Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 12900
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2846
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 11:45 Zábřeh - Nové Sady 0:2 (0:1)
    Ne 19.08. 09:00 Konice - Želatovice 5:2 (2:0)
    Ne 19.08. 09:00 Šternberk - Kozlovice 0:9 (0:6)
    Ne 19.08. 10:45 Mohelnice - Černovír 4:1 (1:0)
    Ne 19.08. 14:45 Jeseník - Dub n.Moravou 5:3 (0:2)
    St 05.09. 16:30 Nezamyslice - Slavonín 0:4 (0:2)
    St 05.09. 18:00 Čechovice - Sokol Olšany 3:4 np (3:3)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Nezamyslice - Černovír 4:1 (1:1)
    So 01.09. 10:45 Čechovice - Nové Sady 3:10 (1:5)
    So 01.09. 11:15 Dub n.Moravou - Kozlovice 1:3 (1:1)
    So 01.09. 11:45 Jeseník - Slavonín 6:5 (2:1)
    Ne 02.09. 09:00 Konice - Zábřeh 1:8 (0:5)
    Ne 02.09. 09:00 Šternberk - Želatovice 6:3 (2:2)
    Ne 02.09. 10:45 Mohelnice - Sokol Olšany 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Kozlovice - Jeseník 1:2 (1:1)
    So 08.09. 10:00 Želatovice - Nezamyslice 2:4 (0:1)
    So 08.09. 10:45 Čechovice - Konice 3:6 (2:3)
    So 08.09. 11:45 Zábřeh - Mohelnice 2:3 np (2:2)
    So 08.09. 12:00 Nové Sady - Slavonín 3:2 (1:0)
    Ne 09.09. 12:30 Černovír - Dub n.Moravou 2:3 (2:1)
    St 19.09. 15:45 Sokol Olšany - Šternberk 7:1 (3:0)

    4.kolo

    So 25.08. 09:00 Sokol Olšany - Konice 6:3 (3:3)
    So 25.08. 12:00 Nové Sady - Jeseník 2:0 (1:0)
    So 25.08. 14:30 Šternberk - Černovír 5:3 (1:3)
    Ne 26.08. 09:00 Želatovice - Mohelnice 0:11 (0:2)
    Ne 26.08. 10:00 Slavonín - Dub n.Moravou 7:4 (3:2)
    Út 11.09. 15:45 Kozlovice - Nezamyslice 7:0 (4:0)
    St 12.09. 17:45 Zábřeh - Čechovice 3:5 (1:4)

    7.kolo

    So 15.09. 09:00 Konice - Nové Sady 3:4 (1:1)
    So 15.09. 09:00 Nezamyslice - Sokol Olšany 0:2 (0:1)
    So 15.09. 11:15 Dub n.Moravou - Želatovice 7:1 (3:1)
    So 15.09. 11:45 Jeseník - Černovír 10:1 (3:0)
    So 15.09. 11:45 Slavonín - Kozlovice 5:1 (2:1)
    Ne 16.09. 09:00 Šternberk - Zábřeh 2:7 (1:4)
    Ne 16.09. 10:45 Mohelnice - Čechovice 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 09:00 Sokol Olšany - Dub n.Moravou 6:1 (1:0)
    So 22.09. 10:45 Čechovice - Šternberk 0:1 (0:0)
    So 22.09. 11:45 Zábřeh - Nezamyslice 7:2 (5:1)
    So 22.09. 12:00 Nové Sady - Kozlovice 2:1 np (1:1)
    Ne 23.09. 09:00 Konice - Mohelnice 2:1 np (1:1)
    Ne 23.09. 10:45 Želatovice - Jeseník 0:21 (0:9)
    Ne 23.09. 12:30 Černovír - Slavonín 2:6 (0:2)

