Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 12880
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4543
    Týden:
    103
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    20.07. 18:00 Legnice - Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)
    20.07. 20:30 Jagiellonia - Lechia Gdansk 0:1 (0:1)
    So 21.07. 15:30 Slask Wroclaw - Cracovia 3:1 (1:1)
    So 21.07. 18:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia 0:0 (0:0)
    So 21.07. 20:30 Legia Varšava - Zagłębie Lubin 1:3 (1:2)
    Ne 22.07. 15:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce 1:1 (0:0)
    Ne 22.07. 18:00 Plock - Lech Poznań 1:2 (0:1)
    Po 23.07. 18:00 Sosnowiec - Piast Gliwice 1:2 (1:0)

    2.kolo

    27.07. 18:00 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 1:1 (1:0)
    27.07. 20:30 Wisła Kraków - Legnice 2:1 (1:0)
    So 28.07. 18:00 Zagłębie Lubin - Sosnowiec 2:1 (0:0)
    So 28.07. 20:30 Korona Kielce - Legia Varšava 1:2 (1:0)
    Ne 29.07. 15:30 Górnik Zabrze - Plock 1:1 (0:0)
    Ne 29.07. 18:00 Arka Gdynia - Jagiellonia 0:2 (0:1)
    Ne 29.07. 18:00 Lech Poznań - Cracovia 2:0 (1:0)
    Po 30.07. 18:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:2 (0:2)

    3.kolo

    03.08. 18:00 Plock - Korona Kielce 1:2 (0:0)
    03.08. 20:30 Sosnowiec - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)
    So 04.08. 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1 (1:1)
    So 04.08. 20:30 Legia Varšava - Lechia Gdansk 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 15:30 Slask Wroclaw - Lech Poznań 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 18:00 Jagiellonia - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
    Ne 05.08. 18:00 Legnice - Górnik Zabrze 1:3 (1:0)
    Po 06.08. 18:00 Cracovia - Arka Gdynia 0:0 (0:0)

    4.kolo

    10.08. 18:00 Lechia Gdansk - Legnice 2:0 (1:0)
    10.08. 20:30 Wisła Kraków - Plock 1:1 (1:0)
    So 11.08. 18:00 Pogoń Szczecin - Cracovia 1:1 (1:0)
    So 11.08. 20:30 Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)
    Ne 12.08. 15:30 Piast Gliwice - Legia Varšava 1:3 (0:1)
    Ne 12.08. 18:00 Lech Poznań - Sosnowiec 4:0 (3:0)
    Ne 12.08. 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia 0:2 (0:1)
    Po 13.08. 18:00 Korona Kielce - Slask Wroclaw 2:1 (1:1)

    5.kolo

    17.08. 18:00 Cracovia - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
    17.08. 20:30 Legnice - Korona Kielce 1:1 (0:0)
    So 18.08. 18:00 Plock - Arka Gdynia 1:3 (0:0)
    So 18.08. 20:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdansk 0:2 (0:2)
    Ne 19.08. 15:30 Legia Varšava - Sosnowiec 2:1 (1:0)
    Ne 19.08. 18:00 Lech Poznań - Wisła Kraków 2:5 (2:1)
    Ne 19.08. 18:00 Jagiellonia - Piast Gliwice 2:1 (1:0)
    Po 20.08. 18:00 Slask Wroclaw - Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)

    6.kolo

    24.08. 18:00 Piast Gliwice - Cracovia 3:1 (2:0)
    24.08. 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 2:1 (1:0)
    So 25.08. 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdansk 2:3 (1:0)
    So 25.08. 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 15:30 Legia Varšava - Plock 1:4 (0:2)
    Ne 26.08. 15:30 Jagiellonia - Legnice 2:3 (0:0)
    Ne 26.08. 18:00 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:1 (1:0)
    Po 27.08. 18:00 Sosnowiec - Slask Wroclaw 3:3 (0:2)

    7.kolo

    31.08. 18:00 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)
    31.08. 20:30 Lechia Gdansk - Korona Kielce 2:0 (1:0)
    So 01.09. 15:30 Arka Gdynia - Sosnowiec 2:2 (1:1)
    So 01.09. 18:00 Slask Wroclaw - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
    So 01.09. 20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 15:30 Plock - Jagiellonia 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 15:30 Legnice - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 18:00 Cracovia - Legia Varšava 0:0 (0:0)

