Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 12885
  • Návštěvy: 331/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    70677
    Týden:
    331
    Dnes:
    38
    On-line:
    1

    1.kolo

    20.07. 18:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:3 (1:0)
    So 21.07. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 3:2 (0:1)
    So 21.07. 17:00 Slovan Liberec - Karviná 1:0 (0:0)
    So 21.07. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (1:0)
    So 21.07. 19:00 Sparta Praha - Opava 2:0 (0:0)
    Ne 22.07. 15:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    Ne 22.07. 18:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    Po 23.07. 18:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:0 (0:0)

    2.kolo

    27.07. 18:30 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)
    So 28.07. 17:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 4:2 (2:0)
    So 28.07. 17:00 Opava - Zlín 1:2 (1:1)
    So 28.07. 17:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 28.07. 19:00 Slavia Praha - Karviná 4:0 (2:0)
    Ne 29.07. 15:00 Teplice - Dukla Praha 5:2 (2:0)
    Ne 29.07. 18:00 Jablonec - Sparta Praha 1:2 (0:0)
    Po 30.07. 18:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:0 (0:0)

    3.kolo

    03.08. 18:30 Slavia Praha - Opava 3:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    So 04.08. 17:00 Zlín - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Slovan Liberec - Teplice 2:2 (1:1)
    So 04.08. 19:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 05.08. 15:00 Karviná - Mladá Boleslav 3:4 (1:1)
    Ne 05.08. 18:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    Po 06.08. 18:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:1)

    4.kolo

    10.08. 18:30 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Opava - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 11.08. 17:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 4:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Jablonec - Karviná 4:1 (2:0)
    So 11.08. 19:00 Viktoria Plzeň - Zlín 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 15:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    Ne 12.08. 18:00 Teplice - Sparta Praha 0:4 (0:4)
    Po 13.08. 18:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:1 (0:0)

    5.kolo

    17.08. 18:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 1:2 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Zlín - Teplice 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Mladá Boleslav - Opava 6:1 (3:1)
    So 18.08. 17:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    So 18.08. 19:00 Slavia Praha - Jablonec 0:2 (0:1)
    Ne 19.08. 15:00 Karviná - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 18:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:2 (1:1)
    Po 20.08. 18:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:4 (0:2)

    6.kolo

    24.08. 18:30 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 2:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Opava - Karviná 1:3 (0:1)
    So 25.08. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:3 (0:1)
    So 25.08. 19:00 Teplice - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    Ne 26.08. 15:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 6:1 (2:1)
    Ne 26.08. 18:00 Jablonec - Sigma Olomouc 3:0 (0:0)
    Po 27.08. 18:00 1.FC Slovácko - Zlín 0:4 (0:2)

    7.kolo

    31.08. 18:30 Sparta Praha - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 01.09. 15:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Zlín - 1.FK Příbram 3:0 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Opava - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 1:1 (0:0)
    So 01.09. 19:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)
    Ne 02.09. 15:00 Karviná - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 18:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2:3 (2:0)

    8.kolo

    14.09. 18:00 Bohemians 1905 - Zlín 0:1 (0:0)
    So 15.09. 17:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 15.09. 19:00 Viktoria Plzeň - Opava 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 Teplice - Karviná 2:1 (2:0)
    Ne 16.09. 15:00 Jablonec - Mladá Boleslav 0:3 (0:2)
    Ne 16.09. 15:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 18:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Po 17.09. 18:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:1 (0:0)

    9.kolo

    21.09. 18:00 Zlín - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    So 22.09. 15:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    So 22.09. 17:00 Opava - Teplice 2:0 (1:0)
    So 22.09. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 5:1 (1:0)
    So 22.09. 17:00 Karviná - 1.FK Příbram 4:1 (2:0)
    So 22.09. 19:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 4:1 (3:0)
    Ne 23.09. 18:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Po 24.09. 18:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)

    10.kolo

    28.09. 17:00 Bohemians 1905 - Karviná 0:0 (0:0)
    28.09. 19:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Dukla Praha - Zlín 1:1 (1:0)
    So 29.09. 17:00 1.FC Slovácko - Opava 0:2 (0:1)
    So 29.09. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    So 29.09. 19:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 18:00 Teplice - Jablonec 1:2 (1:1)

