Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 12907
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Orlicí  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Orlicí

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14490
    Týden:
    76
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:00 Sokol Těchonín - Verměřovice 0:6 (0:3)
    So 11.08. 17:00 Dolní Čermná - Rudoltice 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Rybník 5:2 (2:1)
    Ne 12.08. 16:00 Albrechtice n/O. - Dolní Dobrouč 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 16:00 Č. Heřmanice - Žamberk B 9:0 (6:0)
    Ne 12.08. 16:00 Brandýs n.O. - Jiskra 2008 B 4:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Sopotnice - Sokol Klášterec 5:1 (2:0)

    2.kolo

    So 18.08. 16:00 Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 11:0 (8:0)
    So 18.08. 16:00 Rudoltice - Č. Heřmanice 2:7 (1:4)
    Ne 19.08. 16:00 Dolní Dobrouč - Verměřovice 2:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:00 Sokol Klášterec - Dolní Čermná 3:2 (0:0)
    Ne 19.08. 16:00 Rybník - Sopotnice 2:1 np (1:1)
    Ne 19.08. 16:00 Albrechtice n/O. - FK Jehnědí 1980 1:2 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Žamberk B - Brandýs n.O. 1:8 (0:4)

    3.kolo

    So 25.08. 16:00 Sokol Těchonín - Žamberk B 1:0 np (0:0)
    So 25.08. 17:00 Dolní Čermná - Rybník 3:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Verměřovice - Jiskra 2008 B 4:0 (3:0)
    Ne 26.08. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Dolní Dobrouč 5:4 np (1:2)
    Ne 26.08. 16:00 Č. Heřmanice - Sokol Klášterec 11:1 (4:0)
    Ne 26.08. 16:00 Brandýs n.O. - Rudoltice 8:1 (3:0)
    Ne 26.08. 17:00 Sopotnice - Albrechtice n/O. 0:1 np (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 16:00 Rudoltice - Sokol Těchonín 8:1 (6:0)
    So 01.09. 16:00 Rybník - Č. Heřmanice 1:7 (1:3)
    So 01.09. 16:00 Albrechtice n/O. - Dolní Čermná 2:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Žamberk B - Verměřovice 2:0 (2:0)
    Ne 02.09. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Sopotnice 6:0 (4:0)
    Ne 02.09. 16:00 Dolní Dobrouč - Jiskra 2008 B 9:2 (3:1)
    Ne 02.09. 16:00 Sokol Klášterec - Brandýs n.O. 4:3 np (1:2)

    5.kolo

    So 08.09. 16:00 Sokol Těchonín - Sokol Klášterec 2:1 np (1:0)
    So 08.09. 16:00 Jiskra 2008 B - Žamberk B 5:2 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Dolní Čermná - FK Jehnědí 1980 1:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Verměřovice - Rudoltice 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Č. Heřmanice - Albrechtice n/O. 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Brandýs n.O. - Rybník 7:1 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Sopotnice - Dolní Dobrouč 0:4 (0:3)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Rudoltice - Jiskra 2008 B 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Rybník - Sokol Těchonín 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Albrechtice n/O. - Brandýs n.O. 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Č. Heřmanice 1:4 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Dolní Dobrouč - Žamberk B 7:1 (4:1)
    Ne 16.09. 16:00 Sokol Klášterec - Verměřovice 3:1 (3:1)
    Ne 16.09. 17:00 Sopotnice - Dolní Čermná 1:0 np (0:0)

    7.kolo

    21.09. 17:00 Dolní Čermná - Dolní Dobrouč 1:5 (1:2)
    So 22.09. 16:00 Sokol Těchonín - Albrechtice n/O. 1:5
    So 22.09. 16:00 Verměřovice - Rybník 2:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Č. Heřmanice - Sopotnice 5:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Brandýs n.O. - FK Jehnědí 1980 1:2 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Jiskra 2008 B - Sokol Klášterec 2:4 (2:3)
    Ne 23.09. 16:00 Žamberk B - Rudoltice 3:4 np (1:1)