    8.kolo

    14.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Slask Wroclaw 4:0 (2:0)
    14.09. 20:30 Jagiellonia - Cracovia 3:1 (1:0)
    So 15.09. 15:30 Plock - Legnice 2:2 (1:2)
    So 15.09. 18:00 Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
    So 15.09. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdansk 5:2 (2:2)
    Ne 16.09. 15:30 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 18:00 Legia Varšava - Lech Poznań 1:0 (1:0)
    Po 17.09. 18:00 Sosnowiec - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)

    9.kolo

    21.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
    21.09. 20:30 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Cracovia - Plock 3:1 (2:0)
    So 22.09. 18:00 Lechia Gdansk - Zagłębie Lubin 3:3 (3:0)
    So 22.09. 20:30 Legnice - Legia Varšava 1:4 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Slask Wroclaw - Piast Gliwice 4:1 (1:0)
    Ne 23.09. 18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia 1:3 (1:0)
    Po 24.09. 18:00 Korona Kielce - Sosnowiec 3:1 (0:0)

    10.kolo

    28.09. 18:00 Plock - Lechia Gdansk 1:0 (0:0)
    28.09. 20:30 Legia Varšava - Arka Gdynia 1:1 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
    So 29.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
    So 29.09. 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Sosnowiec - Cracovia 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 18:00 Lech Poznań - Legnice 2:1 (1:0)
    Po 01.10. 18:00 Jagiellonia - Slask Wroclaw 0:4 (0:0)

    11.kolo

    05.10. 18:00 Legnice - Piast Gliwice 2:2 (2:2)
    05.10. 20:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:2 (1:0)
    So 06.10. 15:30 Pogoń Szczecin - Plock 4:0 (1:0)
    So 06.10. 18:00 Lechia Gdansk - Sosnowiec 4:1 (2:1)
    So 06.10. 20:30 Slask Wroclaw - Legia Varšava 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Korona Kielce - Jagiellonia 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 18:00 Cracovia - Wisła Kraków 0:2 (0:2)

    12.kolo

    19.10. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdansk 1:1 (1:0)
    19.10. 20:30 Jagiellonia - Pogoń Szczecin 2:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Sosnowiec - Legnice 3:1 (2:1)
    So 20.10. 18:00 Slask Wroclaw - Arka Gdynia 1:2 (1:1)
    So 20.10. 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Zagłębie Lubin - Plock 3:3 (1:2)
    Ne 21.10. 18:00 Legia Varšava - Wisła Kraków 3:3 (2:0)
    Po 22.10. 18:00 Cracovia - Górnik Zabrze 2:0 (0:0)

    13.kolo

    26.10. 18:00 Legnice - Slask Wroclaw 0:5 (0:4)
    26.10. 20:30 Jagiellonia - Legia Varšava 1:1 (1:0)
    So 27.10. 15:30 Plock - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
    So 27.10. 18:00 Lechia Gdansk - Arka Gdynia 2:1 (1:1)
    So 27.10. 20:30 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3:0 (2:0)
    Ne 28.10. 15:30 Korona Kielce - Cracovia 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
    Po 29.10. 18:00 Wisła Kraków - Sosnowiec 2:2 (1:0)

    14.kolo

    02.11. 18:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:3 (2:1)
    02.11. 20:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
    So 03.11. 15:30 Cracovia - Legnice 0:0 (0:0)
    So 03.11. 18:00 Slask Wroclaw - Plock 0:3 (0:0)
    So 03.11. 20:30 Legia Varšava - Górnik Zabrze 4:0 (3:0)
    Ne 04.11. 15:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 18:00 Lech Poznań - Lechia Gdansk 0:1 (0:1)
    Po 05.11. 18:00 Sosnowiec - Jagiellonia 1:4 (0:1)

    15.kolo

    09.11. 18:00 Górnik Zabrze - Slask Wroclaw 2:2 (2:1)
    09.11. 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Varšava 2:1 (1:0)
    So 10.11. 15:30 Plock - Sosnowiec 2:0 (1:0)
    So 10.11. 18:00 Lechia Gdansk - Cracovia 1:0 (0:0)
    So 10.11. 20:30 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3:2 (2:0)
    Ne 11.11. 15:30 Korona Kielce - Piast Gliwice 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 15:30 Legnice - Arka Gdynia 0:4 (0:1)
    Ne 11.11. 18:00 Jagiellonia - Lech Poznań 2:2 (1:2)

    16.kolo

    23.11. 18:00 Piast Gliwice - Sosnowiec 0:0 (0:0)
    So 24.11. 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 4:2 (4:1)
    So 24.11. 18:00 Lech Poznań - Plock 2:1 (2:1)
    So 24.11. 20:30 Cracovia - Slask Wroclaw 1:1 (0:1)
    Ne 25.11. 13:00 Pogoń Szczecin - Legnice 2:0 (0:0)
    Ne 25.11. 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Varšava 0:1 (0:1)
    Ne 25.11. 18:00 Lechia Gdansk - Jagiellonia 3:2 (2:1)
    Po 26.11. 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 4:1 (2:1)

