Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 8. srpna 2020
svátek má Soběslav.
Hlavní menu
  • ID: 12896
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19177
    Týden:
    59
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 10:00 Staré Město - Písečná 3:2 np (2:2)
    So 04.08. 17:00 Jindřichov - Nový Malín 4:0 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Postřelmov - Bludov 3:2 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Štíty - Sudkov 0:4 (0:2)
    So 04.08. 17:00 Zlaté Hory - Dubicko 4:0 (3:0)
    Ne 05.08. 17:00 Ruda n. M. - Libina 4:3 np (3:3)
    Ne 05.08. 17:00 Lesnice - Žulová 3:1 (3:1)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Nový Malín - Žulová 1:4 (1:2)
    So 11.08. 17:00 Písečná - Lesnice 1:2 np (1:1)
    So 11.08. 17:00 Libina - Staré Město 4:3 (2:2)
    So 11.08. 17:00 Sudkov - Zlaté Hory 5:2 (3:1)
    So 11.08. 17:00 Štíty - Bludov 0:3 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Jindřichov - Postřelmov 2:3 (1:1)
    Ne 12.08. 15:00 Dubicko - Ruda n. M. 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Postřelmov - Nový Malín 4:1 (3:0)
    So 18.08. 16:30 Štíty - Jindřichov 3:4 np (3:3)
    So 18.08. 16:30 Zlaté Hory - Bludov 2:5 (0:3)
    So 18.08. 16:30 Staré Město - Dubicko 15:1 (9:0)
    Ne 19.08. 14:00 Žulová - Písečná 3:2 np (2:2)
    Ne 19.08. 16:30 Ruda n. M. - Sudkov 2:3 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Lesnice - Libina 2:1 np (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 10:30 Jindřichov - Zlaté Hory 4:5 (3:2)
    So 25.08. 14:00 Postřelmov - Štíty 5:2 (3:2)
    So 25.08. 16:30 Nový Malín - Písečná 2:3 np (2:2)
    So 25.08. 16:30 Libina - Žulová 5:0 (3:0)
    So 25.08. 16:30 Sudkov - Staré Město 4:2 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 Dubicko - Lesnice 1:4 (1:2)
    Ne 26.08. 16:30 Bludov - Ruda n. M. 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Staré Město - Bludov 3:2 np (2:2)
    So 01.09. 16:00 Štíty - Nový Malín 2:3 (2:1)
    So 01.09. 16:00 Zlaté Hory - Postřelmov 2:1 np (1:1)
    So 01.09. 16:00 Písečná - Libina 2:1 np (1:1)
    Ne 02.09. 14:00 Žulová - Dubicko 2:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:00 Ruda n. M. - Jindřichov 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Lesnice - Sudkov 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 13:30 Postřelmov - Ruda n. M. 1:2 np (1:1)
    So 08.09. 16:00 Nový Malín - Libina 5:4 np (4:4)
    So 08.09. 16:00 Sudkov - Žulová 1:0 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Bludov - Lesnice 0:1 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Jindřichov - Staré Město 3:4 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Štíty - Zlaté Hory 2:3 np (2:2)
    Ne 09.09. 15:00 Dubicko - Písečná 1:4 (1:2)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Zlaté Hory - Nový Malín 2:3 (1:2)
    So 15.09. 15:30 Staré Město - Postřelmov 3:6 (2:3)
    So 15.09. 15:30 Písečná - Sudkov 5:0 (2:0)
    So 15.09. 15:30 Libina - Dubicko 6:0 (3:0)
    Ne 16.09. 14:00 Žulová - Bludov 3:2 (1:2)
    Ne 16.09. 15:30 Ruda n. M. - Štíty 4:1 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Lesnice - Jindřichov 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 22.09. 13:00 Postřelmov - Lesnice 1:3 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Nový Malín - Dubicko 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Sudkov - Libina 1:4 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Bludov - Písečná 2:3 np (2:2)
    So 22.09. 15:30 Jindřichov - Žulová 2:1 np (1:1)
    So 22.09. 15:30 Štíty - Staré Město 3:2 np (2:2)
    So 22.09. 15:30 Zlaté Hory - Ruda n. M. 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Staré Město - Zlaté Hory 1:4 (1:2)
    So 29.09. 15:30 Písečná - Jindřichov 3:2 np (2:2)
    So 29.09. 15:30 Libina - Bludov 4:2 (1:1)
    Ne 30.09. 14:00 Žulová - Postřelmov 4:5 (1:1)
    Ne 30.09. 15:00 Dubicko - Sudkov 1:2 np (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Ruda n. M. - Nový Malín 1:0 np (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Lesnice - Štíty 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 12:30 Postřelmov - Písečná 4:1 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Nový Malín - Sudkov 3:2 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Bludov - Dubicko 7:0 (5:0)
    So 06.10. 15:00 Jindřichov - Libina 1:6 (1:3)
    So 06.10. 15:00 Štíty - Žulová 6:1 (4:0)
    So 06.10. 15:00 Zlaté Hory - Lesnice 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Ruda n. M. - Staré Město 1:2 np (1:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Staré Město - Nový Malín 3:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Písečná - Štíty 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Libina - Postřelmov 0:2 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Sudkov - Bludov 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 14:00 Žulová - Zlaté Hory 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Lesnice - Ruda n. M. 3:1 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Dubicko - Jindřichov 0:5 (0:3)

