Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 3. června 2020
svátek má Tamara.
Hlavní menu
  • ID: 12895
  • Návštěvy: 97/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    48491
    Týden:
    97
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Stará Bělá - Čeladná 3:8 (1:4)
    So 04.08. 17:00 Loko Petrovice - Šenov 3:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Český Těšín - Hlubina 2:0 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Polanka 1:1 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Dolní Datyně - Břidličná 1:4 (0:3)
    Ne 05.08. 17:00 Pustá Polom - Bílovec 2:2 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Oldřišov - Brušperk 2:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Krnov - Frenštát 0:4 (0:1)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Břidličná - Krnov 1:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Brušperk - Dolní Datyně 5:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Hlubina - Háj ve Slezsku 4:2 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Šenov - Český Těšín 1:4 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Čeladná - Loko Petrovice 2:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Bílovec - Stará Bělá 11:0 (6:0)
    Ne 12.08. 17:00 Pustá Polom - Frenštát 0:3 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Polanka - Oldřišov 2:1 (0:1)

    3.kolo

    17.08. 18:00 Český Těšín - Čeladná 0:2 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Stará Bělá - Pustá Polom 1:2 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Loko Petrovice - Bílovec 1:2 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Šenov 2:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Dolní Datyně - Polanka 1:6 (1:2)
    Ne 19.08. 17:00 Oldřišov - Hlubina 2:2 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Krnov - Brušperk 0:4 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Frenštát - Břidličná 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Brušperk - Frenštát 1:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Hlubina - Dolní Datyně 0:3 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Šenov - Oldřišov 3:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Čeladná - Háj ve Slezsku 0:3 (0:3)
    So 25.08. 17:00 Stará Bělá - Loko Petrovice 3:5 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Pustá Polom - Břidličná 1:4 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Polanka - Krnov 2:1 (0:1)
    St 05.09. 17:30 Bílovec - Český Těšín 0:0 (0:0)

    15.kolo

    St 29.08. 17:00 Krnov - Pustá Polom 1:2 (1:0)
    St 29.08. 17:00 Frenštát - Dolní Datyně 3:1 (1:0)
    St 29.08. 17:00 Břidličná - Oldřišov 1:4 (1:4)
    St 29.08. 17:00 Brušperk - Háj ve Slezsku 4:1 (3:0)
    St 29.08. 17:00 Hlubina - Loko Petrovice 2:5 (0:2)
    St 29.08. 17:00 Šenov - Stará Bělá 5:0 (2:0)
    St 29.08. 17:00 Čeladná - Bílovec 2:1 (0:1)
    St 19.09. 17:00 Polanka - Český Těšín 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Loko Petrovice - Pustá Polom 2:1 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Český Těšín - Stará Bělá 2:0 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Dolní Datyně - Šenov 2:1 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Břidličná - Brušperk 2:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Háj ve Slezsku - Bílovec 3:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Oldřišov - Čeladná 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Krnov - Hlubina 4:4 (3:2)
    Ne 02.09. 16:30 Frenštát - Polanka 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Hlubina - Frenštát 1:3 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Šenov - Krnov 2:1 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Čeladná - Dolní Datyně 5:0 (3:0)
    So 08.09. 16:00 Bílovec - Oldřišov 5:0 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Stará Bělá - Háj ve Slezsku 1:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Loko Petrovice - Český Těšín 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Pustá Polom - Brušperk 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Polanka - Břidličná 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Český Těšín - Pustá Polom 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Loko Petrovice 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Dolní Datyně - Bílovec 0:4 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Břidličná - Hlubina 1:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Brušperk - Polanka 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Oldřišov - Stará Bělá 1:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Krnov - Čeladná 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Frenštát - Šenov 3:1 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Hlubina - Brušperk 2:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Šenov - Břidličná 2:6 (1:4)
    So 22.09. 16:00 Čeladná - Frenštát 3:3 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Bílovec - Krnov 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Stará Bělá - Dolní Datyně 1:2 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Loko Petrovice - Oldřišov 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Český Těšín - Háj ve Slezsku 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Pustá Polom - Polanka 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Háj ve Slezsku - Pustá Polom 1:1 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Dolní Datyně - Loko Petrovice 0:2 (0:2)
    So 29.09. 15:30 Břidličná - Čeladná 2:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Brušperk - Šenov 2:2 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Oldřišov - Český Těšín 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Krnov - Stará Bělá 5:3 (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Frenštát - Bílovec 4:2 (3:1)
    Ne 30.09. 15:30 Polanka - Hlubina 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Šenov - Polanka 0:2 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Čeladná - Brušperk 3:4 (2:2)
    So 06.10. 15:00 Bílovec - Břidličná 1:2 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Stará Bělá - Frenštát 0:4 (0:2)
    So 06.10. 15:00 Loko Petrovice - Krnov 6:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Český Těšín - Dolní Datyně 1:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Háj ve Slezsku - Oldřišov 3:2 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Pustá Polom - Hlubina 4:0 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Dolní Datyně - Háj ve Slezsku 2:2 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Břidličná - Stará Bělá 2:1 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Brušperk - Bílovec 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Hlubina - Šenov 3:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Oldřišov - Pustá Polom 2:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Krnov - Český Těšín 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Frenštát - Loko Petrovice 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Polanka - Čeladná 6:1 (3:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Čeladná - Hlubina 1:1 (1:0)
    So 20.10. 14:00 Bílovec - Polanka 3:0 (3:0)
    So 20.10. 14:00 Stará Bělá - Brušperk 5:0 (2:0)
    So 20.10. 14:00 Loko Petrovice - Břidličná 1:4 (1:1)
    So 20.10. 14:00 Český Těšín - Frenštát 1:0 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Háj ve Slezsku - Krnov 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Pustá Polom - Šenov 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 14:00 Oldřišov - Dolní Datyně 3:1 (3:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:00 Dolní Datyně - Pustá Polom 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Břidličná - Český Těšín 2:1 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Brušperk - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Hlubina - Bílovec 2:0 (2:0)
    So 27.10. 14:00 Šenov - Čeladná 2:3 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Krnov - Oldřišov 2:2 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Frenštát - Háj ve Slezsku 5:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Polanka - Stará Bělá 6:0 (3:0)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Bílovec - Šenov 5:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Stará Bělá - Hlubina 1:6 (0:3)
    So 03.11. 14:00 Loko Petrovice - Polanka 0:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Český Těšín - Brušperk 0:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Háj ve Slezsku - Břidličná 2:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Dolní Datyně - Krnov 1:7 (0:4)
    Ne 04.11. 14:00 Pustá Polom - Čeladná 3:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Oldřišov - Frenštát 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 10.11. 13:30 Čeladná - Stará Bělá 3:1 (1:0)
    So 10.11. 13:30 Šenov - Loko Petrovice 3:4 (1:3)
    So 10.11. 13:30 Hlubina - Český Těšín 1:0 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Polanka - Háj ve Slezsku 5:2 (3:1)
    So 10.11. 13:30 Brušperk - Oldřišov 1:1 (1:0)
    So 10.11. 13:30 Břidličná - Dolní Datyně 2:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Bílovec - Pustá Polom 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Frenštát - Krnov 2:0 (0:0)

