Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12915
  • Návštěvy: 155/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18257
    Týden:
    155
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 16:00 Kovalovice - Haná Prostějov 6:0 (2:0)
    So 04.08. 17:00 Mostkovice - Ústí B 1:2 np (0:0)
    So 04.08. 17:00 Újezdec - Radslavice 2:1 np (1:0)
    Ne 05.08. 10:00 Jezernice - Otaslavice 3:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Pivín - Želatovice B 2:1 (1:1)
    Ne 05.08. 17:00 Troubky - Klenovice 0:4 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Němčice - Tovačov 1:2 (1:1)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Haná Prostějov - Újezdec 1:2 np (1:1)
    So 11.08. 17:00 Otaslavice - Kovalovice 0:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Klenovice - Mostkovice 3:2 np (2:2)
    Ne 12.08. 10:00 Ústí B - Němčice 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Želatovice B - Radslavice 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Tovačov - Jezernice 2:3 np (2:2)
    Ne 12.08. 17:00 Pivín - Troubky 4:1 (2:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Mostkovice - Pivín 1:6 (1:3)
    So 18.08. 16:30 Újezdec - Otaslavice 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 10:00 Jezernice - Ústí B 1:2 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Troubky - Želatovice B 3:2 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Němčice - Klenovice 1:6 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Kovalovice - Tovačov 1:5 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Radslavice - Haná Prostějov 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Otaslavice - Radslavice 1:4 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Klenovice - Jezernice 3:2 np (2:2)
    Ne 26.08. 10:00 Ústí B - Kovalovice 7:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Želatovice B - Haná Prostějov 6:0 (4:0)
    Ne 26.08. 16:30 Tovačov - Újezdec 2:3 np (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Pivín - Němčice 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Troubky - Mostkovice 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Mostkovice - Želatovice B 2:1 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Újezdec - Ústí B 2:1 np (1:1)
    So 01.09. 16:00 Haná Prostějov - Otaslavice 1:2 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Jezernice - Pivín 2:3 np (2:2)
    Ne 02.09. 16:00 Němčice - Troubky 4:3 np (3:3)
    Ne 02.09. 16:00 Kovalovice - Klenovice 2:1 np (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Radslavice - Tovačov 2:3 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Klenovice - Újezdec 5:1 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Mostkovice - Němčice 4:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Ústí B - Radslavice 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Želatovice B - Otaslavice 3:2 (3:1)
    Ne 09.09. 16:00 Tovačov - Haná Prostějov 5:2 (4:1)
    Ne 09.09. 16:00 Pivín - Kovalovice 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Troubky - Jezernice 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Újezdec - Pivín 2:3 (1:1)
    So 15.09. 15:30 Otaslavice - Tovačov 1:0 np (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Jezernice - Mostkovice 2:3 (0:1)
    Ne 16.09. 10:00 Haná Prostějov - Ústí B 2:4 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Němčice - Želatovice B 4:1 (3:1)
    Ne 16.09. 15:30 Kovalovice - Troubky 4:1 (2:0)
    Ne 16.09. 15:30 Radslavice - Klenovice 2:3 (2:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Klenovice - Haná Prostějov 2:1 np (1:1)
    Ne 23.09. 10:00 Ústí B - Otaslavice 4:2 (3:0)
    Ne 23.09. 12:45 Želatovice B - Tovačov 2:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Pivín - Radslavice 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Troubky - Újezdec 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Němčice - Jezernice 4:0 (1:0)
    19.10. 19:15 Mostkovice - Kovalovice 3:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Újezdec - Mostkovice 2:3 np (2:2)
    So 29.09. 15:30 Otaslavice - Klenovice 4:1 (3:0)
    Ne 30.09. 10:00 Jezernice - Želatovice B 5:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Haná Prostějov - Pivín 1:3 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Kovalovice - Němčice 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Radslavice - Troubky 3:4 np (3:3)
    Ne 30.09. 15:30 Tovačov - Ústí B 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Klenovice - Tovačov 1:2 np (1:1)
    So 06.10. 15:00 Mostkovice - Radslavice 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Jezernice - Kovalovice 3:0
    Ne 07.10. 15:00 Želatovice B - Ústí B 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Pivín - Otaslavice 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Troubky - Haná Prostějov 4:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Němčice - Újezdec 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Újezdec - Jezernice 1:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Haná Prostějov - Mostkovice 0:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Kovalovice - Želatovice B 7:0 (4:0)
    Ne 14.10. 15:00 Radslavice - Němčice 4:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Otaslavice - Troubky 1:4 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Tovačov - Pivín 5:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Ústí B - Klenovice 3:0 (0:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Mostkovice - Otaslavice 0:2 (0:0)
    Ne 21.10. 10:00 Jezernice - Radslavice 3:1 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Želatovice B - Klenovice 1:2 np (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Pivín - Ústí B 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Troubky - Tovačov 2:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Němčice - Haná Prostějov 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Kovalovice - Újezdec 3:2 np (2:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Újezdec - Želatovice B 4:3 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Haná Prostějov - Jezernice 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Otaslavice - Němčice 4:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Klenovice - Pivín 2:3 np (2:2)
    Ne 28.10. 10:00 Ústí B - Troubky 0:4 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Radslavice - Kovalovice 1:2 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Tovačov - Mostkovice 0:4 (0:3)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Klenovice - Troubky 6:0 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Otaslavice - Jezernice 4:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Radslavice - Újezdec 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Želatovice B - Pivín 5:3 (2:3)
    Ne 04.11. 14:00 Ústí B - Mostkovice 5:0 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Tovačov - Němčice 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Haná Prostějov - Kovalovice 4:2 (0:2)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Klenovice - Němčice 3:1 (3:0)
    So 30.03. 15:00 Otaslavice - Újezdec 0:1 np (0:0)
    So 30.03. 15:00 Haná Prostějov - Radslavice 3:1 (2:1)
    Ne 31.03. 10:00 Ústí B - Jezernice 1:3 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Želatovice B - Troubky 2:1 np (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Pivín - Mostkovice 3:2 np (2:2)
    Ne 31.03. 15:00 Tovačov - Kovalovice 2:3 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Újezdec - Tovačov 2:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Mostkovice - Troubky 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Jezernice - Klenovice 2:4 (1:3)
    Ne 07.04. 10:15 Haná Prostějov - Želatovice B 6:1 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Radslavice - Otaslavice 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Kovalovice - Ústí B 1:2 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Němčice - Pivín 2:3 np (2:2)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Klenovice - Kovalovice 0:1 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Otaslavice - Haná Prostějov 0:1 np (0:0)
    Ne 14.04. 10:00 Ústí B - Újezdec 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Želatovice B - Mostkovice 1:3 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Troubky - Němčice 4:1 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Pivín - Jezernice 5:3 (2:2)
    Ne 14.04. 15:30 Tovačov - Radslavice 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Otaslavice - Želatovice B 2:1 (2:1)
    So 20.04. 16:00 Haná Prostějov - Tovačov 1:2 np (1:1)
    So 20.04. 16:00 Újezdec - Klenovice 1:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:00 Jezernice - Troubky 3:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Radslavice - Ústí B 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Kovalovice - Pivín 4:3 np (3:3)
    Ne 21.04. 16:00 Němčice - Mostkovice 1:5 (0:3)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Mostkovice - Jezernice 1:2 np (1:1)
    So 27.04. 16:00 Klenovice - Radslavice 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Ústí B - Haná Prostějov 4:3 np (3:3)
    Ne 28.04. 16:00 Želatovice B - Němčice 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Troubky - Kovalovice 4:2 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Pivín - Újezdec 4:5 np (2:3)
    Ne 28.04. 16:00 Tovačov - Otaslavice 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Otaslavice - Ústí B 1:5 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Haná Prostějov - Klenovice 1:2 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Újezdec - Troubky 0:3 (0:0)
    Ne 05.05. 10:00 Jezernice - Němčice 8:4 (4:1)
    Ne 05.05. 16:30 Tovačov - Želatovice B 3:1 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Radslavice - Pivín 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kovalovice - Mostkovice 6:1 (2:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Mostkovice - Újezdec 3:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Klenovice - Otaslavice 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 10:00 Ústí B - Tovačov 6:4 (3:2)
    Ne 12.05. 15:30 Pivín - Haná Prostějov 1:4 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Želatovice B - Jezernice 2:1 np (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Němčice - Kovalovice 4:2 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Troubky - Radslavice 5:4 np (4:4)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Otaslavice - Pivín 4:3 np (1:2)
    So 18.05. 17:00 Újezdec - Němčice 3:0 (0:0)
    Ne 19.05. 10:00 Ústí B - Želatovice B 3:2 np (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Tovačov - Klenovice 6:4 (3:4)
    Ne 19.05. 17:00 Haná Prostějov - Troubky 7:3 (5:2)
    Ne 19.05. 17:00 Radslavice - Mostkovice 4:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Kovalovice - Jezernice 2:5 (1:3)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Mostkovice - Haná Prostějov 0:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Klenovice - Ústí B 2:1 (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 Jezernice - Újezdec 3:2 np (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Želatovice B - Kovalovice 1:2 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Němčice - Radslavice 4:3 np (3:3)
    Ne 26.05. 17:00 Troubky - Otaslavice 9:1 (5:0)
    Ne 26.05. 17:00 Pivín - Tovačov 3:2 (2:0)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Klenovice - Želatovice B 2:1 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Otaslavice - Mostkovice 5:2 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Haná Prostějov - Němčice 7:2 (5:0)
    So 01.06. 17:00 Újezdec - Kovalovice 2:1 np (1:1)
    Ne 02.06. 10:00 Ústí B - Pivín 1:3 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Tovačov - Troubky 1:3 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Radslavice - Jezernice 0:1 np (0:0)