    17.kolo

    30.11. 18:00 Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 0:2 (0:2)
    30.11. 20:30 Jagiellonia - Arka Gdynia 3:1 (0:0)
    So 01.12. 15:30 Plock - Górnik Zabrze 0:4 (0:1)
    So 01.12. 18:00 Legnice - Wisła Kraków 2:0 (2:0)
    So 01.12. 20:30 Legia Varšava - Korona Kielce 3:0 (2:0)
    Ne 02.12. 15:30 Sosnowiec - Zagłębie Lubin 1:2 (1:2)
    Ne 02.12. 18:00 Cracovia - Lech Poznań 1:0 (0:0)
    Po 03.12. 18:00 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 3:0 (2:0)

    18.kolo

    07.12. 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2 (1:1)
    07.12. 20:30 Lech Poznań - Slask Wroclaw 2:0 (0:0)
    So 08.12. 15:30 Pogoń Szczecin - Sosnowiec 1:0 (0:0)
    So 08.12. 18:00 Korona Kielce - Plock 2:2 (2:1)
    So 08.12. 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia 2:2 (2:0)
    Ne 09.12. 15:30 Górnik Zabrze - Legnice 1:3 (0:1)
    Ne 09.12. 18:00 Lechia Gdansk - Legia Varšava 0:0 (0:0)
    Po 10.12. 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 0:3 (0:2)

    19.kolo

    14.12. 18:00 Plock - Wisła Kraków 1:2 (0:1)
    14.12. 20:30 Jagiellonia - Zagłębie Lubin 0:4 (0:3)
    So 15.12. 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 2:1 (0:1)
    So 15.12. 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1:1 (1:0)
    So 15.12. 20:30 Legia Varšava - Piast Gliwice 2:0 (1:0)
    Ne 16.12. 15:30 Slask Wroclaw - Korona Kielce 1:1 (1:0)
    Ne 16.12. 18:00 Sosnowiec - Lech Poznań 0:6 (0:2)
    Po 17.12. 18:00 Legnice - Lechia Gdansk 0:0 (0:0)

    20.kolo

    Čt 20.12. 18:00 Pogoń Szczecin - Slask Wroclaw 2:1 (0:1)
    Čt 20.12. 20:30 Sosnowiec - Legia Varšava 2:3 (1:0)
    21.12. 18:00 Arka Gdynia - Plock 3:3 (0:2)
    21.12. 18:00 Piast Gliwice - Jagiellonia 1:1 (1:1)
    21.12. 20:30 Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1 (0:0)
    So 22.12. 15:30 Korona Kielce - Legnice 0:0 (0:0)
    So 22.12. 18:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2 (1:0)
    So 22.12. 18:00 Lechia Gdansk - Górnik Zabrze 4:0 (1:0)

    21.kolo

    08.02. 18:00 Legnice - Jagiellonia 0:3 (0:2)
    08.02. 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)
    So 09.02. 15:30 Slask Wroclaw - Sosnowiec 2:0 (1:0)
    So 09.02. 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
    So 09.02. 20:30 Lechia Gdansk - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
    Ne 10.02. 15:30 Arka Gdynia - Korona Kielce 1:2 (0:2)
    Ne 10.02. 18:00 Plock - Legia Varšava 0:1 (0:0)
    Po 11.02. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0 (2:0)

    22.kolo

    15.02. 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3:1 (2:1)
    15.02. 20:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 4:0 (1:0)
    So 16.02. 15:30 Jagiellonia - Plock 1:0 (0:0)
    So 16.02. 18:00 Sosnowiec - Arka Gdynia 3:2 (1:2)
    So 16.02. 20:30 Korona Kielce - Lechia Gdansk 0:0 (0:0)
    Ne 17.02. 15:30 Zagłębie Lubin - Legnice 3:0 (2:0)
    Ne 17.02. 18:00 Legia Varšava - Cracovia 0:2 (0:2)
    Po 18.02. 18:00 Wisła Kraków - Slask Wroclaw 1:0 (1:0)

    23.kolo

    22.02. 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:2 (0:2)
    22.02. 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
    So 23.02. 15:30 Górnik Zabrze - Sosnowiec 2:1 (1:0)
    So 23.02. 18:00 Lech Poznań - Legia Varšava 2:0 (1:0)
    So 23.02. 20:30 Lechia Gdansk - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
    Ne 24.02. 15:30 Legnice - Plock 2:1 (1:1)
    Ne 24.02. 18:00 Cracovia - Jagiellonia 1:0 (0:0)
    Po 25.02. 18:00 Slask Wroclaw - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)

