Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 12916
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3311
    Týden:
    40
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 10:00 Meteor Tábor - SKP ČB 0:2 (0:1)
    So 18.08. 10:00 Vodňany - Blatná 3:1 (0:0)
    Ne 19.08. 10:00 Český Krumlov - Vimperk 3:4 (1:3)
    Ne 19.08. 10:00 Loko ČB - Prachatice 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 10:00 Milevsko - Slavia ČB 4:1 (2:1)
    Ne 19.08. 14:00 Lomnice - Hradiště 3:1 (3:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 Blatná - Lomnice 1:2 (1:2)
    So 25.08. 10:00 Čtyři Dvory - Vodňany 4:0 (2:0)
    So 25.08. 10:00 Hradiště - Vimperk 0:1 (0:1)
    So 25.08. 10:00 SKP ČB - Prachatice 9:1 (7:1)
    Ne 26.08. 10:00 Loko ČB - Milevsko 0:4 (0:2)
    Ne 26.08. 10:00 Český Krumlov - Meteor Tábor 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 09:00 Blatná - Čtyři Dvory 2:3 (2:1)
    So 01.09. 10:00 Prachatice - Český Krumlov 2:1 np (1:1)
    So 01.09. 10:00 Meteor Tábor - Hradiště 2:1 (1:0)
    So 01.09. 11:00 Milevsko - SKP ČB 3:1 (2:1)
    Ne 02.09. 10:00 Vodňany - Slavia ČB 3:2 np (2:2)
    Ne 02.09. 14:00 Lomnice - Vimperk 1:4 (0:2)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Slavia ČB - Blatná 2:3 np (0:2)
    So 08.09. 10:00 Český Krumlov - Milevsko 0:2 (0:0)
    So 08.09. 10:00 Hradiště - Prachatice 8:0 (4:0)
    So 08.09. 10:00 Meteor Tábor - Vimperk 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 10:00 Čtyři Dvory - Lomnice 5:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:00 Loko ČB - Vodňany 6:1 (2:0)

    6.kolo

    So 15.09. 09:00 Blatná - Loko ČB 1:0 (0:0)
    So 15.09. 10:00 Prachatice - Vimperk 1:2 (0:0)
    So 15.09. 10:00 Čtyři Dvory - Slavia ČB 2:1 np (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Milevsko - Hradiště 2:1 np (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Vodňany - SKP ČB 1:9 (1:4)
    Ne 16.09. 14:00 Lomnice - Meteor Tábor 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Slavia ČB - Lomnice 3:1 (2:0)
    So 22.09. 10:00 SKP ČB - Blatná 3:0 (2:0)
    So 22.09. 10:00 Český Krumlov - Vodňany 3:0k
    So 22.09. 10:00 Meteor Tábor - Prachatice 3:1 (2:0)
    So 22.09. 13:30 Milevsko - Vimperk 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Loko ČB - Čtyři Dvory 2:3 (1:3)

    8.kolo

    So 29.09. 09:00 Blatná - Český Krumlov 3:0 (1:0)
    So 29.09. 10:00 Čtyři Dvory - SKP ČB 0:2 (0:0)
    So 29.09. 10:00 Slavia ČB - Loko ČB 3:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Lomnice - Prachatice 5:3 (3:2)
    Ne 30.09. 10:00 Milevsko - Meteor Tábor 1:2 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Vodňany - Hradiště 0:4 (0:3)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 SKP ČB - Slavia ČB 3:2 np (2:2)
    So 06.10. 10:00 Český Krumlov - Čtyři Dvory 3:0 (2:0)
    So 06.10. 10:00 Hradiště - Blatná 0:1 (0:1)
    So 06.10. 10:00 Prachatice - Milevsko 1:0 np (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Loko ČB - Lomnice 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Vodňany - Vimperk 1:0 np (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 09:00 Blatná - Vimperk 3:2 (1:2)
    So 13.10. 10:00 Čtyři Dvory - Hradiště 0:1 (0:0)
    So 13.10. 10:00 Slavia ČB - Český Krumlov 5:0 (3:0)
    Ne 14.10. 10:00 Lomnice - Milevsko 0:2 (0:2)
    Ne 14.10. 10:00 Vodňany - Meteor Tábor 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 Loko ČB - SKP ČB 0:1 np (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Hradiště - Slavia ČB 2:1 (2:0)
    So 20.10. 10:00 SKP ČB - Lomnice 2:3 np (1:2)
    So 20.10. 10:00 Český Krumlov - Loko ČB 3:2 np (1:0)
    So 20.10. 10:00 Meteor Tábor - Blatná 2:1 np (0:0)
    So 20.10. 10:00 Prachatice - Vodňany 10:1 (5:1)
    Ne 21.10. 09:00 Vimperk - Čtyři Dvory 3:2 (0:2)