    1.kolo

    Čt 27.09. 15:30 Konice - Kozlovice 1:2 np (1:1)
    Čt 27.09. 16:00 Sokol Olšany - Nové Sady 1:0 (0:0)
    Čt 27.09. 16:00 Šternberk - Jeseník 2:9 (1:3)
    Čt 27.09. 16:00 Nezamyslice - Dub n.Moravou 2:1 (1:1)
    Čt 27.09. 17:30 Zábřeh - Želatovice 7:1 (3:0)
    Čt 27.09. 17:30 Čechovice - Černovír 1:2 np (1:1)
    Čt 27.09. 17:30 Mohelnice - Slavonín 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 29.09. 09:00 Nezamyslice - Čechovice 1:7 (1:5)
    So 29.09. 10:00 Kozlovice - Černovír 8:3 (3:3)
    So 29.09. 11:15 Dub n.Moravou - Zábřeh 3:6 (2:4)
    So 29.09. 11:45 Jeseník - Sokol Olšany 5:1 (1:0)
    Ne 30.09. 09:00 Šternberk - Konice 2:4 (0:1)
    Ne 30.09. 10:00 Slavonín - Želatovice 8:0 (3:0)
    Ne 30.09. 10:45 Mohelnice - Nové Sady 1:6 (1:2)

    10.kolo

    So 06.10. 09:00 Sokol Olšany - Slavonín 0:8 (0:2)
    So 06.10. 10:45 Čechovice - Dub n.Moravou 3:1 (1:0)
    So 06.10. 11:45 Zábřeh - Jeseník 1:9 (0:4)
    So 06.10. 12:00 Nové Sady - Černovír 3:4 np (3:3)
    Ne 07.10. 09:00 Želatovice - Kozlovice 0:14 (0:6)
    Ne 07.10. 09:00 Konice - Nezamyslice 4:1 (2:0)
    Ne 07.10. 10:45 Mohelnice - Šternberk 3:1 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 09:00 Nezamyslice - Mohelnice 0:3 (0:2)
    So 13.10. 10:00 Kozlovice - Sokol Olšany 1:0 (0:0)
    So 13.10. 11:15 Dub n.Moravou - Konice 4:6 (3:4)
    So 13.10. 11:45 Jeseník - Čechovice 4:1 (4:1)
    Ne 14.10. 09:00 Šternberk - Nové Sady 3:5 (2:3)
    Ne 14.10. 10:00 Slavonín - Zábřeh 10:2 (2:2)
    Ne 14.10. 14:15 Černovír - Želatovice 5:0 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 09:00 Sokol Olšany - Černovír 4:1 (2:0)
    So 20.10. 10:45 Čechovice - Slavonín 0:8 (0:5)
    So 20.10. 11:45 Zábřeh - Kozlovice 1:3 (0:2)
    So 20.10. 12:00 Nové Sady - Želatovice 9:2 (4:1)
    Ne 21.10. 09:00 Konice - Jeseník 3:4 (1:2)
    Ne 21.10. 09:00 Šternberk - Nezamyslice 2:4 (0:2)
    Ne 21.10. 10:45 Mohelnice - Dub n.Moravou 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:00 Kozlovice - Čechovice 4:1 (1:1)
    So 27.10. 10:00 Želatovice - Sokol Olšany 0:7 (0:3)
    So 27.10. 11:15 Dub n.Moravou - Šternberk 4:2 (2:1)
    So 27.10. 14:45 Jeseník - Mohelnice 7:1 (2:0)
    Ne 28.10. 10:00 Nezamyslice - Nové Sady 2:5 (1:3)
    Ne 28.10. 10:00 Slavonín - Konice 8:2 (3:1)
    Ne 28.10. 14:15 Černovír - Zábřeh 4:0 (0:0)