    24.kolo

    01.03. 18:00 Piast Gliwice - Slask Wroclaw 2:0 (1:0)
    01.03. 20:30 Legia Varšava - Legnice 2:0 (1:0)
    So 02.03. 15:30 Sosnowiec - Korona Kielce 4:1 (1:1)
    So 02.03. 18:00 Jagiellonia - Górnik Zabrze 2:2 (1:1)
    So 02.03. 20:30 Plock - Cracovia 3:2 (1:0)
    Ne 03.03. 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2:3 (0:2)
    Ne 03.03. 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1:0 (1:0)
    Po 04.03. 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdansk 2:1 (1:1)

    25.kolo

    08.03. 18:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0:2 (0:1)
    08.03. 20:30 Slask Wroclaw - Jagiellonia 2:0 (2:0)
    So 09.03. 15:30 Cracovia - Sosnowiec 2:1 (1:0)
    So 09.03. 18:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2:6 (2:2)
    So 09.03. 20:30 Arka Gdynia - Legia Varšava 1:2 (0:0)
    Ne 10.03. 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0:3 (0:1)
    Ne 10.03. 18:00 Legnice - Lech Poznań 3:2 (2:0)
    Po 11.03. 18:00 Lechia Gdansk - Plock 1:1 (0:0)

    26.kolo

    15.03. 18:00 Plock - Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
    15.03. 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 0:3 (0:1)
    So 16.03. 15:30 Jagiellonia - Korona Kielce 1:3 (0:2)
    So 16.03. 18:00 Sosnowiec - Lechia Gdansk 0:1 (0:1)
    So 16.03. 20:30 Legia Varšava - Slask Wroclaw 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 15:30 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 15:30 Piast Gliwice - Legnice 2:1 (1:0)
    Ne 17.03. 18:00 Wisła Kraków - Cracovia 3:2 (2:0)

    27.kolo

    29.03. 18:00 Plock - Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)
    29.03. 20:30 Górnik Zabrze - Cracovia 0:1 (0:1)
    29.03. 20:30 Lechia Gdansk - Piast Gliwice 2:0 (2:0)
    So 30.03. 15:30 Legnice - Sosnowiec 0:2 (0:1)
    So 30.03. 18:00 Arka Gdynia - Slask Wroclaw 0:2 (0:0)
    So 30.03. 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 18:00 Wisła Kraków - Legia Varšava 4:0 (2:0)

    28.kolo

    Út 02.04. 18:00 Cracovia - Korona Kielce 2:1 (1:0)
    Út 02.04. 18:00 Slask Wroclaw - Legnice 0:0 (0:0)
    Út 02.04. 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
    Út 02.04. 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdansk 0:0 (0:0)
    St 03.04. 18:00 Piast Gliwice - Plock 1:0 (1:0)
    St 03.04. 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:2 (2:0)
    St 03.04. 20:30 Legia Varšava - Jagiellonia 3:0 (2:0)
    St 03.04. 20:30 Sosnowiec - Wisła Kraków 4:3 (2:1)

    29.kolo

    05.04. 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2 (0:0)
    05.04. 20:30 Legnice - Cracovia 2:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Jagiellonia - Sosnowiec 2:1 (2:0)
    So 06.04. 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:2 (1:1)
    So 06.04. 20:30 Lechia Gdansk - Lech Poznań 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:3 (1:1)
    Ne 07.04. 18:00 Górnik Zabrze - Legia Varšava 1:2 (1:0)
    Po 08.04. 18:00 Plock - Slask Wroclaw 2:0 (0:0)

    30.kolo

    So 13.04. 18:00 Slask Wroclaw - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)
    So 13.04. 18:00 Lech Poznań - Jagiellonia 0:2 (0:1)
    So 13.04. 18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce 4:0 (2:0)
    So 13.04. 18:00 Arka Gdynia - Legnice 1:1 (0:0)
    So 13.04. 18:00 Cracovia - Lechia Gdansk 4:2 (1:1)
    So 13.04. 18:00 Sosnowiec - Plock 1:3 (1:2)
    So 13.04. 18:00 Legia Varšava - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
    So 13.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:1 (2:0)

