Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 12910
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3406
    Týden:
    51
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 22.07. 13:00 Zarja Luhansk - Mariupol 2:1 (0:1)
    Ne 22.07. 16:00 Karpaty Lvov - Oleksandrija 0:2 (0:0)
    Ne 22.07. 18:30 Arsenal Kyjev - FK Lvov 0:2 (0:1)
    Po 23.07. 18:00 ČM Oděsa - Olimpik Doněck 2:1 (1:0)
    St 25.07. 18:00 Desna - Šachtar Doněck 0:2 (0:1)
    St 25.07. 18:00 Dynamo Kyjev - Poltava 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 28.07. 16:00 Oleksandrija - Zarja Luhansk 1:0 (0:0)
    So 28.07. 18:30 FK Lvov - Dynamo Kyjev 0:1 (0:0)
    Ne 29.07. 16:00 Olimpik Doněck - Poltava 1:0 (0:0)
    Ne 29.07. 16:00 Karpaty Lvov - ČM Oděsa 1:0 (1:0)
    Ne 29.07. 18:30 Šachtar Doněck - Arsenal Kyjev 3:0 (3:0)
    Ne 29.07. 18:30 Mariupol - Desna 1:4 (0:2)

    3.kolo

    03.08. 18:00 Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck 1:0 (0:0)
    So 04.08. 16:00 Poltava - FK Lvov 1:0 (0:0)
    So 04.08. 18:30 Zarja Luhansk - ČM Oděsa 1:1 (1:0)
    Ne 05.08. 16:00 Karpaty Lvov - Olimpik Doněck 2:2 (2:0)
    Ne 05.08. 18:30 Arsenal Kyjev - Mariupol 1:2 (1:2)
    Ne 05.08. 18:30 Desna - Oleksandrija 0:2 (0:1)

    5.kolo

    17.08. 18:00 Arsenal Kyjev - ČM Oděsa 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:00 FK Lvov - Šachtar Doněck 0:2 (0:1)
    So 18.08. 18:30 Dynamo Kyjev - Oleksandrija 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:00 Desna - Karpaty Lvov 2:2 (2:0)
    Ne 19.08. 18:30 Zarja Luhansk - Olimpik Doněck 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 18:30 Poltava - Mariupol 2:1 (1:1)

    6.kolo

    24.08. 18:00 Olimpik Doněck - Šachtar Doněck 2:5 (1:4)
    So 25.08. 16:00 Oleksandrija - Poltava 2:0 (2:0)
    So 25.08. 18:30 ČM Oděsa - Dynamo Kyjev 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 18:30 Karpaty Lvov - Arsenal Kyjev 1:2 (0:2)
    Ne 26.08. 18:30 Mariupol - FK Lvov 2:2 (0:1)
    Ne 26.08. 18:30 Zarja Luhansk - Desna 0:2 (0:1)

    7.kolo

    31.08. 18:00 Poltava - ČM Oděsa 2:1 (0:0)
    So 01.09. 18:30 Šachtar Doněck - Mariupol 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 13:00 Desna - Olimpik Doněck 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 FK Lvov - Oleksandrija 2:2 (2:0)
    Ne 02.09. 18:30 Arsenal Kyjev - Zarja Luhansk 0:5 (0:3)
    Ne 02.09. 18:30 Dynamo Kyjev - Karpaty Lvov 0:2 (0:2)

    8.kolo

    14.09. 18:00 Desna - Arsenal Kyjev 1:0 (1:0)
    So 15.09. 13:00 Oleksandrija - Šachtar Doněck 0:2 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Karpaty Lvov - Poltava 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 13:00 Olimpik Doněck - Mariupol 1:3 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Zarja Luhansk - Dynamo Kyjev 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 18:30 ČM Oděsa - FK Lvov 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 22.09. 13:00 Mariupol - Oleksandrija 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:00 FK Lvov - Karpaty Lvov 1:1 (0:0)
    So 22.09. 18:30 Arsenal Kyjev - Olimpik Doněck 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Dynamo Kyjev - Desna 4:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Šachtar Doněck - ČM Oděsa 3:0 (0:0)
    Ne 23.09. 18:30 Poltava - Zarja Luhansk 2:1 (0:0)

    4.kolo

    10.08. 18:00 Olimpik Doněck - FK Lvov 1:1 (0:0)
    So 11.08. 18:30 Šachtar Doněck - Poltava 4:1 (0:1)
    Ne 12.08. 16:00 Oleksandrija - Arsenal Kyjev 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:00 Karpaty Lvov - Zarja Luhansk 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 18:30 ČM Oděsa - Desna 1:0 (0:0)
    St 26.09. 16:00 Mariupol - Dynamo Kyjev 0:2 (0:2)