    2.kolo

    So 03.11. 09:00 Sokol Olšany - Zábřeh 4:5 np (4:4)
    So 03.11. 11:45 Jeseník - Nezamyslice 12:1 (5:0)
    So 03.11. 11:45 Slavonín - Šternberk 11:1 (2:1)
    So 03.11. 11:45 Kozlovice - Mohelnice 1:2 (0:1)
    So 03.11. 11:45 Černovír - Konice 1:5 (1:3)
    Ne 04.11. 09:00 Želatovice - Čechovice 2:5 (1:1)
    Ne 04.11. 12:00 Nové Sady - Dub n.Moravou 4:2 (1:2)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Kozlovice - Šternberk 5:4 np (1:2)
    So 30.03. 11:15 Dub n.Moravou - Jeseník 2:9 (0:3)
    So 30.03. 11:45 Slavonín - Nezamyslice 7:1 (3:0)
    Ne 31.03. 09:00 Želatovice - Konice 0:6 (0:3)
    Ne 31.03. 14:15 Černovír - Mohelnice 1:2 (1:2)
    St 08.05. 09:00 Sokol Olšany - Čechovice 6:0 (4:0)
    St 08.05. 12:00 Nové Sady - Zábřeh 6:0 (2:0)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Nezamyslice - Kozlovice 2:3 np (2:2)
    So 06.04. 10:45 Čechovice - Zábřeh 2:5 (1:3)
    So 06.04. 11:15 Dub n.Moravou - Slavonín 4:1 (1:0)
    So 06.04. 11:45 Jeseník - Nové Sady 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 09:00 Konice - Sokol Olšany 0:5 (0:2)
    Ne 07.04. 10:45 Mohelnice - Želatovice 6:1 (3:0)
    Ne 07.04. 14:15 Černovír - Šternberk 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 13.04. 09:00 Sokol Olšany - Mohelnice 3:1 (2:0)
    So 13.04. 10:00 Kozlovice - Dub n.Moravou 3:1 (1:1)
    So 13.04. 11:45 Zábřeh - Konice 4:1 (3:0)
    So 13.04. 11:45 Slavonín - Jeseník 3:4 (1:3)
    So 13.04. 12:00 Nové Sady - Čechovice 2:4 (0:1)
    Ne 14.04. 09:00 Želatovice - Šternberk 2:1 (0:0)
    Ne 14.04. 14:15 Černovír - Nezamyslice 2:5 (1:2)

    19.kolo

    So 20.04. 11:15 Dub n.Moravou - Černovír 1:0 (0:0)
    So 20.04. 11:45 Slavonín - Nové Sady 2:1 np (1:1)
    So 20.04. 11:45 Jeseník - Kozlovice 6:2 (3:0)
    So 20.04. 11:45 Nezamyslice - Želatovice 3:1 (1:1)
    Ne 21.04. 09:00 Šternberk - Sokol Olšany 0:5 (0:3)
    Ne 21.04. 09:00 Konice - Čechovice 3:4 np (3:3)
    Ne 21.04. 10:45 Mohelnice - Zábřeh 0:6 (0:2)

    20.kolo

    So 27.04. 09:00 Sokol Olšany - Nezamyslice 4:1 (4:0)
    So 27.04. 10:00 Želatovice - Dub n.Moravou 0:2 (0:0)
    So 27.04. 10:00 Kozlovice - Slavonín 2:6 (0:4)
    So 27.04. 10:45 Čechovice - Mohelnice 2:1 (1:1)
    So 27.04. 11:45 Zábřeh - Šternberk 5:4 (1:1)
    Ne 28.04. 14:15 Černovír - Jeseník 2:8 (0:3)
    Út 14.05. 16:00 Nové Sady - Konice 4:1 (1:0)

    14.kolo

    St 01.05. 09:00 Želatovice - Zábřeh 2:5 (0:2)
    St 01.05. 10:00 Kozlovice - Konice 9:1 (5:0)
    St 01.05. 11:15 Dub n.Moravou - Nezamyslice 7:4 (3:1)
    St 01.05. 11:45 Slavonín - Mohelnice 4:1 (2:0)
    St 01.05. 11:45 Jeseník - Šternberk 12:0 (8:0)
    St 01.05. 12:00 Nové Sady - Sokol Olšany 4:7 (2:2)
    St 01.05. 14:15 Černovír - Čechovice 3:2 np (2:2)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Kozlovice - Nové Sady 3:1 (2:0)
    So 04.05. 10:00 Nezamyslice - Zábřeh 0:5 (0:4)
    So 04.05. 11:15 Dub n.Moravou - Sokol Olšany 3:1 (2:1)
    So 04.05. 11:45 Jeseník - Želatovice 15:2 (6:1)
    Ne 05.05. 09:00 Šternberk - Čechovice 4:2 (2:1)
    Ne 05.05. 10:00 Slavonín - Černovír 8:0 (3:0)
    Ne 05.05. 10:45 Mohelnice - Konice 0:1 np (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 09:00 Konice - Šternberk 4:3 (2:2)
    So 11.05. 09:00 Sokol Olšany - Jeseník 5:3 (3:1)
    So 11.05. 10:45 Čechovice - Nezamyslice 2:1 np (1:1)
    So 11.05. 11:45 Zábřeh - Dub n.Moravou 2:5 (1:2)
    So 11.05. 12:00 Nové Sady - Mohelnice 4:1 (4:1)
    Ne 12.05. 09:00 Želatovice - Slavonín 0:8 (0:3)
    Ne 12.05. 14:15 Černovír - Kozlovice 4:1 (1:0)