    12.kolo

    So 27.10. 09:00 Blatná - Prachatice 1:0 np (0:0)
    So 27.10. 10:00 Čtyři Dvory - Meteor Tábor 0:1 (0:1)
    So 27.10. 10:00 Slavia ČB - Vimperk 2:3 np (2:2)
    So 27.10. 10:00 SKP ČB - Český Krumlov 5:1 (2:0)
    Ne 28.10. 10:00 Vodňany - Milevsko 1:4 (0:1)
    Ne 28.10. 10:00 Loko ČB - Hradiště 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Český Krumlov - Lomnice 1:3 (0:0)
    So 03.11. 10:00 Hradiště - SKP ČB 2:1 (1:0)
    So 03.11. 10:00 Meteor Tábor - Slavia ČB 2:1 (1:0)
    So 03.11. 10:00 Prachatice - Čtyři Dvory 1:4 (1:1)
    Ne 04.11. 10:00 Vimperk - Loko ČB 3:4 (3:2)
    Ne 04.11. 10:00 Milevsko - Blatná 4:1 (2:1)

    1.kolo

    So 10.11. 09:00 Slavia ČB - Prachatice 4:2 (2:1)
    So 10.11. 10:00 SKP ČB - Vimperk 5:3 (2:2)
    Ne 11.11. 10:00 Vodňany - Lomnice 3:2 (3:0)
    Ne 11.11. 10:00 Český Krumlov - Hradiště 2:3 np (2:1)
    Ne 11.11. 10:00 Čtyři Dvory - Milevsko 0:3 (0:2)
    Ne 11.11. 10:00 Loko ČB - Meteor Tábor 1:2 np (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 09:00 Vimperk - SKP ČB 3:2 np (2:1)
    So 23.03. 10:00 Prachatice - Slavia ČB 1:2 (0:2)
    Ne 24.03. 09:00 Meteor Tábor - Loko ČB 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Milevsko - Čtyři Dvory 5:0 (1:0)
    Ne 24.03. 11:00 Hradiště - Český Krumlov 0:2 (0:0)
    Ne 24.03. 13:00 Lomnice - Vodňany 4:1 (3:0)

    15.kolo

    So 30.03. 09:00 Prachatice - Loko ČB 1:2 (0:0)
    So 30.03. 09:00 Blatná - Vodňany 3:0 (3:0)
    So 30.03. 10:00 SKP ČB - Meteor Tábor 2:1 (1:0)
    So 30.03. 10:00 Slavia ČB - Milevsko 0:3 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Vimperk - Český Krumlov 2:1 np (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Hradiště - Lomnice 3:1 (2:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:00 Lomnice - Blatná 2:3 np (0:0)
    So 06.04. 10:00 Milevsko - Loko ČB 0:1 np (0:0)
    So 06.04. 10:00 Prachatice - SKP ČB 2:3 np (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Vodňany - Čtyři Dvory 1:4 (1:1)
    Ne 07.04. 10:00 Vimperk - Hradiště 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Meteor Tábor - Český Krumlov 1:2 (1:2)

    17.kolo

    So 13.04. 10:00 Český Krumlov - Prachatice 1:4 (1:3)
    So 13.04. 10:00 SKP ČB - Milevsko 1:2 (0:1)
    So 13.04. 10:00 Hradiště - Meteor Tábor 1:3 (0:2)
    So 13.04. 10:00 Slavia ČB - Vodňany 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Vimperk - Lomnice 4:5 (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Čtyři Dvory - Blatná 2:1 np (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 09:00 Blatná - Slavia ČB 5:2 (3:0)
    So 20.04. 09:00 Prachatice - Hradiště 4:1 (2:1)
    Ne 21.04. 10:00 Vodňany - Loko ČB 2:4 (1:2)
    Ne 21.04. 10:00 Milevsko - Český Krumlov 2:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:00 Vimperk - Meteor Tábor 2:3 (0:2)
    Ne 21.04. 14:00 Lomnice - Čtyři Dvory 4:1 (1:1)