    30.kolo

    So 16.03. 15:00 Dolní Datyně - Frenštát 0:4 (0:3)
    So 16.03. 15:00 Háj ve Slezsku - Brušperk 1:2 (1:1)
    So 16.03. 15:00 Český Těšín - Polanka 0:3 (0:1)
    So 16.03. 15:00 Loko Petrovice - Hlubina 4:1 (1:0)
    So 16.03. 15:00 Stará Bělá - Šenov 4:3 (3:1)
    So 16.03. 15:00 Bílovec - Čeladná 1:1 (0:1)
    Ne 17.03. 15:00 Pustá Polom - Krnov 1:0 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Oldřišov - Břidličná 1:1 (1:1)

    17.kolo

    So 23.03. 15:00 Háj ve Slezsku - Hlubina 3:0 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Český Těšín - Šenov 4:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Loko Petrovice - Čeladná 2:2 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Stará Bělá - Bílovec 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Frenštát - Pustá Polom 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Krnov - Břidličná 1:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Oldřišov - Polanka 2:3 (1:1)
    Ne 24.03. 15:30 Dolní Datyně - Brušperk 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 30.03. 15:30 Bílovec - Loko Petrovice 4:2 (1:0)
    So 30.03. 15:30 Čeladná - Český Těšín 1:1 (0:0)
    So 30.03. 15:30 Šenov - Háj ve Slezsku 1:4 (0:3)
    So 30.03. 15:30 Hlubina - Oldřišov 5:0 (2:0)
    So 30.03. 15:30 Brušperk - Krnov 4:3 (1:1)
    So 30.03. 15:30 Břidličná - Frenštát 1:4 (1:2)
    Ne 31.03. 15:30 Pustá Polom - Stará Bělá 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:30 Polanka - Dolní Datyně 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 06.04. 15:30 Břidličná - Pustá Polom 1:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Dolní Datyně - Hlubina 2:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Háj ve Slezsku - Čeladná 3:2 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Český Těšín - Bílovec 2:2 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Loko Petrovice - Stará Bělá 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Frenštát - Brušperk 6:1 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Krnov - Polanka 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Oldřišov - Šenov 5:0 (2:0)

    20.kolo

    So 13.04. 16:00 Stará Bělá - Český Těšín 0:1 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Čeladná - Oldřišov 1:2 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Šenov - Dolní Datyně 1:1 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Hlubina - Krnov 2:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Brušperk - Břidličná 3:3 (3:1)
    Ne 14.04. 10:15 Bílovec - Háj ve Slezsku 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Pustá Polom - Loko Petrovice 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Polanka - Frenštát 0:0 (0:0)