    23.kolo

    So 18.05. 10:00 Kozlovice - Želatovice 7:0 (1:0)
    So 18.05. 10:00 Nezamyslice - Konice 1:3 (1:1)
    So 18.05. 11:15 Dub n.Moravou - Čechovice 8:3 (4:2)
    So 18.05. 11:45 Jeseník - Zábřeh 5:4 (3:1)
    Ne 19.05. 09:00 Šternberk - Mohelnice 2:1 (0:0)
    Ne 19.05. 10:00 Slavonín - Sokol Olšany 3:2 np (2:2)
    Ne 19.05. 14:15 Černovír - Nové Sady 1:5 (1:1)

    24.kolo

    So 25.05. 09:00 Sokol Olšany - Kozlovice 4:3 np (3:3)
    So 25.05. 10:00 Želatovice - Černovír 4:0 (2:0)
    So 25.05. 10:45 Čechovice - Jeseník 1:5 (1:1)
    So 25.05. 11:45 Zábřeh - Slavonín 1:8 (1:3)
    So 25.05. 12:00 Nové Sady - Šternberk 3:0 (3:0)
    Ne 26.05. 09:00 Konice - Dub n.Moravou 1:3 (1:2)
    Ne 26.05. 10:45 Mohelnice - Nezamyslice 4:1 (3:0)

    25.kolo

    St 08.05. 10:00 Nezamyslice - Šternberk 2:1 (1:0)
    So 01.06. 10:00 Želatovice - Nové Sady 0:1 (0:1)
    So 01.06. 10:00 Kozlovice - Zábřeh 7:2 (1:0)
    So 01.06. 11:15 Dub n.Moravou - Mohelnice 5:2 (1:1)
    So 01.06. 11:45 Slavonín - Čechovice 13:2 (4:1)
    So 01.06. 11:45 Jeseník - Konice 8:3 (4:1)
    Ne 02.06. 14:15 Černovír - Sokol Olšany 1:6 (1:2)

    26.kolo

    So 08.06. 09:00 Konice - Slavonín 0:4 (0:3)
    So 08.06. 09:00 Sokol Olšany - Želatovice 12:1 (6:0)
    So 08.06. 10:45 Čechovice - Kozlovice 6:3 (3:2)
    So 08.06. 11:45 Zábřeh - Černovír 3:4 (2:3)
    So 08.06. 12:00 Nové Sady - Nezamyslice 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 09:00 Šternberk - Dub n.Moravou 5:4 np (4:4)
    Ne 09.06. 10:45 Mohelnice - Jeseník 1:4 (1:2)

    15.kolo

    St 05.06. 16:00 Zábřeh - Sokol Olšany 2:9 (1:4)
    St 12.06. 16:00 Čechovice - Želatovice 9:0 (7:0)
    So 15.06. 09:00 Konice - Černovír 4:0 (0:0)
    So 15.06. 10:00 Nezamyslice - Jeseník 2:10 (0:2)
    So 15.06. 11:15 Dub n.Moravou - Nové Sady 5:0 (2:0)
    Ne 16.06. 09:00 Šternberk - Slavonín 3:5 (0:4)
    Ne 16.06. 10:45 Mohelnice - Kozlovice 6:1 (2:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 24 0 0 2 185:50 72
    2. 26 20 2 0 4 154:43 64
    3. 26 18 2 2 4 111:48 60
    4. 26 17 1 2 6 88:48 55
    5. 26 13 3 2 8 101:59 47
    6. 26 13 0 1 12 85:80 40
    7. 26 11 1 1 13 92:101 36
    8. 26 10 2 2 12 71:89 36
    9. 26 9 2 3 12 70:97 34
    10. 26 10 1 2 13 58:59 34
    11. 26 7 0 2 17 44:106 23
    12. 26 5 3 0 18 48:102 21
    13. 26 5 1 1 19 54:121 18
    14. 26 2 0 0 24 26:184 6