    26.kolo

    So 08.06. 17:00 Mostkovice - Tovačov 2:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Troubky - Ústí B 3:2 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Želatovice B - Újezdec 3:2 (2:2)
    Ne 09.06. 17:00 Kovalovice - Radslavice 1:2 np (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Jezernice - Haná Prostějov 1:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Němčice - Otaslavice 2:5 (0:4)
    Ne 09.06. 17:00 Pivín - Klenovice 2:3 (0:2)

    15.kolo

    So 15.06. 17:00 Újezdec - Haná Prostějov 1:2 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Kovalovice - Otaslavice 2:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Mostkovice - Klenovice 2:5 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Troubky - Pivín 1:2 pp np (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Radslavice - Želatovice B 1:2 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Jezernice - Tovačov 0:1 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Němčice - Ústí B 1:2 np (1:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 14 5 3 4 64:39 55
    2. 26 12 5 3 6 66:56 49
    3. 26 13 4 1 8 67:43 48
    4. 26 13 3 3 7 66:56 48
    5. 26 9 4 4 9 57:48 39
    6. 26 10 3 3 10 55:53 39
    7. 26 7 7 3 9 43:46 38
    8. 26 10 2 4 10 50:58 38
    9. 26 10 1 4 11 53:58 36
    10. 26 10 2 2 12 44:53 36
    11. 26 9 2 3 12 52:53 34
    12. 26 9 2 3 12 48:61 34
    13. 26 8 1 5 12 43:47 31
    14. 26 5 2 2 17 40:77 21