    31.kolo

    So 20.04. 15:30 Lechia Gdansk - Piast Gliwice 0:2 (0:1)
    So 20.04. 18:00 Jagiellonia - Lech Poznań 3:3 (1:2)
    So 20.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:3 (2:2)
    So 20.04. 20:30 Legia Varšava - Cracovia 1:0 (0:0)
    Po 22.04. 15:30 Legnice - Sosnowiec 2:2 (2:1)
    Po 22.04. 15:30 Wisła Kraków - Plock 2:3 (2:1)
    Po 22.04. 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
    Po 22.04. 18:00 Korona Kielce - Slask Wroclaw 2:0 (1:0)

    32.kolo

    Út 23.04. 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
    Út 23.04. 20:30 Cracovia - Jagiellonia 0:1 (0:1)
    St 24.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdansk 3:4 (0:0)
    St 24.04. 20:30 Lech Poznań - Legia Varšava 1:0 (0:0)
    Čt 25.04. 18:00 Arka Gdynia - Legnice 2:0 (1:0)
    Čt 25.04. 18:00 Plock - Korona Kielce 2:1 (2:1)
    Čt 25.04. 20:30 Slask Wroclaw - Górnik Zabrze 1:2 (1:0)
    Čt 25.04. 20:30 Sosnowiec - Wisła Kraków 2:1 (0:1)

    33.kolo

    26.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia 2:0 (2:0)
    26.04. 20:30 Piast Gliwice - Cracovia 3:1 (1:1)
    So 27.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1 (1:0)
    So 27.04. 20:30 Lechia Gdansk - Legia Varšava 1:3 (1:0)
    Ne 28.04. 13:00 Legnice - Plock 3:2 (3:1)
    Ne 28.04. 15:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 18:00 Wisła Kraków - Slask Wroclaw 1:1 (1:1)
    Po 29.04. 18:00 Górnik Zabrze - Sosnowiec 4:0 (3:0)

    34.kolo

    03.05. 18:00 Plock - Arka Gdynia 1:1 (0:0)
    03.05. 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
    So 04.05. 15:30 Korona Kielce - Legnice 0:0 (0:0)
    So 04.05. 18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)
    So 04.05. 20:30 Legia Varšava - Piast Gliwice 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 15:30 Sosnowiec - Slask Wroclaw 2:4 (0:1)
    Ne 05.05. 18:00 Cracovia - Lechia Gdansk 2:0 (0:0)
    Po 06.05. 18:00 Jagiellonia - Pogoń Szczecin 4:2 (2:1)

    35.kolo

    10.05. 18:00 Arka Gdynia - Sosnowiec 2:0 (0:0)
    10.05. 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 1:0 (0:0)
    So 11.05. 15:30 Slask Wroclaw - Plock 2:1 (1:1)
    So 11.05. 18:00 Legnice - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)
    So 11.05. 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 15:30 Legia Varšava - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
    Ne 12.05. 18:00 Lechia Gdansk - Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)

    36.kolo

    Po 13.05. 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 3:1 (1:1)
    Út 14.05. 20:30 Górnik Zabrze - Plock 0:1 (0:1)
    Út 14.05. 20:30 Legnice - Slask Wroclaw 0:2 (0:0)
    Út 14.05. 20:30 Sosnowiec - Korona Kielce 2:4 (1:2)
    St 15.05. 20:30 Jagiellonia - Legia Varšava 1:0 (1:0)
    St 15.05. 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdansk 2:1 (0:0)
    St 15.05. 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:0 (0:0)
    St 15.05. 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 1:2 (0:0)

    37.kolo

    So 18.05. 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:3 (0:0)
    So 18.05. 15:30 Plock - Sosnowiec 0:0 (0:0)
    So 18.05. 15:30 Slask Wroclaw - Arka Gdynia 4:0 (2:0)
    So 18.05. 15:30 Wisła Kraków - Legnice 4:5 (1:1)
    Ne 19.05. 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 0:3 (0:1)
    Ne 19.05. 18:00 Legia Varšava - Zagłębie Lubin 2:2 (1:1)
    Ne 19.05. 18:00 Lechia Gdansk - Jagiellonia 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 18:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 37 21 9 7 57:33 72
    2. 37 20 8 9 55:38 68
    3. 37 19 10 8 54:38 67
    4. 37 16 9 12 55:52 57
    5. 37 17 6 14 45:43 57
    6. 37 15 8 14 57:48 53
    7. 37 14 10 13 57:54 52
    8. 37 15 7 15 49:48 52
    9. 37 14 7 16 67:63 49
    10. 37 12 11 14 42:54 47
    11. 37 12 10 15 48:53 46
    12. 37 12 8 17 49:45 44
    13. 37 10 12 15 49:51 42
    14. 37 10 11 16 50:58 41
    15. 37 10 10 17 40:65 40
    16. 37 7 8 22 49:80 29