    10.kolo

    28.09. 18:00 Karpaty Lvov - Šachtar Doněck 1:6 (0:5)
    So 29.09. 13:00 Olimpik Doněck - Oleksandrija 2:3 (2:1)
    Ne 30.09. 13:00 Desna - Poltava 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 ČM Oděsa - Mariupol 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Zarja Luhansk - FK Lvov 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 18:30 Arsenal Kyjev - Dynamo Kyjev 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 06.10. 13:00 Mariupol - Karpaty Lvov 1:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Oleksandrija - ČM Oděsa 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 13:00 FK Lvov - Desna 1:3 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Dynamo Kyjev - Olimpik Doněck 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Šachtar Doněck - Zarja Luhansk 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 18:30 Poltava - Arsenal Kyjev 0:2 (0:0)

    12.kolo

    19.10. 18:00 Šachtar Doněck - Desna 1:0 (0:0)
    So 20.10. 13:00 Mariupol - Zarja Luhansk 3:2 (2:0)
    So 20.10. 16:00 Poltava - Dynamo Kyjev 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 13:00 FK Lvov - Arsenal Kyjev 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 16:00 Olimpik Doněck - ČM Oděsa 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 18:30 Oleksandrija - Karpaty Lvov 2:1 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 13:00 Desna - Mariupol 2:0 (1:0)
    So 27.10. 16:00 Zarja Luhansk - Oleksandrija 0:0 (0:0)
    So 27.10. 16:00 Arsenal Kyjev - Šachtar Doněck 0:3 (0:1)
    Ne 28.10. 13:00 ČM Oděsa - Karpaty Lvov 0:5 (0:1)
    Ne 28.10. 16:00 Dynamo Kyjev - FK Lvov 0:1 (0:1)
    Ne 28.10. 18:30 Poltava - Olimpik Doněck 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 03.11. 13:00 Mariupol - Arsenal Kyjev 1:0 (0:0)
    So 03.11. 16:00 Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 2:1 (0:1)
    So 03.11. 18:30 Olimpik Doněck - Karpaty Lvov 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 13:00 Oleksandrija - Desna 1:1 (0:0)
    Ne 04.11. 16:00 FK Lvov - Poltava 0:2 (0:2)
    Ne 04.11. 18:30 ČM Oděsa - Zarja Luhansk 0:3 (0:1)

    15.kolo

    So 10.11. 13:00 FK Lvov - Olimpik Doněck 1:1 (1:0)
    So 10.11. 16:00 Desna - ČM Oděsa 2:0 (0:0)
    So 10.11. 16:00 Zarja Luhansk - Karpaty Lvov 2:1 (1:1)
    So 10.11. 18:30 Arsenal Kyjev - Oleksandrija 0:3 (0:1)
    Ne 11.11. 16:00 Dynamo Kyjev - Mariupol 4:0 (1:0)
    Ne 11.11. 18:30 Poltava - Šachtar Doněck 0:2 (0:2)

    16.kolo

    23.11. 18:00 Šachtar Doněck - FK Lvov 0:0 (0:0)
    So 24.11. 13:00 Karpaty Lvov - Desna 0:2 (0:2)
    So 24.11. 13:00 Mariupol - Poltava 1:0 (0:0)
    Ne 25.11. 13:00 Olimpik Doněck - Zarja Luhansk 1:1 (0:0)
    Ne 25.11. 16:00 ČM Oděsa - Arsenal Kyjev 2:1 (0:0)
    Ne 25.11. 18:30 Oleksandrija - Dynamo Kyjev 2:1 (1:1)

    17.kolo

    So 01.12. 13:00 Desna - Zarja Luhansk 0:2 (0:1)
    So 01.12. 16:00 Arsenal Kyjev - Karpaty Lvov 1:1 (1:0)
    Ne 02.12. 13:00 FK Lvov - Mariupol 2:2 (2:1)
    Ne 02.12. 16:00 Šachtar Doněck - Olimpik Doněck 2:2 (1:0)
    Po 03.12. 16:00 Poltava - Oleksandrija 0:1 (0:0)
    Po 03.12. 17:30 Dynamo Kyjev - ČM Oděsa 2:0 (1:0)