    8.kolo

    So 29.09. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Sokol Těchonín 5:0 (2:0)
    So 29.09. 15:00 Dolní Čermná - Č. Heřmanice 0:8 (0:2)
    So 29.09. 15:30 Rybník - Jiskra 2008 B 2:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Albrechtice n/O. - Verměřovice 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Dolní Dobrouč - Rudoltice 8:1 (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Sokol Klášterec - Žamberk B 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Sopotnice - Brandýs n.O. 2:5 (1:4)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Sokol Těchonín - Sopotnice 3:7 (1:2)
    So 06.10. 15:30 Verměřovice - FK Jehnědí 1980 3:2
    So 06.10. 15:30 Rudoltice - Sokol Klášterec 4:0
    Ne 07.10. 15:30 Č. Heřmanice - Dolní Dobrouč 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Brandýs n.O. - Dolní Čermná 5:1 (3:0)
    Ne 07.10. 15:30 Jiskra 2008 B - Albrechtice n/O. 1:6 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Žamberk B - Rybník 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Rybník - Rudoltice 0:1 np (0:0)
    So 13.10. 15:00 Dolní Čermná - Sokol Těchonín 3:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Albrechtice n/O. - Žamberk B 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Dolní Dobrouč - Sokol Klášterec 5:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Jiskra 2008 B 7:0 (4:0)
    Ne 14.10. 15:00 Sopotnice - Verměřovice 5:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Č. Heřmanice - Brandýs n.O. 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Sokol Těchonín - Č. Heřmanice 1:4 (0:4)
    So 20.10. 15:00 Verměřovice - Dolní Čermná 3:1 (3:0)
    So 20.10. 15:00 Jiskra 2008 B - Sopotnice 1:2 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Žamberk B - FK Jehnědí 1980 0:4 (0:2)
    So 20.10. 15:00 Rudoltice - Albrechtice n/O. 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Brandýs n.O. - Dolní Dobrouč 1:6 (1:3)
    Ne 21.10. 15:00 Sokol Klášterec - Rybník 2:3 (0:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:00 Albrechtice n/O. - Sokol Klášterec 6:1 (3:0)
    So 27.10. 14:00 Dolní Čermná - Jiskra 2008 B 3:2 (2:1)
    Ne 28.10. 14:00 Dolní Dobrouč - Rybník 6:1 (3:1)
    Ne 28.10. 14:00 FK Jehnědí 1980 - Rudoltice 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Sopotnice - Žamberk B 5:2 (3:2)
    Ne 28.10. 14:00 Č. Heřmanice - Verměřovice 15:0 (6:0)
    Ne 28.10. 14:00 Brandýs n.O. - Sokol Těchonín 9:0 (5:0)

    13.kolo

    So 03.11. 13:30 Žamberk B - Dolní Čermná 0:6 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Sokol Těchonín - Dolní Dobrouč 0:10 (0:6)
    So 03.11. 14:00 Verměřovice - Brandýs n.O. 3:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Jiskra 2008 B - Č. Heřmanice 0:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Rudoltice - Sopotnice 1:5 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Sokol Klášterec - FK Jehnědí 1980 2:4 (1:3)
    So 03.11. 14:00 Rybník - Albrechtice n/O. 0:1 np (0:0)

