Slavičín - Ústí 4:1 (4:0)
    Ne 28.10. 14:30 Bohumín - Šumperk 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 03.11. 13:00 Ústí - Bohumín 1:6 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Vsetín - Hranice 2:2 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Opava B - Dětmarovice 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 10:15 Havířov - Přerov 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kozlovice - HFK Olomouc 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Bruntál - Slavičín 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:30 Šumperk - Heřmanice 3:4 (1:2)

    15.kolo

    So 10.11. 10:00 HFK Olomouc - Frýdlant n.O. 1:4 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Přerov - Kozlovice 2:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Slavičín - Havířov 1:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Bohumín - Bruntál 2:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Heřmanice - Ústí 1:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Dětmarovice - Šumperk 5:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Hranice - Opava B 1:3 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Nový Jičín - Vsetín 2:3 (1:1)

    16.kolo

    So 16.03. 15:00 HFK Olomouc - Vsetín 4:1 (1:0)
    So 16.03. 15:00 Nový Jičín - Opava B 2:3 (1:2)
    So 16.03. 15:00 Hranice - Šumperk 3:2 (2:1)
    So 16.03. 15:00 Dětmarovice - Ústí 6:0 (2:0)
    So 16.03. 15:00 Heřmanice - Bruntál 2:1 (1:1)
    Ne 17.03. 10:15 Slavičín - Přerov 2:1 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Kozlovice - Frýdlant n.O. 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Bohumín - Havířov 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 23.03. 10:15 Opava B - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Přerov - Bohumín 1:2 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Vsetín - Frýdlant n.O. 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Ústí - Hranice 0:7 (0:5)
    Ne 24.03. 10:15 Havířov - Heřmanice 1:1 (1:1)
    Ne 24.03. 10:15 Slavičín - Kozlovice 4:1 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Bruntál - Dětmarovice 2:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Šumperk - Nový Jičín 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 30.03. 15:00 HFK Olomouc - Šumperk 0:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Nový Jičín - Ústí 2:1 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Hranice - Bruntál 1:1 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Dětmarovice - Havířov 1:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Heřmanice - Přerov 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Kozlovice - Vsetín 3:2 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Frýdlant n.O. - Opava B 0:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Bohumín - Slavičín 2:2 (1:2)

    19.kolo

    So 06.04. 10:15 Opava B - Vsetín 1:2 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Přerov - Dětmarovice 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Ústí - HFK Olomouc 1:3 (1:1)
    Ne 07.04. 10:15 Slavičín - Heřmanice 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:15 Havířov - Hranice 2:3 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Bohumín - Kozlovice 1:3 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Bruntál - Nový Jičín 1:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Šumperk - Frýdlant n.O. 0:2 (0:2)

    20.kolo

    So 13.04. 12:30 Vsetín - Šumperk 1:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 HFK Olomouc - Bruntál 1:2 (1:2)
    So 13.04. 15:30 Nový Jičín - Havířov 2:3 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Hranice - Přerov 5:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Dětmarovice - Slavičín 0:6 (0:2)
    So 13.04. 15:30 Heřmanice - Bohumín 1:3 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Kozlovice - Opava B 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Frýdlant n.O. - Ústí 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 20.04. 16:00 Heřmanice - Kozlovice 2:1 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Přerov - Nový Jičín 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 10:00 Ústí - Vsetín 0:3 (0:2)
    Ne 21.04. 10:15 Slavičín - Hranice 3:1 (1:1)
    Ne 21.04. 10:15 Havířov - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 21.04. 10:15 Šumperk - Opava B 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Bohumín - Dětmarovice 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Bruntál - Frýdlant n.O. 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 27.04. 16:00 Vsetín - Bruntál 1:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 HFK Olomouc - Přerov 2:2 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Nový Jičín - Slavičín 2:2 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Hranice - Bohumín 4:2 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Dětmarovice - Heřmanice 3:3 (1:2)
    Ne 28.04. 10:15 Opava B - Ústí 4:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Kozlovice - Šumperk 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Frýdlant n.O. - Havířov 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 04.05. 16:30 Dětmarovice - Kozlovice 1:2 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Heřmanice - Hranice 1:3 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Přerov - Frýdlant n.O. 0:4 (0:1)
    Ne 05.05. 10:00 Ústí - Šumperk 1:2 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 Slavičín - HFK Olomouc 3:1 (2:1)
    Ne 05.05. 10:15 Havířov - Vsetín 2:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Bohumín - Nový Jičín 2:3 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Bruntál - Opava B 1:0 (1:0)