    18.kolo

    07.12. 16:00 Mariupol - Šachtar Doněck 0:3 (0:0)
    So 08.12. 13:00 Zarja Luhansk - Arsenal Kyjev 3:0 (1:0)
    So 08.12. 13:00 Karpaty Lvov - Dynamo Kyjev 0:4 (0:1)
    So 08.12. 16:00 ČM Oděsa - Poltava 0:1 (0:1)
    Ne 09.12. 13:00 Olimpik Doněck - Desna 1:1 (0:0)
    Ne 09.12. 16:00 Oleksandrija - FK Lvov 1:2 (0:2)

    19.kolo

    So 23.02. 13:00 Mariupol - Olimpik Doněck 2:1 (1:1)
    So 23.02. 16:00 FK Lvov - ČM Oděsa 0:1 (0:1)
    Ne 24.02. 13:00 Arsenal Kyjev - Desna 0:2 (0:1)
    Ne 24.02. 16:00 Poltava - Karpaty Lvov 0:4 (0:1)
    Po 25.02. 17:30 Dynamo Kyjev - Zarja Luhansk 5:0 (3:0)
    Po 25.02. 18:00 Šachtar Doněck - Oleksandrija 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 02.03. 13:00 Desna - Dynamo Kyjev 1:2 (0:1)
    So 02.03. 16:00 ČM Oděsa - Šachtar Doněck 0:1 (0:0)
    Ne 03.03. 13:00 Olimpik Doněck - Arsenal Kyjev 0:1 (0:1)
    Ne 03.03. 13:00 Zarja Luhansk - Poltava 3:0 (1:0)
    Ne 03.03. 16:00 Karpaty Lvov - FK Lvov 0:1 (0:1)
    Ne 03.03. 16:00 Oleksandrija - Mariupol 1:1 (0:1)

    21.kolo

    So 09.03. 13:00 Mariupol - ČM Oděsa 0:0 (0:0)
    So 09.03. 16:00 Poltava - Desna 0:0 (0:0)
    So 09.03. 18:30 FK Lvov - Zarja Luhansk 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 16:00 Dynamo Kyjev - Arsenal Kyjev 4:0 (4:0)
    Ne 10.03. 16:00 Šachtar Doněck - Karpaty Lvov 5:0 (3:0)
    Ne 10.03. 18:30 Oleksandrija - Olimpik Doněck 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 16.03. 13:00 ČM Oděsa - Oleksandrija 0:3 (0:3)
    So 16.03. 16:00 Zarja Luhansk - Šachtar Doněck 0:1 (0:1)
    Ne 17.03. 16:00 Desna - FK Lvov 0:1 (0:0)
    Ne 17.03. 16:00 Karpaty Lvov - Mariupol 1:1 (1:1)
    Ne 17.03. 18:30 Olimpik Doněck - Dynamo Kyjev 1:2 (1:2)
    Po 18.03. 16:00 Arsenal Kyjev - Poltava 2:2 (1:1)

    23.kolo

    Út 02.04. 16:00 Karpaty Lvov - Poltava 4:0 (2:0)
    St 03.04. 16:00 Oleksandrija - Šachtar Doněck 0:1 (0:1)
    St 03.04. 17:30 Zarja Luhansk - Dynamo Kyjev 2:3 (1:0)
    St 03.04. 18:30 FK Lvov - Mariupol 2:3 (1:0)
    So 06.04. 13:00 Olimpik Doněck - Desna 0:2 (0:1)
    So 06.04. 16:00 ČM Oděsa - Arsenal Kyjev 1:3 (0:3)

    24.kolo

    So 13.04. 13:00 Mariupol - Dynamo Kyjev 0:1 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Šachtar Doněck - Zarja Luhansk 3:0 (1:0)
    So 13.04. 18:30 FK Lvov - Oleksandrija 1:2 (0:0)
    Ne 14.04. 13:00 Desna - Karpaty Lvov 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Arsenal Kyjev - Poltava 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 18:30 ČM Oděsa - Olimpik Doněck 1:1 (0:1)

    25.kolo

    Út 23.04. 16:00 Olimpik Doněck - Arsenal Kyjev 2:0 (2:0)
    Út 23.04. 17:00 Karpaty Lvov - ČM Oděsa 0:0 (0:0)
    Út 23.04. 18:30 Poltava - Desna 3:3 (0:3)
    St 24.04. 16:00 Oleksandrija - Mariupol 2:1 (2:1)
    St 24.04. 16:00 Zarja Luhansk - FK Lvov 2:1 (0:1)
    St 24.04. 17:30 Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck 0:0 (0:0)