    15.kolo

    So 30.03. 16:00 Dolní Čermná - Sokol Klášterec 2:1 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Sokol Těchonín - Jiskra 2008 B 0:3 (0:0)
    So 30.03. 16:00 Verměřovice - Dolní Dobrouč 3:2 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Albrechtice n/O. 3:1 (1:1)
    Ne 31.03. 16:00 Sopotnice - Rybník 3:1 (3:1)
    Ne 31.03. 16:00 Č. Heřmanice - Rudoltice 4:0 (3:0)
    Ne 31.03. 16:00 Brandýs n.O. - Žamberk B 2:3 np (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:00 Jiskra 2008 B - Verměřovice 5:4 np (2:1)
    So 06.04. 16:00 Rudoltice - Brandýs n.O. 0:3 (0:1)
    So 06.04. 16:00 Rybník - Dolní Čermná 1:2 np (0:1)
    So 06.04. 16:00 Albrechtice n/O. - Sopotnice 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:00 Žamberk B - Sokol Těchonín 2:1 (2:0)
    Ne 07.04. 16:00 Sokol Klášterec - Č. Heřmanice 0:6 (0:2)
    Ne 07.04. 16:00 Dolní Dobrouč - FK Jehnědí 1980 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 13.04. 16:00 Sokol Těchonín - Rudoltice 0:3 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Verměřovice - Žamberk B 2:5 (0:4)
    So 13.04. 16:00 Jiskra 2008 B - Dolní Dobrouč 1:3 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Dolní Čermná - Albrechtice n/O. 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:00 Č. Heřmanice - Rybník 6:0 (3:0)
    Ne 14.04. 16:00 Brandýs n.O. - Sokol Klášterec 3:0 (2:0)
    Ne 14.04. 17:00 Sopotnice - FK Jehnědí 1980 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Sokol Těchonín - Rybník 0:4 (0:4)
    So 27.04. 16:00 Verměřovice - Sokol Klášterec 5:3 (4:0)
    So 27.04. 16:00 Jiskra 2008 B - Rudoltice 0:1 np (0:0)
    So 27.04. 16:30 Dolní Čermná - Sopotnice 1:4 (1:4)
    So 27.04. 16:30 Žamberk B - Dolní Dobrouč 1:4 (1:3)
    Ne 28.04. 16:00 Č. Heřmanice - FK Jehnědí 1980 6:0 (3:0)
    Ne 28.04. 16:00 Brandýs n.O. - Albrechtice n/O. 2:1 (0:1)

    18.kolo

    So 20.04. 16:00 Rudoltice - Verměřovice 2:3 np (0:0)
    So 20.04. 16:00 Rybník - Brandýs n.O. 0:1 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Albrechtice n/O. - Č. Heřmanice 1:3 (0:0)
    Ne 21.04. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Dolní Čermná 3:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Sokol Klášterec - Sokol Těchonín 3:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:30 Žamberk B - Jiskra 2008 B 1:0 (0:0)
    St 01.05. 16:00 Dolní Dobrouč - Sopotnice 2:1

    20.kolo

    So 04.05. 16:00 Rudoltice - Žamberk B 1:3 (0:1)
    So 04.05. 16:00 Rybník - Verměřovice 1:0 (0:0)
    So 04.05. 16:00 Albrechtice n/O. - Sokol Těchonín 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Brandýs n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:00 Sokol Klášterec - Jiskra 2008 B 6:0 (4:0)
    Ne 05.05. 16:00 Dolní Dobrouč - Dolní Čermná 1:2 np (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Sopotnice - Č. Heřmanice 1:6 (1:2)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Verměřovice - Sokol Těchonín 4:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Jiskra 2008 B - Brandýs n.O. 2:3 (2:2)
    So 23.03. 15:00 Žamberk B - Č. Heřmanice 0:8 (0:3)
    So 23.03. 15:00 Rudoltice - Dolní Čermná 3:2 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Dolní Dobrouč - Albrechtice n/O. 0:1 np (0:0)
    St 08.05. 14:00 Rybník - FK Jehnědí 1980 3:4 (1:0)
    St 08.05. 16:00 Sokol Klášterec - Sopotnice 6:4 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 16:00 Sokol Těchonín - FK Jehnědí 1980 1:4 (1:2)
    So 11.05. 16:00 Jiskra 2008 B - Rybník 0:1 np (0:0)
    So 11.05. 16:00 Rudoltice - Dolní Dobrouč 0:2 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Verměřovice - Albrechtice n/O. 3:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Žamberk B - Sokol Klášterec 1:2 np (1:0)
    Ne 12.05. 16:00 Č. Heřmanice - Dolní Čermná 9:1 (6:0)
    Ne 12.05. 16:00 Brandýs n.O. - Sopotnice 5:0 (3:0)