    12.kolo

    So 20.10. 09:30 Postřelmov - Dubicko 2:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Nový Malín - Bludov 2:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Jindřichov - Sudkov 5:0 (3:0)
    So 20.10. 14:30 Štíty - Libina 0:1 np (0:0)
    So 20.10. 14:30 Zlaté Hory - Písečná 0:2 (0:1)
    So 20.10. 14:30 Staré Město - Lesnice 4:3 np (3:3)
    Ne 21.10. 14:30 Ruda n. M. - Žulová 0:2 (0:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Písečná - Ruda n. M. 1:2 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Libina - Zlaté Hory 3:2 np (2:2)
    So 27.10. 14:30 Sudkov - Postřelmov 1:2 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Bludov - Jindřichov 2:1 np (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Žulová - Staré Město 3:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:00 Dubicko - Štíty 1:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Lesnice - Nový Malín 1:0 np (0:0)

    14.kolo

    So 03.11. 10:00 Bludov - Postřelmov 2:5 (2:2)
    So 03.11. 14:00 Nový Malín - Jindřichov 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Sudkov - Štíty 1:6 (0:5)
    So 03.11. 14:00 Dubicko - Zlaté Hory 1:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Libina - Ruda n. M. 1:3 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Písečná - Staré Město 7:2 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Žulová - Lesnice 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Nový Malín - Postřelmov 1:0 np (0:0)
    So 30.03. 15:00 Jindřichov - Štíty 1:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Bludov - Zlaté Hory 4:2 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Sudkov - Ruda n. M. 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Písečná - Žulová 4:2 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Dubicko - Staré Město 0:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Libina - Lesnice 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Písečná - Nový Malín 2:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Staré Město - Sudkov 2:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Zlaté Hory - Jindřichov 3:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Štíty - Postřelmov 3:2 (2:0)
    Ne 07.04. 14:00 Žulová - Libina 2:3 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Lesnice - Dubicko 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Ruda n. M. - Bludov 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 13.04. 13:00 Postřelmov - Zlaté Hory 1:3 (0:1)
    So 13.04. 15:30 Nový Malín - Štíty 1:2 np (1:1)
    So 13.04. 15:30 Jindřichov - Ruda n. M. 2:1 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Bludov - Staré Město 8:0 (4:0)
    So 13.04. 15:30 Sudkov - Lesnice 1:2 np (1:1)
    So 13.04. 15:30 Libina - Písečná 3:1 (2:1)
    Ne 14.04. 15:00 Dubicko - Žulová 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Libina - Nový Malín 1:0 np (0:0)
    So 20.04. 16:00 Písečná - Dubicko 5:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Staré Město - Jindřichov 2:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Zlaté Hory - Štíty 2:1 np (1:1)
    Ne 21.04. 14:00 Žulová - Sudkov 3:1 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Lesnice - Bludov 2:3 np (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Ruda n. M. - Postřelmov 2:3 (0:3)