    11.kolo

    05.10. 18:00 Zlín - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 06.10. 17:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:2 (1:0)
    So 06.10. 19:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Opava - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Karviná - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    Ne 07.10. 18:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 4:1 (3:1)

    12.kolo

    19.10. 18:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    So 20.10. 15:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:1 (0:0)
    So 20.10. 17:00 Baník Ostrava - Karviná 1:1 (0:1)
    So 20.10. 17:00 1.FC Slovácko - Teplice 0:2 (0:2)
    So 20.10. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 0:6 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Dukla Praha - Opava 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 17:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Po 22.10. 18:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:1 (3:0)

    13.kolo

    26.10. 18:00 Teplice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    So 27.10. 15:00 Opava - 1.FK Příbram 5:0 (2:0)
    So 27.10. 15:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    So 27.10. 15:00 Karviná - Sigma Olomouc 2:3 (0:0)
    So 27.10. 17:00 Zlín - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 15:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 5:2 (5:2)
    Ne 28.10. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Po 29.10. 18:00 Slavia Praha - Dukla Praha 4:1 (2:0)

    14.kolo

    02.11. 18:00 Bohemians 1905 - Teplice 2:3 (2:1)
    So 03.11. 15:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    So 03.11. 17:00 Zlín - Karviná 2:1 (0:0)
    So 03.11. 17:00 Sigma Olomouc - Opava 2:2 (1:2)
    So 03.11. 17:00 Dukla Praha - Jablonec 2:6 (0:3)
    So 03.11. 17:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:3 (0:0)
    Ne 04.11. 17:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:2 (2:1)
    Po 05.11. 18:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

    15.kolo

    09.11. 18:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Karviná - Sparta Praha 1:3 (1:0)
    So 10.11. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Opava - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 15:00 Teplice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 15:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    Ne 11.11. 15:00 Jablonec - Bohemians 1905 3:1 (1:1)
    Ne 11.11. 17:00 Slavia Praha - Zlín 3:1 (2:1)

    16.kolo

    23.11. 18:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    23.11. 18:00 Dukla Praha - Teplice 1:0 (1:0)
    So 24.11. 14:00 Karviná - Slavia Praha 1:3 (1:2)
    So 24.11. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:2 (1:0)
    So 24.11. 17:00 Zlín - Opava 2:0 (1:0)
    So 24.11. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1)
    Ne 25.11. 15:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 0:4 (0:1)
    Ne 25.11. 17:00 Sparta Praha - Jablonec 0:0 (0:0)

    17.kolo

    30.11. 18:00 Teplice - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 01.12. 15:00 Mladá Boleslav - Karviná 1:1 (1:0)
    So 01.12. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    Ne 02.12. 15:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Ne 02.12. 15:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Ne 02.12. 17:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    Po 03.12. 17:00 Jablonec - Zlín 4:0 (2:0)
    Po 03.12. 18:00 Opava - Slavia Praha 2:3 (1:1)

    18.kolo

    07.12. 18:00 Zlín - Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)
    07.12. 18:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)
    So 08.12. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 08.12. 15:00 Karviná - Jablonec 2:1 (1:1)
    So 08.12. 15:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 08.12. 17:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:2 (1:0)
    Ne 09.12. 17:00 Sparta Praha - Teplice 0:1 (0:0)
    Po 10.12. 18:00 Slovan Liberec - Opava 1:2 (1:1)

    19.kolo

    14.12. 18:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 15.12. 15:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    So 15.12. 15:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 15.12. 15:00 Opava - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    So 15.12. 15:00 Teplice - Zlín 2:1 (1:1)
    So 15.12. 17:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Ne 16.12. 15:00 Viktoria Plzeň - Karviná 2:1 (2:0)
    Po 17.12. 18:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 (0:0)

    20.kolo

    08.02. 18:00 Sigma Olomouc - Jablonec 1:2 (0:0)
    08.02. 18:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 09.02. 15:00 Karviná - Opava 1:1 (1:1)
    So 09.02. 15:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    So 09.02. 15:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 4:0 (3:0)
    So 09.02. 15:00 Zlín - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 09.02. 17:00 Slavia Praha - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 10.02. 17:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)

