Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 12912
  • Návštěvy: 420/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6866
    Týden:
    420
    Dnes:
    47
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 14:00 Dolní Řasnice - Machnín 3:9 (2:3)
    So 18.08. 14:00 Nová Ves - Český Dub 6:1 (2:0)
    So 18.08. 15:00 Chotyně - Nové Město 1:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Raspenava - Višňová B 4:2 (3:1)
    So 18.08. 17:00 Bulovka - Hrádek B 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 14:00 Rynoltice B - Stráž n.N. B 2:4 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Bílý Kostel B - Frýdlant B 4:4 (4:2)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 Hrádek B - Chotyně 1:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Český Dub - Bílý Kostel B 2:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Machnín - Nová Ves 2:2 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Nové Město - Dolní Řasnice 2:5 (1:3)
    Ne 26.08. 14:00 Frýdlant B - Raspenava 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Stráž n.N. B - Bulovka 5:4 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Višňová B - Rynoltice B 4:1 (3:0)

    4.kolo

    So 01.09. 14:00 Nová Ves - Nové Město 5:2 (2:2)
    So 01.09. 15:00 Chotyně - Stráž n.N. B 0:5 (0:4)
    So 01.09. 15:00 Český Dub - Machnín 5:1 (3:1)
    So 01.09. 17:00 Bulovka - Višňová B 3:3 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Dolní Řasnice - Hrádek B 2:3 (2:1)
    Ne 02.09. 14:00 Rynoltice B - Frýdlant B 3:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Bílý Kostel B - Raspenava 1:4 (1:2)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Machnín - Bílý Kostel B 4:1 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Nové Město - Český Dub 3:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Raspenava - Rynoltice B 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 14:00 Frýdlant B - Bulovka 3:1 (1:1)
    Ne 09.09. 15:00 Hrádek B - Nová Ves 1:4 (1:4)
    Ne 09.09. 17:00 Stráž n.N. B - Dolní Řasnice 2:0 (0:0)
    St 26.09. 16:00 Višňová B - Chotyně 13:0 (4:0)

    6.kolo

    So 15.09. 14:00 Nová Ves - Stráž n.N. B 2:2 (1:1)
    So 15.09. 15:00 Chotyně - Frýdlant B 1:4 (0:3)
    So 15.09. 15:00 Český Dub - Hrádek B 1:2 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Bulovka - Raspenava 3:2 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Dolní Řasnice - Višňová B 1:3 (0:2)
    So 15.09. 16:30 Machnín - Nové Město 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Bílý Kostel B - Rynoltice B 2:3 (1:2)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Nové Město - Bílý Kostel B 7:2 (5:2)
    So 22.09. 16:00 Raspenava - Chotyně 6:1 (4:1)
    Ne 23.09. 14:00 Frýdlant B - Dolní Řasnice 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 14:00 Rynoltice B - Bulovka 5:1 (3:1)
    Ne 23.09. 15:00 Machnín - Hrádek B 2:3 (2:1)
    Ne 23.09. 16:00 Stráž n.N. B - Český Dub 8:3 (4:2)
    Ne 23.09. 16:00 Višňová B - Nová Ves 9:3 (3:2)

    8.kolo

    So 29.09. 14:00 Nová Ves - Frýdlant B 2:5 (1:1)
    So 29.09. 15:00 Chotyně - Rynoltice B 2:4 (1:2)
    So 29.09. 15:00 Český Dub - Višňová B 3:2 (1:2)
    So 29.09. 15:30 Dolní Řasnice - Raspenava 2:2 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Machnín - Stráž n.N. B 4:8 (1:4)
    So 29.09. 15:30 Nové Město - Hrádek B 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bílý Kostel B - Bulovka 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Raspenava - Nová Ves 2:3 (0:1)
    So 06.10. 15:30 Bulovka - Chotyně 9:3 (4:1)
    Ne 07.10. 14:00 Frýdlant B - Český Dub 5:0 (1:0)
    Ne 07.10. 14:00 Rynoltice B - Dolní Řasnice 2:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Hrádek B - Bílý Kostel B 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:30 Stráž n.N. B - Nové Město 6:1 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Višňová B - Machnín 6:0 (3:0)