    21.kolo

    19.04. 16:00 Český Těšín - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Brušperk - Pustá Polom 1:3 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Břidličná - Polanka 2:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Dolní Datyně - Čeladná 1:3 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Háj ve Slezsku - Stará Bělá 6:1 (5:1)
    Ne 21.04. 16:00 Frenštát - Hlubina 2:2 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Krnov - Šenov 3:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Oldřišov - Bílovec 1:4 (1:1)

    22.kolo

    So 27.04. 16:30 Loko Petrovice - Háj ve Slezsku 2:4 (1:1)
    So 27.04. 16:30 Stará Bělá - Oldřišov 3:5 (0:1)
    So 27.04. 16:30 Čeladná - Krnov 1:2 (0:1)
    So 27.04. 16:30 Šenov - Frenštát 3:4 (2:2)
    So 27.04. 16:30 Hlubina - Břidličná 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 14:30 Bílovec - Dolní Datyně 5:0 (3:0)
    Ne 28.04. 16:30 Pustá Polom - Český Těšín 2:3 (0:2)
    Ne 28.04. 16:30 Polanka - Brušperk 8:2 (2:2)

    23.kolo

    So 04.05. 16:30 Brušperk - Hlubina 4:2 (4:2)
    So 04.05. 16:30 Břidličná - Šenov 3:2 (2:2)
    So 04.05. 16:30 Dolní Datyně - Stará Bělá 2:2 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Háj ve Slezsku - Český Těšín 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 16:30 Polanka - Pustá Polom 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Frenštát - Čeladná 7:1 (3:1)
    Ne 05.05. 16:30 Krnov - Bílovec 2:3 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Oldřišov - Loko Petrovice 4:2 (2:1)

    24.kolo

    So 11.05. 16:30 Český Těšín - Oldřišov 2:2 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Loko Petrovice - Dolní Datyně 5:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Stará Bělá - Krnov 1:2 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Bílovec - Frenštát 1:2 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Čeladná - Břidličná 1:1 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Šenov - Brušperk 1:4 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Hlubina - Polanka 1:2 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Pustá Polom - Háj ve Slezsku 1:3 (1:1)

    25.kolo

    So 18.05. 17:00 Hlubina - Pustá Polom 1:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Brušperk - Čeladná 3:4 (3:2)
    So 18.05. 17:00 Břidličná - Bílovec 2:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Krnov - Loko Petrovice 2:1 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Dolní Datyně - Český Těšín 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Polanka - Šenov 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Frenštát - Stará Bělá 5:2 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 Oldřišov - Háj ve Slezsku 1:3 (1:1)

    26.kolo

    So 25.05. 17:00 Háj ve Slezsku - Dolní Datyně 1:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Český Těšín - Krnov 1:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Loko Petrovice - Frenštát 2:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Bílovec - Brušperk 2:3 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Čeladná - Polanka 0:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Šenov - Hlubina 1:3 (0:3)
    Ne 26.05. 17:00 Pustá Polom - Oldřišov 2:0 (2:0)
    Út 04.06. 17:30 Stará Bělá - Břidličná 0k:3

    27.kolo

    So 01.06. 17:00 Šenov - Pustá Polom 4:2 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Hlubina - Čeladná 2:5 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Brušperk - Stará Bělá 2:5 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Břidličná - Loko Petrovice 3:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Dolní Datyně - Oldřišov 2:1 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Polanka - Bílovec 2:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Frenštát - Český Těšín 4:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Krnov - Háj ve Slezsku 3:2 (1:2)

    28.kolo

    07.06. 17:00 Český Těšín - Břidličná 2:2 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Háj ve Slezsku - Frenštát 1:4 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Loko Petrovice - Brušperk 2:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Stará Bělá - Polanka 2:7 (2:6)
    So 08.06. 17:00 Bílovec - Hlubina 1:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Čeladná - Šenov 5:1 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Pustá Polom - Dolní Datyně 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Oldřišov - Krnov 2:1 (1:1)

    29.kolo

    14.06. 17:30 Frenštát - Oldřišov 3:1 (2:0)
    14.06. 18:00 Krnov - Dolní Datyně 4:0 (2:0)
    So 15.06. 10:00 Polanka - Loko Petrovice 6:0 (2:0)
    So 15.06. 10:15 Břidličná - Háj ve Slezsku 3:3 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Čeladná - Pustá Polom 7:1 (4:0)
    So 15.06. 17:00 Šenov - Bílovec 3:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Hlubina - Stará Bělá 1:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Brušperk - Český Těšín 2:6 (0:1)
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 89:28 73
    2. 30 22 5 3 81:29 71
    3. 30 15 12 3 64:42 57
    4. 30 14 6 10 71:60 48
    5. 30 13 8 9 43:37 47
    6. 30 13 7 10 65:55 46
    7. 30 14 4 12 61:53 46
    8. 30 13 6 11 69:39 45
    9. 30 12 8 10 62:67 44
    10. 30 10 5 15 43:51 35
    11. 30 10 5 15 50:60 35
    12. 30 10 5 15 50:62 35
    13. 30 9 5 16 47:57 32
    14. 30 7 6 17 29:80 27
    15. 30 5 2 23 46:90 17
    16. 30 5 2 23 45:105 17