    20.kolo

    So 04.05. 09:00 Prachatice - Meteor Tábor 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 10:00 Čtyři Dvory - Loko ČB 0:1 (0:0)
    Ne 05.05. 10:00 Blatná - SKP ČB 1:6 (0:3)
    Ne 05.05. 10:00 Vodňany - Český Krumlov 2:3 np (2:2)
    Ne 05.05. 10:00 Vimperk - Milevsko 2:1 np (1:0)
    Ne 05.05. 14:00 Lomnice - Slavia ČB 1:2 np (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 10:00 Hradiště - Milevsko 1:2 np (1:1)
    So 27.04. 10:00 Slavia ČB - Čtyři Dvory 2:1 np (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Meteor Tábor - Lomnice 2:1 (2:1)
    Ne 28.04. 10:00 Vimperk - Prachatice 4:1 (4:0)
    Ne 28.04. 10:00 Loko ČB - Blatná 10:2 (5:0)
    St 08.05. 10:00 SKP ČB - Vodňany 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:00 Prachatice - Lomnice 4:2 (0:2)
    So 11.05. 10:00 Hradiště - Vodňany 12:0 (8:0)
    So 11.05. 10:00 Český Krumlov - Blatná 7:1 (3:1)
    So 11.05. 10:00 SKP ČB - Čtyři Dvory 0:2 (0:2)
    Ne 12.05. 10:00 Meteor Tábor - Milevsko 1:2 (0:1)
    Ne 12.05. 10:00 Loko ČB - Slavia ČB 1:3 (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:00 Slavia ČB - SKP ČB 2:1 np (0:1)
    So 18.05. 10:00 Čtyři Dvory - Český Krumlov 5:2 (2:0)
    So 18.05. 10:00 Blatná - Hradiště 0:3 (0:2)
    So 18.05. 10:00 Vimperk - Vodňany 4:2 (2:1)
    So 18.05. 10:00 Milevsko - Prachatice 3:1 (2:0)
    Ne 19.05. 14:00 Lomnice - Loko ČB 2:1 (2:1)

    23.kolo

    So 25.05. 10:00 Milevsko - Lomnice 9:0 (4:0)
    So 25.05. 10:00 Hradiště - Čtyři Dvory 1:2 np (0:0)
    So 25.05. 10:00 SKP ČB - Loko ČB 5:1 (3:0)
    Ne 26.05. 09:00 Vimperk - Blatná 8:0 (4:0)
    Ne 26.05. 10:00 Meteor Tábor - Vodňany 3:0k
    Ne 26.05. 10:00 Český Krumlov - Slavia ČB 1:5 (0:3)

    24.kolo

    So 01.06. 10:00 Slavia ČB - Hradiště 3:2 np (1:0)
    So 01.06. 10:00 Blatná - Meteor Tábor 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Loko ČB - Český Krumlov 1:2 (0:2)
    Ne 02.06. 10:00 Čtyři Dvory - Vimperk 8:3 (3:3)
    Ne 02.06. 10:00 Vodňany - Prachatice 2:1 (1:0)
    Ne 02.06. 14:00 Lomnice - SKP ČB 2:8 (1:4)

    25.kolo

    St 08.05. 10:00 Vimperk - Slavia ČB 1:0 (1:0)
    So 08.06. 10:00 Prachatice - Blatná 5:3 (0:2)
    So 08.06. 10:00 Meteor Tábor - Čtyři Dvory 1:3 (1:3)
    So 08.06. 10:00 Hradiště - Loko ČB 2:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:00 Milevsko - Vodňany 3:1 (1:1)
    Ne 09.06. 10:00 Český Krumlov - SKP ČB 2:5 (1:2)

    26.kolo

    So 15.06. 10:00 SKP ČB - Hradiště 5:0 (2:0)
    So 15.06. 10:00 Slavia ČB - Meteor Tábor 2:1 np (1:1)
    So 15.06. 10:00 Čtyři Dvory - Prachatice 3:1 (1:0)
    Ne 16.06. 09:00 Blatná - Milevsko 3:0 (1:0)
    Ne 16.06. 10:00 Loko ČB - Vimperk 3:1 (0:0)
    Ne 16.06. 14:00 Lomnice - Český Krumlov 9:0 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 17 2 3 2 61:16 58
    2. 24 14 3 3 4 80:32 51
    3. 24 13 2 1 8 38:28 44
    4. 24 11 4 1 8 57:49 42
    5. 24 11 3 1 9 51:42 40
    6. 24 8 5 5 6 48:39 39
    7. 24 11 1 3 9 49:39 38
    8. 24 9 1 4 10 48:35 33
    9. 24 8 3 2 11 40:65 32
    10. 24 9 1 2 12 55:64 31
    11. 24 6 2 3 13 38:66 25
    12. 24 5 2 2 15 45:69 21
    13. 24 3 2 1 18 25:91 14