    10.kolo

    So 13.10. 14:00 Nová Ves - Rynoltice B 3:2 (2:2)
    So 13.10. 15:00 Dolní Řasnice - Bulovka 4:6 (2:2)
    So 13.10. 15:00 Český Dub - Raspenava 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Machnín - Frýdlant B 1:4 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Nové Město - Višňová B 3:8 (1:4)
    Ne 14.10. 15:00 Bílý Kostel B - Chotyně 4:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Hrádek B - Stráž n.N. B 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Raspenava - Machnín 2:2 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Bulovka - Nová Ves 4:2 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Chotyně - Dolní Řasnice 2:3 (0:2)
    Ne 21.10. 14:00 Frýdlant B - Nové Město 6:1 (2:1)
    Ne 21.10. 14:00 Rynoltice B - Český Dub 3:2 (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Stráž n.N. B - Bílý Kostel B 4:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Višňová B - Hrádek B 11:1 (3:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:00 Nová Ves - Chotyně 7:2 (3:0)
    So 27.10. 14:00 Český Dub - Bulovka 0:2 (0:1)
    So 27.10. 14:00 Machnín - Rynoltice B 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:00 Nové Město - Raspenava 1:3 (0:1)
    So 27.10. 14:00 Stráž n.N. B - Višňová B 6:4 (4:2)
    Ne 28.10. 14:00 Bílý Kostel B - Dolní Řasnice 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Hrádek B - Frýdlant B 0:5 (0:4)

    13.kolo

    So 03.11. 13:30 Raspenava - Hrádek B 3:0 (2:0)
    So 03.11. 13:30 Bulovka - Machnín 5:2 (3:1)
    So 03.11. 13:30 Chotyně - Český Dub 2:6 (1:1)
    So 03.11. 13:30 Dolní Řasnice - Nová Ves 2:3 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Višňová B - Bílý Kostel B 10:2 (6:1)
    So 03.11. 14:00 Frýdlant B - Stráž n.N. B 3:2 (1:2)
    Ne 04.11. 13:30 Rynoltice B - Nové Město 3:2 (0:2)

    1.kolo

    So 10.11. 13:30 Machnín - Chotyně 2:0 (1:0)
    So 10.11. 13:30 Nové Město - Bulovka 5:0 (1:0)
    So 10.11. 13:30 Raspenava - Stráž n.N. B 2:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Nová Ves - Bílý Kostel B 4:0 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Český Dub - Dolní Řasnice 4:2 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Hrádek B - Rynoltice B 0:1 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Višňová B - Frýdlant B 2:2 (0:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Nové Město - Chotyně 6:1 (1:0)
    Ne 24.03. 11:00 Machnín - Dolní Řasnice 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Frýdlant B - Bílý Kostel B 0:5 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Višňová B - Raspenava 2:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Stráž n.N. B - Rynoltice B 9:3 (6:2)
    Ne 24.03. 15:00 Hrádek B - Bulovka 1:1 (0:1)
    St 08.05. 15:00 Český Dub - Nová Ves 1:3 (0:1)

    16.kolo

    So 30.03. 14:00 Nová Ves - Machnín 1:3 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Dolní Řasnice - Nové Město 2:4 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Chotyně - Hrádek B 1:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Bulovka - Stráž n.N. B 1:3 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Raspenava - Frýdlant B 1:2 (0:2)
    Ne 31.03. 14:00 Rynoltice B - Višňová B 3:4 (2:3)
    Ne 31.03. 15:00 Bílý Kostel B - Český Dub 3:4 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 14:00 Frýdlant B - Rynoltice B 4:2 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Raspenava - Bílý Kostel B 3:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Nové Město - Nová Ves 1:3 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Machnín - Český Dub 5:2 (3:1)
    Ne 07.04. 15:00 Hrádek B - Dolní Řasnice 6:1 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Višňová B - Bulovka 5:1 (4:1)
    Ne 07.04. 16:30 Stráž n.N. B - Chotyně 9:2 (6:0)

    18.kolo

    So 13.04. 14:00 Nová Ves - Hrádek B 2:2 (0:1)
    So 13.04. 15:00 Chotyně - Višňová B 1:4 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Bílý Kostel B - Machnín 1:2 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Dolní Řasnice - Stráž n.N. B 3:4 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Bulovka - Frýdlant B 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 14:00 Český Dub - Nové Město 4:4 (2:3)
    Ne 14.04. 14:00 Rynoltice B - Raspenava 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 14:00 Frýdlant B - Chotyně 7:0 (4:0)
    So 20.04. 17:00 Raspenava - Bulovka 4:3 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Nové Město - Machnín 3:3 (2:1)
    Ne 21.04. 14:00 Rynoltice B - Bílý Kostel B 8:1 (5:0)
    Ne 21.04. 15:00 Hrádek B - Český Dub 7:1 (3:0)
    Ne 21.04. 17:00 Višňová B - Dolní Řasnice 4:3 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Stráž n.N. B - Nová Ves 4:1 (1:1)