    30.kolo

    St 08.05. 10:15 Havířov - Slavičín 0:3 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Kozlovice - Přerov 3:1 (3:0)
    St 08.05. 16:30 Bruntál - Bohumín 2:0 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Ústí - Heřmanice 4:2 (1:2)
    St 08.05. 16:30 Šumperk - Dětmarovice 0:0 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Vsetín - Nový Jičín 1:3 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Frýdlant n.O. - HFK Olomouc 2:0 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Opava B - Hranice 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 11.05. 16:30 Vsetín - Přerov 2:2 (0:2)
    So 11.05. 17:00 HFK Olomouc - Bohumín 1:4 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Nový Jičín - Heřmanice 1:2 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Hranice - Dětmarovice 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 10:15 Opava B - Havířov 4:5 (2:2)
    Ne 12.05. 17:00 Kozlovice - Ústí 0:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Šumperk - Bruntál 2:3 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Slavičín 3:1 (0:0)

    25.kolo

    So 18.05. 17:00 Dětmarovice - Nový Jičín 3:5 (2:3)
    So 18.05. 17:00 Heřmanice - HFK Olomouc 4:2 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Přerov - Opava B 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:30 Hranice - Kozlovice 1:3 (1:2)
    Ne 19.05. 10:15 Slavičín - Vsetín 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 10:15 Havířov - Šumperk 0:3 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Bohumín - Frýdlant n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Bruntál - Ústí 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 25.05. 10:30 Opava B - Slavičín 1:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Vsetín - Bohumín 2:3 (2:1)
    So 25.05. 17:00 HFK Olomouc - Dětmarovice 3:2 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Kozlovice - Bruntál 2:2 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Šumperk - Přerov 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Heřmanice 1:1 (0:0)
    Út 28.05. 17:30 Nový Jičín - Hranice 2:1 (1:0)
    St 05.06. 17:30 Ústí - Havířov 1:4 (1:2)

    27.kolo

    So 01.06. 17:00 Nový Jičín - Kozlovice 2:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Hranice - HFK Olomouc 2:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Dětmarovice - Frýdlant n.O. 2:4 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Heřmanice - Vsetín 3:2 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Přerov - Ústí 0:1 (0:1)
    Ne 02.06. 10:15 Slavičín - Šumperk 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:15 Havířov - Bruntál 2:1 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Bohumín - Opava B 4:1 (3:0)

    28.kolo

    So 08.06. 17:30 Vsetín - Dětmarovice 1:4 (0:2)
    Ne 09.06. 10:15 Opava B - Heřmanice 1:1 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Bruntál - Přerov 1:4 (1:3)
    Ne 09.06. 17:00 Ústí - Slavičín 2:4 (0:3)
    Ne 09.06. 17:00 Frýdlant n.O. - Hranice 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 HFK Olomouc - Nový Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:30 Kozlovice - Havířov 1:2 (0:2)
    Ne 09.06. 17:30 Šumperk - Bohumín 3:1 (2:0)

    29.kolo

    Út 04.06. 17:30 HFK Olomouc - Kozlovice 0:1 (0:1)
    Út 04.06. 17:30 Hranice - Vsetín 4:0 (3:0)
    St 05.06. 17:00 Dětmarovice - Opava B 3:3 (2:1)
    14.06. 17:30 Bohumín - Ústí 4:2 (2:1)
    So 15.06. 14:30 Slavičín - Bruntál 3:0 (1:0)
    So 15.06. 16:00 Heřmanice - Šumperk 2:2 (1:1)
    So 15.06. 17:30 Nový Jičín - Frýdlant n.O. 2:2 (1:1)
    So 15.06. 17:30 Přerov - Havířov 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 5 5 68:35 65
    2. 30 17 8 5 54:27 59
    3. 30 17 7 6 68:36 58
    4. 30 14 8 8 71:43 50
    5. 30 14 7 9 66:37 49
    6. 30 15 4 11 70:58 49
    7. 30 14 5 11 49:39 47
    8. 30 13 8 9 46:41 47
    9. 30 14 4 12 49:56 46
    10. 30 11 5 14 48:53 38
    11. 30 10 8 12 56:69 38
    12. 30 10 6 14 62:67 36
    13. 30 8 6 16 39:59 30
    14. 30 7 7 16 35:59 28
    15. 30 4 7 19 29:69 19
    16. 30 2 5 23 24:86 11