    26.kolo

    So 27.04. 13:00 ČM Oděsa - Poltava 1:2 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Olimpik Doněck - Karpaty Lvov 3:2 (1:1)
    Ne 28.04. 13:00 Mariupol - Šachtar Doněck 0:1 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Oleksandrija - Zarja Luhansk 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 18:30 FK Lvov - Dynamo Kyjev 0:1 (0:1)
    Po 29.04. 16:00 Arsenal Kyjev - Desna 2:0 (2:0)

    27.kolo

    So 04.05. 13:00 Zarja Luhansk - Mariupol 0:1 (0:1)
    So 04.05. 16:00 Dynamo Kyjev - Oleksandrija 1:1 (0:1)
    So 04.05. 18:30 Šachtar Doněck - FK Lvov 5:0 (1:0)
    Ne 05.05. 13:00 Olimpik Doněck - Poltava 1:1 (0:1)
    Ne 05.05. 16:00 Desna - ČM Oděsa 2:4 (2:1)
    Ne 05.05. 16:00 Karpaty Lvov - Arsenal Kyjev 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 11.05. 13:00 Mariupol - FK Lvov 2:0 (0:0)
    So 11.05. 16:00 Dynamo Kyjev - Zarja Luhansk 1:1 (1:0)
    So 11.05. 18:30 Šachtar Doněck - Oleksandrija 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 13:00 Arsenal Kyjev - ČM Oděsa 3:3 (0:1)
    Ne 12.05. 13:00 Desna - Olimpik Doněck 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 18:30 Poltava - Karpaty Lvov 1:1 (1:0)

    29.kolo

    So 18.05. 13:00 Poltava - Arsenal Kyjev 2:0 (1:0)
    So 18.05. 16:00 Dynamo Kyjev - Mariupol 2:1 (1:0)
    So 18.05. 16:00 Karpaty Lvov - Desna 2:0 (0:0)
    So 18.05. 18:30 Olimpik Doněck - ČM Oděsa 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 13:00 Oleksandrija - FK Lvov 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 16:00 Zarja Luhansk - Šachtar Doněck 0:1 (0:1)

    30.kolo

    Út 21.05. 16:00 ČM Oděsa - Karpaty Lvov 3:1 (1:0)
    Út 21.05. 16:00 Desna - Poltava 0:1 (0:1)
    Út 21.05. 18:30 Arsenal Kyjev - Olimpik Doněck 1:1 (1:1)
    St 22.05. 16:00 Mariupol - Oleksandrija 1:1 (1:1)
    St 22.05. 16:00 FK Lvov - Zarja Luhansk 0:0 (0:0)
    St 22.05. 18:30 Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 1:1 (0:1)

    31.kolo

    So 25.05. 16:00 Desna - Arsenal Kyjev 1:0 (1:0)
    So 25.05. 16:00 Poltava - ČM Oděsa 1:2 (0:1)
    So 25.05. 16:00 Karpaty Lvov - Olimpik Doněck 3:3 (1:1)
    Ne 26.05. 16:00 Dynamo Kyjev - FK Lvov 2:1 (0:1)
    Ne 26.05. 18:30 Šachtar Doněck - Mariupol 4:0 (0:0)
    Ne 26.05. 18:30 Zarja Luhansk - Oleksandrija 3:1 (2:1)

    32.kolo

    St 29.05. 16:00 ČM Oděsa - Desna 3:0 (0:0)
    St 29.05. 16:00 Arsenal Kyjev - Karpaty Lvov 2:3 (1:3)
    St 29.05. 16:00 Poltava - Olimpik Doněck 2:2 (2:0)
    Čt 30.05. 16:00 Mariupol - Zarja Luhansk 3:1 (0:1)
    Čt 30.05. 18:30 Oleksandrija - Dynamo Kyjev 0:2 (0:1)
    Čt 30.05. 18:30 FK Lvov - Šachtar Doněck 0:3 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 26 5 1 73:11 83
    2. 32 22 6 4 54:18 72
    3. 32 14 7 11 39:34 49
    4. 32 11 10 11 39:34 43
    5. 32 12 7 13 36:47 43
    6. 32 12 6 14 31:43 42
    7. 32 12 5 15 35:41 41
    8. 32 7 13 12 41:48 34
    9. 32 8 10 14 25:40 34
    10. 32 8 9 15 44:53 33
    11. 32 8 7 17 31:49 31
    12. 32 7 5 20 26:56 26