    21.kolo

    15.02. 18:00 Teplice - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    So 16.02. 15:00 1.FC Slovácko - Karviná 2:0 (1:0)
    So 16.02. 15:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 16.02. 15:00 1.FK Příbram - Zlín 3:2 (1:1)
    So 16.02. 17:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    Ne 17.02. 15:00 Jablonec - Opava 2:2 (1:1)
    Ne 17.02. 17:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    Po 18.02. 18:00 Dukla Praha - Sparta Praha 2:3 (1:1)

    22.kolo

    22.02. 18:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 2:0 (0:0)
    So 23.02. 15:00 Zlín - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    So 23.02. 15:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 23.02. 15:00 Karviná - Teplice 1:1 (1:0)
    So 23.02. 17:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 24.02. 17:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:2 (1:1)
    Po 25.02. 18:00 Opava - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    Po 25.02. 18:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)

    23.kolo

    01.03. 18:00 Baník Ostrava - Zlín 1:2 (1:1)
    So 02.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 02.03. 15:00 1.FK Příbram - Karviná 2:1 (1:0)
    So 02.03. 15:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    So 02.03. 15:00 Dukla Praha - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
    So 02.03. 17:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 03.03. 15:00 Teplice - Opava 3:2 (2:1)
    Ne 03.03. 15:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:3 (0:2)

    24.kolo

    08.03. 18:00 Jablonec - Teplice 2:1 (0:0)
    So 09.03. 15:00 Karviná - Bohemians 1905 0:3 (0:3)
    So 09.03. 15:00 Zlín - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    So 09.03. 15:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    So 09.03. 15:00 Opava - 1.FC Slovácko 2:2 (1:0)
    So 09.03. 17:30 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)
    Ne 10.03. 17:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    Po 11.03. 18:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:1 (1:0)

    25.kolo

    15.03. 18:00 Dukla Praha - Karviná 2:1 (2:1)
    15.03. 18:00 Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)
    So 16.03. 14:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    So 16.03. 15:00 1.FC Slovácko - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 16.03. 15:00 Slovan Liberec - Zlín 1:0 (1:0)
    So 16.03. 17:30 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
    Ne 17.03. 15:00 Bohemians 1905 - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 17:30 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:2 (0:1)

    26.kolo

    29.03. 18:00 Karviná - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Opava - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Teplice - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    So 30.03. 17:30 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Jablonec - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    Ne 31.03. 17:30 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 3:2 (2:0)

    27.kolo

    05.04. 18:00 1.FK Příbram - Opava 3:1 (1:0)
    So 06.04. 19:00 Dukla Praha - Slavia Praha 1:5 (0:3)
    Ne 07.04. 15:30 Slovan Liberec - Jablonec 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Sigma Olomouc - Karviná 3:2 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Baník Ostrava - Teplice 3:1 (3:1)
    Ne 07.04. 18:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Po 08.04. 18:00 Sparta Praha - Zlín 2:0 (0:0)

    28.kolo

    12.04. 18:00 Teplice - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
    So 13.04. 15:30 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Opava - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Karviná - Zlín 2:0 (1:0)
    So 13.04. 18:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Jablonec - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 18:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    Po 15.04. 18:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:2 (0:0)

    29.kolo

    Ne 21.04. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Sparta Praha - Karviná 1:3 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 2:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Baník Ostrava - Opava 2:0 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Zlín - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 3:2 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Sigma Olomouc - Teplice 2:0 (1:0)

    30.kolo

    So 27.04. 17:00 Opava - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:0 (3:0)
    So 27.04. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Karviná - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Jablonec - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:0 (3:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 72:23 72
    2. 30 21 5 4 50:28 68
    3. 30 17 6 7 52:27 57
    4. 30 15 6 9 53:26 51
    5. 30 13 6 11 38:36 45
    6. 30 11 9 10 52:44 42
    7. 30 11 9 10 33:28 42
    8. 30 12 4 14 37:43 40
    9. 30 12 3 15 32:40 39
    10. 30 10 6 14 32:42 36
    11. 30 8 10 12 29:37 34
    12. 30 10 4 16 33:48 34
    13. 30 9 6 15 39:49 33
    14. 30 8 7 15 33:63 31
    15. 30 8 5 17 39:53 29
    16. 30 5 5 20 25:62 20