    20.kolo

    So 27.04. 14:00 Český Dub - Stráž n.N. B 2:4 (2:0)
    So 27.04. 14:00 Nová Ves - Višňová B 2:1 (0:0)
    So 27.04. 15:00 Chotyně - Raspenava 2:2 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Bílý Kostel B - Nové Město 4:3 (3:1)
    So 27.04. 17:00 Dolní Řasnice - Frýdlant B 2:3 (1:3)
    So 27.04. 17:00 Bulovka - Rynoltice B 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 15:00 Hrádek B - Machnín 2:2 (1:1)

    21.kolo

    Ne 05.05. 14:00 Rynoltice B - Chotyně 4:0 (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Frýdlant B - Nová Ves 2:3 (2:1)
    Ne 05.05. 15:00 Hrádek B - Nové Město 7:1 (4:0)
    Ne 05.05. 17:00 Višňová B - Český Dub 9:3 (3:1)
    Ne 05.05. 17:00 Stráž n.N. B - Machnín 1:3 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Raspenava - Dolní Řasnice 4:2 (3:1)
    Čt 30.05. 18:00 Bulovka - Bílý Kostel B 3:3 (0:1)

    22.kolo

    So 11.05. 14:00 Český Dub - Frýdlant B 2:2 (1:1)
    So 11.05. 14:00 Nová Ves - Raspenava 3:0 (3:0)
    So 11.05. 15:00 Chotyně - Bulovka 2:2 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Nové Město - Stráž n.N. B 1:7 (1:4)
    So 11.05. 17:00 Machnín - Višňová B 1:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Dolní Řasnice - Rynoltice B 5:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Bílý Kostel B - Hrádek B 2:2 (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 15:00 Chotyně - Bílý Kostel B 5:3 (3:1)
    So 18.05. 17:00 Bulovka - Dolní Řasnice 1:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Raspenava - Český Dub 6:4 (2:2)
    Ne 19.05. 14:00 Rynoltice B - Nová Ves 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 14:00 Frýdlant B - Machnín 4:2 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Višňová B - Nové Město 6:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Stráž n.N. B - Hrádek B 6:3 (2:0)

    24.kolo

    So 25.05. 13:00 Rynoltice B - Český Dub 7:4 (2:1)
    So 25.05. 14:00 Nové Město - Frýdlant B 3:2 (1:0)
    So 25.05. 14:00 Nová Ves - Bulovka 5:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Machnín - Raspenava 6:1 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Dolní Řasnice - Chotyně 5:2 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Bílý Kostel B - Stráž n.N. B 2:7 (1:1)
    St 29.05. 17:00 Hrádek B - Višňová B 6:0 (2:0)

    25.kolo

    So 01.06. 15:00 Chotyně - Nová Ves 0:3 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Dolní Řasnice - Bílý Kostel B 6:2 (3:1)
    So 01.06. 17:00 Bulovka - Český Dub 2:6 (1:3)
    So 01.06. 17:00 Raspenava - Nové Město 0:4 (0:2)
    Ne 02.06. 14:00 Rynoltice B - Machnín 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Višňová B - Stráž n.N. B 6:5 (3:2)
    St 12.06. 18:00 Frýdlant B - Hrádek B 3:2 (1:1)

    26.kolo

    So 08.06. 14:00 Nová Ves - Dolní Řasnice 8:1 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Nové Město - Rynoltice B 5:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Chotyně - Český Dub 2:2 (1:0)
    Ne 09.06. 14:00 Machnín - Bulovka 2:2 (1:0)
    Ne 09.06. 15:00 Hrádek B - Raspenava 0:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Bílý Kostel B - Višňová B 4:4 (2:2)
    Ne 09.06. 17:00 Stráž n.N. B - Frýdlant B 7:0 (3:0)

    14.kolo

    So 15.06. 10:00 Chotyně - Machnín 0:1 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Rynoltice B - Hrádek B 2:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Bulovka - Nové Město 4:6 (2:3)
    So 15.06. 17:00 Raspenava - Stráž n.N. B 3:4 (1:1)
    Ne 16.06. 14:00 Frýdlant B - Višňová B 1:2 (0:2)
    Ne 16.06. 17:00 Bílý Kostel B - Nová Ves 4:4 (4:2)
    St 19.06. 17:00 Dolní Řasnice - Český Dub
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 126:59 63
    2. 26 17 4 5 126:63 55
    3. 26 17 4 5 85:54 55
    4. 26 15 3 8 74:50 48
    5. 26 16 0 10 68:60 48
    6. 26 11 5 10 63:63 38
    7. 26 10 7 9 60:55 37
    8. 26 10 7 9 56:57 37
    9. 26 9 4 13 72:88 31
    10. 26 8 5 13 63:76 29
    11. 25 7 4 14 64:91 25
    12. 25 7 1 17 59:79 22
    13. 26 5 5 16 59:98 20
    14. 26 1 4 21 33:115 7