    20.kolo

    So 27.04. 13:30 Postřelmov - Staré Město 3:0 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Nový Malín - Zlaté Hory 3:2 np (2:2)
    So 27.04. 16:00 Štíty - Ruda n. M. 3:1 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Jindřichov - Lesnice 5:1 (4:0)
    So 27.04. 16:00 Bludov - Žulová 2:3 (2:2)
    So 27.04. 16:00 Sudkov - Písečná 2:3 (0:1)
    Ne 28.04. 15:00 Dubicko - Libina 0:3 (0:2)

    21.kolo

    So 04.05. 14:00 Libina - Sudkov 5:2 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Písečná - Bludov 3:4 np (3:3)
    So 04.05. 16:30 Staré Město - Štíty 3:4 np (3:3)
    Ne 05.05. 14:00 Žulová - Jindřichov 4:2 (0:1)
    Ne 05.05. 15:00 Dubicko - Nový Malín 1:3 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Lesnice - Postřelmov 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Ruda n. M. - Zlaté Hory 0:1 np (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Nový Malín - Ruda n. M. 0:3 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Zlaté Hory - Staré Město 3:0 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Štíty - Lesnice 0:1 np (0:0)
    So 11.05. 16:30 Postřelmov - Žulová 2:1 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Jindřichov - Písečná 5:3 (3:1)
    So 11.05. 16:30 Bludov - Libina 1:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Sudkov - Dubicko 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 15:00 Písečná - Postřelmov 0:3 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Sudkov - Nový Malín 3:2 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Libina - Jindřichov 6:1 (2:1)
    Ne 19.05. 14:00 Žulová - Štíty 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 15:00 Dubicko - Bludov 1:5 (1:3)
    Ne 19.05. 17:00 Lesnice - Zlaté Hory 3:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Staré Město - Ruda n. M. 2:4 (0:3)

    24.kolo

    So 25.05. 14:30 Postřelmov - Libina 1:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Nový Malín - Staré Město 3:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Zlaté Hory - Žulová 3:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Štíty - Písečná 2:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Jindřichov - Dubicko 4:2 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Bludov - Sudkov 7:0 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Ruda n. M. - Lesnice 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Bludov - Nový Malín 3:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Sudkov - Jindřichov 3:0 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Písečná - Zlaté Hory 4:3 (2:1)
    Ne 02.06. 14:00 Žulová - Ruda n. M. 3:4 (2:3)
    Ne 02.06. 15:00 Dubicko - Postřelmov 0:2 (0:1)
    Ne 02.06. 15:00 Libina - Štíty 0:1 np (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Lesnice - Staré Město 8:1 (2:1)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Nový Malín - Lesnice 3:4 (3:3)
    So 08.06. 17:00 Staré Město - Žulová 5:2 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Ruda n. M. - Písečná 1:2 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Zlaté Hory - Libina 1:2 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Štíty - Dubicko 8:0 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Postřelmov - Sudkov 5:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Jindřichov - Bludov 3:4 np (3:3)

    15.kolo

    14.06. 17:30 Postřelmov - Jindřichov 5:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Žulová - Nový Malín 5:2 (5:0)
    So 15.06. 17:00 Staré Město - Libina 2:4 (2:2)
    So 15.06. 17:00 Ruda n. M. - Dubicko 9:0 (4:0)
    So 15.06. 17:00 Zlaté Hory - Sudkov 9:2 (3:2)
    So 15.06. 17:00 Bludov - Štíty 3:2 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Lesnice - Písečná 4:0 (1:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 5 3 1 56:24 64
    2. 26 19 0 3 4 71:35 60
    3. 26 13 3 5 5 68:37 50
    4. 26 11 4 4 7 62:49 45
    5. 26 11 4 2 9 70:48 43
    6. 26 10 4 2 10 60:51 40
    7. 26 9 4 5 8 53:45 40
    8. 26 9 3 3 11 59:61 36
    9. 26 11 1 1 13 54:61 36
    10. 26 8 3 3 12 47:41 33
    11. 26 7 3 5 11 37:52 32
    12. 26 9 2 1 14 43:71 32
    13. 26 7 4 2 13 65:81 31
    14. 26 1 0 1 24 13:102 4