    22.kolo

    So 18.05. 16:00 Rybník - Žamberk B 1:0 (1:0)
    So 18.05. 16:00 Albrechtice n/O. - Jiskra 2008 B 5:2 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Dolní Čermná - Brandýs n.O. 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Verměřovice 3:0 (1:0)
    Ne 19.05. 16:00 Sokol Klášterec - Rudoltice 6:1 (3:1)
    Ne 19.05. 16:00 Dolní Dobrouč - Č. Heřmanice 0:5 (0:4)
    Ne 19.05. 17:00 Sopotnice - Sokol Těchonín 6:1 (2:1)

    23.kolo

    So 25.05. 10:00 Brandýs n.O. - Č. Heřmanice 0:2 (0:1)
    So 25.05. 16:00 Sokol Těchonín - Dolní Čermná 0:4 (0:2)
    So 25.05. 16:00 Jiskra 2008 B - FK Jehnědí 1980 2:5 (2:1)
    So 25.05. 16:00 Rudoltice - Rybník 4:2 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Verměřovice - Sopotnice 2:3 np (1:1)
    Ne 26.05. 16:00 Sokol Klášterec - Dolní Dobrouč 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Žamberk B - Albrechtice n/O. 2:1 (0:1)

    24.kolo

    So 01.06. 16:00 Albrechtice n/O. - Rudoltice 4:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Dolní Čermná - Verměřovice 1:2 (1:1)
    Ne 02.06. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Žamberk B 5:1 (2:0)
    Ne 02.06. 16:00 Rybník - Sokol Klášterec 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 16:00 Č. Heřmanice - Sokol Těchonín 6:0 (2:0)
    Ne 02.06. 16:00 Dolní Dobrouč - Brandýs n.O. 3:2 np (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Sopotnice - Jiskra 2008 B 3:5 (2:3)

    25.kolo

    So 08.06. 16:00 Sokol Těchonín - Brandýs n.O. 0:6 (0:3)
    So 08.06. 16:00 Jiskra 2008 B - Dolní Čermná 3:2 (2:0)
    So 08.06. 16:00 Rybník - Dolní Dobrouč 1:2 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Verměřovice - Č. Heřmanice 1:7 (1:3)
    Ne 09.06. 13:00 Rudoltice - FK Jehnědí 1980 2:1 np (1:0)
    Ne 09.06. 16:00 Sokol Klášterec - Albrechtice n/O. 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Žamberk B - Sopotnice 5:1 (3:1)

    26.kolo

    So 15.06. 14:00 Dolní Dobrouč - Sokol Těchonín 7:1 (6:0)
    So 15.06. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Sokol Klášterec 4:1 (1:1)
    So 15.06. 15:00 Č. Heřmanice - Jiskra 2008 B 11:0 (6:0)
    So 15.06. 16:00 Albrechtice n/O. - Rybník 0:1 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Dolní Čermná - Žamberk B 3:1 (2:1)
    Ne 16.06. 16:00 Brandýs n.O. - Verměřovice 6:1 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Sopotnice - Rudoltice 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 26 0 0 0 160:11 78
    2. 26 20 1 1 4 83:38 63
    3. 26 16 1 3 6 94:41 53
    4. 26 16 0 3 7 89:39 51
    5. 26 12 1 2 11 57:73 40
    6. 26 11 3 0 12 45:30 39
    7. 26 11 2 2 11 61:66 39
    8. 26 10 2 1 13 55:79 35
    9. 26 9 2 2 13 44:60 33
    10. 26 7 5 1 13 40:67 32
    11. 26 8 2 3 13 35:60 31
    12. 26 8 1 3 14 38:82 29
    13. 26 5 1 2 18 47:92 19
    14. 26 0 2 0 24 16:124 4